Opinie o Lider Tech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lider Tech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lider Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Tech Sp. z o.o. w Wrocław

nowy pracownik

Dobra atmosfera, dużo wiedzy, fajne szkolenia

@Nie kłam!

3 dni? to jak one wyglądały tak w sumie? To był jakiś okres próbny? jak zostałeś z tego rozliczony i jak sytuacja z tym paliwem do dziś się przedstawia? jaka reakcja firmy?

Jadźka Nowy wpis

Hejka, widziałam ofertę dla asystenta detektywa. Nie wymaga się jakiegoś doświadczenia, więc chciałabym spróbować. czy według was warto? ciężka to praca?

Robol lider tech Nowy wpis

Cała prawda. W czasie godzin pracy połowa pracowników siedzi na prywatnych fuchach lub będąc w siedzibie Lider tech planują, robią zakupy i projektują na rzecz swoich prywatnych robót - Koselski, Chwiszczuk, Winiarski. Wszyscy o tym wiedzą. Nie wie tylko Sobański. Sobański jest okra_dan-y z czasu pracy.

Inia Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Inżyniera serwisu piszą o ciekawej pracy w dynamicznym środowisku, jak można to rozumieć? Dodatkowo wspominają też o premii uznaniowej, faktycznie bywa ona niejasna? Ciekawią mnie mimo wszystko jej wysokości

YYYYY Nowy wpis

Mógłby ktoś opowiedzieć o rozmowie dla informatyka? Spoglądam teraz na te dostępna ofertę i w zasadzie nie ma w niej wskazanych wymogów co do kandydata prócz tego, że ma to być student informatyki z doświadczeniem. Ciekaw jestem sposobu wynagradzania, bo prócz informacji o tym, że to zlecenie, niczego nie podają

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lider Tech Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak jest z pakietem medycznym w Lider Tech Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zleceniodawca

Znam tą firmę dobrze i jak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się, czy osoby piszące negatywne banialuki, nie pomyliły nazw firm lub coś podobnego. Za każdym razem jak tam jestem, atmosfera wśród pracowników wydaje się być bardzo w porządku i bez zbędnych niedomówień. Nie widziałem ani w biurze u nich ani na mojej budowie, żeby ktoś zachowywał się niestosownie. Nie wiem jak na innych budowach, ale akurat na mojej firma zdała egzamin . Jak każda firma, miała wzloty i upadki, ale lata poprzednie, z tego co widzę, to u nich rozdział zamknięty. Ekipa na mojej budowie, nie doniosła mi ani razu o opóźnieniach w wypłatach ze strony Lider Tech. Powracając do atmosfery w firmie, to chciałbym zauważyć, że jest ona budowana przez wszystkich pracowników. Jeśli Cię już nie ma w tej firmie, to sa dwie opcje. Albo byłeś na tyle słaby, że nie dałeś rady się wybić powyżej tych "patałachów" co zostali i dobrze dla firmy, że już Cię tam nie ma. Albo to właśnie ty niszczyłeś atmosferę w firmie i w jakiś sposób pozbyli się Ciebie. Reasumując, dla każdego, kto chce tam przyjść, pamiętaj że i Ty będziesz budował atmosferę w pracy. Spróbować zawsze warto i jako ich zleceniodawca, na dzień 21.02.2024 polecam ich usługi. Pozdrawiam

W jednym komentarzu było napisane, że robotnicy wracają do klienta na poprawki, pracownicy czy to prawda? Ciekawi mnie jak wtedy to odbija się na wynagrodzeniu. Te godziny normalnie są policzone? I co generalnie z temat kasy? Ktoś pisał, że miał kiedyś jakieś problemy z terminowością. Teraz jak jest?

Uczciwy Łukasz

Bez pieniędzy. Z obietnicami bez pokrycia. To prawda. Załamałem się. Mam dwójkę dzieci. Z czego żyć. Strata czasu. Błagam, nie róbcie tego błędy co ja zrobiłem.

@Uczciwy Łukasz

Pytanie zostało zadane z parę miesięcy temu, a u Pana od kiedy ten wspomniany problem występuje? dopiero niedawno zauważyłem firmę, maja sporo ofert wystawionych. Jak ta sytuacja jest wyjaśniana przez jakiegoś przedstawiciela?

Faktycznie tak jak ktoś już napisał bywają czasami problemy z obiektami na których się pracuje? zastanawiała mnie taka dawniejsza oferta dla projektanta instalacji elektrycznych i automatyki. Nie wiem w zasadzie ile teraz mogą płacić na takim stanowisku? zwłaszcza po jakichś podwyżkach?

Przestrzegam

(usunięte przez administratora) Dewastują obiekt w którym przebywają, nie pracują tylko cały dzień rozbawiają. Zmieniłem ta firmę na inną.. zażądałem zwrotu zaliczki. Ostrzegam. Najgorszy to taki grub.y który najwięcej przeklina. Zgi,nęły mi narzędzia z garażu - spawarka i ładowarka do samochodu - wtedy tam był jakiś drugi robotnik taki mały z tatuażem na ręce.

Z czego wynika ten wspomniany brak wypłat? Znacie szczegóły? Dopytuje, bo jakby nie patrzeć właśnie wiszą oferty pracy, szukano by kogoś gdyby były problemy z płynnością? To tymczasowe?

Damian rogacki

Sobański to (usunięte przez administratora). nie wypłacił mi należnych pieniędzy za zlecenie. Ostrzegam przed tą firmą.

Gniot

Robotnicy wracają po raz kilkunasty na swoje poprawki. Moje pokłady cierpliwości już się skończyły. Zniszczyli mi drogą podłogę. Będę żądał odszkodowania za pokrycie remontu po działalności robotników z lider tech.

Katastrofa

(usunięte przez administratora)paliwa z samochodów służbowych, materiałów z budowy, z domów klientów to codzienność. Odstrasza brak fundamentalnej wiedzy o wykonywanych zleceniach. Odradzam tą bandę(usunięte przez administratora)

Damian Ro-gac_ki

Nadwyżki materiałowe pochodzące z zakupów lub z montażu lądują niezwłocznie u Chwis-zczu_ka w piwnicy. Pytanie- Co się stało z całością materiału podczas przeprowadzki ze starej bazy na nową ? Odpowiedź- Została zarekwirowana przez Chwis-zczu_ka.

Cała prawda

W czasie godzin pracy połowa pracowników siedzi na prywatnych fuchach lub będąc w siedzibie Lider tech planują, robią zakupy i projektują na rzecz swoich prywatnych robót - pseudo elektrycy: Koselski, Chwiszczuk, Winiarski. Wszyscy o tym wiedzą. Nie wie tylko Sobański. Sobański jest (usunięte przez administratora) czasu pracy.

Lider Tech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Księgowa. Czy stanowisko Księgowa wymaga nadgodzin?

Oddajcie moje pieniądze za zniszczony materiał i za niewykonanie zlecenia!

Barbara

W firmie jest konkretny dział reklamacji czy z kim trzeba się kontaktować w takich sprawach? ciekawa też jestem komentarza samej firmy w tej sprawie, jaki do tego czasu padł? i jakie są procedury co do takich zgłoszeń, ktoś wie?

Lider tech to ....

.... gwarantowana katarstrofa. Wykonywali u mnie instalację elektryczną. Robole bez zadanej wiedzy zawodowej , uprawnień, z za wschodniej granicy. Wykonali jedynie część wymaganej instalacji. Następnie zniknęli bez śladu. Partactwo, alkohol w pracy, przekleństwa, bluznierstwa, kłótnie. Najgorszy był taki gruby oraz drugi taki malutki z tatuażem- chyba tego grubego pomocnik . Zlozylem zawiadomienie o odszkodowanie za zniszczenie mojego mienia. Przestrzegam przed tą firmą !

nowy pracownik

Dobra atmosfera, dużo wiedzy, fajne szkolenia

Przemysław
@nowy pracownik

A z czego te szkolenia i jak często?

@nowy pracownik

Uwaga , cofam to co wczesnej napisałem. Byłem zmuszony do odejścia z tej badziewnej firmy z powodu braku wypłat. Sprawa została zgłoszona do PIP.

@nowy pracownik

Zwolnilem się po 3 miesiącach. Brak wypłat. Sprawa jest w PIP.

@nowy pracownik

Zwłaszcza przy nauce kradzieży paliwa. Zgłoś się do winiars-kie,go . On w tym jest najlepszy

Nie kłam!
@nowy pracownik

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora)3 dni. Całe szczęście że w porę zorientowałem się co to za firma. Pracują tam sami jumole. Najwięcej krradnnie taki mały z metra cięty z więziennym tatuażem na przedramieniu - nieustannie mu brakuje paliwa w służbowym aucie. Ciekawe czy to paliwo dzieli z grubbassem czy też bierze tylko dla siebie. Ostrzegam przed tą firemka!

@Nie kłam!

Brak wypłatt

Uwaga. Nie otrzymałem wypłaty za ostatnie trzy miesiące. Sprawa zgłoszona.(usunięte przez administratora)Parodia do kwadratu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Tech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lider Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lider Tech Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Fabryczna 19
    53-609 Wrocław