Opinie o Lider Tech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lider Tech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lider Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Tech Sp. z o.o. w Wrocław

Firma niewyplacalna

Omijać szerokim łukiem.

Były kontrahent

Oddajcie moje należne pieniądze za wykonane zalecenia! Czekam już 11 miesięcy. Ostrzegam!

Przestrzegam !

Mają zadłużenia w każdej hurtowni. Nie wypłacaja wypłat pracownikom. Bankrut.

Porażka

Im więcej dajesz od siebie, im więcej się starasz tym mniej otrzymujesz. To zasady działania firmy lider tech z ul . Fabrycznej. (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lider Tech Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Oszu ści

Przestrzegam przed firma lider tech z ul. Fabrycznej. Brak wypłat. Sprawa w sądzie.

Lider tech tonie!

Ma potężne zadłużenie u podwykonawców. Czekam na pieniądze już pół roku. Nie podejmujcje współpracy z tą firemka bo stracicie czas i pieniądze.

Firma nie płaci

Dramat. Zaległości w płatnościach dla wszystkich czyli dla pracowników i podwykonawców

Żenada

Omijać tą firmę.

Brak wypłat i płatności

Dla pracowników i podwykonawców.

Brak wypłat i płatności

Uwaga. Firma nie płaci za materiał. Firma nie płaci pracownikom.

Czy pracodawca Lider Tech Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywowanie..

Motywowanie odbywa się płatnościami po zakończonych robotach tj. czekanie na grosik nawet 7 miesięcy.

Kamila
@Motywowanie..

Ale chyba przez te 7 miesięcy dostajesz podstawę? Czy przynajmniej taką, że masz z czego żyć i nie wstydzisz się faktu, że jesteś inżynierem? :)

Dobre warunki pracy, miła atmosfera.

Dramat!

Firma nastawiona na (usunięte przez administratora) pracowników i podwykonawców. !

Marian Jakulski

Jestem podwykonawcą i nie zapłacili na czas radzę uważać. Pieniądze odzyskałem dopiero z prawnikiem.

@Marian Jakulski

Ciekawe czy pracownikom też odzyskuje hajs. Daj namiar do tego mecenasa....

Dla hurtowni i podwykonawców
@Piotr

są winni pieniądze. Firemka ma liczne postępowania egzekucyjne. Lider tech tonie w długach!. Z 30 pracowników zostało tylko 5 którzy jeszcze wierzą że otrzymają jakieś zaległe pieniądze za zeszły rok. Frajerzy.

Robert

Hejo. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Liczę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Lider Tech Sp. z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Robert

?

polecam

M

Witam, Czy w firmie rzeczywiście jest tak źle? Zastanawiam się nad zatrudnieniem do Lider Techu.

@M

ostatnie pół roku zwolnił się prawie cały dział techniczny,notoryczne spóźnienia w wypłatach, ktoś niżej sam napisał że to 'tylko 2-5 dni" ale dla wielu to aż i powtarza się co miesiąc. Problem z wypłatami nadgodzin, zero pochwały, zero premii, zero bonów, zero szacunku do pracownika.Panie Damianie,mam nadzieję że jest pan zadowolony, dzięki panu lepsze miejsca pracy znalazło już pół firmy.

-x

jak zwykle nie ma wypłat na czas bo firma nie ma pieniedzy powiedzcie to mojemu bankowi!!!!!!!!! na wypowiedzeniu juz sa 4 osoby z czego jedna odeszla juz na poczatku roku niepowazna firma, absolutnie nie polecam, omijac szerokim lukiem

M
@-x

Potwierdzam.

Sylwia
@M

Przyznam szczerze, że trochę mnie zmartwiliście. Byłam przekonana, iż firma Lider Tech to godny polecenia pracodawca i wypłaca swoim pracownikom wypłaty zawsze w terminie. To powiedzcie, jak duże konkretnie są to opóźnienia? Ciekawi mnie to.

@Sylwia

2 dni , czasem 5 dni ...... da się wsadzić zęby w ścianę :) pozdrawiamy konkurencję ,której zależy żeby innych tym sposobem wykańczać . nie damy się .:)

Eagle

Firma nadal poszukuje Kierownika projektów. Czy firma utrzyma się na rynku?

@Eagle

Tak firma nadal poszukuje, dlaczego ? bo szuka odpowiedniej osoby. serdecznie zapraszamy , jesteśmy ,nie znikamy i ciężko pracujemy. bez śmieci , na umowach i z wynagrodzeniem

Darek

Czy to potwierdzone info? Jakieś dowody.

Krystyna

Skąd masz takie wiadomości? Może ktoś się wypowie i potwierdzi albo zdementuje informacje. Przeszukałam ich stronę i nie widziałam tam nic na ten temat.

Damian P.

Firma Lider tech ul. Fabryczna 14 we Wrocławiu zalega z uregulowaniem płatności wielu firmom podwykonawczym i hurtowniom. Zalegają z płatnościami dla pracowników od wielu miesiecy. Już połowa załogi złożyła wypowiedzenie. Obecnie próbują przyjmować na umowy smieciowe.

espana
@Darek

Artur Ch. to pracownik firmy Lider Tech od 2013 roku. Ktoś stroi sobie z niego żarty podszywając się pod niego na stronie gowork.

espana
@Damian P.

Firma Lider Tech zatrudnia pracowników jedynie na umowę o pracę, ewentualnie B2B. Jeśli posiada pan inne informacje i dowody na zatrudnianie na umowy śmieciowe to powinien zgłosić się pan do PIPu.

Ch. Artur

Chyba informacja jest celowo wstawiona, być może konkurencja której na tym zależy . Firma nie jest w stanie upadłości co łatwo sprawdzić w Krs i nie ma się źle . Jak łatwo komentować pod cudzymi inicjałami w internecie i napiszac wszystko co się podoba. Ludzie naprawdę lubią innym psuć krew . Pozdrawiam i miłego dnia !

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Tech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lider Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lider Tech Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Fabryczna 19
    53-609 Wrocław