Opinie o Green Petrol Sp. z o.o. w Bielawy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Petrol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Green Petrol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Petrol Sp. z o.o. w Bielawy

Libero

Ja jestem niezmiernie zadowolony z wynagrodzenia w tej firmie , procuję od 4 lat i nie znam lepszego pracodawcy w rejonie. Wysokość wynagrodzenia uzależnione jest od umiejętności. Żeby rozmawiać o wysokości wynagrodzenia trzeba zastanowić się co kto sobą reprezentuje. Dokładnie wiem kto pracuje a kto udaje. Gdybym był szefem to wymienił bym 40 % załogi . Ja daje tej firmie 9 na 10 punktów .

Nadzieja
@Libero

Czyli to napisał któryś z kierowników(punkt widzenia od miejsca siedzenia)........,którzy tez nie do końca wywiązują się z swoich obowiązków....a przytyczki,głupie teksty do pracowników (które ocierają się o (usunięte przez administratora) to potrafi.....

Ona Nowy wpis

Ktoś się orientuje, czy specjalista ds. ochrony środowiska został już zatrudniony? B. proszę o odpowiedź, bo ogłoszenie ma 2 m-ce, a z drugiej strony nie było chyba wielu chętnych. Jestem ponadto ciekawa, jakie przygotowujące i doskonalące kursy firma oferuje specjaliście? :-)

Jaka stawka dla operatora ładowarki? Nawet jak patrzę na oferty co dali np. 10 mies temu to nie ma podanych choćby i tych widełek orientacyjnie. A chciałbym jednak wiedzieć, czego spodziewać się mogę w tym zakładzie, bo zamierzam zrezygnować z aktualnej firmy, żeby podjąć nowe zatrudnienie.

Rysiu z klanu Nowy wpis

Okres próbny 3miesiace pewnie coś 24 zł po okresie stawka w górę w zależności od umiejętności 28 na spokojnie jak ogarniasz sprzętu i masz jakieś doświadczenie na nim

Chciałem spytać czy po roku nie przydarzył się jakiś wolny wakat na stanowisko Operator ładowarki. Coś nie widzę ogłoszen, a ten rok temu to były trzy miejsca nawet, to pomyślałem, że zapytam, bo może coś się zwolniło po prostu. Nadal w ogóle kwatery zapewniają, ciekawe jakie warunki są teraz? Jak ceny wynajmu tak do góry poszły.

Czy zdarzają się nadgodziny w Green Petrol Sp. z o.o.?

Rysiu z klanu

To zależy jak to interpretujesz chcesz nagodziny zawsze się znajdą niechcesz nie musisz

@Rysiu z klanu

Jak już te nadgodziny są, to jak je rozlicza firma? Bo chyba nie są bezpłatne?

Obserwator Nowy wpis

Z tego co gadają chłopaki to są (pracują w soboty i niedziele)...niestety pracodawca nie przestrzega kodeksu pracy i nie płaci dodatku, a i słyszałem, że kierownicy tez potrafią na godzinach się pomylić, albo specjalnie zapomnieć wpisać.... ponoć to na porządku dziennym.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Green Petrol Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator ładowarki?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Corab S.A.
Libero

Wojciech
@Libero

Czyli jak ktoś dobrze pracuje to można iść po podwyżkę i umiejętności i zaangażowanie jest wynagradzane? Przełożony robi takie oceny pracownicze co jakiś czas i zwraca uwagę kto ma jakie wyniki, czy tylko ty to obserwujesz?

Rysiu z Klanu
@Libero

Tego samego zdania jestem pracuje dosyc dlugo w tej firmie 40% ludzi to jest takzwana "sztuka" byle by byl ktoś na zmiania Jeżeli pracujesz dobrze to i dobrze zarabiasz proste

Nadzieja

YYYYY

Ponoć zapewniają zakwaterowanie operatorom ładowarki, nie wiem czy dobrze rozumiem, jest to praca wyjazdowa? Czy w takim razie pobierają z pensji za możliwość zamieszkania? Tak z neta czytam. W tamtej ofercie była też wzmianka o umowie o pracę, a czy dodatkowe benefity pozapłacowe jakieś są? Zależałoby mi na dodatkowej opiece medycznej.

Rysiu z klanu
@YYYYY

Mowimy o Wierzbicy czy Bielawach?

@Rysiu z klanu

Ja znalazłem ofertę z Wierzbicy. Co prawda już nieaktualna. Ale może wiesz w takim razie, jak to jest z tym zakwaterowaniem? Czy pracownik coś płaci? I czy można liczyć tutaj na jakieś premie/dodatki? :)

Czy firma Green Petrol Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie polecam pracy w tej o to firmie. Pracodawca nie dba o pracowników tylko o swój gruby portfel. Zero premii, podwyżek, dodatków, 50. Pracujesz w weekendy, święta i nikogo to nie interesuje, masz robić bo jesteś maszynką do pieniędzy.

Wojciech

Jak to nikogo to nie obchodzi? Powinno pracodawcę. Nikt nie zawnioskował o wyższą stawkę w wolne i świąteczne dni? Chociaż żeby te godziny były do odebrania jako wolne jak nie chcą za nie płacić. Próbowałeś o tym gadać?

Pan

Witam orientuje się ktoś czy potrzebują pracowników na stanowisko ładowarki

Jakie są warunki zatrudnienia w Green Petrol Sp. z o.o.?

XXL

U nas pracują sami (usunięte przez administratora) Świątek piątek czy niedziela musisz (usunięte przez administratora) a szef ma(usunięte przez administratora)A o premii to zapomnij.

Kamil

@Pracownik to zespół jest stały? Mało osób odchodzi ?

Pracuje od początku i nie narzekam. Jest takie powiedzenie,, Że kiepskiej baletnicy nawet bielizna przeszkadza '' resztę sami wiecie

Podpierdalacz

@Marian twoje opinie są ukierunkowane w ludzi którzy robią więcej od ciebie a żeby wytłumaczyć Ci to łopatologicznie bo tylko tak zrozumiesz z swoim poziomem IQ dokładnie chodzi o Brygadzistów Mirka i Rafała po wpisie dotyczącego Rafała wiem że to jeden z braci ponieważ wpis był częściowo identycznym wpisem dotyczącego kierownika firmy transpol. Ja na twoim miejscu zmieniłbym chociaż tekst aby nie był taki sam. Pozdrawiam cieplutko ????

XXX

Pseudo operatorzy z jedynki pan W i pan S niech się wezmą za pracę a nie chodzą i(usunięte przez administratora) rzeczy które sami wymyślają i w których nie ma nic prawdy

XXX

Kolego ale ty masz (usunięte przez administratora) Zajmij się pracą a nie (usunięte przez administratora) iem nie prawdy

Wzorowa firma, drugiej takiej to tylko ze świecą szukać .

Pracuś

A gdzie ta negatywna opinia co była wcześniej znów serwis usunął?

Podpierdalacz

(usunięte przez administratora) Co do firmy nie polecam zatrudniają jako operatora a pracujesz przy miotle i szypie.

Marian

Panie Zieliński proponuję zredukować ilość stresów nauczyć się rozładować konflikty w pracy. Proszę pamiętać ze zawiść to uczucie przykrosci

Pracus

Brygadziste zamiast trzymać sztame że swoim kierownikiem to wolał przesiedziec większość czasu pracy w towarzystwie kierownika z Geocykle i bawić się telefonem. W tym czasie jego koledzy (usunięte przez administratora) aż pot cieknie. Zrobił się z tego dym KONIEC TRZYMANIA PALCA PO SAM ŁOKIEĆ W TYŁKU KIERASA.

Jakieś opinie o firmie

@Kandydat

Opinia neutralna z minusem. Smród brud. Co kto lubi.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Petrol Sp. z o.o. - Bielawy

• Jak się pracuje w Green Petrol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Petrol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Petrol Sp. z o.o.?

Green Petrol Sp. z o.o.