Opinie o Clermont Express Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Clermont Express Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Clermont Express Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clermont Express Sp. z o.o. w Warszawa

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Clermont Express Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Clermont Express Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

. Nowy wpis

Pracowałem na stanowisku spedytora kilka miesięcy. Brak profesjonalizmu, Team Liderów, którzy teoretycznie mają uczyć i pomagać na drodze kariery praktycznie nie ma przy biurku. Zazwyczaj przebywają na papierosie po czym wracają nakrzyczeć, że nic nie udało ci się kupić (przy wcześniejszym uprzedzeniu żeby nic nie kupować bez ich zgody). Duży Open Space gdzie każdy się nawzajem przekrzykuje do telefonu, pełno bluzg, (usunięte przez administratora) Praca polega w 90% na dobrym kłamaniu do telefonu. Nie widzę większej różnicy między tym a nagabywaniu staruszek do kupowania garnków z chin przez telefon. Niektórzy Team Liderzy stosują techniki na młodych mogące podpadać pod mobbing, co widać po wielkości grup którym przewodzą. Z plusów to dobry catering, płatne szkolenie, owoce i soki w wybrane dni i nie najgorsze pieniądze na start. Umowa na początek na 3 miesiące.

Client Nowy wpis

Hi , i have also what to say . I was a client once ......and i will never be again . From above comments im seeing that i wont mistake if i put them in my black list . Their speditors are such an incompetent creatures ..that i really dont whant to waste my time any more with this burlesque company . Im never going to use this company even if they are the last transporter on the world!!!

Przewoźnik Nowy wpis

Firma oszukuje pod względem wagi towaru. Stawki to żart, obciążają za co tylko się da aby nie płacić całego frachtu. Spedytorzy nieuprzejmi, konfliktowi. Nie polecam współpracować z nimi, chyba że ktoś chcę jeździć przeładowany i za darmo . Działają niezgodnie z prawem.

Bartosz Nowy wpis

Kolejna firma która zarabia na przewoznikach oferując smieszne stawki i kilometry. Codzienna aktualizacja ogłoszenia na olx o przyjęciu przewoźnika. Poprostu firma dramat.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Clermont Express Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Oj bardzo ale to bardzo slabiutko.

Kierowca
@Marek

Miałem okazję z nimi współpracować przez okres dwóch miesięcy czyli dokładnie osiem i pół tygodnia i w tym czasie zrobiłem niecałe 12 tyś km ,więc łatwo sobie policzyć jaka dzienna ilość km wychodzi. Auto oczywiście non stop przeładowane, zbierasz cały dzień doladunki a następny cały dzień robisz rozladunki dlatego tak mało km wychodzi w miesiącu. Nie będę wymieniał imion czy nazwisk spedytorow ale zero kultury sama dzicz. Jednym słowem NIE POLECAM.

Roman
@Kierowca

Oj tam oj tam nie przesadzajcie ,również są kierowcy którzy lubią mało jeździć a dużo ładować. Dlatego dla takich przewoznikow, kierowców istnieje firma CLERMONT EXPRESS SP. Z O.O. Warszawa ul. Mickiewicza 36A która właśnie spełnia wymaganią takich kierowców gdzie jest bardzo bardzo mała ilość kilometrów za to bardzo bardzo duża waga.

@Marek

Faktycznie bardzo słabo u nich z kilometrami na tydzień max 1,5 tyś. km tłumacza się tym że nie ma ladunkow na giełdzie

Słabo się jeździ dla tej firmy Clermont Express / Optima. Chwalili się że mają bazę swoich klientów w rzeczywistości wszystko brane z giełdy. Bardzo mało kilometrów a strasznie dużo doładunków. Na jednej trasie 900km są 4 załadunki i 4 rozładunki. Przez co cała trasa zajmuje 2dni w tym stanie i czekanie na doladunek bo jak spedytor twierdzi nie opłaca się im z jednym ładunkiem jechać. Po czym dowiadujesz się że będziesz wiózł 1490 kg. Robiąc awanturę słyszysz od kierownika że była umowa że wozimy do 1500 kg ( była informacja że maks do 1300 kg i że mało się to zdarza) i że mamy to zabrać bo to nasz obowiązek. Dodatkowo informacja że mandaty na pół, jeśli ktoś potrafi liczyć jeżdżąc po 0,38 e x 900 = 342 e, a mandat za przeważnie około 1500 euro to zamiast zarabiać jeszcze dokladasz do interesu. Przez 3 msc zrobiłem dla nich 31 tyś km i dość mam. Każdy transport przeladowany bo podobno nie ma innych. Zmienili zasady platnosci skonta (z 1 dnia na 4 dni) w ogóle nie informując, dowiedziałem się o tym jak zadzwoniłem do działu płatności. Przy czym nie zmienili stawki która trzeba zapłacić za szybszy przelew. Zdecydowanie nie polecam dla nich jeździ.

@Marcin

Zgadzam się, wszystko napisane prawdziwie. Zawsze pseudo spedycja ktora nie posiada baze wlasnych klientow tylko bierze ładunki z gieldy będzie szukała jeleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Clermont Express Sp. z o.o. - Warszawa

Clermont Express Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 36A
    01-616 Warszawa

Clermont Express Sp. z o.o.