Paks'D

Opinie o Paks'D

Wymiotować mi się chce jak wchodzę na ten zakład,i pomyśle ze zarabiamy tu jak 10 lat temu,wtedy były takie stawki.ale poczekajmy jeszcze trochę ludzie coś się w końcu musi zmienić.1200 zł na miesiąc boże kochany.a opłat jest 500 miesięcznie.

grybas

a w kółko to samo piszecie, a nikt nie napisze ze wypłaty sa regularne bez opóźnień, nie tak jak w innych zakladach. nie ma akordu i nie trzeba tak naprawdę robic tych norm, bo zawsze można awarie wpisac w zleceniu, papier wszystko przyjmie a maszyny stare wiec wszystko przejdzie, pieniądze nie rewelacyjne ale który prywaciarz da ci więcej, najgorsze moim zdaniem jest to że nie zatrudniają na stale tylko większość to pracownicy sezonowi, wymieniający się co parę miesięcy

Ta firma to największa porażka z jaką miałem do czynienia. Sam się zastanawiam, jak to jeszcze funkcjonuje. [usunięte przez moderatora]

gość

coraz bardziej ta firma mi się nie podoba praca jak w kołchozie,[usunięte przez moderatora],a o środki czystości to trzeba się prosić, nie radze nikomu tu pracować!!!

Pakowacz

Rozmowa przebiegała jak w każdej firmie. Jak potrafi pan współpracować, jakie ma pan doświadczenie, jak szybko pan się uczy, ile pan chce zarabiać i na tym pytania się urywają a zaczynają pytania ciężkie typu jaki wkład jest pan w stanie wnieść aby uzyskać takie wynagrodzenie, po czym od razu pada argument, że to nie wystarcza. Najpierw firma musi zarobić na twoje wynagrodzenie a potem może ...MOŻE... uda się część z tego co chcesz wygospodarować. Firma musi najpierw wypracować zysk. Koszty utrzymania pracownika są przecież wysokie (to po co jest ta rozmowa, nie lepiej od razu przestać szukać pracownika i zaoszczędzić).

Ile chciałby pan/pani zarabiać (i dlaczego tak dużo :) )? Standard. Jaki wkład jest pan w stanie wnieść aby uzyskać takie wynagrodzenie. Co pan jest w stanie poświecić aby u nas pracować. Dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
gość

no i jeszcze w uzupełnieniu do poprzedniej wypowiedzi - pensje są głodowe !!!

gość

Jeśli ktokolwiek ma jakiś wybór to pod żadnym pozorem nie pakujcie się w pracę dla tej firmy !!! [usunięte przez moderatora]

optymista

[usunięte przez moderatora]nie narzekam,bo oczywiście poza marnym wynagrodzeniem(najniższa krajowa)ważni tez są ludzie z którymi się klepie niedole[usunięte przez moderatora]po za tym trzeba poszukać dobrej strony ,,Naszej,, firmy np. to że kasa jest zawsze na czas na koncie

Mnie sie paks tez podoba, może nie jako praca ale jako zakład, praktycznie wszystko mozna tam robić [usunięte przez moderatora]. Wprowadzili wielki zakaz palenie a i tak wszyscy chodzą co pół godziny i kopcą ale ważne że sie nikt nie czepia :) Najlepsze są popołudniówki i nocki poprostu nieraz jest masakra[usunięte przez moderatora] Ogólnie polecam ten zakład :D

w paksie jest super,podoba mi się tam,a[usunięte przez moderatora] jest w porządku gość

Maniek

Powiedzcie jak u was z robotą Jest jako tako czy kiepsko jak wszędzie? bo chodzą słuchy ze u was tez nie najlepiej się dzieje Produkcyjni biedę klepią a [usunięte przez moderatora] mają się doskonale.

Anal Intruder

W TYM ROKU JEST PRAWIE PEWNE ZE NIE BEDZIE NADGODZIN W SEZONIE TYLKO 4 BRYGADY. [usunięte przez moderatora] NAPEWNO NIE ZGODZI SIE NA NADGODZINY TO RAZ A DWA ZE PEWNIE ZAS WEŹMIE TYCH TRANZYSTORÓW ZA PÓŁ DARMO. [usunięte przez moderatora]

gomes

a co do premij to są takie osoby co dostały większe niż wszyscy np.430zł a nie 208 a jeszcze was pociesze są takie osoby co biorą ryczałt

Były

No właśnie... a co z roczna premia wypłacili Wam? Ponoć obiecywali ze będzie

ano

nadal ci sami kierują narzędziownią, tam jest najlepiej bo się nie narobisz a nawet zarobisz

chetny do pracy

A jak tam u was narzedziownia stoi ? zarzadza ktos sensowny ? bo słłyszałem , ze tez nie najlepiej sie u was dzieje.

XXXX XXX XXXX

Doszły mnie słuchu że chcą pozwalnia wszystkie kobiety bo upominają się o podwyszki . I że juz nie bedą przyjmowac kobiet do firmy "paks'd" . Może to i dobrze bo to nie jest praca dle kobiet i to zatakie pieniadze :)

pracownika mają głęboko w [usunięte przez moderatora] płacą grosze [usunięte przez moderatora] a prasy to niebezpieczny dla życia złom.... czego chcieć więcej....

pablo007

przez chwilę byłem w tym syfie i faktycznie jedno wielko [usunięte przez moderatora]

Gal Anonim

Problem w tym że w tym zakładzie nigdy nie było zgranej załogi bo każdy trzęsie portkami że go zwolnią. Co prawda pracowali tam ludzie w ciężkiej sytuacji i nie za bardzo mieli wyjście, [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora].Ja pracowałem w różnych firmach ale Paks'd to istne DNO.[usunięte przez moderatora].Podumowując to dla mnie ten zakład to jest JEDNA WIELKA PARODIA i dobrze że już tam nie robie! ! !

Zostaw merytoryczną opinię o Paks'D - Siewierz

• Jak się pracuje w Paks'D?

Zobacz opinie na temat firmy Paks'D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paks'D?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paks'D?

Kandydaci do pracy w Paks'D napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paks'D