Paks'D

Opinie o Paks'D

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Paks'D odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Paks'D?

Etapy

W tej firmie pojęcie "etapy rekrutacji" nie istnieje.

Jak się pracuje z ludźmi z Paks'D?

Kobieta

Jak masz ciasną i lubisz wystawiać to zrobisz karierę.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Paks'D?

Jako ja

Aktualnie 3/4 etatu i tyle samo kasy. Jeśli masz alternatywę, znajdziesz lżejszą robotę za te same pieniądze. Nie warto nawet podania składać. Odpowiedzą, ale na rozmowie naopowiadają Ci bajek nie z tej ziemi. Nic co opisują nie jest zgodne z prawdą. Na początek minimalna, a to co w rożnych ofertach po olx-ach czy urzędach pracy to bujdy na resorach. Może dostaniesz po 3 miesiącach ze 200zł więcej brutto. Potem będziesz rok czekać aby dostać drugie tyle. Chwalą sie socjalem i jakimiś pseudopremiami. Tak są, jak spełnisz niemożliwe do spełnienia warunki. Wysokość premii - do 300zł brutto miesięcznie na stanowiskach operatora maszyny, ale to ze 3-4 lata pracy zanim się tam dostaniesz. Jeśli wytrzymasz to polecam.

Pakowacz

Rozmowa przebiegała jak w każdej firmie. Jak potrafi pan współpracować, jakie ma pan doświadczenie, jak szybko pan się uczy, ile pan chce zarabiać i na tym pytania się urywają a zaczynają pytania ciężkie typu jaki wkład jest pan w stanie wnieść aby uzyskać takie wynagrodzenie, po czym od razu pada argument, że to nie wystarcza. Najpierw firma musi zarobić na twoje wynagrodzenie a potem może ...MOŻE... uda się część z tego co chcesz wygospodarować. Firma musi najpierw wypracować zysk. Koszty utrzymania pracownika są przecież wysokie (to po co jest ta rozmowa, nie lepiej od razu przestać szukać pracownika i zaoszczędzić).

Ile chciałby pan/pani zarabiać (i dlaczego tak dużo :) )? Standard. Jaki wkład jest pan w stanie wnieść aby uzyskać takie wynagrodzenie. Co pan jest w stanie poświecić aby u nas pracować. Dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Cała prawda

Ludzie ten zakład ton patologia, w obecnej sytuacji zwalniają ludzi pod chorymi i fałszywymi pretekstami. Ludzi którzy pracowali wiele lat w tym zakładzie.

juz po tej od smed, jedynej sie chcialo cos w tej firmie zrobic a oczywiscie zazdrosny synek nie ogaral tego. a moze mu nie chciala dac i sie msci. zaklad idzie na (usunięte przez administratora) czas uciekac.

Operator Aida.

W tej firmie nie liczą się umiejętności Tylko pod pierdalanie szefowi produkcji o wszystkim ,przesiadywanie u kierownika gdy inni pracują .żeby wdrażać smed potrzeba sprawnych maszyn narzędzi i ludzi a w tej firmie brak

Karol

Sluchajcie, czy firma działa nadal na rynku czy została zamknięta ?

gość
@Karol

jeszcze dziala ale juz nie dlugo bedzie przy takim traktowaniu ludzi. same ukraince zostana bo ludzie uciekaja z tej firmy.

Stefan

Idealnych firm nie ma i jak ktoś będzie chciał to zawsze znajdzie jakiś mankament!!

Janusz z Grażyną
@Stefan

Idealnych nie ma, ale jak firma dba o swoich pracowników i ich uposażenie to oni nie myślą o zmianie pracy tylko są zadowoleni , zmień stawkę na szeregowego pracownika to twój wpis zmieni się na negatywny.

Gregor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zibi

Firma ogólnie rozwija się, wymieniając park maszynowy ale tylko to na plus. Duże błędy w zarządzaniu,brak konkretnej osoby odpowiedzialnej za prowadzenie firmy. Zarobki nie powalają, premię jak są (tak koło świąt) w śmiesznych kwotach od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Teraz zakład oblegany jest przez pracowników że wschodu( spora ich liczba "włóczy" się bezproduktywnie ,lub wykonują pracę dla jednego pracownika we dwoje lub nawet troje ) jeżeli czegoś nie chcą robić udają że nie rozumieją, ogólnie traktowani są jak święte krowy,brak odpowiedzialności za błędy i wpływ alkoholu. Kto zmuszony sytuacja (lub przyzwyczajeniem) pracuje, kto czuje się na siłach odchodzi.

Iza

@Luzak, jak uargumentowałbyś swój wpis? Co powoduje, że pracuje Ci się dobrze w Paks'D? Czy wpływ mają na to warunki zatrudnienia, a może atmosfera w tym miejscu pracy? Każde Twoje spostrzeżenie zostanie wzięte pod uwagę przez osoby szukające informacji o tej firmie przed decyzją o złożeniu CV do niej.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Paks'D? Jaka jest atmosfera?

Luzak

Całkiem spoko.

Kolon

Firma Paks'D zatrudnia ogółem ponad 200 pracowników, w tym szereg wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie automatyki i sterowania. Działają w ramach różnych gałęzi przemysłu - górniczego, spożywczego, energetycznego, motoryzacyjnego. Na dobrą sprawę każdy gdzieś się odnajdzie tylko kwestia tego jakie warunki trzeba spełnić żeby się do nich dostać?

Były robol :P
@Kolon

Warunki proste :) nie zadawać pytań ani swoich opinii tylko wypełniać wolę 3x S. z dużą ilością mydła, a szeregowych ludzi mieć głęboko gdzieś(jak góra). Z resztą i tak wszyscy siebie warci bo prędzej czy później nóż w plecy :P i na górze i na dole:)))) pozdro :P

@Były robol :P

Szeregowych czyli masz na myśli takich bez ambicji co to liczą, że ktoś im za nic wypcha portfel pieniędzmi? Jeśli tak to może sam załóż działalność.

Iza

@Pracownik Paks Ddziękuję za tak pełną odpowiedź. To też ważna informacja, że jak piszesz, w firmie jest możliwość awansu. Według Ciebie taka możliwość przychodzi z czasem. Mógłbyś jeszcze powiedzieć po jakim okresie można na awans liczyć?

@Iza

Różnie. Jak masz przydatne firmie doświadczenie to nawet po 3 miesiącach.

Igor

Generalnie tak jest , jak się dajesz poznać z dobrej strony masz dobrze!!

Iza zatrudniają tylko na umowę o pracę. Zarobki słabe, chyba że się starasz i cie przez to zauważą.

Iza

@Szary, Twoja wypowiedź jest bardzo chaotyczna, mógłbyś ją nieco doprecyzować? Pracowałeś lub pracujesz w firmie Paks'D? Co możesz powiedzieć o oferowanych warunkach? Czy osoby zatrudnione w tym miejscu mogą liczyć na umowę o pracę? Czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Rozumiem, że nie odpowiada Ci atmosfera? Dlaczego tak jest?

Szary

Najgorsza firma to chyba paks"d malpi gaj a taka pani z biura to mogla by srajtasme sprzedawac bo wciagle nie zadowolona kazdy tak ze czeba sie czymac w grupie a taka prawda ze sa osoby co za 100zl kapuja dramat i dno pozdro a i (usunięte przez administratora) ze nie ma tu źle

Malaaa

Od marca idę tam do pracy. Może mi ktoś napisać jakie są zarobki? OK 2300 wyjdzie się na czysto z premią?

Pracownik Paks D

Praca nie aż taka ciężka. Trzeba trochę pomyśleć, poznać zasadę działania formy i można sobie ułatwić. Zarobki słabe. Minimalna na start, a po okresie próbnym niewiele więcej, z tym, że jak się starasz to z czasem możesz awansować na lepsze stanowisko. Socjalu jako tako nie ma. Są premie świąteczne, ostatnio organizują raz w roku imprezę integracyjną na terenie zakładu. Nawet fajna ale zdecydowanie nastawiona na dzieci. Wcześniejsze wpisy prawdziwe, park maszynowy był stary ale przechodzi modernizację. To że maszyny się psują? Owszem, psują, jak wszędzie. Dziś wszystko się psuje bo tak jest zrobione. Prezes nie jest taki straszny. Jak zasłużysz to cię ochrzani, ale tak to podejdzie pogada, nawet doradzi. Ludzki jest, ale faktycznie mógłby dać trochę więcej zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Paks'D - Siewierz

• Jak się pracuje w Paks'D?

Zobacz opinie na temat firmy Paks'D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paks'D?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paks'D?

Kandydaci do pracy w Paks'D napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paks'D