Paks'D

Opinie o Paks'D

Iza

@salazarmożesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Paks'D? Dodatkowe informacje będą bardzo przydatne. Szczególnie teraz, bo jak widać na stronie internetowej firmy, potrzebni są magazynierzy, mechanik maszyn oraz spawacz. A Ty w jakim dziale pracujesz? Co możesz doradzić osobom, które myślą nad dołączeniem do firmy?

salazar

Ukraińska firma,robota ok,jak za taka kase:-)

Pracownik Paks D
@salazar

Nie Ukraińska. Z braku pracowników z Polski, z powodów pewnie wymienionych wyżej, zatrudnia obecnie coraz więcej Ukraińców.

Iza

@ss87ana jakim stanowisku w firmie tak właśnie wygląda praca? Piszesz, że to co usłyszałeś na rozmowie nie było zgodne z rzeczywistością. Czy ktoś inny również miał takie doświadczenia? Możecie powiedzieć też coś więcej o warunkach zatrudnienia na poszczególnych stanowiskach w firmie? Są między nimi duże różnice? Czy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Na stronie internetowej firmy są wyszczególnione stanowiska na jakie można aplikować, jednak nie ma żadnej informacji o oferowanych warunkach. Co warto wiedzieć przed przesłaniem CV?

ss87a
@Iza

Na nic nie można tam liczyć ..... Tyle w temacie Paks 'D

ss87a

Pracowałem w Paks'D parę miesięcy sytuacja wygląda tak że na rozmowie o prace mówią Ci co innego a co innego robisz.... ze są premie dokładki i ze jest super a tak naprawdę nic sie nie zmienia po okresie próbnym zero jakiejkolwiek podwyżki ( a co innego mówili na rozmowie ).... Atmosfera taka sobie - zakłada przychodzi i coś chce na już najlepiej ze byś miał to w biurku i wyciągną i dał. To fakt jak już tu wspomnieli na forum wszyscy (usunięte przez administratora) w gacie jak widza ( Prezesa ) pojawił się Pani wszyscy (usunięte przez administratora) Auta stare nie remontowane - zaległości w płaceniu FV po innych firmach świecisz oczami. Ogólnie nie polecam chyba ze ktoś chce pracować za (1900) zł netto + soboty ( sprzęt w tej formie jest starcy złom i co chwile co się psuje )

Pakowacz

Rozmowa przebiegała jak w każdej firmie. Jak potrafi pan współpracować, jakie ma pan doświadczenie, jak szybko pan się uczy, ile pan chce zarabiać i na tym pytania się urywają a zaczynają pytania ciężkie typu jaki wkład jest pan w stanie wnieść aby uzyskać takie wynagrodzenie, po czym od razu pada argument, że to nie wystarcza. Najpierw firma musi zarobić na twoje wynagrodzenie a potem może ...MOŻE... uda się część z tego co chcesz wygospodarować. Firma musi najpierw wypracować zysk. Koszty utrzymania pracownika są przecież wysokie (to po co jest ta rozmowa, nie lepiej od razu przestać szukać pracownika i zaoszczędzić).

Ile chciałby pan/pani zarabiać (i dlaczego tak dużo :) )? Standard. Jaki wkład jest pan w stanie wnieść aby uzyskać takie wynagrodzenie. Co pan jest w stanie poświecić aby u nas pracować. Dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Iza

@pracoholik możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w Paks'D? Takie informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji o potencjalnym pracodawcy. Co możesz im doradzić?

basic

zgadza się, premie od zrealizowanych targetów jak najbardziej są do podstawy ;)

pracoholik
@basic

Tak na 4pak piwa starcza..

...

Praca ciężka i do niczego, atmosfera taka że jak ktoś tam przyjdzie to sie mu zyc odechciewa, ludzie strasznie toksyczni, omijajcie ten zaklad, chyba ze chcecie sie nabawic choroby psychicznej, zarobki marne, maszyny stare jak świat jak w prlu (i niebezpieczne), praca której nie warto wykonywac nawet za pieniadze.

@...

to idź pracuj do biura tam będziesz miał lekko.. niestety żeby zarobić trzeba się narobić...

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - tyle mogę powiedzieć :/

krytyk

Paks to ciekawa firma która specjalizuje się w zakresie projektowania, produkcji, montażu i uruchamianiu urządzeń dla takich gałęzi przemysłu jak : energetyczny, górniczy. Liczba pracowników tej firmy sięga o ile się nie mylę około 200 pracowników, więc i rotacja ma często miejsce, bo praca nie jest lekka. Czasem ktoś odpada

gizmo

niestety ta stagnacja związana z brakiem nowych ofert pracy w paks d ciągle trwa i nie widać raczej światełka w tunelu na to , aby miały powstać nowe miejsca pracy , albo ktoś miał ochote zwalniać swoje stanowisko w tej firmie. Zresztą po samym forum widać , że ludzie nie narzekają więc sytuacja tutaj musi być całkiem niezła

Zygmunt

To może wiecie, czy na wakacje nie beda szukac pracowników, chociaz na zastepstwo, a to okres urlopowy.

zuch

trafiłeś na nienajlepszy moment, bo niestety obecnie w Paks d nie szukają nikogo nowego do swojej firmy

wojtek

błędy ortograficzne to jedno, a prawda to drugie, ciekawe założenie paul, że jak ktoś pisze z błędami to kłamie :) btw - rekrutują teraz?

byly

kto tam zostal nowym kierownikiek bo ponoc jeden sie zwolnił

mikhail

WITAM Piszę jako były pracownik, więc mam trochę info o tym dziadostwie. Nie polecam nikomu !!!Nawet wrogowi. Nie ważne gdzie tam pracujesz bo i tak (usunięte przez administratora)zarobisz. To jest totalna porażka !!!! Miałem nadzieje i ambicje. Ale kierownictwo zwłaszcza Jaśnie Pan Prezes zweryfikował wszystko(usunięte przez administratora) Warunki pracy takie jak w Chinach (nie obrażając chińczyków , płaca jak na ukrainie. Resztę sobie dopiszcie .

szadiko

Witam wszystkich pracujących jeszcze w Paks'D miałem przyjemność pracy w Paks'D jakiś czas temu. widzę jednak że nic się nie zmieniło. I raczej się nie zmieni tak jak pisał ktoś wcześniej, dopóki wszystkie oddziały tłoczni, zakładów i parkera będą musiały tyrać[usunięte przez administratora] nie będzie dobrze. Zatrudnią ludzi za bezcen a sami opływają w dostatki i się wożą po imprezach super brykami. człowiekowi nie wystarcza do 1-go a tu jeden cy drugi na ME w piłkę nożną jednie sobie na mecz do stolicy reprezentacji gdzie bilet skromne 1500zł kosztuje. Szkoda gadać. Brygadzie z hali wytrwałości w te upały (bo po co komu klima) z zakładów więcej ambicji a z parkera powodzenia bo w końcu zostało was już niewielu. PS obserwując te recesję i stale sięgający dług Paks'D daję maksymalnie rok i pójdzie na dno jak Tytanik. Pozdrawiam Szadiko

loco

co myślicie o pracownikach utrzymania ruchu (mechanikach i narzędziowcach)

chora robota

[usunięte przez moderatora] oni kryzysem sie zasłaniaja,kiedy w grudniu szly 3 zmiany dawno takiego mlynu nie bylo,i wielki mi tu kryzys smiechu warte,[usunięte przez moderatora]

No i nie ma kolejnej premii. Naobiecywali znowu a i tak wszystko to gruszki na wierzbie. [usunięte przez moderatora] i kasy na święta nie ma. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Kto złożył podanie niech sie lepiej zastanowi dwa razy jak będą go chcieli przyjąć, niech lepiej popyta znajomych co tu pracują, żeby potem nie okazało się, że nagle jest inaczej niż to co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej. [usunięte przez moderatora]

bajer

Powiem wam tak! Pracuje tam,ale ludzie nie miejcie do tego pracodawcy zaufania [usunięte przez moderatora],praca jest 3 zminy sa.Kiedy tak było juz nie pamiętam,Pieniądze spływaja,ale wiedzie gdzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Paks'D - Siewierz

• Jak się pracuje w Paks'D?

Zobacz opinie na temat firmy Paks'D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paks'D?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paks'D?

Kandydaci do pracy w Paks'D napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paks'D