Paks'D

Siewierz

Opinie o Paks'D

anonim 2009-06-26 16:48:51
[usunięte przez moderatora].Ja pracowałem w różnych firmach ale Paks'd to istne DNO.[usunięte przez moderatora].Podumowując to dla mnie ten zakład to jest JEDNA WIELKA PARODIA i dobrze że już tam nie robie! ! !
Gal Anonim 2009-07-07 19:42:26
Problem w tym że w tym zakładzie nigdy nie było zgranej załogi bo każdy trzęsie portkami że go zwolnią. Co prawda pracowali tam ludzie w ciężkiej sytuacji i nie za bardzo mieli wyjście, [usunięte przez moderatora]
pablo007 2009-07-22 18:13:16
przez chwilę byłem w tym syfie i faktycznie jedno wielko [usunięte przez moderatora]
pracownik 2009-07-24 10:34:50
pracownika mają głęboko w [usunięte przez moderatora] płacą grosze [usunięte przez moderatora] a prasy to niebezpieczny dla życia złom.... czego chcieć więcej....
XXXX XXX XXXX 2010-01-06 17:37:24
Doszły mnie słuchu że chcą pozwalnia wszystkie kobiety bo upominają się o podwyszki . I że juz nie bedą przyjmowac kobiet do firmy "paks'd" . Może to i dobrze bo to nie jest praca dle kobiet i to zatakie pieniadze :)
chetny do pracy 2010-03-21 22:43:54
A jak tam u was narzedziownia stoi ? zarzadza ktos sensowny ? bo słłyszałem , ze tez nie najlepiej sie u was dzieje.
ano 2010-03-22 16:09:40
nadal ci sami kierują narzędziownią, tam jest najlepiej bo się nie narobisz a nawet zarobisz
Były 2010-03-28 22:14:36
No właśnie... a co z roczna premia wypłacili Wam? Ponoć obiecywali ze będzie
gomes 2010-04-01 15:05:06
a co do premij to są takie osoby co dostały większe niż wszyscy np.430zł a nie 208 a jeszcze was pociesze są takie osoby co biorą ryczałt
Anal Intruder 2010-04-19 14:32:48
W TYM ROKU JEST PRAWIE PEWNE ZE NIE BEDZIE NADGODZIN W SEZONIE TYLKO 4 BRYGADY. [usunięte przez moderatora] NAPEWNO NIE ZGODZI SIE NA NADGODZINY TO RAZ A DWA ZE PEWNIE ZAS WEŹMIE TYCH TRANZYSTORÓW ZA PÓŁ DARMO. [usunięte przez moderatora]
Maniek 2010-04-21 21:09:50
Powiedzcie jak u was z robotą Jest jako tako czy kiepsko jak wszędzie? bo chodzą słuchy ze u was tez nie najlepiej się dzieje Produkcyjni biedę klepią a [usunięte przez moderatora] mają się doskonale.
pracownik 2010-07-18 21:02:06
w paksie jest super,podoba mi się tam,a[usunięte przez moderatora] jest w porządku gość
anonim 2010-07-29 15:43:16
Mnie sie paks tez podoba, może nie jako praca ale jako zakład, praktycznie wszystko mozna tam robić [usunięte przez moderatora]. Wprowadzili wielki zakaz palenie a i tak wszyscy chodzą co pół godziny i kopcą ale ważne że sie nikt nie czepia :) Najlepsze są popołudniówki i nocki poprostu nieraz jest masakra[usunięte przez moderatora] Ogólnie polecam ten zakład :D
optymista 2010-09-06 14:34:28
[usunięte przez moderatora]nie narzekam,bo oczywiście poza marnym wynagrodzeniem(najniższa krajowa)ważni tez są ludzie z którymi się klepie niedole[usunięte przez moderatora]po za tym trzeba poszukać dobrej strony ,,Naszej,, firmy np. to że kasa jest zawsze na czas na koncie
gość 2011-01-12 07:57:41
Jeśli ktokolwiek ma jakiś wybór to pod żadnym pozorem nie pakujcie się w pracę dla tej firmy !!! [usunięte przez moderatora]
gość 2011-01-12 07:59:46
no i jeszcze w uzupełnieniu do poprzedniej wypowiedzi - pensje są głodowe !!!
gość 2011-01-13 13:15:11
coraz bardziej ta firma mi się nie podoba praca jak w kołchozie,[usunięte przez moderatora],a o środki czystości to trzeba się prosić, nie radze nikomu tu pracować!!!
anonim 2011-02-20 10:15:12
Ta firma to największa porażka z jaką miałem do czynienia. Sam się zastanawiam, jak to jeszcze funkcjonuje. [usunięte przez moderatora]
grybas 2011-04-19 08:30:00
a w kółko to samo piszecie, a nikt nie napisze ze wypłaty sa regularne bez opóźnień, nie tak jak w innych zakladach. nie ma akordu i nie trzeba tak naprawdę robic tych norm, bo zawsze można awarie wpisac w zleceniu, papier wszystko przyjmie a maszyny stare wiec wszystko przejdzie, pieniądze nie rewelacyjne ale który prywaciarz da ci więcej, najgorsze moim zdaniem jest to że nie zatrudniają na stale tylko większość to pracownicy sezonowi, wymieniający się co parę miesięcy
pracownik 2011-05-08 21:10:37
Wymiotować mi się chce jak wchodzę na ten zakład,i pomyśle ze zarabiamy tu jak 10 lat temu,wtedy były takie stawki.ale poczekajmy jeszcze trochę ludzie coś się w końcu musi zmienić.1200 zł na miesiąc boże kochany.a opłat jest 500 miesięcznie.
bajer 2011-05-08 22:18:37
Powiem wam tak! Pracuje tam,ale ludzie nie miejcie do tego pracodawcy zaufania [usunięte przez moderatora],praca jest 3 zminy sa.Kiedy tak było juz nie pamiętam,Pieniądze spływaja,ale wiedzie gdzie :)
Anonim 2011-12-14 11:54:58
No i nie ma kolejnej premii. Naobiecywali znowu a i tak wszystko to gruszki na wierzbie. [usunięte przez moderatora] i kasy na święta nie ma. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Kto złożył podanie niech sie lepiej zastanowi dwa razy jak będą go chcieli przyjąć, niech lepiej popyta znajomych co tu pracują, żeby potem nie okazało się, że nagle jest inaczej niż to co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej.
[usunięte przez moderatora]
chora robota 2012-12-21 12:32:38
[usunięte przez moderatora] oni kryzysem sie zasłaniaja,kiedy w grudniu szly 3 zmiany dawno takiego mlynu nie bylo,i wielki mi tu kryzys smiechu warte,[usunięte przez moderatora]
loco 2013-02-02 19:09:26
co myślicie o pracownikach utrzymania ruchu (mechanikach i narzędziowcach)
szadiko 2013-08-05 21:14:41
Witam wszystkich pracujących jeszcze w Paks'D
miałem przyjemność pracy w Paks'D jakiś czas temu. widzę jednak że nic się nie zmieniło. I raczej się nie zmieni tak jak pisał ktoś wcześniej, dopóki wszystkie oddziały tłoczni, zakładów i parkera będą musiały tyrać[usunięte przez administratora] nie będzie dobrze. Zatrudnią ludzi za bezcen a sami opływają w dostatki i się wożą po imprezach super brykami. człowiekowi nie wystarcza do 1-go a tu jeden cy drugi na ME w piłkę nożną jednie sobie na mecz do stolicy reprezentacji gdzie bilet skromne 1500zł kosztuje. Szkoda gadać. Brygadzie z hali wytrwałości w te upały (bo po co komu klima) z zakładów więcej ambicji a z parkera powodzenia bo w końcu zostało was już niewielu. PS obserwując te recesję i stale sięgający dług Paks'D daję maksymalnie rok i pójdzie na dno jak Tytanik. Pozdrawiam Szadiko
mikhail 2014-01-07 03:14:11
WITAM
Piszę jako były pracownik, więc mam trochę info o tym dziadostwie. Nie polecam nikomu !!!Nawet wrogowi. Nie ważne gdzie tam pracujesz bo i tak (usunięte przez administratora)zarobisz. To jest totalna porażka !!!! Miałem nadzieje i ambicje. Ale kierownictwo zwłaszcza Jaśnie Pan Prezes zweryfikował wszystko(usunięte przez administratora) Warunki pracy takie jak w Chinach (nie obrażając chińczyków , płaca jak na ukrainie. Resztę sobie dopiszcie .
byly 2014-01-15 22:27:36
kto tam zostal nowym kierownikiek bo ponoc jeden sie zwolnił
wojtek 2014-04-11 23:15:09
błędy ortograficzne to jedno, a prawda to drugie, ciekawe założenie paul, że jak ktoś pisze z błędami to kłamie :) btw - rekrutują teraz?
zuch 2014-04-17 22:21:15
trafiłeś na nienajlepszy moment, bo niestety obecnie w Paks d nie szukają nikogo nowego do swojej firmy
Zygmunt 2014-04-23 22:47:28
To może wiecie, czy na wakacje nie beda szukac pracowników, chociaz na zastepstwo, a to okres urlopowy.
gizmo 2014-12-04 20:43:31
niestety ta stagnacja związana z brakiem nowych ofert pracy w paks d ciągle trwa i nie widać raczej światełka w tunelu na to , aby miały powstać nowe miejsca pracy , albo ktoś miał ochote zwalniać swoje stanowisko w tej firmie. Zresztą po samym forum widać , że ludzie nie narzekają więc sytuacja tutaj musi być całkiem niezła
krytyk 2015-02-04 02:42:43
Paks to ciekawa firma która specjalizuje się w zakresie projektowania, produkcji, montażu i uruchamianiu urządzeń dla takich gałęzi przemysłu jak : energetyczny, górniczy. Liczba pracowników tej firmy sięga o ile się nie mylę około 200 pracowników, więc i rotacja ma często miejsce, bo praca nie jest lekka. Czasem ktoś odpada
Kolon 2015-02-25 04:29:37
Firma Paks'D zatrudnia ogółem ponad 200 pracowników, w tym szereg wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie automatyki i sterowania. Działają w ramach różnych gałęzi przemysłu - górniczego, spożywczego, energetycznego, motoryzacyjnego. Na dobrą sprawę każdy gdzieś się odnajdzie tylko kwestia tego jakie warunki trzeba spełnić żeby się do nich dostać?
123456789 2015-03-01 17:36:56
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - tyle mogę powiedzieć :/
... 2016-01-04 23:12:31
Praca ciężka i do niczego, atmosfera taka że jak ktoś tam przyjdzie to sie mu zyc odechciewa, ludzie strasznie toksyczni, omijajcie ten zaklad, chyba ze chcecie sie nabawic choroby psychicznej, zarobki marne, maszyny stare jak świat jak w prlu (i niebezpieczne), praca której nie warto wykonywac nawet za pieniadze.
pracownik 2016-01-14 09:16:30
to idź pracuj do biura tam będziesz miał lekko.. niestety żeby zarobić trzeba się narobić...
basic 2016-05-08 10:23:22
zgadza się, premie od zrealizowanych targetów jak najbardziej są do podstawy ;)
pracoholik 2016-11-23 20:19:41
Tak na 4pak piwa starcza..
Zostaw swoją opinię o Paks'D - Siewierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paks'D