Opinie o JKK Dystrybucja Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JKK Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JKK Dystrybucja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKK Dystrybucja Sp. z o.o. w Tychy

Agnieszka Nowy wpis

Jak się zastanawiacie nad zamówieniem chemii, to przestańcie i bierzcie. Polecam bardzo.

Nina Nowy wpis

Uwielbiam ich chemię! Szczególnie polecam do czyszczenia płyt grzewczych i grilla.

Adam Nowy wpis

używam ich środków do sprzątania u siebie w pracy, bardzo dobrze czyszczą, są wydajne i nie są duszące. Cena też fajna, polecam.

Tomek Nowy wpis

polecam ich środek do czyszczenia skóry, używam do siedzeń w swoim aucie i super się sprawdza

Aplikowałeś do firmy JKK Dystrybucja Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
dorota

kupuję ich środki od dawana i jestem zadowolona, skuteczne i niedrogie

Iza

polecam, solidny producent środków do sprzątania

Dorota

Witam, bardzo polecam wszystkim środki firmy JKK. Polski producent preparatów do sprzątania. Bardzo skuteczne, wydajne i w dobrej cenie. Używam ich już parę miesięcy i jestem zadowolona.

Patryk

Kupuję czasem ich preparat do czyszczenia kominka i jestem z niego zadowolony. Dobrze usuwa sadzę i jest w niskiej cenie.

Urszula

JKK Dystrubucja produkuje środek do czyszczenia piekarnika, który używam od ponad roku. Sprawdza się u mnie świetnie. Dodatkowo jest całkiem niedrogi. Szczerze go polecam.

Tatiana

Fajne środki do sprzątania. Używałam kilku z nich i jestem pewna, że to jedne z najlepszych na rynku. Wydajne, skuteczne, nie mają ciężkiego zapachu, który w środkach innych firm bardzo mi przeszkadzał.

Julia

Cześć, mam pytanie do praconików :) Jak tam warunki i zarobki na produkcji? No chyba ze na magazynie tez przyjmują kobiety? ;)

Super środki do sprzątania. Używamy ich w naszej firmie, świetnie się sprawdzają. Bardzo wydajne.

Iza

Wczoraj używałam ich środka do czyszczenia piekarnika i jestem nim zachwycona. Cały brut usunięty bez problemu, kuchenka lśni, jestem pod dużym wrażeniem.

Joanna
@Iza

A cenowo porównywalnie do znanych marek?

Ola

Solidna firma z bardzo dobre jakości produktami do sprzątania. Ich środki są wydajne, skuteczne i niedrogie :) Korzystam obecnie z płynu do fug, do mycia kominka i do mycia kabiny prysznicowej. Jestem w 100% zadowolona :)

Iwona
@Ola

A cenowo powiedz jak? Bo inflacja jednak robi swoje, dużo się podniosły?

Anastazja

Preparaty do sprzątania najlepszej jakości. Polski producent. Stosuję od dawana ich płyn do podłóg i środek do kabiny prysznicowej i szczerze polecam.

@Anastazja

Akurat szukam czegoś do sprzątania dobrej jakości. A środek do kabiny nie zostawia żadnych smug?

Katarzyna

Bardzo fajnie, że środki czyszczące tej firmy wam się sprawdzają, super, ale może ktoś powie o warunkach pracowniczych, czy pracownicy mają jakąś zniżkę na te produkty do mycia od firmy?

Barbara

Witam, stosują produkty firmy JKK już trzy miesiące i muszę przyznać, że jestem zaskoczona ich jakością. Bardzo dobrze usuwają zabrudzenia, nie zostawiają smug i są wydajne. Dobra cena to też spora zaleta. Polecam wszystkim sprzątającym w sowich domach :)

Maja

czy jest jakas konkretna rozmowa o prace na stanowisko pakowaczka (jest teraz taka oferta u nich) czy przyjmuja kazdego kto nie ma dwóch lewych rak do pracy ?

Jola

Super skuteczne preparaty do sprzątania domu. Jestem pod dużym wrażeniem, zwłaszcza, że to polska firma. Używam od paru miesięcy i jestem w 100% zadowolona.

Julia

Widzę ze same opinie klientów.. to fajnie, ze chemia wam się sprawdza. Ale co o firmie sądzą pracownicy ?:) Warto złożyć cv na produkcje/magazyn?

Zostaw merytoryczną opinię o JKK Dystrybucja Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w JKK Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JKK Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JKK Dystrybucja Sp. z o.o.?

JKK Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Fabryczna 5
    43-100 Tychy

JKK Dystrybucja Sp. z o.o.