Opinie o Infotec CNC Sp. z o.o. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Infotec CNC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infotec CNC Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infotec CNC Sp. z o.o. w Poznań

Co wchodzi w socjal Infotec CNC Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Cuda na kiju a z tych cud zostaje kij na plecach... ????

@Odpowiedź

Co to w ogóle za odpowiedź? :D Czyli rozumiem, że socjalu brak. Ale to w takim razie kasa chyba lepsza? A może i nawet jest premia?

Tomek Dzban
@Łukasz

Premia jest co miesiąc ale zabrana ☹️

Bom

Cały engineering się zwalnia także przyszłość jest pod znakiem zapytania... Calym problemem jest chaos... Wszyscy mają dość...

bom i bum
@Bom

Nikt się ne zwalnia , (usunięte przez administratora)

bom
@bom i bum

Nikt nikogo nie zwolnił. Ludzie sami się zwalniają.

Jaka umowa obowiązuje w Infotec CNC Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Tomek Dzban

Umowy są śmieciowe a jakże. Kolejne umowy maksymalnie na rok i przerzucają Cię z firmy do firmy. Ogólnie tragedia. Mijać szerokim łukiem chyba że ktoś lubi jak się nim pomiata i obraża to życzę powodzenia.

@Tomek Dzban

Jak Cię przerzucają, do innego oddziału? Czyli tylko zlecenie albo o dzieło? A może jak się sprawdzasz, to jest opcja pracy na UoP?

ETT

Witam wszystkich - chcialbym sie dowiedzieć na temat obecnych warunkow pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Proszę o prawdziwe opinie pracownikow Dziekuje

fejsbook
@ETT

Hej ostatnio na grupach facebook często ludki piszą o tej firmie że coś źle się tam dzieje, że zwalniają, że maszyn nie dostarczają klientom i takie historie ale szczegółów nie znam więc musisz szukać żebyś nie wtopił

InfoTEC CNC
@ETT

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: kariera@infotec-cnc.com. Oczywiście będąc w procesie rekrutacyjnym, jest możliwość również porozmawiać z pracownikami, do czego zachęcamy.

InfoTEC CNC
@fejsbook

Forum, zarówno na GoWork, jak i na Facebook’u umożliwia wyrażanie opinii przez różne osoby oraz konkurencje. Niestety często z braku dokładnych informacji są one niezgodne ze stanem faktycznym. Rotacja pracowników jest rzeczą naturalną w biznesie, natomiast działalność firmy przebiega bez zakłóceń. Osobom zainteresowanym szczegółami, prosimy o kontakt: kontakt@infotec-cnc.com

Op
@fejsbook

Wszystko to prawda. Ludzie się zwalniają, a projekty wiszą... Kasy też nie ma

na temat
@Op

A jak wielka jest to firma moloch czy raczej "garażowa "? ile mniej więcej może w niej osób pracować ?

@Op

Nie ma w sensie, że nie wypłacają czy są opóźnienia? A może chodzi o zbyt niskie wynagrodzenie? Napisz konkretniej.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Infotec CNC Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Maciek

Hej jak wielka jest to firma tak mniej więcej , i jak wygląda praca na produkcji ? raczej brudna w chłodziwach itp czy w miarę czysty montaż i czy jest jedno czy wielozmianowa ?

cy ktoś może opisać jaki jest zespół pracowników jaka atmosfera i czy warto starać się tam o prace? Firma na targach wyglądała imponująco a jak jest w realu ? Ktoś coś?

@Nowy

A powiedz, o jakie stanowisko pracy konkretnie pytasz? Jeśli chodzi o informacje o atmosferze, to też bardzo chętnie się dowiem. Mam nadzieję, że ktoś z pracowników coś nam odpisze.

Bbb
@Nowy

Targi są imponujące bo wszyscy pracownicy produkcji ręce wyrywają a w zamian nic nie dostają

@Bbb

Cześć, nie za bardzo rozumiem Twój komentarz :D Co masz dokładnie na myśli poprzez stwierdzenie, że 'pracownicy produkcji ręce wyrywają'? I dlaczego nic w zamian za to nie dostają? Chodzi o wysokie normy?

Czy pracodawca Infotec CNC Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lemoele

Doskonalenie pracowników nie jest ich priorytetem. Od początku działalności firmy odbyly się może 3 szkolenia tylko dla wybranych pracowników nie polecam!

Klient

Nie kupujcie maszyn od tej firmy. Brak jakiegokolwiek wsparcia serwisowego(usunięte przez administratora)

olo

witam, możecie coś powiedzieć o pracy kierowcy w infotec. Pojawilo się ogłoszenie i nie wiem czy warto wysyłać cv?

• Jak się pracuje w Infotec CNC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infotec CNC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infotec CNC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infotec CNC Sp. z o.o.