INDUSTRY Diesel&Oil Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o INDUSTRY Diesel&Oil Sp. z o.o.

neo 2011-11-22 11:42:54
a możesz coś więcej napisać jeżeli chodzi o handel ?
fachowiec 2011-11-22 14:56:26
a co to kurna za firemka, nigdy o tym nie slyszałem, a jestem z branży ??
neo 2011-11-22 20:30:55
a możesz powiedzieć jak ogólnie branża i kto sie w niej liczy bo mam ofertę od industry i się zastanawiam
LPG 2015-04-20 17:18:31
Witam pracowałem w tej niby firmie. Rozmowa kwalifikacyjna sklada sie tylko z obietnic, których nigdy nie dotrzymają. Praca w delegacji wstajesz o 2 w nocy i jedziesz w trase dla kamikadze bo wracasz o 2 w nocy ale nastepnego dnia. Bywaja tez delegacje kilku dniowe i noclegi w hotelu ktory sam sobie znajdziesz, oczywiscie do określonej kwoty ( w praktyce hotel 8 kategorii) Bywa tez ze zabraknie pieniędzy na paliwo czy hotel wtedy zgłaszasz problem telefonicznie i czekasz jak na zbawienie na przelew(który czasem trwa kilka godzin bo nikt się nie kwapi żeby go zrealizować bo wkońcu już za dużo wydaleś) Sprawa wypłaty wygląda też cudownie gdyż Pan szef czytając raporty wymyśla jak tylko obciąć kase i przypadkiem możesz pracować jak wół cały miesiąc za to co zarabiają studenci na kasie w markecie. Zapomniałem dodać jeszcze sprawe zaladunku i rozładunku zbiorników więc robisz to sam w firmie przy użyciu wózka widłowego ktory dawno powinien być na zlomie a u klienta radź sobie rękoma i czym chcesz ale zbiornik ma być rozladowany. Tak samo wygląda sprawa zaladunku zbiorników w terenie(przeciętna waga najpopularniejszego zbiornika to 600kg)Reasumując jeżeli masz nerwy oraz kręgoslup ze stali, jest ci obojętne kto i z jakiego powodu będzie tobą pomiatał oraz jeżeli lubisz mandaty i zbierasz punkty do kolekcji to ta praca jest właśnie dla ciebie.
GallAnonim 2015-10-01 16:47:57
Zgadzam się z powyższymi rozmówcami. Puste obietnice, duże wymagania, bajzel i brak organizacji w firmie. Najlepszym tego dowodem jest ciągła rotacja serwisantów i handlowców - to świadczy najlepiej o firmie. I zatrudnienie na własnej działalności.
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie - na każdym stanowisku.
wojtek 2016-05-31 00:27:27
omijać - szerokim łukiem pracę na jakimkolwiek stanowisku
Tomek.K 2016-09-20 15:58:30
Uważajcie, na tą firmę, prowadzi ją młody szef , który wszystkich uważa za Jeleni. Na pewno trzeba sprawdzić umowę, którą "szef" podrzuca po zakończeniu szkolenia, sprawdźcie jej zapisy np. te które mówią o konieczności podpisania weksla "in blanco". Niestety ale to kolejna firma, prowadzona w myśl zasady - zapłacimy Ci grosze ty zarabiaj na nas miliony :)
piotr 2016-09-22 18:52:59
Wiec jak przychodzi do podpisania umowy to okazuje się ,że na umowie nie ma tego na co sie umawiałeś?
Zostaw swoją opinię o INDUSTRY Diesel&Oil Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INDUSTRY Diesel&Oil Sp. z o.o.