Opinie o Infotec CNC Sp. z o.o. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Infotec CNC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infotec CNC Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infotec CNC Sp. z o.o. w Poznań

FIRMA

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Miałam nieprzyjemność doświadczyć (usunięte przez administratora)ze strony tej spółki. Pobrali ode mnie zaliczkę na budowę maszyny i obiecali dostarczyć ją w określonym terminie. Niestety, minął już znaczny okres czasu, a maszyny dalej nie ma. To jawne złamanie obietnic i brak szacunku dla klientów. Wszystko wskazuje na to, że spółka została założona tylko po to, aby (usunięte przez administratora)ludzi i (usunięte przez administratora)ich pieniądze. To nie tylko sprawia ogromne trudności finansowe, ale również powoduje poczucie zdrady i zawodu. Oczekuję uczciwości i profesjonalizmu od firm, z którymi współpracuję, a ta firma zdecydowanie ich nie spełniła. To ważne, aby dzielić się takimi doświadczeniami z innymi, aby ostrzec ich przed potencjalnymi pułapkami i (usunięte przez administratora). Mam nadzieję, że ci, którzy rozważają współpracę z tą firmą, przemyślą swoją decyzję i unikną podobnych problemów. (usunięte przez administratora)i nieuczciwość w biznesie są nie do zaakceptowania i powinny być potępiane przez społeczność i władze.

Pitero
@Pracodawca

Jak śmiecie dalej aktywnie się reklamować w social mediach i udawać, że wszystko jest w porządku, kiedy wasi dostawcy nie uzyskali grosza zapłaty od miesięcy. Zarząd pięknie pozuje na zdjęciach, ale odbierać telefony i próbować cokolwiek zaradzić w tej sytuacji to już brakuje odwagi. Ogromne rozczarowanie.

Firma kolejmy miesiac spóźnia się z wypłatami dla pracowników. Nie polecam tam zaczynać pracy chyba że lubisz czekać za swoimi pieniędzmi i liczyć na to że kiedyś je dostaniesz

Seba

Nadal taka sytuacja? Co z premiami? Do tej pory wypłacili te które się należały czy kasy nie ma? Wiesz jaki jest powód? Płynność finansowa spadła czy inna sytuacja na to wpływa?

FIRMA Nowy wpis

Pracodawca Nowy wpis
@FIRMA

Anonimowe oczernianie na forum jest raczej smutne i niedojrzałe. Sytuacja umieszczona w komentarzu nie miała miejsca, wywiązujemy się z zawartych kontraktów. Zadziwiające jest jednak to, że jeśli są rzetelne podstawy do takiej oceny, to dlaczego nie zwrócono się do odpowiednich służb, które sprawdzą temat? Proszę, aby nie kierować pod naszym adresem fałszywych zarzutów. W tym tygodniu w sprawie komentarza złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury, nie będziemy się więcej odnosić do wpisu. Dalsze działania są już w rękach właściwych organów. Zawsze jesteśmy otwarci na dialog i zachęcamy do bezpośredniego, imiennego kontaktu z naszą firmą (telefonicznie lub mailowo, na adresy zamieszczone na stronie www)

Pitero Nowy wpis
@Pracodawca

Honorata

Ile już się spóźniają? Od 10? Firma jakoś uzasadnia te spóźnienia, chociaż? Jak już ta wypłata to jakaś konkretna kwota? Były kiedyś takie przypadki, że komuś w ogóle nie wypłacili?

@Honorata

Tak - pensje ostatnio wypłacane po dwudziestym ... a premie należne wcale!!!

Seba Nowy wpis

Czy w Infotec CNC Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Firma kiedyś że świetną atmosferą i bardzo ombitnymi ludźmi. Dziś po jednym ani drugim niewiele zostało... Większość specjalistów się zwolniła bo nie mogli już znieść (usunięte przez administratora) zarządu i braku wypłat. Nowi ludzie odchodzą po okresie próbnym bo nawet dla nich niema taryfy ulgowej, pierwsza wypłata i już poślizg. Aby dostać swoje pieniądze musisz biegać za dyrektorem finansowym i złapać go akurat na papierosie zanim zabarykaduje się w biurze a i to nie gwarantuje że Ci zapłacą. Jednym słowem kiedyś przychodziło się tutaj z przyjemnością a dziś delikatnie mówiąc nie polecam bo sam uciekam jak najdalej.

Dramat

Zgadzam się w 100% To co się tam dzieje to kabaret. O własne pieniądze trzeba prosić a prezes potrafi rzucić tekstem: "nie dostałeś? Już zalatwiam" po czy ani jego ani pieniędzy nie widać 2 tygodnie. Tu ludziom obrywa się nawet jak nie mają co robić bo nie było pieniędzy na towar.

Wieczny

To co się stało że się tak porobiło? Infoteca znam ze starych dobrych czasów, jak się czyta te wpisy to aż się wierzyć nie chce.

@Wieczny

Długo by pisać ale decyzje jakie były podejmowane przez prezesa często były irracjonalne. Mnóstwem takich decyzji doprowadził do tego że zaczęło brakować pieniędzy a wraz z kasą wyparował szacunek do pracowników, dostawców a nawet klientów.

Byly

Niestety zgadzam się że wszystkim co wyżej, kiedyś wogule nie było tutaj rotacji teraz desperacko szukają ludzi ale traktowanie się nie zmieniło. Pieniędzy niema na towar ani wypłaty, lepiej w okolicy nie mówić że pracujesz w infotec bo usłyszysz w odpowiedzi ile infotec jest winien rozmówcy...

Wyplata

Zależy czy jesteś aktualnie potrzebna, jeśli tak to krótko ale jeśli może Cię ktoś inny zastąpić a akurat on niema zaległości to poczekasz i dwa miesiące aż do chwili gdy się przydasz bo będzie coś pilnego

Danuta
@Wyplata

Czyli wypłacalność pensji jest uzależniona od korzyści pracownika, czy może też drugim czynnikiem są jakieś problemy z płynnością finansową firmy? A czy ktoś próbował zgłosić to gdzieś wyżej, że są problemy z płacą dla pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Infotec CNC Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Kolejny miesiąc spóźniają się z wypłatą nie polecam tej firmy

kamil
@Anonim

Przykro nam a nie pomyślałeś aby zmienić pracę ? czy cię przywiązali do kaloryfera ???

Łukasz
@Anonim

Cześć, widzę niestety, że takich komentarzy jest tutaj więcej ... A duże są zwykle te opóźnienia czy raczej kilkudniowe? Jak myślisz, a może wiesz - z czego to wynika? Wypłata przynajmniej się zgadza jak już przyjdzie?

@Łukasz

Przelew z podstawą opóźnia się do tygodnia reszta do dwóch tygodni a premia różnie nawet do następnego miesiąca no ale jak już dostaniesz tą wypłatę w ratach to zazwyczaj się zgadza

Antoni
@Anonim

Masz może konkretne informacje z czego te opóźnienia wynikają i czemu są one tak regularne? To mnie najbardziej dziwi. Dobra a jak już o kasie piszecie to, czy są po pewnym czasie pracy możliwości ubiegania się o podwyżkę? Wspomniałeś o premii, to też zapytam, co jest jej składową, jak można wiedzieć?

@Antoni

Opóźnienia wynikają z tego że nie szanuje się tam pracowników i wszystko inne jest ważniejsze niż wynagrodzenia dla pracowników. O podwyżkę możesz się ubiegać a jeśli ja dostaniesz to tylko w postaci premi której nie wiadomo czy dostaniesz. W tym miesiącu wynagrodzenia też nie zostały jeszcze wypłacone.

Agnieszka
@Anonim

A poza tymi wynagrodzeniami, które wiadomo, że lepiej gdyby były w terminie, to jak ogólnie atmosfera w firmie, ilość obowiązków itp? Polecacie? A i co ogólnie trzeba robić żeby zapracować na premie?

Majster

Panowie, Jutro dyrektor, będzie robił obchód podczas wieczornej zmiany i CZĘŚCIOWO W PORZE NOCNEJ. Wszystkie puszki z piwem paczki papierosów, lub ewentualnie flaszki (z czym oczywiście walczymy i obiecujemy sobie poprawę i redukcję do samych piwów) proszę schować do kalosza, który znajduję się w kantorku mistrza produkcji. Jeszcze proszę wypchać go od góry gazetami dla niepoznaki. Zostańcie z Bogiem

@Majster

No nie mów że na nocnej zmianie się popija. Nie ma brygadzisty żeby tego pilnował tylko dyrektor robi raz na jakiś czas inspekcje? Sprawdza się tu wyrywkowo trzeźwość pracowników czy nie ma takiego zwyczaju?

Fallus

Po raz kolejny spóźniają się z wypłatą!!!

ncoll
@Fallus

no ale ile spóźniają dzień dwa tydzień ??? wszystko jest na umowie ?? pytam bo ostatnio myślałem nad zmianą pracy i infotek chodził mi po głowie ale przypadkiem trafiłem na to forum i szczerze zaczynam mieść wątpliwości czy to co się tu pisze to hejt czy prawda?

Jaka atmosfera jest między działami w Infotec CNC Sp. z o.o.?

Marco

Wypłata nie na czas. Obiecują górę złota a jak przychodzi do wypłaty to co innego.. Szef ma się za nie wiadomo kogo..

Antoni
@Marco

O masz to nic dobrego. Każdy by chciał kaskę mieć na czas. Wiadomo raz na jakiś czas jakaś obsuwka może być ale nie częściej. Co jest powodem, że firma nie płaci na czas no i to, co napisałeś o tych obietnicach, które się nie pokrywają z rzeczywistością. Jakie one są?

@Marco

zawsze ciekawi mnie to stwierdzenie o złotych górach. napiszesz konkret odnośnie tego ile Ci zawołali? i jak to wyszło w sumie, że jest inaczej, a umowie się zgodziłeś jednak na niższą stawkę? jak tu umowy są skonstruowane jeśli o warunki zatrudnienia chodzi?

Damian

NIE POLECAM! Firma jest niepoważna i niewiarygodna. Kupiliśmy w lutym 2020 roku od nich nową maszynę CNC, przy zakupie dopłaciliśmy za możliwość zamontowania w późniejszym czasie agregatu wiertarskiego. Agregat wiertarski domówiliśmy we wrześniu 2020 roku i zgodnie z umową miał zostać zamontowany w ciągu 3 miesięcy (w grudniu 2020 roku). Zaliczkę pobrali ponad rok temu, ale do dzisiaj agregat nie został zamontowany. Wielokrotnie umawiali się na jakieś konkretne terminy, ale żadnego z nich nie dotrzymali. Od 3 miesięcy nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, zero możliwości kontaktu. Sprawę kierujemy na drogę prawną. Radzę uważać, mają dobry marketing, ale rzeczywisty obraz firmy jest zupełnie inny. Jak można tak lekceważyć klientów, oferując maszyny za grube setki tysięcy złotych?

thats right
@Damian

Dokładnie tak, firma tylko z zewnątrz wygląda dobrze. Ich celem jest nabrać roboty i później przekładać terminy zwalając na każdego po kolei z firmy. Kwestia współpracy jest identyczna, zrób robotę i dostaniesz zapłacone na koniec i później zostajesz bez kasy. Nie polecam i radzę szukać innych maszyn.

@thats right

I twierdzisz, że tak właśnie z Tobą postąpili i dlatego już Cię u nich nie ma? Bo jakoś jak widzę niedawne opinie to ludzie wciąż tu pracują i nie ma jakiś takich masowych zwolnień raczej o których wspominasz. Czemu piszesz nieprawdę? :/

@Damian

Niestety spółki info tec sa niewypłacalne. Wszystkie pieniądze z kapitału zakładowego zajął ZUS.

niecik

jakie spółki ?? to ile ich jest ??? jaki kapitał ??? Pamiętaj o tym, że środki wniesione na kapitał zakładowy nie muszą pozostać w spółce na stałe. Z chwilą wniesienia ich do spółki stają się one jej własnością – jej majątkiem. Spółka może zadysponować tym majątkiem w dowolny sposób (zgodny z celem działalności spółki wskazanym w umowie spółki). więc o czym Ty piszesz ????

Mm

O dziwo dla mnie taka firma jak Infotec znika. Ponoć stwarzane są kolejne spółki, a główna jest bardzo obciążona komorniczo bo ponoć maszyny są zabierane z hali. Pracownicy którzy pracują 10+ lat się sami zwalniają. O czymś to świadczy.

Darek
@Mm

Czy ja wiem czy tak znika ? chwalą się na facebooku nowymi innowacyjnymi maszynami maszynami piszecie tak że znika już od dobrych 3 lat a jak widać dalej jest i ma się chyba dobrze.

Dd
@Mm

Maszyny sprzedają z firmy która się nazywa MG machines psy szczekają karawana jedzie dalej :))))

patryk

Cześć wiele się ostatnio słyszy różnych rzeczy i w związku z tym mam pytanie czy firma infotec jeszcze istnieje ?

Pawlo
@patryk

Bankruci. Wiszą pieniądze nie dostarczają maszyn.. nie płacą pensji.. Pobierają zaliczki i kontakt soe urywa..

N.N

Powiem tyle w firmie Infotec od dawna nie było za kolorowo jednak w ostatnich mc.To jest brak szanowania pracownika .Wielki Pan Szef niech się zastanowi nad zachowaniem bo to podpada pod sąd pracy!Zastraszanie . poniżanie nie wspominając już o nie terminowych wypłatach ludzie sami się zwalniają.Nie polecam kultura osobista pana Szefa mówi sama za siebie więcej może nie napiszę bo jeszcze inne instytucje się zainteresują ową firmą.

@N.N

Raczej od samego pisania takich rzeczy w necie to nie, bo każdy może sobie w teorii napisać, co tylko chce. Skąd możemy wiedzieć czy to co piszesz jest prawdą?

Dorota

Ty też tak twierdzisz? Masz coś jeszcze do dodania? Opowiadaj!

Czy firma Infotec CNC Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pożyczek??? Tu są problemy z wypłatą a co dopiero z pożyczkami...

ZT

Nie polecam!! Wręcz przestrzegam wszystkich i proszę o rozwagę podczas zakupu/sprzedaży ponieważ właściciele firmy są lekko ujmując nie uczciwi. Ponad 6 miesięcy czekam za zapłatę za usługę która wykonałem dla tej firmy i zawsze nikt nie wie kto jest odpowiedzialny za to. Nie można dostać kontaktu do właściciela. Generalnie sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury za "pewne" (usunięte przez administratora) tej firmy!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Infotec CNC Sp. z o.o.?

Odpuść sobie

Minimum krajowe a jak umisz liczyć to reszta (usunięte przez administratora). Wakacyjne nie istnieje tak jak Wielkanoc-0,- a na Boże Narodzenie max 200,- w kopercie a przekazana tak jak by była w niej 13 i 14 wypłata. Ogólnie żal...

J...Macka

Wypłaty nie na czas oszukiwanie ludzi ucinianie premii obiecanki zero szacunku dla pracowników brak jakiejkolwiek organizacji oszczędności ogólnie (usunięte przez administratora) nie polecam

Janusz
@J...Macka

to prawda

Mariusz B

Fajni ludzie tam pracują, fajna atmosfera ale praca poza miejscem zamieszkania jest nie dla każdego... Sam się o tym przekonałem ale jeśli sami zaproponowali pracę to postanowiłem spróbować. To co tam się dzieje wewnątrz jest wszędzie i każdy próbuje robić tak żeby jemu było dobrze. Ja zrobiłem tak samo :D Pozdrawiam

Jerzy
@Mariusz B

Poza miejscem zamieszkania, czyli jak daleko? Długo dojeżdżałeś? Rozumiem że wysokość pensji rekompensowała to że musiałeś stracić trochę więcej funduszy na dojazd?

Elektromonter

Jak wygląda praca na stanowisku elektromontera, jakie zarobki i czy atmosfera jest fajna? :D

Generalnie jak ktoś chce pracować to jest ok. Nic nie jest za darmo, chcesz zarobić to musisz trochę się spocić. Warunki ogólnie są dobre, co do Szefa to jak to szef, czasami musi pokrzyczeć, ale posiada również ludzkie oblicze. Jest takie powiedzenie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ci co narzekają to po prostu ludzie którzy nic nie robiąc w zamian chcieliby otrzymać wiele. Pensje są uzależnione od umiejętności i zaangażowania. Pracowici utrzymują się długo w tej firmie, leserzy szybko znikają i potem zazwyczaj wklejają negatywne komentarze.

obecny

Pracuję na montowni , atmosfera jest spoko , umowę po okresie próbnym dostałem na czas nieokreślony. Szefowie są bardzo fajni i wyrozumiali kasa też spoko ! na umowie o pracę mam 4500 na rękę podstawy więc całkiem nieźle. ogólnie nie narzekam. Pozdro 600 dla pieniaczy !!!!!

Tomek Dzban
@obecny

To chyba pracujesz w innej firmie bo ja też pracuje na montażu i jest dramat a 4500 to może masz na dwa miesiące ale jak nie umiesz liczyć to dlatego cię trzymają. POZDRO 600 dla montowni

• Jak się pracuje w Infotec CNC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infotec CNC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infotec CNC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infotec CNC Sp. z o.o.