Opinie o Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o. w Szczecin

Jolka Nowy wpis

Zaskoczyły mnie te komentarze skoro działalność jest w zasadzie zawieszona od 2022 roku z tego co sprawdziłam jeszcze teraz niedawno... Szukałam pracy w turystyce u nas w Szczecinie. W tym przypadku doradcy do obsługi klienta byli przyjmowani? nie mogłam doszukać się ofert

Natalia Nowy wpis

Cześć! Niestety firma zalega z płatnościami od ogromnej ilości osób. Mój mecenas kontaktował się z pośrednikiem Pana Bartosza lecz olewają każde wysłane pismo. Trzeba się prosić o odpowiedz nawet ze strony pośrednika prawnego Ilnickiego. Zarzekają się ze zwrócą kwotę w ratach, raty są śmieszna kwota i mówią ze nie mogą zwrócić w wysokości większych rat bo spłacają inne osoby. Czy są tu jakieś osoby które zostają spłacane w ratach przez Ilnickiego!? Bardzo proszę o kontakt bo nie wierze ze ten człowiek spłaca kogokolwiek! Będę wdzięczna za odpowiedz i każda informacje. Pozdrawiam Natalia

grr Nowy wpis
@Natalia

Miałam uczestniczyć w programie w 2021 roku.Pisałam i dzwoniłam firmie,ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Osobiście mnie nikt nic nie wypłaca.

Pieniążki Nowy wpis

Hejka, też chciałem pieniążki z powrotem za 2020 rok (6000 żł). Jak coś to dolączam do pozwu zbiorowego wrocvel19@gmail.com

Klient

Czy ktoś ma może informację na temat Spółki i wie czy nadal funkcjonują, a jeśli tak to pod jakim adresem i jak można się z nimi skontaktować?

@Klient

Czy mógłbym prosić o kontakt, też zostałem (usunięte przez administratora) , i trzeba z nimi walczyć

Czy jest jakiś pozew zbiorowy przygotowywany?

Gagagagaga
@Klient

Dzisiaj się kontaktowałam i odzew był, szkoda tylko ze żadnych konkretnych informacji

Drama
@Anonim

Też próbuje odzyskać pieniądze. Dołączam się do pytania.

@Anonim

Ja już mam wszystko dograne. Pozew zbiorowy będzie bardzo skuteczny i odzyskanie pieniędzy nie będzie trudne. A będę one z majątku szefów/szefa firmy. Proszę o Maila na zawodowiec960@gmail.com

Klient
@Uczestnik

hej, oferta nadal aktualna? mogę dołączyć?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Aleksandra

Cześć! Ja złożyłam pozew samodzielnie miesiąc temu ale może jest szansa aby dołączyć do zbiorowego? Miałam wyjechać w 2020 i nic.. olkajaworowicz@gmail.com Pozdrawiam

Ilona

Wciąż czekam za zwrot za zrezygnowanie z wyjazdu z 2021 roku.

Student

Podpisali umowę, w której zobligowali się do zwrotu pieniędzy. Następnie chcieli podpisać kolejną. Minęło ponad półtora roku. Nic nie oddali, zaskarżyli sądowy nakaz zapłaty. Nie przeprosili, nie zaproponowali spłaty w ratach. Okropne jest tak traktować innych.

@Student

Jest ktoś zainteresowany pozwem zbiorowym? Czekam od 2019 roku na zwrot 6tyś zł.

Czy ktoś ma jakiś kontakt z nimi?

@Anonim

Rzadko na maila odpowiadają, a jeśli już to że prowadzona będzie rekrutacja wstępnie we wrześniu/październiku na rok 2023 ... Co oznacza że zwrot będzie MOŻE w okolicach maja 2023 ... żałosne

Paulina

Ale za co wy te zwroty macie dostać?

@zyz

CZekam na zwrot ponad 11 tys od lata 2020. Dramat nie Polecam biura IE Center- ludzie uwaga! (usunięte przez administratora) Nie wybierajcie tego biura.

@Paulina

Za to praktyka / program Work and travel miała się odbyć a się nigdy nie odbyła z przyczyn nie od nas zależnych. Uwaga IE Center - to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Uważajcie studenci nie korzystajcie z usług tego biura.

Dostales nakaz zapłaty?

Zawiedziona
@@zyz

Ja czekam już 2 lata na zwrot pieniędzy :(

@Zawiedziona

Ludzie to czemu jeszcze nic z tym nie robicie? Zgłaszajcie to!

@Student

Jeśli jesteś zainteresowany odzyskaniem zwrotu proszę o wysłanie wiadomości na zawodowiec960@gmail.com

@@zyz

Aż 11? :o Tragedia. Widziałeś te posty o pozwie zbiorowym? Bierzesz w nim udział?

bendyk99
@Student

I co, jak wygląda sprawa po tym zaskarżeniu? Daj plis znać na ibendeberia@gmail.com

Gagagagaga

Dzień dobry, czy ktoś ma informacje czy wyjazd w 2021 roku doszedł do skutku, ja swój przełożyłam na nadchodzące wakacje ale słysząc co się dzieje zaczynam się poważnie niepokoić. Jeżeli ktoś ma jakieś informacje bardzo proszę o kontakt

K
@Gagagagaga

ta też przełożyłam chłopakowi dziś musiał oddać ale oczywiście nic nie dostał

Antoni
@K

Nie oddali mu kasy? Widziałem że inni też narzekali że nie zwrócili za wyjazd. Dużo jest stratny ten chłopak, wiesz może?

n
@Gagagagaga

tez nie oddal nic, myślę ze można próbować o pozew sadowy

@n

Tak z ciekawości to na myśleniu się skończyło czy faktycznie będziecie razem coś organizować?

Marty
@Antoni

Ode mnie 14,5 zł...

Brak odzewu
@Marty

Czy ktokolwiek ma jakiś kontakt z biurem?

@n
@Natalia

ja jestem za organizacje pozew sądowego

@Daryna
@@n

Dzień dobry, firma również nie zwróciła mi zapłaconych pieniędzy. Proszę o kontakt: dashastarw@gmail.com

AminaArh
@@n

Ja też jestem za,prosze napisać mi na maila: arhipowaamina@gmail.com

Karo
@AminaArh

Ja tez poproszę Karolina.szelagowska@onet.com.pl

@@n

I co, udało się odzyskać należności od wszystkich ludzi za ten zwrot z wyjazdu?

aminaaa
@Natalia

nie,pisałam na maila do osób,ktorzy zostawili swój adres,ale nikt nie odpisał.napisz mi arhipowaamina@gmail.com

Kyrylo
@@n

Cześć, czy można jeszcze dołączyć do pozwu zbiorowego? Będę wdzięczny za widomość: bereznov.kyrylo@gmail.com

Paula

Cześć, czy można jeszcze dołączyć do pozwu zbiorowego? Będę wdzięczna za widomość: paulina_8@interia.eu

Magda
@Paula

Czy również mogę dołączyć się do pozwu zbiorowego? magdalena.bac@onet.pl

Vitalii
@Paula

Cześć, czy można również jeszcze dołączyć do pozwu zbiorowego? Nie otrzymałem do tej pory zwrotu za program 2020 ani żadnej informacji .Będę wdzięczny za widomość: vitalikburacuk@gmail.com

Agata
@Vitalii

udało sie wam dogadac? czy jednak był ten pozew, czy wiecie moze ile osob go dotyczy ? firma z tego co widze jest zawieszona w działaniu wiec chyba jest cos na rzeczy z tymi problemami finansowymi ?

Kris

Mój wyjazd do USA w 2022 odbył się, przełóżyłem z 2021.

@Kris

O to super, że udało Ci się przełożyć z tego co widziałam inni mieli z tym jakieś problemy. Generalnie to dopłacałeś coś albo wyjazd zmienił się trochę jeśli chodzi o wcześniej ustalone warunki?

Kris
@Natalia

Nic dopłacałem, pracodawcę musiałem zmienić ale udało się na lepszego bo lepiej zarabiałem niż u poprzedniego

Kontakt
@Kris

A jaki miałeś kontakt z biurem? Bo na żadne emaile nie odpisują, strona oficjalnie już nie działa. Numery telefonów tez odłączone

Anna P

Hej, mi również nie zwrócili pieniędzy za program 2020. czy komuś się udało? Proszę o kontakt: anna_pirogova14@ukr.net

Aliona

I also do not return the money and no one answers! If someone has information on how to contact and return the money, I ask for help!

Czy w Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dziwne pytanie

Kto o to w ogóle pyta jeżeli firma ogłosiła upadłość?

Jestem kolejną osoba której nie oddano pieniędzy za nie odbyty program. Facet wciska kity i (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze

@Ania

Kolejną? A wiesz ile już was w sumie jest? Jak masz zamiar to egzekwować?

@Ania

Hey, can you please text me on my email addaam123@gmail.com.

The correct email is addaam1234@gmail.com

Hey, lets create some group please tex me on may email addaam1234@gmail.com

@Ania

Próbuję pomóc mojemu chłopakowi, który jest w takiej samej sytuacji. Od 2020 roku nie otrzymaliśmy zwrotu. Była już nawet wystawiona faktura z terminem płatności na czerwiec 2022, ale oczywiscie nie doszła do skutku. Na końcu czerwca dostaliśmy informację, że IECenter ogłosiło upadłość... Czy ktoś wie, co można zrobić w takiej sytuacji?

Agata
@Karolina

Widzę ze takich osób jest więcej, może jakiś pozew zbiorowy? To chyba lepsze niz załatwianie pojedynczo :/ A chodzi o dużą sumę pieniędzy?

Marty
@Agata

U mnie chodzi o 14,5 tyś. zł. Kwota z 2022. Otrzymałam fakturę korygująca z datą kiedy miałam otrzymać zwrot - do tej pory nic. Firma już nawet nie odpisuje.

Amina Arh
@Ania

ktoś w ogóle otrzymał zwrot?

@Amina Arh

Jeśli do teraz wciąż jest cisza to raczej nie ma na co liczyć?

Bez odzewu
@Natalia

Ma ktoś jakikolwiek kontakt? Maile wysyłane na bilnicki@iecenter.pl lub biuro@iecenter.pl nikt nie odpowiada. Właściciel ma zablokowane konto na linkedin, strona na fb nie odpowiada, polski numer jest odłączony a amerykański na whastappie gościu odczytuje ale nic nie odpisuje. Jedyne co widać to sprawnie usuwają komentarze na FB i ukrywają komentarze tu na gowork

HN

Również nie otrzymałam pieniędzy. Rezygnacja została w zeszłym roku potwierdzona przez właściciela z zaznaczeniem że może to potrwać do 12 miesięcy, z powodu pandemii. Zwrotu nie było...

@HN

Potwierdzenie było słowne?

Kholdarov !

Hi everyone! I am calling Them everyday nad asking my Money to give it back becouse it was refoundable Money and they say The same word ,,next year,, and 3 years passed !! What A shame on !!!!!!

@Kholdarov !

I am preparing to get my money back. Just send me a message on zawodowiec960@gmail.com

A
@Kholdarov !

Hey, did you get your issue fixed ? Can u give me ur email address?

Oddać kasę złodzieje

Bandyci nie chcą oddać pieniędzy za wyjazd do USA, który został odwołany przez nich.

@Oddać kasę złodzieje

Proszę o maila na zawodowiec960@gmail.com zbieram chętnych do pozwu zbiorowego, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o.?

Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o.
  • Al. Bohaterów Warszawy 55
    71-070 Szczecin

Iecenter Podróże Nauka Sp. z o.o.