Opinie o Brand4U Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brand4U Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brand4U Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brand4U Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Firma Brand4U z siedzibą w Lublinie niestety nie jest dobrym miejscem do pracy. Być może zadowoli chcących dorobić sobie studentów, którzy nie oczekują godnych zarobków ani możliwości rozwoju, które w tej firmie są znikome. Zarząd dwoi się i troi nad tym jak wyeksploatować pracownika i zapłacić mu przy tym jak najmniej. A wszystko to z fałszywym uśmiechem na twarzy. Radzę także nie sugerować się widełkami w ich ofertach, to ściema, dostaje się najniższą możliwą na danym stanowisku wypłatę, a zarząd ma przygotowane milion wymówek i manipulacji żeby tylko przypadkiem nie zapłacić pracownikowi godnych pieniędzy za dobrze wykonywaną pracę. Na plus większość pracowników. Ze względu na wspomniane nikłe możliwości rozwoju i słabe zarobki wśród pracowników jest raczej duża rotacja. Ogólnie nie polecam, chyba, że jesteście studentami lub świeżo po studiach w sytuacji podbramkowej. Mimo to, warto zdawać sobie sprawę, że w samym Lublinie w branży marketingowej jest dużo więcej innych firm reprezentujących znacznie wyższą kulturę pracy (i osobistą), większy szacunek dla pracownika i zapewniających bardziej godziwe zarobki i możliwości rozwoju.

Fabian Nowy wpis

Widzę że niespecjalnie dobrze oceniasz firmę. Ja chciałem dostać się na stanowisko specjalista ds. Social Media i z tego co się zorientowałem można pracować zdalnie. Niestety nie poznałem zarobków a ty wspominasz że niekoniecznie dobrze płacą. Znasz może widełki jakie można wyciąganą czy w firmie się o tym oficjalnie nie rozmawia i nie znasz konkretnych kwot?

Ostatni piszący chwalił sobie pracę, nakierowując, że krytycy firmy, to mogą być osoby, które nie poradziły sobie z dużymi wymaganiami. Jednak, jaki jest szerszy obraz sytuacji? Firma pomaga szkoleniami, by jak najlepiej realizować postawione przed pracownikiem cele? Co czyni, by wysiłek podejmowania się nowych wyzwań w odczuciu pracownika, był tego wart? Słowem, jak się jest opłacanym za realizację firmowych oczekiwań?

Kryst. Nowy wpis

Nie mogę się zgodzić z nie którymi opiniami tutaj. Pracowałem ponad 7 mies. Ludzie bardzo w porządku. Jako osoba początkująca można się wiele nauczyć, nie tylko technicznie reklam ale podejścia do marketingu i obsługi klienta. Co prawda są również duże wymagania i oczekiwania, przez co nie którzy nie dają rady.

paweł

Te komentarze są tak żenujące, że aż spróbuję współpracy. Pozdrawiam małolaty.

@paweł

A to widzę, że twardo stąpasz po gruncie. To jak na poważnie przetestujesz to można liczyć na rzetelny feedback?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Brand4U Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lider

Jestem w zespole od 6 miesięcy i zostałem pozytywnie zaskoczony. Przed rozpoczęciem pracy bardzo mocno zastanawiałem się czy zacząć tutaj pracę zdalną, głównie ze względu na opinie w tym miejscu. Natomiast ostatecznie przekonało mnie spotkanie rekrutacyjne, plan kariery oraz wyraźna wizja firmy, która jest ze mną spójna. Firma skupia się na pomaganiu klientom w zwiększeniu sprzedaży więc poza umiejętnościami marketingowymi można wiele nauczyć się w obszarze sprzedaży i psychologii biznesu. Co do atmosfery w firmie to ludzie są niezwykle pomocni oraz życzliwi. Ogólnie pracę polecam każdemu kto jest nastawiony na intensywną pracę oraz rozwój. Na pewno nie jest to praca, w której można leżeć i się nudzić.

bpracownik
@Lider

fajnie, że masz takie wrażenie. z początku też takie miałem gdy zaczynałem tam prace. potem to było juz tylko gorzej i gorzej - oszukiwanie na premiach i wypłatach, nieterminowe wynagrodzenia - zawsze mniejsze niż byc powinny i totalny brak wiedzy marketingowej ze strony zarzadu. wlasnie..... zarzad - tak jak mowisz ludzie tam pracuja (a przynajmniej pracowali za mojej kadencji) wspaniali. Zarząd się do nich nie zalicza.

Radek

Czy opinie występujące tu na pewno dotycza brand4u z Warszawy ? Warszawska firma brand4u a w kwietniu zamknięta ) Dajcie znać o jakiej firmie mowa

Mistrz
@Radek

Brand4U Poland Sp. z o. o.

Monkey

Starając się zachować maksymalny obiektywizm, bilans jest jednak ujemny. Plusy to elastyczny czas pracy, praca zdalna i pare fajnych osób (prawdopodobniej już ich tam nie ma xD). Minusów jest niestety dużo więcej: trzeba zacząć ze firma nie zapewnia nic pracownikowi, sprzętu, softu przynajmniej w kilku przypadkach które znam i moim. Próba usilnej automatyzacji procesów daje poczucie bycia trybem, praca jest niestabilna, raz (usunięte przez administratora) i działanie na czas raz brak zadań co za tym idzie oczywiście liche wynagrodzenie. Jakiś tam system premiowy którego nigdy nie da się wyliczyć, bo jak by się nie liczyło zawsze wynagrodzenie przychodzi inne (trzeba zaznaczyć ze raz wyższe raz niższe wiec nie zawsze na minus) a do tego przychodzi nie na czas. Sam zarząd to temat rzeka, furiackie przemowy po których można nabawić się zaburzeń emocjonalnych i choroby dwubiegunowej, powierzchowna wiedza o marketingu rodem z filmiku na (usunięte przez administratora) „I ty możesz w marketing, poznaj 5 prostych sztuczek” wyczuwalna jest zależność jak się lubimy to się w miarę szanujemy, w przeciwnym wypadku bywa różnie. Ma się poczucie ,że osoby o delikatniejszej naturze są sterroryzowane, szczególnie pracownicy stacjonarni. Można by tu opowiadać na ten temat długo ale nie chodzi o wyciąganie brudów. Generalnie na minus po odejściu z tej firmy da się odczuć wielką ulgę.

BylamWidzialam
@Monkey

Jako były pracownik potwierdzam. Również poczułam ulgę po odejściu. Cudowni ludzie, ale rotacja tak duża, że pewnie już tam nie pracują.

@BylamWidzialam

Słabo jak tak po odejściu idzie ulgę odczuć. :/ Czyli nie wiesz jak aktualnie ekipa tutaj się prezentuje? Bo ciekawa by była ile czasu za sobą ma tu na dzień dzisiejszy osoba o najdłuższym stażu pracy

Radek
@BylamWidzialam

Z jakiego miasta jest ta firma ? Dajcie adres ?

xXX

bbylem zwiazany z brandem przez kilka miesięcy i mogę powiedzieć jedno - jeśli ktoś chce nauczyc się systemów reklamowych na pamięc(fb i google - reszty nie potrafią) i nauczyc optymalizacji reklam to polecam. dobre miejsce, ale TYLKO do tego. Jak już zakumasz o co chodzi uciekaj stamtąd w podskokach.wiedza zarządu nt. szeroko pojętego marketingu jest raczej zenująca i po prostu nie bardzo jest się od kogo uczyc. Kwestie administracyjne to emat na książkę bo wyplaty są nieterminowe premie przyznawane wg widzimisie a ewidencja czasu pracy wypełniana przez sama firme. Mimo że czasem przepracowało się danego dnia więcej godzin niż w ewidencji. To jest po prostu nieuczciwe. zwlaszcza ze sam zarzad twierdzi, ze czas pracy jes nieregulowany. w moim przypadku wypłata często była mniejsza od tej zawartej w umowie. Bo szanowny zarząd sam wymyślil moja ewidencję czasu pracy. z tego co wciaz slysze pracownicy odchodzą stamtąd teraz masowo. agencja próbuje się kreować na lidera rynku, którego ewidentnie nie znaja. prawda jest taka ze daleko im choćby do średniakow.

Julia
@xXX

A co do tej nauki tych systemów marketingowych i szybkiej ewakuacji z firmy, no to jakie tu obowiązują umowy że można tak szybko odejść? Bo pewnie ta nauka nie trwa lata, więc czy to jest umowa o prace czy jaka ? I czy dadzą wówczas jakieś referencje że te wszystkie systemy sie umie?

@xXX

Jestem byłym pracownikiem i potwierdzam w 100%, że firma Brand4U jest stworzona przez trzech zadufanych w sobie małolatów z podstawową wiedzą. Specjalizują się w spychologii i przerzucaniu winy i odpowiedzialności na pracownikòw. Mobbing w Brand4U to codzienność, a brak terminowości w wypłatach, albo ich całkowity brak, to taki "standard"...

@Julia

Tylko zlecenie lub b2b. Umowy o pracę trzeba być godnym ????

Krzysiek
@xXX

Cześć. Czy mógłbyś odpłatnie nauczyćć mnie jakiś podstaw reklamy na fb lub google. Lub masz czas zająć się tym dla mnie? xwr01@o2.pl

Agata

Czyli jak sobie ewentualnie zasłużyć? ;p

@Agata

Możesz sobie zasłużyć pracą charytatywną, albo zdobywając uznanie jednego z "Panów", a właściwie dwóch, bo trzeci ma guzik do powiedzenia... Taki statysta, któremu się wydaje, że jego słowo coś znaczy. Tylko pamiętaj, że musisz orać za trzech, bo inaczej łaska na Ciebie nie spłynie.

Julia

A ta praca charytatywna to są niepłatne nadgodziny czy jakieś bezpłatne praktyki? Stawiają tutaj właśnie np na studentów na praktyki aby nie płacić a mieć pracowników?

PBO

Miałem okazję "współpracować" z Panem Michałem który pracuje w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Alicja
@PBO

no i jaka jest opinia o współpracy ?

Agata

A to już porada. ;p A z opinią co?

Grafik

Tak samo jak w przypadku poprzednich opinii, scenariusz się powtórzył. Błyskawiczny kontakt tuż po wysłaniu CV, telefon od pani Katarzyny, długa ankieta, zadanie a potem cisza i brak odzewu czy choćby potwierdzenia otrzymania wykonanego zadania. Jedyne czego żałuję to nie sprawdzenia opinii na temat tej firmy wcześniej oraz poświęconego czasu na wykonanie zadań które składały się łącznie z 4 grafik.

@Grafik

Strasznie mnie dziwi taki brak feedbacku, nie rozumiem z czym problem, żeby go dać. Ale te grafiki to chyba jeszcze możesz dla własnych celów wykorzystać, więc chyba nic nie jest stracone? Co przedstawiają tak właściwie?

Xx
@Grafik

A jak długo czekasz na odpowiedź zwrotną po wysłaniu zadania rekrutacyjnego? U mnie dokładnie to samo - CV, długa ankieta, a później wysłanie zadania z prośbą o ciągłość w korespondencji. Czytałam co prawda tutaj opinie, ale nie myślałam, że podchodzą tak do każdego kandydata niezależnie od stanowiska. Ja wysyłałam mój pomysł na strategię w prowadzeniu social mediów, więc zastanawiam się, czy oni po prostu nie wykorzystują wysłanych przez kandydatów pomysłów jako swoje w prowadzeniu klientów....

Webmaster

Niestety, ale jest tak jak piszę osoba poniżej. Dostałam do wykonania zadania rekrutacyjne na które miałam tydzień, a później zero odzewu mimo kilku moich wiadomości z prośbą o informację zwrotną. Bardzo niepoważne. Kompletny brak szacunku.

@Webmaster

Czy ofertę znaleziono na Rocket Jobs? Firma i jej profile na social mediach pozostawiają wiele do życzenia. Aktualnie jest napisane, że firma ma siedzibę w Lublinie. Czy mowa o tej samej?

Webmaster
@Grafik

Tak, oferta z RocketJobs. Firma z siedzibą w Lublinie.

@Grafik

Czemu uważasz, że ich social media pozostawiają wiele do życzenia? Co Ci się w nich nie podoba?

Jan
@Agata

A co w nich fajnego? Brak jakiegokolwiek portfolio, realizacji. Instagram na którym nie ma nic i fb na którym są dwie wizualki w dodatku estetyka ich paskudna. Po napisaniu do firmy czy gdzieś można zobaczyć ich realizację brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Pozostawię to bez komentarza. Samo logo 4U okropne, dobór fontów "twój zewnetrzny dział skutecznego marketingu" cóż... o gustach się nie dyskutuje. Natomiast jeśli rekrutację wciąż trwają od kilku miesięcy to coś tu nie gra hah... nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata czy firma jedzie na zadaniach rekrutacyjnych od kandydatów hah. Wiele komentarzy, że żadnego kontaktu, że zmarnowany czas. Kontakt się urywa po zadaniu rekrutacyjnym czy poza zadaniem na maila nic więcej. Szkoda tylko tych ludzi których poświęcają swoj czas na te zadania.

@Jan

Wiesz co? Faktycznie to źle zabrzmiało, jaja by były gdyby serio wykorzystywali coś z tych zadań rekrutacyjnych dla siebie. I naprawdę mnie to dziwi, bo z Twojego podsumowania naprawdę wynika wielki brak profesjonalizmu po ich stronie... :/ Myślisz, że w związku z tym kiedyś to wszystko da radę tutaj zmienić? Może trafi się jakiś kluczowy kandydat, który to wszystko zbierze do kupy i ogarnie?

SoMe Spec

Podobnie jak w przypadku kandydatów poniżej, w drugim etapie (tuż po obszernej ankiecie, na którą straciłem 3h) otrzymałem zadanie do zrealizowania, na które poświęciłem kilka dni, a później cisza. Liczę się z tym, że mogę nie spełniać wymagań tej firmy lub nie pasować do profilu idealnego kandydata, jednak firma sama w planie procesu rekrutacji pisze w punkcie 4: "Kontakt w sprawie umówienia się na rozmowę online (po pozytywnej weryfikacji zadania rekrutacyjnego) lub informacja o podziękowaniu za udział w procesie rekrutacji (po negatywnym wyniku weryfikacji zadania)", oraz w każdej wiadomości proszą o odpowiedzi i zachowanie ciągłości korespondencji. Przykre, że nie działa to w dwie strony. Totalna strata czasu i brak szacunku.

@SoMe Spec

A kiedy aplikowałeś? Może jeszcze się odezwą? A to zadanie, które zrobiłeś to na czym polegało? Nie da rady tego jeszcze gdzieś wykorzystać? Bo szkoda faktycznie tych zmarnowanych dni. :/

Dajcie spokój, strata czasu. Poza zadaniem rekrutacyjnym brak jakiegokolwiek kontaktu przecież ta firma to jakiś wał :)

Grafik

Rekrutacja kilkuetapowa, do wykonania 4 reklamy, a firma nie raczy nawet poinformować o tym, że wybrano kogoś innego. Totalny brak szacunku do ludzkiego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Brand4U Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Brand4U Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brand4U Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brand4U Poland Sp. z o.o.?

Brand4U Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa
  • NIP: 5272673483 REGON: 145998581 KRS: 0000411962

Brand4U Poland Sp. z o.o.