Opinie o HP Projekt Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HP Projekt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HP Projekt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HP Projekt Sp. z o.o. w Wrocław

Jadwiga

Nie rozumiem, dlaczego takie negatywne opinie panie piszą.Firma jak najbardziej w porządku, pieniądze wypłacane zawsze w terminie zgodnie z umową.Pani Wulf jest bardzo w porządku szefową.Zawsze służy pomocą.Polecam firmę.

@Jadwiga

Umowa w j. polskim i niemieckim ? Wypłata zgodna z pisemną umową ? Wpłata na konto czy do ręki ?

Aga

Napisz coś więcej , czego się obawiać ?

Jadwiga
@Aga

Nie ma się czego obawiać,pieniądze zgodnie z umową na konto lub do ręki.Pani Wulf tak jak pisałam jest bardzo pomocna,zawsze można dzwonić.

iwa Nowy wpis
@Aga

w niemieckim

Wiktoria

Pisaliście o obowiązkach opiekunek i nadużywaniu tego w kontekście prac ogrodowych i że nie można odmówić. Czemu? Co jak ktoś odmawiał?

iwa Nowy wpis
@Wiktoria

Nie dostał wypłaty.

Jakie narzędzia pracy zapewnia HP Projekt Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Opiekunka

Padłam ze smiechu ????????

Benita

Odrazu limuzyna z kierowcą. Ciesz się jak wypłatę dostaniesz całą. W ciągu pracy termin wyjazdu może zmienić się kilka razy według widzimisię szefowej . Niejednokrotnie telefony późno wieczorem i obgadywanie innych opiekunek przez pożal się boże "szefową" .

Mirka
@Benita

Wypłata zawsze na czas ,nawet przed .Obgadywanie zazwyczaj w trakcie "transportu ".

iwa
@Benita

Wpelni sie zgadzam

Monika Nowy wpis

Ano, jak na czas to się szanuje. ;) Czyli do dziś bez zmian? Swoją drogą ciekawe jakie aktualnie mają tutaj stawki?

Darek i Ela

Od dawna pracujemy w firmie Pani Wulf i mamy o Niej jak najlepsze zdanie Wynagrodzenie otrzymujemy zawsze w terminie i w wysokości takiej jaka jest ustalona w umowie Wypłacane są też premie Wszystkie oczerniające Panią Wulf opinie uważam za nie prawdziwe i krzywdzące Pani Wulf jest zawsze lojalna wobec swoich pracowników zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnie Z czystym sercem polecam Jej firmę

O.M.G
@Darek i Ela

Po ilu latach pracy w tej firmie przysługują premie ?

anna Nowy wpis
@Darek i Ela

kolejne płatne trole pani Wulf ...?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie HP Projekt Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Jakie wartości są cenione w HP Projekt Sp. z o.o.?

Jeśli tak jest to słabo. :/ Ale to jak już tylko z tym kablowaniem masz tu problem?

Jagoda

Zawsze można zmienić prace jeśli komuś nie odpowiada. Ten rodzaj pracy to trochę jak powołanie więc potrzeba więcej empatii.

Mirka
@Jagoda

Jagoda ,tu nie chodzi o pracę , o jej zmianę . Tutaj dajemy opinie na temat firmy , w tym przypadku firmy p.Aleksandry W.

Iwa
@Jagoda

Szanowna Pani.Tu nie chodzi o empatię, tylko o szacunek dla pracownika.Dla mnie(usunięte przez administratora) to nic więcej jak (usunięte przez administratora)Zasuwalam u niej 2 miesiące i mnie (usunięte przez administratora).Zreszta nie tylko mnie .Może teraz po udarze , który przeszła parę lat temu się zmieniła Ale dla mnie to i tak wielkie (usunięte przez administratora).Pracowalam potem u innych pracodawców. Ona im do pięt nie dorasta.Nikt z nich nie wykorzystywał opiekunek do prac w swoim ogrodzie.Nie będę się wyrażała Ale dużo by pisać.Tak,ze widzi Pani ..nie chodzi o empatię.Byc może Pani odpowiada praca (usunięte przez administratora) Ale mnie nie.Pozdrawiam .

Chris
@Iwa

nie można było tych prac ogrodowych po prostu odmówić ? a kasa do ręki czy na konto ?

iwa
@Chris

Odmówic?ulfowej,to do ręki i to w dodatku pod sklepem przez okno w samochodzie.Wówczas lepiej oszukać opiekunkę.,A i podopieczny nie widzi ile ona zgarnia do kieszeni a ile daje opiekunce.Jezdziłam pare lat ale takiego (usunięte przez administratora) jak u niej nie doznałam nigdzie.Ona i jej kochany mężuś,są siebie warci.Nigdy więcej takiego upodlenia jak u niej. Pozdrawiam wszystkie niewolnice pracujace w okolicach Lipsytad i Erwitte.

Pl
@iwa

Pozdrawiam z Lippstadt

Udeis

NIE, NAPRAWDĘ- NIE...pozory,wyrachowanie,(usunięte przez administratora)...

WP

Pracowalam w Firmie HP Projekt od poczatku powstania tej firmy. Wspolpraca z Pania Wulf ukladala sie bezproblemowo! Wynagrodzenie za prace bylo zawsze zgodne z umowa, ktora byla dokonana przec podjeciem danego zlecenia, Niestety ze wzgledu na terazniejszy stan mojego zdrowia, jestem zmuszona zakonczyc wieloletnia wspolprace z Pania Wulf nad czym bardzo ubolewam. Pani Wulf sluzyla mi i nadal sluzy pomoca pomimo to,ze juz nie jestem w jej firmie zatrudniona. Kazden czlowiek, ktory wykonuje swoja prace sumiennie i rzetelnie nie musi sie ze strony szefowej niczego obawiac, Ta kobieta jest uczciwa pracodawczynia, ktora docenia wszelkie kompetencje i poswiecenie zarudnionych opiekunek,

@WP

" Pani (usunięte przez administratora)sluzyla mi i nadal sluzy pomoca pomimo to,ze juz nie jestem w jej firmie zatrudniona." Zaciekawiło mnie to zdanie , hm , może Pani jaśniej napisać w jaki sposób p. (usunięte przez administratora)służy pomocą byłemu pracownikowi ?

Chris

można więcej informacji dlaczego , właśnie mam propozycję pracy

Tola

Można coś więcej na temat ostrzeżenia ?

Marianna. Wiesław

Pracujemy z Małżonką w firmie HP Projekt od początku jak firma powstała Nie mieliśmy nigdy problemów z wynagrodzeniem oraz z szefem firmy Panią Wulf Współpraca Układa nam się dobrze i można liczyć na wsparcie ze strony Pani Wulf i jej męża

D.

Zdziwiła mnie negatywna opinia o firmie pani Wulf. Jestem jedną z najstarszych jej wspópracowników i wiem jak ona działa. Warunki pracy i płacy były i są zawsze dotrzymywane według umowy. Pani Wulf przyznaje też premie. Mogę ją na prawdę polecić D.

Czesława

Pracuje od 6 lat w tej Firmie i nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem, które zawsze wypłacane było w terminie a nawet przed czasem. Wszystko na czas i zgodnie z ustalonymi w umowie zasadami. Jestem zadowolona z pracy u Pani Wulf i z czystym sumieniem mogę polecić Jej Firmę. Czesława

Iwcia

Mam nadzieję że Pani wulf poniosła już jakąś karę za swoje złodziejstwa.Nigdy więcej z tą firmą.Oszukala mnie o 800 euro.Jadac do domu po 2 miesiącach ciężkiej pracy dostałam 900 euro wypłaty.Karma wraca Pani wulf.Obys kiedyś zapłaciła za wszystkie krzywdy wyrządzone nam opiekunom.

Opiekunka
@Iwcia

Szukałam informacji o firmie, warunkach pracy, ogłoszeń z ofertami pracy i poza danymi z KRS nie ma nic..... Firma widmo? Jak się Pani znalazła w tej firmie?

Daro

Unikaj ie jak ognia!

Zostaw merytoryczną opinię o HP Projekt Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HP Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HP Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HP Projekt Sp. z o.o.?

HP Projekt Sp. z o.o.
  • Krucza 68 lok. 9