Opinie o Yucon Sp. z o.o. w Zelgno-Bezdół

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Yucon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yucon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yucon Sp. z o.o. w Zelgno-Bezdół

Kierowca

Firma yucon nie polecam oni pracują teraz na trasie Rytel - Czersk o wynagrodzenie trzeba się prosić i jeszcze bez umowy i jeden drugiego (usunięte przez administratora) masakra

JAN
@Kierowca

Co jak co ale kasa raczej na czas. Dużo można mówić bo oni są niebezpieczni ale placil.

Szukam na cito pracy jako operator koparki, możliwy temat do zrobienia jeszcze w tym miesiącu? Ile u Was na rękę zarabia koparkowy z doświadczeniem. No i co dla mnie ważne, proszę podać godziny, jeśli są one stałe.

A jakie są atuty firmy, które pozwalają jej utrzymywać u siebie specjalistów ze stażem kilku, kilkunastu lat? Ile bym mógł zarobić, jako kierowca z kat. C i 3 latami praktyki za kółkiem? Szukałem i w sieci i na stronie firmy jakiś głoszeń, czy informacji. Ale bez powodzenia, jeśli nie liczyć wzmianki o tym gdzie działają.

Kierowca

Zdzisiek
@Kierowca

A jakich sytuacjach zauważyłeś wspomnianą postawę i podejście jednego do drugiego w tej firmie? No i ta kasa. Jaka kwota i jeśli było spóźnienie z wypłatą, to jak długo czekałeś + jaki powód z ich strony?

Mariusz
@Kierowca

Powiesz coś więcej warto przyjść czy trzeba się prosić o pieniądze aż tak ?

@Mariusz

Aż tak, czyli jak? Widzę, że chcesz wiedzieć, jak dokładnie to upominanie się o zarobione pieniądze się tu przedstawia? A może nie ma już o czym gadać, by kasa wpływa na konto na czas? Napisze ktoś z kierowców, jak to teraz jest i jakie kwoty ta firma jest w stanie płacić?

byly pracownik

pracowalem w tej firmie, kiedys byly problemy z wyplacaniem kasy, pozniej juz wszystko na czas, moze raz mialem nieprzyjemna sytuacje z pieniedzmi, polecam ja niestety musialem sie przeprowadzic i zmienic prace a szkoda

@byly pracownik

Też jako kierowca pracowałeś tak? No jak jednorazowa sytuacja to rozumiem, chyba może się zdarzyć, gorzej dla mnie jakby cały czas tak było. A co do przeprowadzki to trzeba się w siedzibie stawiać zawsze, nie można z innego oddziału czy coś? No i ile ogólnie płacą teraz?

Dan
@byly pracownik

A czy ten fragment o braku umowy to prawda? Może chodzi o okres próbny? Bo na dłuższą metę praca bez umowy to proszenie się o kłopoty.

JAN Nowy wpis

qwerty

Ale co dokładnie jest nieporozumieniem? Też chciałbym spróbować tu swych sił jako kierowca, więc chętnie się dowiem. Coś czytam w komentarzach o opóźnieniach w wypłatach, z drugiej strony chwilę wcześniej ktoś pisał, że jest wręcz przeciwnie. To jak to w końcu? I jakie umowy dostają kierowcy, UoP?

Były
@qwerty

Poprzedni wpis Marka w 100% prawdziwy co do umów to dają po czasie wtedy kiedy im się podoba nie konsultując z pracownikiem musisz się prosić a i tak zrobią jak uważają. Co do wypłat to są na czas, raz się zdażyło czy dwa że były spóźnione dzień czy dwa i dowiadywałes się od pracowników bo nikt nie raczył poinformować. Jeśli chodzi o szefostwo Maciej w miarę stanowczy nie owija choć zależy kiedy Jarek zero kultury jakby z choinki się urwał kierownik tak jak już ktoś poruszył wątek że na pierwszy rzut oka coś jest z nim nie hallo może jakby był tam inny kiero robota by szła lepiej i zdecydowanie szybciej . Pracownicy jak pracownicy zalesy kto większość liże Kierowcy większość niedoświadczona bo nabiorą nowych i oczekują że wszyscy na czteroskach jeździ operator z żółtej Hitachi ma ewidentnie problem z alkoholem bo właśnie tym się powinien kierownik zająć włącznie z innymi służbami jak ktoś czuje że pasuje mi taki klimat jak najbardziej a jak ktoś normalny to nie polecam

@Były

Co do umów, daje radę jednak dostać umowę o pracę, nawet po czasie? Dotychczas jeździłem na działalności w innej firmie i wolałbym jednak z tego zrezygnować już. Opowiadacie tu trochę o kierownictwie i w sumie się zastanawiam czy góra nie interesuje się takimi sytuacjami. Skoro pracownikom nie siada atmosfera z tego tytułu, to próbowaliście coś zgłaszać wyzej właśnie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Yucon Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Robota nie jest zła szefostwo mogłoby być bardziej obiektywnie względem pracowników a nie ślepo we wszystko wierzyć kierownikowi który na pierwszy rzut oka ma (usunięte przez administratora)(odnoszę się do gładkiego) wprowadza niepotrzebny chaos i zezwala pracownikom których faworyzuje ściemniać. Jak nie będziesz chciał z nim rozmawiać na temat innych pracowników, poczuje się urażony i będzie robił wszystko żeby utrudnić życie w firmie (usunięte przez administratora) i ostatni (usunięte przez administratora)ze wsi. Zastanawia mnie dlaczego nikt jeszcze mu się przyjrzał. Pracownicy zależy kto ale w większości wszyscy do szefa o wszystko dzwonią trzeba uważać.

Niskopodwozie

Ogólnie praca mi się podobała i polecam. Wypłata w większości wypadków na czas oraz ludzie w porządku i weseli pod warunkiem, że samemu jest się w porządku wobec innych. Minusem było to, że trzeba było brać poprawkę na to co szefostwo mówi - za dużo było niepotrzebnego obiecywania. Osobiście polecam ;)

Kazimierz
@Niskopodwozie

Napiszesz, co tu było do roboty i jak ta robota była zorganizowana, że tak miło ją wspominasz? No i co mają oznaczać słowa, że wypłata w większości przypadków na czas, bywały jakieś opóźnienia, czy co?

Maria

Jakie sytuację nagrywają bo zastanawiam się za co można temu szefowi podpaść? I jak szef reaguje na te donosy?

Zosia

Mój mąż też tam pracował pół roku wszystko ładnie pięknie wyplata była ok ale ten pseudo kierownik z PGR Mariusz D krzyczał bez powodu na mojego męża i mąż psychicznie nie wytrzymał i się zwolnił i zatrudnił się do innej pracy .nie polecam

Roman

Firma YUCON na plus! Szefostwo w porządku kierownik również dobry gość:) Sam kilka lat byłem kierownikiem w podobnej firmie i trochę wiem o tym jacy leserzy potrafią przychodzić do pracy i od początku zadac stawkę taką jaką ja miałem dopiero po kilku ciezkich latach pracy, żenada...... Czytam komentarz niżej i nie dowierzam, chodź nie zwracając się konkretnie do tej kobiety to jednym z GŁÓWNYCH zadań kierownika jest informowanie szefostwa jak idzie robota i jak radzą sobie pracownicy, ludziom się poprzekręcało w głowach chcieliby zarabiać 35zl na godzine i wiecej odpoczywac niż pracować a kierownik miałby nic nie mówić najlepiej hehe budowa to nie robota dla każdego a kierownik jest odpowiedzialny za wszystko na tej budowie więc jak ktos przychodzi i ma dwie lewe ręce to trzeba takiego pozegnac a nie płacic na spacerowanie i chwalic do szefa jak pyta jak się swiezak sprawuje na żadnej budowie nie ma miejsca na leserow. Polecam firmę YUCON z czystym sumieniem, chłopaki robią dobra robote

Magda

Nie była to praca marzeń mojego męża ale zarabiał poczciwe poeniążki zawsze wypłacane do tego 10 . Jednak po prawie roku namówilam go na zmianę roboty na inną właśnie że względu na brygadziste czy kierownika Mariusza który jest bardzo zawistny i ślisga się kosztem innych pracowników. Oskarżając o brak umiejętności czy też nieuczciwosc wobec szefa, sam nie był święty i wielokrotnie to udowadniał . Mąż psychicznie nie wyrabiał, Myślałam że coś się zmieniło ale ten człowiek podobno pracuje nadal a szefostwo widocznie ufa mu za donoszenie na innych . przełożeni na normalnym poziomie . Polecam firmę ale omijać Mariusza

Prawie Kierowca

Gdyby nie pseudokierownik który podpier każdego i ze wszystkim do szefa to pewnie bym tam pracował szkoda bo poza Mariuszem D fajne chopoki robili . Poza donoszeniem ten kierowniczek to zwykły (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam parówe. Firma spoko polecam pracę w niej ale nie z tym typem

Mariusz

Pracuję z kolegami kilka lat i nie ma na co narzekać ????

Tomasz Ł.

Robiłem w niej 2 lata. Trochę mało godzin na ładowarce i długie dojazdy ale wypłata na czas i nie było cięcia godzin. Właściciele pozadni ludzie a praca jak praca są normalni i imbecyle. Ogólnie ok firma.

Izabela
@Tomasz Ł.

Jak długie dojazdy? Ważne czy zapewniali transport pracowniczy czy samemu trzeba jeździć, pozdrawiam!

Tomasz Ł.
@Izabela

Miałem ok godziny, jeździłem samemu. Stawka była ok ????

Emilia
@Tomasz Ł.

A zwrot za paliwo był od nich?

Operator

Nie wiem jak jest teraz, ale jak nie delegacje to bym tam robił dłużej.

@Operator

Czy dobrze rozumiem, że były czeste delegacje i dlatego zrezygnowales?

Tom

Za wypłata czekam od września. Umowę o pracę dostałem do podpisania 2 dni przed końcem pracy po 2 miesiącach. Zostałem poinformowany ze jak odeślę umowę o pracę to zostanie wypłacone wynagrodzenie. Z 2000 pln +kilometrowka 500 km otrzymałem 700 .stawka 25 zł netto 86 h wyszlo 700 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Yucon Sp. z o.o. - Zelgno-Bezdół

• Jak się pracuje w Yucon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yucon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yucon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yucon Sp. z o.o.
  • 18