Opinie o Superparkiet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Superparkiet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Superparkiet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superparkiet Sp. z o.o. w Warszawa

Mersi

Praca za najnizsza krajowa,tak jest na umowie,plus co pod stołem. Dzień pracy to 9 godzin,pójdziesz na zwolnienie 500zl w plecy ,a dwa ,że jeszcze odliczają z umowy,więc jesteś dziadem na zwolnieniu. Jak to mówi "prezes"chcemy żebyś przychodził do pracy a nie do roboty!Praca dla tych co szukają na ,lub na zapchaj dziure,na zasadzie jak nie masz czegoś lepszego,to się odbij od dna!!!

Zofia

A ja odgrzebalam w internecie jakieś stare ogłoszenie o pracę na specjalistę ds sprzedaży i chciałabym dowiedzieć się czy nadal obowiązuje tutaj system premiowy, o którym tam wspominano. Jeżeli tak to jak ten system wygląda? Ile takiej premii średnio udaje się uzyskać pracownikom miesięcznie?

@Zofia

Premia haha premia z 500zł na rok i jeszcze (usunięte przez administratora) że za wolno robisz

@Jan kowalski

O, fajnie, że ktoś ma info o tej (usunięte przez administratora) bo ja też widziałam to ogłoszenie w internecie. To jak mowa o kasie, to ja dopytam o wynagrodzenie. Nie podali tam jednej kwoty podstawy, ale napisali, że nie trzeba mieć doświadczenia. Czyli taki świeżak dostaje na start minimalną krajową, czy trochę więcej?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Superparkiet Sp. z o.o.?

Jan kowalski Nowy wpis

Na gębę co powiesz w to wierzą i później pracownik okazuje się że nic nie umie i zwalniają tylko przykre jest to że nowy kandydat na pracownika na start dostaje więcej niż stary pracownik

Czy w Superparkiet Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jan kowalski Nowy wpis

Żarty sobie robicie tu jest robione wszystko poza prawem pracy czyli pod stołem zwolnienia lekarskie są rozliczane jak pan prezes sobie ustalił a nie prawo pracy stawki są marne pracy sporo i jeszcze za chęć do pracy żeby kwalifikuje się to wszystko do urzędu skarbowego

No właśnie. Nawiązując do sierpniowego komentarza. Wszystko zależy, co dla kogo jest dobrym zarobkiem. Więc może w takim razie zamiast przerzucać się słówkami, wymieni kto kwotę dla sprzedawcy, jaką tu przewidują? No i były tu osoby co pisząc z rozżaleniem o firmie stwierdzały, że L4 było jakoby skutkowało obcięciem pensji o 500 zł. Prawda to, czy bujda?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Superparkiet Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pracownik tygodnia!

Polecam z całego serca! Jako sprzedawca mam dość elastyczny grafik, fajnych ludzi i niemałą jak na tę robotę pensję na czas. Roszad praktycznie brak - jedynie przychodzą nowi wraz z kolejnymi sklepami. Jedyni co zostali wywaleni i robią szum to ci co albo mieli problemy z kulturą albo migali się od pracy jak ostatni uciekinier, który podobno nawet zeroprocentowej pożyczki i firmowej zaliczki nie oddał, a nawet karty. No ale to raczej nie o firmie źle świadczy tylko o pacjencie.

Orzeł
@Pracownik tygodnia!

Zależy co dla Ciebie znaczą duże pieniądze,jestem też pracownikiem i szału z płacą nie ma.

Wypowiadają się tutaj ostatnio osoby z długim stażem, ciekawe czy tak wszyscy długo pracują i to jest powód, że ostatnia oferta pracy była kilka lat temu? Nawet tam o rekordzistach wspominają. To na początku jaka umowa jest na specjalistę ds. sprzedaży, od razu bez terminu?

Mersi

Pracownik 1

Dzień dobry Wszystkim. To ja też dorzucę coś od siebie ( taka naprawdę od siebie z serca ). Mój staż pracy w firmie Superparkiet to 16 lat! mało? Dużo? Ja uważam że dużo. I dlatego moja opinia uważam że może być jak najbardziej miarodajna. Zgodzę się z tym że pracujemy po 9 godzin ale na pewno nie z przymusu każdy ma swój wybór i na mojej rozmowie kwalifikacyjnej 16 lat temu było to poruszane mogłem się nie zgodzić. Firma prowadzona jest przez osoby Pani Bożena Pan Tomasz oraz Pan Grzegorz. W całym swoim życiu a mam już troszkę lat nie spotkałem bardziej zacnych ludzi niż oni. Przeciwnikom Superparkietu życzę aby na swojej drodze kiedyś spotkali takie osoby zobaczycie że są jeszcze jeszcze tacy ludzie na świecie. Nie będę się tu rozpisywał bo nie o to chodzi. Pensja na czas podejście do pracowników życiowe cóż więcej chcieć? Tak jak napisał wcześniej inny pracownik firmy ja również nie szukam innej pracy bo i po co? Podejrzewam że nie zjadę innej firmy z tak życiowym podejściem do ludzi ( pracowników) . Z uwagi iż zbliżają się Święta Bożego Narodzenia naszym przeciwnikom życzę Wszystkiego Dobrego życzę abyście spotkali na swojej drodze takich pracodawców jakich mi było na mojej spotkać. Podejrzewam że po prostu jesteście zazdrośni wypisując na temat mojej firmy takie steki kłamstw. A mojej firmie co życzę? Życzę abyśmy szli do przodu realizowali nasze zadania a naprawdę robimy to dobrze chociaż wiadomo że nikt nie jest nieomylny. Życzę jak najmniejszej ilości niedowiarków a jak największej ilości zadowolonych klientów których z roku na rok przybywa nam coraz więcej. Kurczę sam nie mogę uwierzyć że to już tyle lat.

Katarzyna
@Pracownik 1

Czyli głównym powodem, dla którego pracujesz tu tyle lat jest życzliwe szefostwo? A co z pensja ? Też jest okej? Ile wynosi tutaj? Bo w sumie to jeden z najważniejszych aspektów pracy.

@Katarzyna

A czy życzliwością szefostwa się najem? Raczej nie. Pensja jest ok nie pracuję tyle lat za głodową stawkę.

Ewcia

Możesz zdradzić jakieś widełki wynagrodzenia? Albo chociaż powiedz czy oprócz podstawy jakieś premie tu dają? Jest w ogóle jakaś rotacja pracowników jak jest tu możliwość długie lata robić?

Mariusz

Witam znalazłem ogłoszenie pracy w firmie Super parkiet. Wydaję się być interesujące, niestety nie ma tam zawartych informacji na temat płatności zwolnień oraz nadgodzin. Czy ktoś posiada takie informację? Zastanawiam się nad wysłaniem CV lub podejściem do jednego z salonów. Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Poeta

Jak dla mnie najgorsza firma jaką można polecić odnośnie doboru i montażu parkietu. Stanowczo odradzam. Firma duża więc i klienta ma już z czasem za nic. Tragedia jeśli chodzi o elastyczność w terminach realizacji montażu, tak jak napisałem całkowity brak szacunku dla klienta jeśli cokolwiek jest nie pomyśli firmy. Jeszcze raz odradzam jeśli zdrowie wam miłe!!!

Helena
@Poeta

wielkość firmy chyba nie warunkuje z góry jej podejścia co do klienta... :/ A jest szansa na dookreślenie jak usługa przebiegała i jaki ostateczny był jej efekt? Bo w końcu z tej opinii się tego nie dowiedziałam

Klient
@Helena

@Poeta @Helena , Też się chętnie dowiem co jest nie tak, bo faktycznie z takiej opinii to nic nie wiadomo. Jak na razie u mnie wszystko przebiega ok. - towar jest już na budowie, montaż umówiony. Dostawę umówiłem sam - jak mi pasowało - wymagało to jednego telefonu i jednego e-maila. Towar bezpłatnie przetrzymali (2 miesiące ) bo mi się terminy posypały z płytkami i fachowcami. Ciekawy jestem efektu końcowego, ale robił u nich mój brat i był na tyle zadowolony, że polecił. Właścicieli nie miałem okazji poznać to się nie wypowiem. Ciekawi mnie ta historia - co poszło nie tak, że aż właścicieli Zaangażowali.

Helena
@Klient

Brat "robił" w kontekście, że pracował tutaj? Można się dowiedzieć na jakich warunkach?

Klient
@Helena

Robił w znaczeniu kupił materiał i usługę. Jak się pracuje w tej firmie nie wiem, ale Panowie wydawali się być zadowoleni. Niby powinien się zajmować mną handlowiec z którym podpisał zamówienie, ale jak był na urlopie to wszystko można było załatwić z innym pracownikiem. Jestem po montażu i finalnie polecam firmę

Poeta

Dziękuję za wykonanie usługi firmie Superparkiet - wszystko jest zrobione prawidłowo tak jak chciałem ;-) Okazało się, że deskę którą wybrałem była z magazynu i to pozwoliło nawet na zwrot 1 paczki. Brak zastrzeżeń do obsługi i wykonania.

Anonimowy Pracownik

Cześć, pracuje w Superparkiet Sp. z o. o. już ponad 7 lat, uważam to za dobry wynik. Czytając te opinie zastanawiam się czy pracuje w opisanej firmie? Praca jest faktycznie po 9 godzin ale w pełni rozliczonych finansowo ( jest to powiedziane na rozmowie, żadna tajemnica ) - nikt nie pracuje godziny za darmo. W różnych firmach są różne godziny pracy, lekarze czy pielęgniarki pracują w dyżurach po 12 czy 24 h i nie maja płacone za 8h tylko za przepracowany czas. W dodatku my jako pracownicy nie jesteśmy sztywno rozliczani z przerwy czyli 15 minut i do roboty, każdy ma czas usiąść i zjeść na spokojnie. Zawsze tak było i jest, że jak się człowiek chce napić kawy to siada i pije nie ważne czy jest już po przerwie czy nie i nikt się krzywo na to nie patrzy. Każdy ma swoje obowiązki i liczy się to aby je wykonał, ale tak jest chyba wszędzie ???. Jak w każdej firmie należy się wykazać i wykonywać swoje obowiązki i jeżeli robisz coś dobrze to będziesz doceniony - chcesz się uczyć dają taką możliwość. Nie radzisz sobie, masz z czymś problemy to rozmawiają z Tobą i próbują znaleźć rozwiązanie. Wypłaty są na czas - przez 7 lat nigdy mi nie powiedziano dostaniesz wypłatę za parę dni. Właściciele starają się prowadzić firmę bardzo rodzinnie, potrzebujesz wyjść wcześniej, spóźnić się czy wyjść na chwile na prywatne zakupy- zawsze była zgoda. Sama właścicielka często mówi "dobra zrób sobie przerwę na kawę" -pijemy kawę i rozmawiamy prywatnie a nie o firmie !! Takie prowadzenie ma swoje minusy bo Ludzie to wykorzystują nagminnie. Co do "zaj....tości" moich pracodawców to się zgodzę, ale tylko pozytywnie- maja bardzo dużą wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktyczną i starają się ją przekazać pracownikom. Życzę każdemu aby przeszedł w pracy takie szkolenie jak ja. Ustalmy jedną rzecz - wszystko da się zrobić ale nie wszystko powinno się robić !!! Czasem mam naciski od klientów aby położyć coś na " trochę" nierównie podłoże lub " trochę" mokre - oczywiście da się tylko potem mogą być reklamacje, niezadowolenie klienta i awantura !!! @Poeta @Piotr przedstawcie się i opiszcie swoje sytuacje dokładniej, chętnie odpowiemy jak to WY ze swoją wiedzą i umiejętnością czytania ze zrozumieniem sobie radzicie, a nie jakieś pół opinie, które nie wiadomo czego dotyczą - prawdopodobnie wyjdzie na jaw, że odmówiliśmy zrobienia czegoś co jest nie zgodne ze standardami a jakiś marny podwykonawca wmawiał wam, że się da to zrobić - wszystko się da ale nie wszystko można !!! Jest bardzo duża ilość klientów, którym pomogliśmy wyprowadzić podłoża i wykonać montaże właśnie po takich " fachowcach" co " wszystko się da zrobić", szkoda, że o pozytywne opinie jest ciężej niż o te negatywy. Dla chętnych polecam pracę w Superparkiet Sp. z o. o. - pracuję i nie szukam innej pracy. Dla przyszłych klientów - zapraszamy do salonów odpowiemy na każde pytanie a jak będzie trudne to się dokształcimy i też odpowiemy !! Pracownik.

Andrzej Duda

Nie polecam. Pracuje się 9 godzin dziennie w tym jedna godzina gratis. Pensje są wypłacane nie w terminie. Jak dziesiąty wypada w sobotę, to pensji spodziewaj się w poniedziałek. Na papier najniższa, a w głowach komuna i beton z poprzedniej epoki ( może z wyłączeniem Grzegorza ) W firmie panuje chaos, ale tak to już jest jak w firmie jest więcej szefów niż pracowników. Jest Pan Tomasz ( de facto prezes firmy Floors ), jego żona Pani Bożena ( nota bene prezes jednoosobowej firmy Allfloor ), i ich syn Grzegorz ( i wreszcie prezes firmy Super Parkiet). Dodać do tego należy żonę Grzegorza i jeszcze kilku kierowników. Generalnie nikomu się tu nie podoba.Jak ktoś się odważy coś publicznie powiedzieć to jest indywidualnie wygaszany jakąś bajeczką. Firma wprowadza bardzo dużo nowych rzeczy do oferty które to ułatwiają prace i poprawiają komfort. Takie jak na przykład drzwi Polesie Doors z Ukrainy. Nigdy nie przyjechały zgodnie z zamówieniem. Nie będę już wspominał o chemii. Za której to sprzedaży nic nie masz.... Właściciele mają o sobie wręcz wybujałe wysokie mniemanie. Zakochani we własnej zajebistości. Ich firma oferuje niedoścignioną jakość i jacy to oni kulturalni nie są. Życie pokazało jacy jesteście naprawdę.

Grzegorz
@Andrzej Duda

Szanowny Panie Andrzeju Duda, Analizując Pana wpis wnoszący wiele nieprawdziwych pomówień twierdzę, że nie miał Pan większej styczności z naszą firmą. Jeżeli chodzi o "nikomu się tutaj nie podoba" to najlepszym zaprzeczeniem jest średni staż w naszej firmie wynoszący ponad 13 lat (na dzień dzisiejszy). Do reszty wypisanych "bzdur" nie będę się w ogóle odnosił. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz Pol Prezes Superparkiet Sp. z o. o.

@Andrzej Duda

Jestem klientem tej firmy i dokładnie doznałem ich "zajebistosci" na swojej osobie.

@Andrzej Duda

W 100% się zgadza. Bardziej bezczelnego i zakochanego w sobie typa niż Pan Tomasz nigdy nie spotkałem. Ten człowiek jest jak dla mnie książkowym przykładem jak nie postępować z klientem więc zupełnie mnie nie dziwi, że z pracownikami postępuje pewnie tak samo...

Urszula

jeśli faktycznie jest tak jak jeden użytkownik napisał, że pracuje się 9 godzin, a jedna jest niepłatna to może mi ktoś powie .. dlaczego tak jest ? I co jeśli ktoś by sobie na to nie pozwalał i chciał wychodzi po 8h ?jest to możliwe ??

Grzegorz Pol
@Urszula

Szanowna Pani. Każda godzina w naszej firmie jest płatna. Reszta kwestii jest wyjaśniana i ustalana indywidualnie na spotkaniach z kandydatami. Grzegorz Pol Prezes Superparkiet Sp. z o. o.

Gabriela
@Grzegorz Pol

Ale tu też są kandydaci, a raczej osoby, które już na takim etapie decydują, czy składać cv czy nie. Spychanie wszystkiego na rozmowę tylko sugeruje, że "jak się bardziej zaangażujesz to poznasz tajemnice" i że one mogą być rozczarowujące. Tak uważam.

@Gabriela

Bardzo słusznie. Ja akurat byłem klientem firmy ale stanowczo się zgadzam z takim założeniem tym bardziej, że na moim przykładzie okazało się, że opakowanie było ładne ale w środku coś bardzo brzydkiego i roczarowującego. Nie polecam!

Krystyna

Mega sympatyczna ekipa - od sprzedawcy, po kierowcę i montażystę :) Serdecznie polecam - widać miłą atmosferę w firmie na odległość.

Spartakus.

Człowieku jak można takie bzdury wypisywać o firmie Superparkiet. Ludzie tam zatrudnieni są zadowoleni ze swojej pracy jak najbardziej. Skąd u Ciebie (usunięte przez administratora) skończony takie informacje? Nie znam bardziej szlachetnych ludzi niż Pani Bożena Pan Tomek Pan Grzegorz. Tak jak Pan Grzegorz Ci odpisał średni staż pracy w tej firmie to 13 lat!. Mam nadzieję że będziesz to (usunięte przez administratora) czytał. Z uwagi na to co napisałeś życzę Ci wszystkiego najgorszego ( po raz pierwszy w swoim życiu komuś tak życzę ). Firma jest naprawdę w pełni profesjonalna. Od razu napiszę że nie jestem pracownikiem tej firmy. Jak tak można oczerniać? Za takie słowa powinno się Ciebie (usunięte przez administratora)postawić przed sądem.

Zostaw merytoryczną opinię o Superparkiet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Superparkiet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superparkiet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superparkiet Sp. z o.o.?

Superparkiet Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Listopadowa 1
    02-496 Warszawa