Opinie o Młyńska 12 Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Młyńska 12 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Młyńska 12 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młyńska 12 Sp. z o.o. w Mogilno

Ex-pracownica Nowy wpis

Jeśli kiedykolwiek będziecie chcieli rozpocząć tam pracę, to wybierzcie lepiej Żabkę lub Biedronkę. Przynajmniej dostaniecie normalną umowę i pieniądze na czas :) w tej firmie Pan Prezes nie ma w ogóle głowy na karku i daje się... Sami wiecie co na piękne oczy i słowa Dyrektora Zarządzającego, który ma ewidentnie chorobę dwubiegunową pamięć muszki owocówki. Ale przecież zamiast najniższej krajowej na czas dla pracownika lepiej kupić synkowi awionetkę, aby latał na weekendy do Hiszpanii na śniadanie. Nie, to nie jest żart. Młody ma do powiedzenia w firmie więcej niż ludzie na stanowiskach menadżerskich. Smutne i prawdziwe, że nie potrafią zapewnić podstaw, a negatywne komentarze usuwane przez Panią z Marketingu :) bez pozdrowień

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ludzi ,nie płacą na czas jeśli juz w ogóle płacą,dużo ludzi (usunięte przez administratora) ..Niestety matactwa sa w tej firmie na porządku dziennym

Alicja Nowy wpis

hej, widziałam na stronie firmy ogłoszenie na speca ds sprzedaży i tak w sumie za dużo w opisie to nie ma, więc przyszłam tutaj. Opowie mi ktoś na temat pracy coś więcej? Tu pojawiały się jakieś opinie odnośnie złego traktowania i segregacji... Było tak? A speców też to dotyczy?

Kasia Nowy wpis
@Alicja

Nie polecam, chyba że lubi Pani dostawać wypłatę 10 dni później jak nie więcej, brak szacunku dla pracownika

Anka

ale to czym tłumaczą to odbieranie napiwków kelnerom? o jakie koszty chodzi? bo rozumiem że ogólnie napiwki każdy kelner teoretycznie bierze dla siebie?

Bee
@Anka

Gotówka tak, ale z kart kredytowych tipów raczej nie zobaczysz, a jest ich zdecydowanie więcej...

Brałeś udział w rekrutacji do Młyńska 12 Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Elka

Nie polecam. Pieniędzy nie ma na czas, kelnerzy są okradani z napiwków na rzecz niewyjaśnionych kosztów. Dostanie umowy o pracę graniczy z cudem. Pracownicy są źle traktowani, obrzucani obelgami ze strony dyrektora M.L.

prawda
@Elka

nie polecam segregacja ludzi, faszystowskie traktowanie klientów omijać szerokim łukiem

Kkkk

Niech nie zwabią was tak jak nas piękne wnętrza, cudowna obsługa i wielkie obietnice gigantycznych wypłat.To miejsce to ciągła gonitwa za cyferkami i brak poszanowania do pracownika przy najmniejszej okazji gdy firma mogłaby stracić złotówkę wyrzuci ciebie i innych na bruk . Za nic maja sobie umowy o prace i zlecenie mimo nich i wykonywanej pracy nie wypłacają wypłat . Zastanów się dwa razy czy chcesz wspierać nie uczciwego pracodawcę przychodząc tu i czy chcesz tu pracować . Niestety nam tez odradzali to miejsce wiedzieliśmy lepiej teraz walczymy o swoje ciężko zarobione pieniądze ....

Zostaw merytoryczną opinię o Młyńska 12 Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Młyńska 12 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Młyńska 12 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Młyńska 12 Sp. z o.o.?

Młyńska 12 Sp. z o.o.
  • 900-Lecia 36