Opinie o Margonet Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Margonet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Margonet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margonet Sp. z o.o. w Wieluń

Teresa

Jak tak czytam te opinie to faktycznie sporo osób nie jest zadowolonych z tego całego internetu. :( A że to forum pracownicze zastanawiam się co pracownicy o tym sądzą? Ogólnie to jak się tu pracuje, jest częsta interakcja z niezadowolonymi klientami? I czy korzystacie prywatnie z tego samego neta? ;p

Marika W

Szukałam dobrego operatora jeśli chodzi o internet i bardzo zadowolona jestem z Margonetu! Dziekuje za szybka instalacje. Internet śmiga. Kultura pracy i kontakt z klientem na mega duzy plus. Pozdrawiam.

JMARGONET

najgorszy internet jak w życiu wydziałem w nic nie da siie zagrać ani pogadać a mb/s nawet nie mówie bo sie zżygam nie polecam tego (usunięte przez administratora) chcesz internet? weś sobie plusa lub playa a nie jakiś (usunięte przez administratora) z epoki kamienia łupanego

Teresa
@JMARGONET

A o jakim pakiecie piszesz?

Klient

Internet jaki zapewnia margonet powinien być za darmo. Jest strasznie mozolny, a zazwyczaj wcale nie działa. W McDonaldzie jest szybszy internet.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Margonet Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient od paru lat.

Aktualnie czekam na możliwość podpięcia światłowodu, oczywiście nie z od tej pseudo firmy jaką jest Margonet. Jestem długoletnim klientem, niestety przez brak możliwości zmiany internetu(do niedawna) zmuszony jestem korzystać z ich usług-radiówka. Internet od dłuższego czasu jest tragiczny, problem zgłaszany od 2020(rozwiązany krótkoterminowo) i 2021 roku nie został rozwiązany do dzisiaj (utrata pakietów) tłumaczyli to przeciążeniem sieci z mojej strony tzn. za dużo korzystałem z internetu za który płacę i który nie ma limitu zaznaczmy, dodam, iż przez bardzo długi okres tj lipiec-grudzień z internetu korzystano sporadycznie i w celach takich jak serial czy przeglądarka, tzn. że według ich specjalistycznej opinii, internet powinien wrócić do "normy", niestety tak się nie stało. Dodatkowo mogę dodać od siebie, że żadna z osób którą znam(jest ich trochę), a która ma bądź miała dostęp do internetu od margonet(czy to radiowy czy światłowód) nie jest zadowolona, wręcz przeciwnie. To z jaką firmą mam do czynienia pokazuje fakt, iż sami sobie wystawiają pozytywne opinie - można to zauważyć na różnych portalach, polecam również zobaczyć opinie na google, niestety nie zawsze są dostępne. Podsumowując NIE POLECAM USŁUG TEJ FIRMY :).

Marta P.
@Klient od paru lat.

A skąd masz takie informację, że opinie sami sobie dodawają?? Z tego co widać na forum to ty podnosisz im te złe statystyki widac po formie pisana. Ja znam wielu klientów zadowolonych i sama posiadam internet MARGONET ale światłowodowy. I nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Radiówka ma to do siebie że gubi sygnał jak ma jaką kolwiek przeszkodę i jak jesteś taki obeznany powinieneś to wiedzieć. Też czekałam za światłowodem bo procedury nie są proste potrzebne są odpowiednie pozwolenia i to trwa ale trzeba się w tym zorientować a nie wylewać swoje żale na portalach. I piszesz długoletni klient to czemu nie zmieniłeś dostawcy jak tylu jest ich na okolicy - nikt Cię nie uwiązał na stałe masz wybór a cały czas jesteś klientem jak widać.

Patryk
@Marta P.

Zgadzam się z Tobą! Ktoś tu oczernia firmę, która jak na nasz region działa sprawnie. Mają szybki serwis i bardzo miłych pracowników, którzy podchodzą profesjonalnie. To mój trzeci dostawca i póki co najlepszy!

Długoletni klient.
@Marta P.

Dziewczynko, a raczej cudaku z margonetu, bo jak mniemam piszę to jeden z was, przeczytaj uważnie to co napisałem jeszcze raz, wiem że nie wymagają od was takich umiejętności w firmie, ale na przyszłość czytanie ze zrozumieniem może się przydać. Zanim coś skomentujesz, jeszcze w dodatku w tak pokraczny sposób, zastanów się nad tym co piszesz. Pozdro z fartem.

Nowy klient :) Beata z rodziną

Chcę dodać POZYTYWNĄ opinię na temat firmy. Bardzo jestem zadowolona z pracy panów którzy zakładają internet. Przemili, konkretni i bardzo sprawnie wszystko podłączyli. Internet działa bez zarzutu. Nie mam na razie możliwości światłowodu ale niebawem powinno się to zmienić więc czekam bo słyszałam bardzo dobre opinie na temat światłowodu. Pozdrawiam.

ok123

(usunięte przez administratora) internet nie polecam wlaciciel zesral sie w gacie

Zadowolony klient

bardzo dobra firma, Internet śmiga prędkości ponad 300 Mb/s

XDX
@Zadowolony klient

nie piszcie se sami dobrych opin

Klient (jeszcze)

Jeżeli ktoś się zastanawia nad zmianą dostawcy to margonetu szczerze nie polecam.

Olga

Bardzo solidna firma, dobry kontakt i szybka interwencja w razie problemów. Polecam.

Katarzyna

Rozumiem, że bez Internetu trudno żyć, dlatego forum zdominowali klienci :) Ciekawa jestem, jak to wygląda od strony pracowników, warto tutaj pracować? Czy w związku z awariami sieci, pracownicy mają różne godziny pracy, dyżury, aby czuwać nad sytuacją?

Klient

Nigdy wczesniej nie spotkalem sie z firma ktora tak bardzo ma gdzies klientow. Internet radiowy od nich to dni, co chwile sie rozlacza a gdy do nich dzwonisz proponuja tylko zwiekszenie predkosci.. od roku czasu dzwonie w sprawie przejscia na swiatlowod to najpierw zwodzili mnie z miesiaca na miesiac, ze bedzie taka mozliwosc tylko dopinaja jakies kontrakty z Nexera a teraz kazali wyslac maila i mieli to zalatwic w tydzien a czekam juz ponad miesiac i zero kontaktu. Z calego serca odradzam wspolprace z ta firma, nie mam pojecia skad wziely sie pozytywne komentarze bo osobiscie nie znam osoby ktora miala z nimi stycznosc i pozytywnie sie wypowiada.

NICK

Internet działa bez zastrzeżeń

wiki wiki

Bardzo pożądane firma, usługi profesjonalne na wysokim poziomie.

Anna Białekasik

Najlepszy dostawca Internetu w Wieluniu, polecam

Zadowolony klient

polecam, światłowód zainstalowali w ciagu 1h, wszystko sprawnie i czyściutko

Niezadowolony klient

Internet bardzo słaby. Bardzo często są braki w dostawie. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym internetem to nie polecam.

Najgorszy Internet

Nie polecam, dobre opinie sami sobie dodali, NAJGORSZY INTERNET W POLSCE

Zostaw merytoryczną opinię o Margonet Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Margonet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Margonet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Margonet Sp. z o.o.