Opinie o KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Ktoś opowiada jakieś brednie... Praca jak każda inna, kasa niezła i na czas. Kto chce pracować to robi swoje i tyle. Nikt nas nikim nie stoi z batem. Chyba że przychodzisz tu leserowac, co chwilę być na L4 to wtedy jesteś pod duża obserwacja. Ale to chyba wszędzie, nikt Ci nie będzie płacił za spacerowanie przez cały dzień. Z alkoholem akurat walczą od lat... Kierownictwo ma dobrego nosa, ostatnio wyjęty operator z koparki po 14... Nietrzeźwy a zaczął pracę o 14.00. Jak kogoś się pozbywają bo ktoś nie daje rady to później siada na necie i wypisuje niestworzone historie

@Mikołaj

Mnie sie wydaje ze nikomu na bhp nie zalezy mnie zalezalo to mnie zwolnili

Powiedzcie, Sztygar to ma minimalną czy więcej u was zarabia? Bo patrzę w to ogłoszenie i tak w sumie bardzo ogólnikowo napisali na temat tych warunków, które są w stanie zaoferować. Dlatego pomyślałem, że może tutaj się czegoś dowiem.

Czyli jeden pracownik jest tak naprawdę od wszystkiego? A czy tak duża liczba zadań przekłada się chociaż na jakiekolwiek wyższe wynagrodzenie albo jest jakiś dodatek za to? Martwi mnie też to, co napisałeś o BHP, bo faktycznie wydaje się to być to niebezpieczne, nie próbowaliście jako pracownicy czegoś z tym zrobić?

Praca dla wagowego już wygasła, ale jeszcze ogłoszenie jest. Napisali, że płacą 4 300 brutto. Ktoś wie, czy premia do tego jakaś jest za sprawne ważenie? Nadmieniam, że problemów o których tu szeroko piszecie z procentami ja osobiście nie mam. Ale jestem pracowity i czekam na uczciwe wynagrodzenie za to.

Stefan Nowy wpis

Na stanowisku wagowy/wagowa przez ostatni rok pracowało tam kilka osób. Potrzebujesz więcej informacji zeby wyciągnąć wnioski? Ja nie potrzebuje. "Powodzenia"

Kasandra Nowy wpis
@Stefan

Ja potrzebuję, bo tutaj są całe wątki o elektryku i operatorze koparki, a o przyczynach kolejnego szukania wagowego na wagę samochodową - nic. Znowu jest ogłoszenie do końca kwietnia i temat jest nadal aktualny, tak że jak możesz nie kręcić, tylko napisać, czemu paru pracowało i odeszło, to pisz.

Stanisław

Rozumiem że komentarz jest dla was "niewygodny " dlatego piszecie teraz pseudo sprostowanie, oczywiście które mija sie z prawdą. Operator faktycznie został zwolniony ale nie został "wyciagniety" z koparki zaraz po 14 tylko spędził na tej maszynie pijany kilka dobrych godzin zanim przyjechal kierownik w asyscie Prezesa i go pogonił. Najlepsze jest to, że pracował w takim stanie każdego dnia przez 2 miesiące. Wiec nosa macie słabego. Jak wytłumaczycie swojego lokatora, miejscowego alkoholika który pracuje u was i mieszka? Chodzi po zakładzie jak wrak człowieka, pijany każdego dnia. Nie odprowadzacie składek za nadgodziny. Dziadostwo, nic więcej.

Stanisław

Jedyne co można zaliczyć do plusów to wypłata na czas, ale jedynym sukcesem jakim możecie się pochwalić to zwolnieniem tego opeatora. Chociaż sytuacja w waszej wersji mija sie z prawdą. A gdzie argumenty przeciwko reszcie mojego komentarza? No właśnie. Nie macie nic do powiedzenia, bo to sama prawda. Wiec lepiej mogliście nic nie pisać i się nie ośmieszać.

@Stanisław

A jaki to plus?! No litości ludzie. Może należy zacząć się cieszyć, że w ogóle płacą? :):):) ręce opadają z czego sie można cieszyć w pracy. W innych zakładach coraz bardziej dba się o pracownika, bo standardy już się mocno zmieniły i o pracowników też jest ciężko. A tu proszę … wiwat bo na czas pan H płaci ????

General

Czytam te opinie rozżalonych jestem na wypowiedzeniu umowy to mam czas to czytać trzeba pracować jak wszędzie nikt za darmo nie daje pieniędzy ja byłem zadowolony tylko jak dostałem wypowiedzenie w sposób trochę upokarzający bo ja starałem się aby robić co mi każą nawet więcej a wypowiedzenie dostałem ostatniego dnia stycznia trochę nie kulturalnie nikt mi wcześniej nie mówił że będę zwolniony dzień wcześniej widziałem się z kierownikiem nic mi nie mówił a na drugi dzień przyszedłem do pracy na 2zmiane też się widzieliśmy i nic dzwoni do mnie za 5 druga żebym przyszedł i poszedłem a on wręczył wypowiedzenie nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić nie powiedział dlaczego bo umowę miałem do października tak się z pracownikami nie postępuje bo się zraża ludzi do firmy a opinia idzie w świat i będzie ciężko firmie znaleźć dobrych ludzi do pracy generalnie polecam tą firmę jak ktoś chce pracować

@General

Nic nowego, kierownik to pionek Prezesa. Jak jesteś potrzebny to Ci w (usunięte przez administratora) wejdą a jak szukają oszczędności to zwolnią z dnia na dzień. Firma nic nie warta. Totalne (usunięte przez administratora). Kwestia czasu jak zamkna ten (usunięte przez administratora)zwany "koplania"

Sławomir

Zdarzały się takie sytuacje, że z dnia na dzień ktoś bez uzasadnienia tracił pracę? To trochę niepokojące powiem Ci szczerze. Chcę dopytać, jak z tym przestrzeganiem zasad BHP? Bo głos się tu pojawił, że nie jest to praktykowane, dlatego chcę to ustalić.

@Sławomir

Jezeli chodzi o bhp to bangladesz albo jakies sudan w afryce wszystko na sznurkach bespieczniki wyjmowane z jednej rozdzielni wkladane do innej rozdzielni elektrycznej bo niema za co kupic albo spalily sie trzy kupili trzy i co dalej ubran butow zero chodzisz w swoich narzedzia swoje chodzilem w gumofilcach zima lato bo jak nie bloto to moczka po kolana i upieprzony na okraglo ja bylem nauczony inaczej po innych firmach i zakladach gdzie byl lad porzadek dyscyplina a tu ani ladu ani skladu

@General

Pracuje tam taki elektryk Jacek P główny, najlepszy, najważniejszy człowiek, balagan w szafach i rodzielniach przedstawia dokładnie to co ma w głowie.

Mikołaj

Nikt nie dba o bezpieczeństwo w pracy? Przecież taka sytuacja może się skończyć wypadkiem. Rozumiem że nie ma tu nikogo od BHP ale chyba przełożony powinien zwrócić na to uwagę. Do tej pory nic się nie stało przez takie niezabezpieczone kable?

General

Wszystkie pieniadze dostalem na czas za urlop i okres wypowiedzenia i nie mam zastrzezen i dzieki za wspolprace

@Mikołaj

Mnie sie wydaje ze nikomu na bhp nie zalezy mnie zalezalo to mnie zwolnili

Julita

Czyli mówisz, że to co obiecuje kierownik przed rozpoczęciem pracy w tej firmie, nie spełnia się później w rzeczywistości? Odbieram Twoją opinię jako ironię... Rzeczywiście tak jest? Wyjaśnij, co takiego obiecują i z jakim efektem. ;)

Grzegorz
@Julita

Dokładnie. Kierownik to jeden wielki (usunięte przez administratora) Jak mu prezes zagra tak kierownik tańczy. Obiecuje złote góry, potem Cie olewa. Jak trzeba to zwolni z dnia na dzień. Wystarczy poczytać komentarze. Chociaż widzę że te niewygodne usuwają.

@Grzegorz

To słabo bardzo:/ Co to znaczy złote góry? Przytoczysz jakiś przykład, co takiego zostało obiecane? Czy chodzi tylko o tą kasę i problemy z wypłacalnością? Ile wypłaty potrafią się tu spóźnić? Rotacja wśród pracowników jest, przez takie zachowania? Czy to raczej tak jak piszesz to firma zwalnia?

Kolego przychodzisz z ogłoszenia na sprzęt, a kierownik Cie wyślę na rejony do łopaty. Sprzątać zaklad stacjonarny. Pójdziesz wrzucać wegiel do pieca na przemialowni ( wegiel to jeszcze jak kupia, bo pala (usunięte przez administratora) gumy i co się tylko da jak na wegiel brakuje.) Jak nie ma kto to będziesz myl wagę na kolanach bo one wiecznie się psują. Idz tam na dniowke zobacz ile złomu stoi przy warsztacie. Nie mają na żadne serwisy, przeglądy, naprawy itp. Jedna ledwo jeżdżącą ladowarka I jedna koparka na zakladzie. Ten fałszywy krakowiaczek będzie sprawdzał Twoja cierpliwość, na ile sobie pozwolisz i wyślę cie do wszystkiego oprócz swoich kilku (usunięte przez administratora) z ladowarki. Na wypłaty nie ma pieniędzy. O nagdodzinach i sobotach już tu pisali. Odzież? Jedyne co dostaniesz to rekawiczki przy dobrych wiatrach. Woda w lato? Nie ma. Posiłek regeneracyjny w zime? Nie ma. Praniowe? Nie ma. Szacunek do pracownika? O czym mowa. Nie wymienię ani jednego argumentu za sensem pracy w tym (usunięte przez administratora) i dziwię się ze nie doszło tam jeszcze do śmiertelnego wypadku. Bo bhp w tym zakladzie nie instnieje. Brak szkoleń, zabezpieczen przy bębnach, taśmach transportowych, rozdzielniach. Jeśli mowa o pracownikach Odeszli wszyscy którzy sobą coś reprezentowali bo mieli dość.

Czy w KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Operator węzła betoniarskiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
xxx

krótko mówiąc — ta firma nie mogła upaść niżej. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora). począwszy od tak podstawowych rzeczy jak obowiązujące BHP (a raczej nieobowiązujące, bo tego słowa kierownictwo nie słyszało chyba od rozpoczęcia ścieżki zawodowej albo słyszy gdy nadchodzi "kontrola"), a kończąc na zwykłych roboczych strojach, czy tak absurdalnej rzeczy, jak szacunek do pracownika oraz jego czasu. warto napomnieć o sobotnich kopertach, braku pracowników (bardzo podejrzane) i wystawianiu jednego pracownika na 2 lub więcej stanowisk jednocześnie – to brzmi nierealnie i nieludzko. dlatego też proponuję samemu kierownictwu takowej zamiany z pracownikiem, a szczególnie Panowi M, który w rzeczywistości nadużywa swojej "władzy". wartałoby wspomnieć o opóźnionych wypłatach dla pracowników oraz ratach, w jakich są/były wypłacane. życzę powodzenia i proponuję aby kierownictwo, a także osoby nadwyraz wywyższone w tej firmie zapoznały się w podstawowym prawem, a także udały się na zwykłe szkolenie z zakresu zarządzania ludźmi/firmą :-) nie polecam tej firmy żadnej osobie, która chce tam pracować. (usunięte przez administratora) brud, kurz nie tylko przez fakt iż jest to kopalnia, ale także przez niekompetencję zarządzających :-P

Czy firma KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mariusz

Ta firma to (usunięte przez administratora). Nie mają na wypłaty. Wszedzie zalegaja z pieniędzmi. Nie ma żadnego socialu. Nie dają ubrań, butów roboczych. Zdarzają sie opóźnienia z wypłatami. Kierownik mydli oczy pracownikom ze będzie dobrze a większość dobrych ludzi odeszła w zeszłym i tym roku. Lepiej omijać tą firme

Oskar
@Mariusz

To trzeba robić w prywatnych ciuchach? A chociaż narzędzia do pracy mają? Jak duże te opóźnienia z wypłatami? Nie ma szans że się poprawi? Ty jeszcze nadal pracujesz czy też odszedłeś?

Przemo

No właśnie ktoś już pisał na ten temat ale myślałem że to się poprawiło. Widziałem komentarz że część wypłaty jest nieofaicjana w kopertach. Ty też tak dostawałeś? Ile szło na konto a ile do ręki?

Na jakie benefity można liczyć w Kopalnia Głuchowiec Sp. z o.o.?

Mikołaj

Nie mów że nie płaca całości jednorazowo na koto. Czemu taka sytuacja? Ile jest tych rat? Mam nadzieję że nie więcej niż dwie w miesiącu, co?

Poszukuje obecnie pracy jako: Mechanik w mieście Jędrzejów. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Betoniarz

W ciągu ostatniego roku uciekło masę dobryxh pracowników łącznie z całą ekipą z betoniarni. Ledwie ktoś przyjdzie i ucieka, takiej rotacji nie ma w żadnej firmie... o czymś to świadczy .

Waga
@Betoniarz

Ano zgadam się... niektórzy po trzech tygodniach składają wypowiedzenia ... a i czasem po kilku dniach odchodzą. Zresztą opinie o tej firmie wszyscy z branży znają , jak ktoś tam idzie.do.pracy to za głowę się łapią. Ha... oni nawet sami mówią za tam nikt przyjść ni chce ..

@Waga

No ale skoro takie opinie są i podobno każdy wie co i jak, to skąd oni jeszcze tych ludzi biorą? Tzn., rozumiem, że na początku szli, ale teraz jakim cudem to osiągają?Xd

Norek
@Waga

To jest najlepsze własnie ze pani ktora zarzadza potrafi sama powoedziec „ze nie ma pracowniów bo tu nie chce nikt przyjsc pracowac”. Co tu sie dziwic? Maszyny złomy, zaklad ledwo zipie wiecej stoi jak pracuje, wyrobisko zasypane odpadami i nie ma skad brac urobku prawie. Taka gospodarka. Na dodatek prezes potrafi wpasc na kopalnie i drzec sie na kazdego pracownika czy jest pwod czy nie. Najpierw wydają polecenia a potem pracownik dostaje za to ze je wykonal. Paranoja jakas. Ludzi traktują jak bydlo i (usunięte przez administratora) Na sobote biora do roboty a potem obcinaja pensje bez tlumaczemia i wychodzi ze sie sobote i tak robi za darmo. Obiecują kasę większą niż inni ale co z tego jak kazdy powod jest dobry zeby coz uciąć i wychodzi na to samo. Nie mowiac o tym ze nie ma sie jak upomniec bo najczesciej zabieraja te pieniadze co ida nieoficjalne w kopertach. Nie ma w rejonie gorszego pracodawcy i gorszych warunkow.

lisek
@Norek

Zarówno Kopalnie jak i pozostałe spółki typu Hochtrans Transport czy też Hochtrans Beton to należy omijać z daleka. Wszystkie negatywne opinie, które zostały tu napisane są prawdziwe i to jedynie wierzchołek góry lodowej tego co się tam dzieje. Z Kopalni już odeszli wszyscy którzy coś sobą reprezentowali. Zostały same pijawki wiszące na właścicielu. Pijawki które tyle wyssały już tej zepsutej krwi szefa , że zaczęły się do niego upodabniać. Przykładem niech będzie krakowiaczek czy też ta sucha pudernica co tam rządzi handlem. W Transporcie wiecznie problemy z autami, paliwem tj. notorycznym jego brakiem (tankujesz po trochu jedynie) , wypłatami tymi w kopertach (zarówno jeśli chodzi o ich wysokość jak i terminowość w płaceniu). Kadra z transportu staje na głowie, aby to jeszcze funkcjonowało lecz właściciel im jedynie utrudnia życie wydając sprzeczne polecenia. Z tego co niejednokrotnie słyszałem to wieczne straszenie, że zostaną zlikwidowani itd. O dziale Beton to jedynie mogę napisać z tego co słyszałem od ich pracowników. Był młody prezes (jakiś pociotek właściciela), ale został odpalony, znaleźli nowego ale wytrzymał jedynie kilka miesięcy. Pracownicy z jednego z węzłów w komplecie poszli pracować gdzie indziej. Kierownicy na węzłach to się zmieniają szybciej jak u niemowlaka pieluchy. Był technolog od betonu, który to próbował ogarniać, ale też już go nie ma bo miał ponoć dosyć właściciela i jego debilnych pomysłów. Przedstawiciele handlowi też odchodzą jeden po drugim. Ponoć nawet gość co tam w tej spółce pracuje najdłużej pieprznął papierami i jest na wylocie. Dramat i jeszcze raz dramat.

@lisek

Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Nie będę się tu rozpisywał, chociaż dodać mógłbym wiele o tym bałaganie jaki tam panuje. Nikomu nie polecę tego zakładu. Porażka nic wiecej

Wiktoria

Jeśli faktycznie tak wiele to się nie krępuj, to z jakiegoś niedawnego doświadczenia czy z kiedy? Bo tamta opinia jest z marca i zastanawiam się jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda

@Wiktoria

Pani Wiktorio co się mogło zmienić skoro właściciel dalej ten sam, (usunięte przez administratora) właściciela dalej ci sami. Tam może być tylko gorzej. Z wypłatami jeszcze nie zalega, ale wszędzie w kolo tylko długi. Wiec pytanie Pani jest zbędne

Stanisław

Nie zalegał z wypłatami ale już zaczął zalegać. Wypłaty płaci w ratach :D Ciekawe czy prezes zdaję sobie sprawę że ludzie też mają kredyty itp. do ogłoszenia upadłości Kosdu już z gorki:)

Obecnie warunki dobre, wyremontowane pomieszczenia socjalne, płaca na czas i nieźle nawet, praca nie lekka głównie fizyczna. Jak ktoś chce pracować to ok.

General

Praca jak każda jak ktoś chce pracować to pracuję i nikt go się nie czepia warunki są jakie są kierownik sztygarzy są wporzdku nie mam zastrzeżeń robię co mi każą pieniądze jakie ustaliłem takie dostaje i na czas.

@General

Juz na wstępie widzę że wcale tam nie pracujesz, bo "sztygar" pracuje tam tylko jeden :)

Jestem pracownikiem dokładnie elektrykiem

@General

Ty jesteś zwyklym (usunięte przez administratora) który ukradł z Przemka szafki pieniądze, zbierane przez załogę na prezent dla Pana Romka. Pracujesz raptem 2 miesiące więc co ty możesz powiedzieć.

General

Ja przyjacielu nikomu nie zabrałem pieniędzy bo nawet do szatni nie wchodziłem bo przychodziłem przebrany w ubrania robocze i nawet nie wiem która jest Przemka szafka więc proszę mnie nie obczerniac

@General

Pracownik jeżeli uważasz że ja wziąłem pieniądze to przyjedź do mnie do domu wiesz gdzie i mi to powiedz

General

Podaje tobie moj adres jezeli jestes na tyle odwazny zeby mi zarzucac kradziez to przyjdz do mnie malogoszcz ul konarskiego42 to porozmawiamy bo wiesz o tum ze pomowienie kogos lub oczernianie podlega karze

Stanisław

Takiego brudu i dziadostwa jakie tam panuje jeszcze nigdzie nie widzialem. Zakład dawno ma swoje lata świetności za sobą. Nie remontowany, nie modernizowany. BHP na tym zakaldzie to fikcja. Nie przestrzegają żadnych zasad bezpiecznej pracy. Kontrola za kontrola jak nie PIP to Urząd Górniczy. Urząd zamyka Zakład z powodu zastrzeżeń, opuszcza teren kopalni A Kierownik Zakład puszcza:) i to standard. Wypłata na konto, soboty i nadgodziny pod stołem. Ubrania, jakis social to fikcja. Wypłata i to wszystko. Sprzęty- Jedna ladowarka i koparka reszta to złom. Nie ważne czy operator czy kierowca praca fizyczna to norma. Najlepiej jednym człowiekiem obsadzic kilka stanowisk jednego dnia( np wozić kamien i sobie go załadować koparka) Więcej awari niż pracy, ale czego się spodziewać jak sie nic nie inwestuje a tylko wymaga. Kierownik Maciek razem z Sobura sa obsrani jak slyszea ze Prezes jedzie z wizytą na kopalnie . Brak u nich logicznych decyzji, oszczędności na tym co nie trzeba. Brak kompetencji ludzi olpoczawszy od kierownika, brygadzisty i tego podpierdlaacza szefa -Tomka. Material po kopalni przeworza po 3x z miejsca na miejsce. Jakość kruszywa - byle wypchnąć. Na koniec dodam że na kopalni mieszka Pan Darek. Człowiek który nie trzeźwieje, pracuje i mieszka w budynku kopalni. Takie rzeczy tylko u Hochla. Nie polecę tego zakladu nikomu.

@Stanisław

Ok bo już wcześniej to negatywy odnośnie pracy tutaj widziałam, ale że ktoś tam tak po prostu sobie mieszka? Ja się nie znam ale czy tak w ogóle można?

@Wiktoria

Mysle ze to pytanie "czy mozna" powinna Pani kierować do urzędów i instytucji które zajmują się takimi zakładami pracy. Pad Darek mieszka tam od kilku lat, swoim stanem upojenia alkoholowego które trwa 24h na dobę stwarza niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie ale i innych.

Pracowałeś tam? Pracujesz?

Dzons

(usunięte przez administratora) brud i co tylko najgorsze. Kierownictwo bez szacunku dla pracownika pisze o tym zarozumialym krakowiaczku nie wspominajac o jednym rudym brygadziscie. Potrafili nawet zataic, ze pracownik byl chory na covid. Nawet odzieży roboczej nie dają. Nie polecam odradzam.

Tymek
@Dzons

O chorych na covid czy tych co mieli kontakt to ciągle ukrywają. Ale weź się wychyl to ... (usunięte przez administratora)

@Tymek

Yyyy. A to nie wynika przypadkiem z tego ze takie dane są chronione? No mi się wydaje ze owszem. Chciałbyś żeby ktoś w pracy dyskutował o Twoim stanie zdrowia JA NIE.

W jednym z komentarzy przeczytałam, że w kopalni Głuchowiec były jakieś problemy z odzieżą roboczą. A jaki ogólnie strój pracowniczy tam obowiązuje? I powiedzcie proszę, czy coś zmieniło się na lepsze ostatnio. Chętnie poczytam bardziej aktualne informacje o zatrudnieniu w tym miejscu.

Ryszard

Spoko firma i praca. Wystarczy mieć chęci i umiejętności , polecam.

Kierownik dzialu jako.ści

Pracowałem 3 dni. I dostałem, wypowiedzenie o pracę. Rozmowa kwalifikacyjna została przeprowadzona bez weryfikacji moich umiejętności. A powodem zwolnienia było stwierdzenie braku tych umiejętności. Wdrożenie do powierzonych zadań: tu masz pokój, masz i rób. Szczerze odradzam. Zamówienie zestawu sit ze wstrząsarką było problemem nie tylko moim ale i moich poprzedników. Chcieli żebym robił granulometrię, ale bez sit się nie da. Tzn ja nie umiem. Dziadowanie i myślenie - jakoś to będzie, a może się uda.

Albert

Dzięki za informację. Aplikowalem ale już kogoś zatrudnili.

Praca nie biurowa, fizyczna taka jak wszędzie. Plaży nie ma. Płacą na czas, bólu nie ma jak ktoś chce zarobić. Warunki sie poprawiły. Mozna spróbować.

Macie tak dobrą pracę, że nikomu nie chce się tu zamieszczać opinii o pracy?

byly pracownik
@Zainteresowany

jesli masz jakas inna perspektywe pracy wybierz tam

byly pracownik

byly pracownik ladnie obiecuja przy rozmowie a jak sie pozniej okazuje lopata to podstawa roboty tam niezaleznie czy operator koparki wozidla , wyplacaja w miare na czas, soboty w koperte , jaka atmosfera ? coz ... nie ma szans zeby ktos pomogl najlepiej zeby wykorzystac nowego pracownika a jak sie komus noga powinie to glupie podsmiewanie glownie pracuja osoby po 30 lat jak przyjely sie jak jeszcze bylo panstwowe lub mlode osoby ktore dopiero zaczynaja w wiekszosci dlugo tam nie pracuja ogolnie baaardzo nie polecam

Albert

Hej, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat kopalni Głuchowiec w chwili obecnej? Chodzi mi o warunki pracy, atmosferę tam panującą, czy pensje wypłacane są na czas i czy jest to praca stała np można tam spokojnie pracować i dziesięć lat czy raczej nie. Pytam bo zastanawiam się nad pracą tam a żadnych informacji na ten temat nie mogę znaleźć.

Zostaw merytoryczną opinię o KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Świętokrzyska 18/115
    00-052 Warszawa