Opinie o G.M.B.T. MAGNUS S.A w Skórnice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie G.M.B.T. MAGNUS S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w G.M.B.T. MAGNUS S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.M.B.T. MAGNUS S.A w Skórnice

L

Ponoć dziewczyny mają czas mierzony przez dyrektoraw zbieraniu gilz , prawda to?

@J

Siemka, a jakie są u was dalsze skutki tego mierzenia? Doszło może do podziękowania komuś za współpracę z powodu słabszego wyniku, czy coś? Firma wtedy stara się taki problem jakkolwiek rozwiązać? Są sposoby na zwiększenie wydajności?

NieZgadniesz

Według mnie wszyscy pracownicy powinni być traktowani równo. Więc jeśli pracownicy biura i niektórzy z produkcji są w tym momencie na wyjeździe w Krynicy sponsorowanym przez szefostwo . To może pozostałym pracownikom jakieś premie?

Ciekawa
@Grażyna

Na tych samych maszynach są różne stawki? To jakie czynniki jeszcze na to wpływają w takim razie? chodzi jeszcze przy tym może o jakieś konkretne normy lub cos w tym kierunku? Co jeszcze ma wpływ na zarobki?

Ewela Nowy wpis

Cześć, możecie mi powiedzieć kiedy ostatnio inwestowano w zakład? jakieś remonty, nowsze maszyny? po prostu w opisie oferty dla operatora podkreślone zostało wprost, że hala produkcyjna jest nowoczesna a kiedyś ktoś porównał zakład do chińskiego i to raczej w negatywnym tego słowa znaczeniu i chce się upewnić jak na dzień dzisiejszy to wygląda

ononon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam, jak ogolnie wyglada sytuacja w firmie?? jest to praca na 3zmiany a czy w weekend sie pracuje?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w G.M.B.T. MAGNUS S.A?

Łoperator Nowy wpis

Jeśli nie masz ambicji to jest praca w sam raz dla ciebie ,na start dostaniesz najniższą ,po 3 miesiącach okresu próbnego ,o ile przedłużą ci umowę dostaniesz 1 albo 2 zł podwyżki ,o jakichkolwiek premiach ,czy dodatkach nocnych lub za nadgodziny zapomnij ,plus taki że jedynie te kokosy które zarobisz dostaniesz w terminie.Atmosfera całkiem fajnie ,większość osób jest w porządku ,po za kilkoma wyjątkami z (usunięte przez administratora) dyrektorkiem na czele.Co do samej pracy tragedii nie ma ,za specjalnie ciężko nie jest. Osobiście nie polecam ,bo ani tam nie zarobisz ,ani się niczego nie nauczysz.

G.M.B.T. Magnus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI GILZ PAPIEROSOWYCH. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Tati

Jak tam wygląda sprawa podkręcania maszyn sprzed dwóch lat? teraz wyczytałam informację o tym, że kobiety mogły nie mieć już siły podczas pracy, a przyszłam tu z tego ogłoszenia z internetu dla operatorki. Pisali, że nie musze mieć doświadczenia a jest przy tym podpisywana umowa o prace. kiedy można dostać już te na nieokreślony?

@NieZgadniesz

Tylko niektórzy pracownicy z produkcji? A jak zostali wybrani? Jakieś losowanie było czy może ci na wyższych stanowiskach tylko pojechali? Często ogólnie firma takie wyjazdy organizuje?

NieZgadniesz

Ci z produkcji na wyższych stanowiskach.. a jak często są organizowane nie mam pojęcia, bo przeważnie wszystko jest po cichu..

@NieZgadniesz

Tak powinno być,ale nie jest nawet pensje są wypłacane według uznania. Pracownicy na tych samych stanowiskach nawet na tej samej maszynie mają inną stawkę. Ale kto bogatemu zabroni to prezesa pieniądze i robi z nimi co chce. Kto bogatemu zabroni

Ciekawa

A skąd to info?

A

Pewnie że prawda.

@A

Jeżeli już taką pewnością tu zapodałeś to możesz napisać z czego to wynika, że tak właśnie było? Do dziś tak jest?

@Grażyna

Chyba w każdej firmie raz na jakiś czas jest mierzona wydajność pracowników więc nie rozumiem tego oburzenia na temat mierzenia czasu i kontroli poprawności pakowania.

Hela

Jakie są tegoroczne warunki w zakładzie? Mam na myśli również te fizyczne, ktoś w ubiegłym roku pisał o dość wysokich temperaturach, które mogły zmniejszać wydajność podczas pracy, do dziś jest podobnie czy coś się zmieniło? Jakie warunki są na kontroli jakości oraz jakie zarobki wynikają z pracy w tym roku?

L

Czy to prawda że dyrektor mierzy czas zbierającym dziewczynom i nagrywa ?

P
@L

Tak to prawda że derektor mierzy czas dziewczyną. Ten człowiek jest chory psychicznie ,powinien się leczyć. Zero kultury i dobrego wychowania. Ten zakład schodzi na psy przez tego człowieka. Nikt nie będzie chciał tam pracować. Liczy się tylko produkcja coraz to większa. Jakość schodzi przez to na drugi plan. Kobiety już nie mają siły bo maszyna jest ciągle podkręcana. Na zakładzie panuje okropny gorąc. Nie ma czasu nawet napić się wody. Już nie mówię że nie ma jak wyjść do toalety. I to wszystko za najniższą krajową. Szefostwo powinno się mocno zastanowić czy ten człowiek powinien tam jeszcze pracować. Psuje tylko i wyłącznie renomę tej firmy. A kiedyś fajnie się tam pracowało zanim ten cały derektorek został przyjęty do pracy.

Jacek.K

Jestem zdumiony opiniami które tu przeczytałem. Aktualnie pracuję w firmie MAGNUS. Faktycznie przerwa trwa regulaminowo ,ale każdy zdaje sobie sprawę z tego że nie przychodzimy do pracy tej czy jakiejkolwiek innej odpocząć-prawda?. Kobiety szorujące toalety? Absurd , firma ma zatrudnioną sprzątaczkę/firmę sprzątającą która wykonuje takie rzeczy. Monitoring?- Jak w każdej rozwiniętej technologicznie firmie jest , nawet ze względu na bezpieczeństwo pracowników. Najniższa krajowa? Każdy ma proponowaną stawkę indywidualnie ( tak mi się wydaje ) na rozmowie o pracę , albo chcemy za takie pieniądze pracować albo dziękujemy. Nikt nikomu nie zakłada kuli do nogi. Dobrowolny wybór . Rozumiem komentarze zdesperowanych pracowników( najczęściej byłych ) ale za siedzenie na facebooku i olewanie powierzonej pracy nikt nikogo nie doceni. Odpowiem ciekawskim ,że nie bronię tej firmy bo to firma jak firma każda ma wady i zalety ale niepoważne jest oczernianie ludzi tylko za to że to my z naszej strony zawaliliśmy pracę albo się do niej nie przyłożyliśmy.

A
@Jacek.K

Tak dziwne bo ja też pracuje w tej firmie i o ile mi wiadomo to żadnego Jacka nie ma na żadnej ze zmian. Więc kim jesteś ?

Doro
@Jacek.K

Nie pamiętam, by pracował jakikolwiek "Jacek" w okresie 3 lat wstecz...bardziej ta laurka przypomina "Krakowiaka"...więc ja zostanę Dorotką ok ? Przerwa od momentu podmiany trwa 15 minut a droga też trochę zajmuje na szatnię. Do ubikacji ok o ile ma Cie kto podmienić na wyjście co też często powoduje, że wstrzymujemy mocz w nerkach z ograniczoną możliwością ruchu stojąc. Praca jest w systemie 3 zmianowym, co jest normalne w zakładach produkcyjnych, jednak nie za najniższą krajową na umowie i na rękę. Może wejdź na zakład o 14 w sobotę zobaczyć tę firmę sprzątającą bądź sprzątaczki ? Jestem pewna, że za dużo % z kierownikiem pijesz w pracy i pomieszały Ci się rzeczywistości. Zachowania kadry "kierowniczej" bardziej przypominają chiński zakład produkujący żarówki niż nowoczesny zakład, również jeśli chodzi o wypadki (poważne) w pracy które nie są zgłaszane nawet, skoro już o bezpieczeństwie i monitoringu mowa to mogłeś o tym wspomnieć, obecności bhp czy procedur tutaj nie uświadczysz. Najważniejsza w tym zakładzie nie jest uczciwa i bezpieczna praca a (usunięte przez administratora) i układy.

@Doro

slabo z tym całym bhp tak szczerze. Zwłaszcza, że podkreślasz występowanie poważnych wypadków. :/ No ale rozumiem, że niestosowanie się do przepisów było już gdzieś zgłaszane? Bo jakby nie patrzeć to chyba sprawa dla pipu jest?

Viki
@Jacek.K

Przeglądałam opinie o mojej obecnej firmie i weszłam na chwilę na Magnusa. Jak widzę, niektórzy pracownicy wciąż biadolą. Mam wrażenie że wielu z n ich nigdy wcześniej nie pracowała firmach ze standardami. W mojej obecnej firmie obowiązuje całkowity zakaz używania komórek na produkcji. Pracujemy w akordzie. Każda operacja ma policzony czas. Jeden pilnuje drugiego bo nie daj bóg żebyśmy wypuścili buble na rynek. Tutaj widziałam kilka osób na popołudniu i nocy odwróconych plecami do maszyny. Siedzieli w komórkach. Pytałam czy to normalne, w odpowiedzi usłyszałam że wiesz niektórzy mają plecy. A teraz już pozytywnie, gdyby nie kwestia długiego dojazdu no bo miałam naprawdę kawał drogi i może ciut wyższej stawki na pewno bym została. Obsługa urządzeń do opanowania. Miałam to szczęście że zaraz po rozmowie rekrutacyjnej trafiłam na maszynę z naprawdę SUPER EKIPĄ. Wiecie o kim mówię, dziękuję Wam bardzo za pomoc :} Trzymajcie się !!!!

Jak wygląda sprawa grafiku w G.M.B.T. Magnus Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ty się człowieku nawet nie zastanawiaj nad tym tylko omijaj ten cyrk szerokim łukiem .

Grażyna

urlop szok, kierownik główny? Możesz to jakoś szerzej określić dla osób co jeszcze nie zdążyły się z warunkami zapoznać? Tamta wspomniana reszta czemu taka w porządku? W jakich konkretnych sytuacjach to wychodzi?

Xxxxxd

Czy to prawda że szefostwo zasponsorowali wycieczkę w góry ?

Drodzy Pracownicy firmy musicie coś z derektorkiem zrobić, napiszcie petycje do szefostwa o pozbycie się go

J

Jaka jest stawka na operatora maszyn? Z tego co się orientuję to 3500 brutto.

@J

Cytujesz tu rozmowę czy o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem?

On
@Grażyna

Jak Pani nie wie o co chodzi, to najlepiej nic się nie odzywać.

John kaktus

Niestety muszę się podpisać pod wypowiedziami poniżej otoczka zewnętrzna piękna środek daje wiele do życzenia. Zresztą reklama sama za siebie mówi gdzie piękne uśmiechy szefowstwa mówią przyjdźcie do pracy(usunięte przez administratora) kierownictwo jak widać gra w kólko krzyżyk bo tylko to umie zero przestrzegania zasad bhp na hali (usunięte przez administratora) no i te ogłoszenia o pracę co miesiąc same za siebie mówią jak jest dobrze.

Operator
@John kaktus

Tak jak napisałeś nic dodać nic ująć. Pracowałem i szybko uciekłem... Zdecydowanie nie polecam.

ciekawy
@Operator

a na jakie wynagrodzenie mozna liczyc na produkcji badz tez na magazynie ?

On
@Operator

Dlaczego tak szybko uciekłeś?

Gabriela
@On

Nie rozumiem, dlaczego te pytania zostały bez odpowiedzi. Widzę, że są oferty pracy od tej firmy, przydałyby się więc świeże informacje. Sama jestem zainteresowana specjalistą ds zakupu. Czy ktoś wie jak aktualnie wygląda atmosfera w firmie? No i to BHP - w końcu przestrzegają czy nie?

Jaka stawke ma operator maszyny

J

Z tego co się orientuję to 3500 brutto.

Bardzo dobra współpraca z firmą MAGNUS. Terminowość i konkurencyjne ceny.

Wojtek

Pracowałem w tej firmie 2 lata , nie zdarzyło mi się żeby coś z wypłatą się nie zgadzało . Umowa zgodna z zakresem obowiązków. Na początek umowa na okres próbny a później zadecydowałem że zostaję i dostalem umowę na pełny etat . Warunki dobre , fajna stołówka , zaplecze kuchenne , lodówki , automaty do kawy i z różnymi batonikami itp. Ubrania firmowe , tshirty , bluzy , polary dostałem na starcie. Obiekt bardzo ładny , nowoczesny , maszyny do produkcji chyba najnowocześniejsze . Odszedłem z przyczyn prywatnych i zdrowotnych . Jak najbardziej z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę .

No way

Niestety szefostwu wydaje się, że za najniższą krajową uda im się zatrudnić konkretnego specjalistę. Ulokowanie zakładu sprawia, że tacy specjaliści będą dojeżdżać z większych aglomeracji. Wielkie oczekiwania za śmieszne pieniądze. Nie tędy droga.

Barbara
@No way

Faktycznie w Magnusie oferowana jest najniższa krajowa? Może taka stawka obowiązuje na początek a później istnieje jakaś szansa na podwyżkę w miarę zwiększania się stażu pracy w firmie?

Jula

Zapomnij.

Aneczka
@No way

Nie wiadomo do końca dlaczego szefostwo nie może znaleźć i utrzymać pracownika. Mam wrażenie, że trochę o kolesiostwo i klimat tam panujący. Niektóre osoby z biura nie mają w co rąk włożyć, bo tak dużo jest pracy (np.eksport), podczas gdy inne brylują niczym damy na salonach. Dlatego musi chodzi o prywatne przyjaźnie pomiędzy szefostwem a pracownikami. Generalnie nie powinno być czegoś takiego. Zgadzam się natomiast, że najniższa krajowa to słaba stawka oferowana dla specjalisty. I pewnie dlatego nie mogą nikogo znaleźć.

No way
@Barbara

Ja za pracę w biurze jako specjalista zaproponowałem wynagrodzenie 2500 netto (dojeżdżałbym prawie 40 km). Dla szefowej było to za dużo. Najniższa krajowa wchodziła w grę. Dodam, że zauważyłem ogromne spięcie wśród pracowników produkcyjnych, coś musi być na rzeczy, bo generalnie wszyscy jacyś tam smutni i zrezygnowani byli.

Tomasz
@No way

Nie sądzę żeby ktoś specjaliście z innego dużego miasta oferował najniższą krajową. A rzekomy specjalista za taką stawkę nagle pracuje w magnusie?

Edward
@Barbara

Pewnie tak , jak w większości firm , najniższa krajowa na początek w okresie próbnym a później stawka jest zwiększona.

Ryszard
@No way

I zakładam że ty jesteś tym wybitnym specjalistą z wielkiej aglomeracji? :-) Prawdziwy specjalista nie szuka pracy i jest doceniany. Nie siedzi na goworku i nie pisze bzdur bo ma tyle pracy że nie może jej przerobić.

Zibi

(usunięte przez administratora)inna umowa, inne pieniążki do ręki. Często nie zgadzające się wypłaty. Podczas awarii operatorki szorują ubikacje (dosłownie). Kłamstwa kadry kierowniczej na porządku dziennym. Naprawdę dużo by pisać. Zdecydowanie odradzam firmę Magnus.

Karol
@Zibi

I zgodziłeś się na to? skoro tak narzekasz?. Pytam bo przecież napisałeś ,że często nie zgadzała ci się wypłata więc musiałeś pracować dłuższy okres czasu?. Pewnie wywalili cię za olewkę i ściemnianie i marudzisz jak (usunięte przez administratora) Albo po prostu nie miałeś pojęcia do tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o G.M.B.T. MAGNUS S.A - Skórnice

• Jak się pracuje w G.M.B.T. MAGNUS S.A?

Zobacz opinie na temat firmy G.M.B.T. MAGNUS S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.M.B.T. MAGNUS S.A?

G.M.B.T. MAGNUS S.A
  • Julianowska 14