Opinie o Oczko Construction Sp. z o.o. w Jasieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oczko Construction Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oczko Construction Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oczko Construction Sp. z o.o. w Jasieniec

Piotr Nowy wpis

Wykorzystują ludzi ,zmuszają do pracy 12h jeśli się nie zgodzisz karzą Ci wypier&@&& z budowy .... zero szacunku (usunięte przez administratora)

Piotrek Nowy wpis

Firma jest bardzo wpozadku jak i prezesi pieniądze zawsze na czas zaliczki co tydzień nie ma żadnych problemów wiadomo jak to na budowie jest ciężko . Polecam tą firmę

Ihor Nowy wpis

pieniadze na czas, robic trzeba tak jak wszedzie

Karol Oczkowski Nowy wpis

Szanowny Panie Po raz kolejny proszę zeby się Pan podpisał pod tą opinią. Powtórzę po raz kolejny, szanujemy ludzi i doceniamy ich pracę

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Oczko Construction Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracowników do Wykończeń - remonty mieszkań, wykończenie?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mykola

Pracuje w tej firmie ponad rok, wynagrodzenie zawsze na czas, jak ktos ma checi do pracy to bedzie zadowolony.

Karol Oczkowski

Szanowny Panie/Pani Może podpisze się Pan/Pani pod tą kłamliwą opinią? W naszej pracy szanujemy ludzi, dajemy im stabilne zatrudnienie, rozliczamy co do grosza.

Witold

@sergey możesz napisać coś więcej o tych karach ?

Sergey

Oszusci. Tak kak i druha firma, braterska - prb oczkowski. Nie szanuja pracownika, kary za byle co, slabo placa i nie ma czasem piniedzy na czas.

@Sergey

(usunięte przez administratora) Pieniądze zawsze są na czas i nie ma z nimi żadnych problemów. (usunięte przez administratora)

@Sergey

Pieniądze zawsze są na czas i nie ma z nimi żadnych problemów. Pracujemy z wieloma firmami i ludźmi i staramy się wszystkich szanować.

Daniel

Pracowałem w tej firmie przez rok , zaliczki raz w tyg , wyrównanie raz w miesiącu ,wypłaty płacone w terminie

Tonik

Może podpowie mi ktoś czy warto składać cv? Miałem nadzieję, że tu dowiem się czegoś o pracy i zarobkach.

Johny

Nie płacą na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Oczko Construction Sp. z o.o. - Jasieniec

• Jak się pracuje w Oczko Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oczko Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oczko Construction Sp. z o.o.?

Oczko Construction Sp. z o.o.
  • 31
    27-100 Jasieniec

Oczko Construction Sp. z o.o.