Opinie o Arkadia Sp. z o.o. w Choszczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arkadia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arkadia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadia Sp. z o.o. w Choszczno

Małgosia Nowy wpis

Ostrzegam , ta firma to tzw.krzak Proszę nie zamawiać

Zadowolony pracownik Nowy wpis

Polecam pracę w firmie Arkadia Sp. z o.o.. Mili współpracownicy, wyrozumiały szef :)

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Arkadia Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Maciej. O. Nowy wpis

Czytam te komentarze i powiem krótko!!! Jeśli komuś nie chce się pracować to każda firma jest zła! Wszędzie wam bedzie źle i mało,proste. A odnośnie Arkadii jest wszystko jak należy. Umowa zanim zaczniesz pracę,darmowe przejazdy do Niemiec i z powrotem i hotel darmowy, mało gdzie tak jest..... Wynagrodzenie na czas, zaliczki też można dostać. Polecam firmę wszystkim fachowcom A nie pseudo fachowcom i sciemniaczom.

Firma Arkadia Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy w Arkadia Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Arkadia

Na okres próbny zawierane są terminowe umowy o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Pozdrawiam

Dziadek

Brak słów urlop zaległy za tyle lat zero zł w dodatku mnie zwolnił

@Dziadek

Urlopy w Niemczech wypłaca Soka-Bau, którą opłacamy w każdym przypadku delegowania pracowników na terenie Niemiec. Może pomyliłeś firmy? Skoro czujesz się (usunięte przez administratora) przez Arkadia sp. z o.o. i jesteś naszym byłym pracownikiem, Podziel się w odpowiedzi ile lat z nami pracowałeś i gdzie? Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za odpowiedź.

Pomorzanin

Ci co piszą te pozytywy to chyba przy szefie i albo wypłata albo pozytyw kierowca po berlinie lata nawalony wozi ludzi do Polski zero powtarzam zero bhp co sobie przywieziesz to masz . tam ciężko się o flexa doprosić a współpracownicy do niczego Po ciężkich wojach się rozliczył .Pozdrawiam Radzę omijać z daleka. Pojechaliśmy na tydzień byliśmy 3 cuchy robocze brudne śmierdzące.

@Pomorzanin

Nie prowadzimy budów na terenie Berlina.

Zgadzam się z Dominikiem pracowałem w tej firmie kilka miesięcy do akcji z Koronawirusem, musiałem zostać w Polsce w związku z sytuacją rodzinną. Na szefa mogłem zawsze liczyć, nigdy nikogo nie zostawił w potrzebie. Pieniądze zawsze na czas, z zaliczkami nie było kłopotu i każdy pracuje legalnie. Jak sytuacja z korona wirusem poprawi się na pewno wrócę do tej firmy. ps. nie tolerują alkoholu w pracy. Również polecam.

Ramirez

Dla mnie dobry pracodawca, wystarczy jedynie starac się robić dobrze to co do każdego należy.

Dominik R.

Firma godna polecenia , pracowałem ok pół roku od 1 dnia była UMOWA o PRACE. Wynagrodzenie każdo razowo było wypłacane w całości i przed terminem, nigdy nie było problemów z zakwaterowaniem, nie zdarzyło sie zeby po pracy nie bylo gdzie sie umyć zjeść czy odpocząć. Pan Błoch to uczciwy pracodawca i uczciwy człowiek. Raz jeszcze polecam!

Nie polecam, trzymajcie sie od tej firmy z daleka, zero benefitów, słabe warunki mieszkaniowie, problemy z umowami. Szukajcie gdzie indziej

Jak z nami pracowałeś to się przedstaw. A nie kłamiesz, a może jesteś z konkurencji?

Zygmunt

Polecam, pieniadze na czas składki płacone, warunki super, porządne BHP. W Hansbau i KKB szef był tylko wspólnikiem, dlatego odszedł. Decyzję w tamtych firmach podejmował prezes, który (usunięte przez administratora) ludzi do dnia dzisiejszego. Ja pracuje tu nadal i polecam wszystkim uczciwym.

Hasan

Nie polecam niestety nieprofesjonalne podejście do klienta

Porażka nie firma (usunięte przez administratora) ani umowy ani urlopu soka-bau zakwaterowanie beznadziejne niema jak odpocząć po pracy .Nic ci się nie należy omijajcie z daleka.Co chwila zmiana nazwy firmy jedną wielka porażka

Do Sławomir Błoch

Prawda boli, czyż nie?

Prawda nie boli
@Do Sławomir Błoch

Przedstaw się proszę lub pokaż dokument na potwierdzenie swoich słów. Pisać nieprawdę pod jakimś pseudo każdy potrafi. Ja występuje z imienia i nazwiska. Prawdy się nie boję, głupiego heytu się boję. Zostałeś zwolniony za alkohol teraz się mścisz? Życzę Ci wszystkiego dobrego.

Tesz nie polecam nie chce sie rozpisywac dlaczego bo rece opadaja

Mona9505123

Też nie tesz ????????????

Sławomir Błoch

Witam, dowiedziałem się od byłego pracownika, że są o mojej firmie opinie na gowork, dlatego też postanowiłem to sprawdzić i odnieść się. W ramach sprostowania nigdy wcześniej nie byłem prezesem, wiceprezesem ani członkiem zarządu żadnej spółki, po za ARKADIA SP Z O.O., która powstała w 2017r z przekształcenia firmy Słan S.B. Sławomir Błoch powstałej w październiku 2006 i od tego czasu osobiście ją rozwijam i zarządzam. (do sprawdzenia w KRS) Z przykrością muszę stwierdzić, że opinie trzech Panów odnoszą się do jakiejś innej firmy, bo z pewnością nie są to byli pracownicy SŁAN S.B. LUB ARKADIA SP Z O.O., jeśli jednak twierdzą inaczej proszę aby wystawili opinię podpisując się imieniem i nazwiskiem. Zdarzają się u na tak jak w innych firmach byli pracownicy niezadowoleni, ponieważ umowy z nimi zostały rozwiązane za spożywanie alkoholu lub nie chciało im się pracować. Cieszy mnie natomiast fakt, iż większość naszego zespołu są to pracownicy zaufani i zadowoleni. Życzę miłego dnia.

Witam, ja pracowałem w tej firmie od 08.2019 do 12.2019 pieniądze zawsze otrzymywałem na czas, urlop Soka wybiorę w przyszłym roku (chcę otrzymać 100%)

Dno

Tak jak pisał ten Pan wczoraj, ze swojej strony również nie polecam, szukając nowej pracy natknąłem się na ogłoszenie firmy Arkadia i nie trzeba było dużo szukać żeby sprawdzić że ten sam Sławomir jest prezesem zarządu obecnej Arkadii a kiedyś firmy w której w tamtym czasie pracowałem, spodziewam się że w tej firmie będzie się działo to samo co i rok temu, szukam osób które zostały w tamtym czasie oszukane przez tego pana

Niezadowolony

Nie polecam tego pracodawcy, pod panem Sławkiem pracowałem kilka miesięcy (wtedy jeszcze firma nazywała się inaczej) w Hamburgu i Schwerinie, słabe warunki zakwaterowania, a z czasem zaczęły się problemy z pracą tzn. dzwonił i co chwile wysyłał w inne miejsce gdzie koszty za paliwo nie były zwracane, poza tym przerzucanie z miejsca na miejsce nie należy do najwygodniejszych, zostałem (usunięte przez administratora) na soka bau który był obiecany a z czasem ten temat ucichł, ciężko o normalną umowę,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadia Sp. z o.o. - Choszczno

• Jak się pracuje w Arkadia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadia Sp. z o.o.?

Arkadia Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Długosza 14
    73-200 Choszczno