Opinie o DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ruda Śląska

Witajcie Chciałem zauważyć ze nowy kierownik jest do bani wymyśla a nie zna się na robocie dramat w dodatku mało jest dobrych brygadzistów …. Jak to mówią skrzydełko bo ma dziare skrzydeł to isntny …., i ten brygadzista z GT arczi chyba to tez osoba nieodpowiednia na stanowisku dramat ale ponoć ktoś z rodziny pana Ś

zdecydowanie nie nie nie !

Będzie to w 100 % szczera opinia. Czy ktoś ją weźmie pod uwagę czy nie to już nie moja sprawa. Jest to najgorsze firma w jakiej było mi dane pracować... korporacja połączona z januszeksem czyli najgorsza mieszanka. Kierownictwo to totalna porażka ale przecież wystarczy mieć kolegę wyżej postawionego żeby dostać pracę .. Nie było by w tym nic złego ALE ci ludzie totalnie nie mają pojęcia co na takich stanowiskach powinni robić a o zarzadzaniu ludźmi to już w ogóle szkoda gadać. W tej firmie nie ma konkretnych procedur przez co na każdym kroku pojawiają się problemy , wtedy to szary pracownik jest zostawiony sam sobie a kierownictwo potrafi się obrazić i o 15 wyjść bo przecież ich ten problem nie dotyczy. Nie chodzi tu o obowiązki przez nich wyznaczane bo tak jest w każdej firmie ale to przez ten brak "kierowania" ludźmi są wieczne problemy a działy miedzy sobą chcą się pozabijać. Podsumowując (usunięte przez administratora)totalne. Osoby często wymieniane we wcześniejszych komentarzach- potwierdzam, zero szacunku do drugiego człowieka a co za tym idzie codzienna demotywacja do pracy. Moja rada uciekać jak najszybciej póki się nie przesiąknęło tak tym (usunięte przez administratora). Zarówno na produkcji, magazynie jak i w biurze ciągłe narzekania to była norma dlatego nie wierze ,że ktoś z pracowników nagle zaczął zachwalać tę firmę :) Pamiętam sytuacje jak kierownictwo latało jak kot z pęcherzem w panice ,że pojawiają się same negatywne komentarze także nie mam żadych wątpliwości kto stoi za tymi pozytywnymi ;DD

Przyszły pracownik

Witam czy ktoś ma jakieś dobre i złe doświadczenia związane z praca biurowa?

@Przyszły pracownik

Z pracą biurową różnie bywa. Raz praca jest raz nie ma, zależy do jakiego działu trafiasz. Zwykle to jest umowa na 3 miesiące później zależy od góry i od ilości zamówień/zapotrzebowania. Także miej to na względzie.

@Przyszły pracownik

Atmosfera w pracy rożna, zależy od dnia. Raz lepiej raz gorzej. Najlepiej jest samemu się przekonać.

Zuzanna

Umowa na 3 miesiące to chyba akurat ogólny standard, muszą sprawdzić czy pracownik się nadaje, a pracownik czy praca mu odpowiada :D A jak z zarobkami na stanowisku biurowym? Bo ogólnie w tej kwestii to raczej narzekania tu widzę, ale może jakieś konkrety?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Dywidag Systems International Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Były pracownik elo

Można liczyć na umowę o prace na pełen etat, ale warunki do do (usunięte przez administratora). Robota ciężka, a wypłaty to jest tyle co (usunięte przez administratora)t napłakał. Oczywiście co miesiąc kombinują jak nie dac pracownikom premii… kierownictwo to nadaje sie do kierowania co najwyżej hulajnogą, chociaż i to by nie wyszło im dobrze.

Były
@Były pracownik elo

Co miesiąc jest premia ucinana także to co piszą w ogłoszeniu mija się z prawdą, ciekawe czy teraz jak będą przyjęcia będą informować ludzi ze praca jest na 4 miesiące a potem do zwolnienia wszyscy nowi pójdą

Były pracownik elo
@Były

Pewnie znowu będą mydlić oczy, że po 3/4 miesiącach umowa na stałe, a potem i tak pozwalniają pod pretekstem braku kompetencji jak ktoś niżej pisał. Tym bardziej, że idzie sezon więc znowu szukają. A po sezonie znowu zwolnią dobrych pracowników, a przydu… pasów zostawią, mimo że nic nie robią.

@Były pracownik elo

No co ty? Ile tu trwa sezon na który przyjmują? Na jakiej umowie przyjmują że tak szybko mogą zwolnić? Zlecenie czy jest umowa na czas określony z krótkim wypowiedzeniem?

Rozmowę kwalifikacyjną w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Junior HR Generalist?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Były mufowy

Po blisko 1,5roku zwolniliscie mnie bo miało być kasowane stanowisko muf plus zarzucono mi brak kompetencji do dalszej współpracy. Rok byłem pod agencja umowa co miesiąc później wielcy mi dali umowe pod firme gdzie zaledwie 3misiace później wymyślają brak kompetencji SZKODA ZE WCZEŚNIEJ JE MIALEM. dziś dostałem info że mufy dalej są robione w tym zakładzie . JESTESCIE SMIECHU WARCI TFU.

Orzeszek
@Były mufowy

Nic nowego, w tym zakładzie góra nigdy Ci prawdy nie powie, a jeszcze robią z pracowników wariatów, zawsze coś kręcą. A wynagrodzenia to są śmiechu warte, mniejsze zakłady dają już wyższe wynagrodzenia niż ta wielce międzynarodowa firma.

Zapier....lacze

Nowoczesna ładna firma z zewnątrz. (Nowoczesna że pracownicy ładują kontenery prętami ręcznie) Pracownicy są w większości ok. Sama praca jest spoko ładowanie rozładowywanie wózkiem i suwnicą transportowanie po zakładzie no i na tym się kończy logistyka na magazynie. Brak systemu magazynowego bo exel to nie obsługa regałów. (usunięte przez administratora) zarządzania brak doświadczenia i zainteresowania przełożonych na podstawowe problemy. Wszędzie błędy i pomyłki spedycji transportu niekompletne dokumenty załadunkowe braki dokumentów na załadunek czekanie kierowców na załadunek lub dokumenty po załadunku i rozładunek po kilka godzin albo do dnia następnego brak podstawowych materiałów do pakowania wysyłek a przełożenie mają to w ..... Praca fajna dobrze by się pracowało każdego dnia ale każdego dnia te same powtarzające się problemy i brak ich rozwiązywania. Pierwsza firma gdzie kierownictwo nie wie co się dzieje i jak się pracuje na hali. Brak panowania i odpowiedzialności nad komponentami które są przeznaczone do produkcji ich ilość i miejsce na składowanie. A to tylko podstawy którymi nikt się nie interesuje. Przełożeni mówią że będzie lepiej prawda jest taka że lepiej.... to już było a będzie gorzej i robi się gorzej. Chyba czas opuścić statek który tonie. BHP?? Ok. Czy może być lepiej w tej firmie??? Oczywiście ale na to potrzeba czasu 2-3lata gdy zmieni się kierownictwo na doświadczone. Ten co opuścił statek to wiedział co robi. Podobno ryba psuje się od głowy. Nie polecam pracy tu chyba że na okres przejściowy.

Aneta
@Zapier....lacze

Niestety wszystko wyżej to prawda :( Praca była by naprawdę super gdyby tylko zmienili kierownictwo na jakieś z doświadczeniem i pojęciem...a tak to karuzela (usunięte przez administratora) się kręci, te same błędy i brak nadzieji na poprawę :( Sama praca i ludziki bardzo w porządku <3

Zapier....lacze
@Aneta

Mimo że się nie znamy a pracujemy w jednej firmie a każdy z nas na innym dziale to zarządzanie w naszych działach jest takie same czyli nie tylko logistyka magazynu. Dramat po całości. Jak to ktoś powiedział nasze kierownictwo nadaje się tylko do pchania karuzeli.

Maja
@Zapier....lacze

Narzekacie tutaj na kierownictwo. Ale firma funkcjonuje to może nie jest tak słabo? Pisali wcześniej też, że ludzie się zwalniają, prawda to? Są rekrutacje na te stanowiska?

Amator
@Maja

Firma funkcjonuje... dzięki pracownikom, bo kierownictwo chyba udaje że nie widzi problemu, bo cały czas są zgłaszane do nich uwagi. No ale najlepiej zwolnić albo nie przedłużać umów tym pracownikom którzy się o to głośno upominają. Strach pomyśleć jak będzie sezon, wtedy to im się oczy otworzą i będą (usunięte przez administratora) przez pana Ś.

@Amator

Aż tak dużo ludzi zwolnili że w sezonie może ich zabraknąć? Czyli co? Lepiej siedzieć cicho i się nie wychylać żeby nie dostać wypowiedzenia? Każdy kto próbuje coś zmienić jest na celowniku?

Jeszcze pracuje w Dywidag. Nowe wpisy od stycznia 2023 to aktualna prawda. Kierowcy nie kłamią na temat rozładunku i są w stanie wskazać która zmiana zbywa ich z rozładunkiem czy załadunkiem. Widzę ze nie tylko na dolnym szczeblu pracy ludzie widzą jaką wiedzę i doświadczenie ma kierownictwo (czyli żadne) samo wykonywanie pracy jest ok. Jedni pracują drudzy (usunięte przez administratora). Kolejni pracownicy będą opuszczać statek. Jak dbacie tak macie

Bobek

Jak czytam te komentarze to wstyd się przyznać, że pracuje się wśród takiej (usunięte przez administratora) Tutaj się napinacie, a jutro znowu będziecie sobie zbijać piąteczki.

Nie ważne
@Bobek

Święta racja

@Bobek

Ciekawe, to wiele mówi o atmosferze w firmie. Ja szukam info o tym jakie relacje są w firmie bo szukają teraz kogoś jako Asystentka/Asystent działu. Sa spotkania i wyjazdy integracyjne dla pracowników? W ogłoszeniu jest podany system kafeteryjny, czy w skład niego wchodzi właśnie integracja?

Dziecko Nemo
@Marta

Jak chcesz być poganiana a wręcz zmuszana do pracy to zapraszamy. Wystarczy zobaczyć ile było kierowników produkcji od otwarcia firmy a się dowiesz jaka jest rotacja w firmie. Kolejny brygadzista zrezygnował z swojej funkcji bo miał dość bycia miotłom

@Marta

Cześć, pracy Ci nie polecam. Jestem byłym pracownikiem i jedyne co mogę powiedzieć to to, że w firmie jest mobbing, jesteś zmuszana do tego żeby robić nadgodziny i pracować na zmiany popołudniowe i na l4, bo nie ma wystarczająco dużo ludzi, żeby Cię zastąpić. Jeśli chcesz zepsuć sobie zdrowie to odradzam. Miałam podobne stanowisko.

Luk

Nie ściemniaj, ty akurat nic nie robiłaś poza siedzeniem w kuchni i ploteczkach. Zostanie raz w biurze po 16 to jeszcze nie praca na zmiany. A oferta o której tu mowa to raczej całkiem inne stanowisko i nawet nie operation.

Teresa
@Luk

mimo wszystko faktycznie są braki kadrowe i tyle pracy ile opisała? nie zatrudnią więcej osób z powodu braku kasy na wypłacę czy czemu?

Bomber

Taaaa u Niemca golonki w piwie, a dla polaczków karp i ości!!

Ruby

Witam czy pan keta jeszcze pracuję? Pozdrawiam dobry kolega od DJ

Zofia
@Ruby

Czemu pytasz? Jesteś może byłym pracownikiem? Co możesz napisać o współpracy z tym Panem? Jest uprzejmy w pracy? Nie ma problemu by się dogadać? Jak ty to oceniasz z perspektywy pracownika?

Nie polecam tej firmy unikać szerokim łukiem. To jak traktują własnych pracowników po kilku latach pracy to masakra……

King

Człowieku Po kilku latach pracy ????? Ten zakład dopiero będzie miał 2 lata jak wystartowała produkcja ale ty już pewnie W Niemczech pracowałeś . Poziom inteligencji na tym forum przerasta wszelkie oczekiwania . Kolejna sprawa jest taka czy każdy komentujący i używający nazwisk zdaję sobie sprawę jakie może przynieść to konsekwencje prawne . Jako operator który pracuje tutaj 3 miesiące jakoś zostaje z moją brygada i nie jestem zwolniony . Widać poziom inteligencji i zaangażowania osób które się wypowiadają tutaj jest zerowy i na pewno wybór ludzi do zwolnienia był odpowiedni.... tak tak napiszcie że to ktoś z biura komentuje i miejcie ból (usunięte przez administratora) dalej .

Miś Jogi
@King

Ogólnie tym którym praca pasuje sie tutaj raczej nie udzielają, zostają tylko napinacze i stulejarze :]

@King

Widać że jesteś zadowolony z roboty. Niby trzy miesiące to nie za długo ale może podałbyś jakie dają warunki. Bo inni tylko narzekają i ciężko coś się dowiedzieć. Atmosfera w brygadzie jest ok? Ludzie spoko?

@Kamil

Nic nie jest ok , zdegradowali mnie bo jestem słaby w uciekaniu w soboty .

Korniak

Nie polecam tych oszustników..

...

Nie polecam

Rewirant

Szkoda pracowników którzy zostali zwolnieni kosztem tych co chodzą na L4 bo musieli wybrać kogo zostawić panie konowalik taki co chodzi na L4 dalej będzie chodził a taka gadka że ma rodzine to śmiech na sali bo inni też mają. Jaka to jest firmą jak wywala pracownika który chodzi do pracy jest zwolniony a taki co chodzi na L4 zostaje . Panie Konowalik nie nadaje się pan na kierownika wogole do firmy DYWIDAG nie wiesz co z sobą zrobić a ludzi których dałeś do zwolnienia nawet nie podasz ręki.

Dcp
@Rewirant

Gościu weź masz na ból tyłka , Widzę że jeszcze odpady po pani A zostały i piszą ciulstwa bo już nie da się włazić w (usunięte przez administratora) bez wazeliny i dostać za to podwyżkę albo umowę na stałe , księżniczki z produkcji z całego Dywidaga myślały że będ miały wywalone w produkcję bo mają wiedzę i były w Niemcach a w końcu biuro pokazało że koniec tolerowania takich zachowań i pora zbudować na nowo i zostawić tylko osoby które się starają a chwasty na kompost , było nie biegać na fajeczki tylko pracować i nie stracić klientów.

Rewirant
@Dcp

Masz chyba coś z głowa kto wchodził to wchodził ty też a piszesz pierdoły czytaj z zrozumieniem glupcze

Dąbek

Zrób se orzysiad na butli matole , tutaj (usunięte przez administratora) a w pracy sam pewnie dajesz rowa po kątach.

Cidrok
@Rewirant

Święte słowa????też mam rodzinę i swe problemy ale nie zostawili i tak zerwali umowę a może ciągną zapałki kogo zwolnić.Szkoda słów

Anty_śliwa
@Dąbek

To ze rozwalaja GT to zemsta za soboty śliwy wtedy niemog wszystkich wywalic wiec teraz zroil taki manewr proste gosciu jest pojebsny ale sprytny i wszystko robi w bialych rekawiczkach co do Kety to sami jestescie sobie winni wiedzieliscie o wsxystkim a dalej kase porzyczaliscie co do @Zona nie strugej pawiana bo sama po nas dzwonilas by kase pozyczyc to na operacje przepukliny itp itd oboje jestescie siebie warci proponuje Provident lub nie macie siana idcie do Bociana proste

Nakrętka

Keta to parówa. I to w cieście grubym. Kręci walki na kasę i nie oddaje. Brygadzista za dwa trzysta . Napinacz.

Żona

Mam tego dość umiecie pisać tu ale mi nie umiecie powiedzieć o co chodzi i czego nie wiem to proszę mi napisać tu albo prywatnie albo mieszacie albo macie mi coś do powiedzenia jak pisałam wczoraj nie życzę sobie brania mojej osoby na języki ale widzę ze dalej jest to robione wczoraj byłam grzeczna ale dziś już nie będę albo to osoby co maja mi do powiedzenia powiedzą ta a jak nie będą wyniesione konsekwencje wobec tych osób

@Żona

Czy Mąż wróci do pracy jeszcze czy już l4 , trzeba oddać to co się pożyczyło .

Dąbek

Obchodzi , trzeba oddawać coś co się pożycza

Bandzior

Oddawaj hajs (usunięte przez administratora)

Tajny

Nie polecam tej firmy ???? zwalniają dobrych pracowników

Spejson

Drogi (usunięte przez administratora)kolego , w końcu się wzięli za laserów którzy nie nadają się na produkcję i cierpi przez nich cała grupa , Firma i tak za długo pobłażała l4 , nielimitowane fajeczki, leczenie q kulki . Oczywiście że załadunek Pakistanu był zgodny z bhp przelicznik osób na kg się zgadzał nawet było o 2 osoby więcej niż powinno . Pytasz o pakistan a to że nikt nie wyleciał za okradanie firmy w soboty ??? O tym się szybko zapomniało . Dobrze niech w końcu Dywidag zrobi porządek z ludźmi i zacznie doceniać tych którzy się starają a laserów pora się pozbyć wtedy w firmie się coś zadzieje .

Rok
@Spejson

Odpowiem ci tak za Spejsona się nie podawaj bo i tak wiem kto pisze zakalo rodz to chodził to dobrze wiesz bo też chodziłeś na L4 a mnie w to nie mieszaj bo nie chodziłem na jakieś z (usunięte przez administratora) wzięte L4 bo mi się nie chciało robić tak jak tobie , ciekawe noszenie Pakistanu zgodne ciekawe jak by się coś komuś stało co by powiedzieli ze specjalnie sobie to zrobił ty głąbie

Piti

Tak , załatwione wszystko to było jawne okradanie firmy i za to ten Pakistan vi ludzie powinni nosić w zębach bo wszyscy pracownicy w Rudzie na tym ucierpieli i mieli zakaz nadgodzin . A wasz lider niko ciśnie beke z tego a powinien już dawno szukać roboty a jezdzi zadowolony na wózku i ma (usunięte przez administratora).

Dąbek

Firma straciła klientów przez leserstwo i myślenie tak jest dobrze, tylko słowa nie da się i nie da się, zamiast starać się wyrabiać normy . Jak zasłużyłem niech też mnie zwolni .

Raul
@Dąbek

Jedz do urzędu pracy trzeba się zajerestrowac bo będziesz na bez robocie.

Elo
@Spejson

Za te soboty już ponieśli konsekwencje, więc zamilcz.

Elo
@Spejson

Spejsona to ty się do gemby nie bierz, bo gościu jest bardziej charakterny od ciebie pipo.

Dąbek

Każdy myśli o swojej (usunięte przez administratora) , co Ty se myślisz że będę bronił waszej jak nie potrafiliście robić swojej roboty , Każdy chodził palić nie Tylko Ja . Mam za swoje robiąc na pt

Ktoś
@Dąbek

Nikoś w porównaniu do innych liderów, ty wyjątkowo leciałeś w pręta inni liderzy cokolwiek robili ty nic tylko goniłeś, chciałeś na naszych plecach sobie pozycję wyrobić. Jak widać nie pykło. A za soboty ty powinieneś polecieć pierwszy bo byłeś jednym z inicjatorów tego procederu.

@Ktoś

Gdyby nie Ja to dawno większość z was A by zwolniła , Jak wychodziliśmy w soboty to każdy chętny a teraz najlepiej mnie obwiniać . Więcej straciłem od was wiec się nie prujcie.

Błaz
@Dąbek

Oj przez te wasze chodzenie na godzinne przerwy, przez te wasze fajeczki i oczywiście soboty wszyscy maja przewalone pt, logistyka, dakty a nawet bonded wiec o czym wy teraz piszecie cieszcie się ze odrazu wszystkich nie wywalili…

@Ktoś

Myślisz ze coś robi na wire-ex oprócz jeżdżenia wózkiem ? Co chwile znika ludzi to już go mają dosyć normalne osoby zwalniają a takie coś zostawiają! Dla mnie to kpina i totalny żart…

Zwolniony

Za zatrudnienia które były odpowiadać powinna A.Mroz to jej winna chciała ludzi nie wiadomo ilu na zmianie ciągle było jej mało , a o soboty wiedziała tylko nie miała odwagi się przyznać Sliwonikowi że o wszystkim wiedziała a taka mądra była co to ona mu nie powie w końcu sama poleciała w sumie i tak nie miała pojęcia o robocie tylko teraz szkoda chłopaków którzy robią i tym co umów nie przedłuża mieć stałą pracę i przyjść do diwidagu żeby później szukać pracy .Tak się panie Dyrektorze nie postępuje z ludźmi ale co to pana obchodzi żeby tylko się zgadzało u pana na koncie

Zadowolony

Nie prawda :( czułem lata ale lata trucia robią swoje :) kiedy papiery podrzucić :)

I po co były te przyjęcia jak teraz dziękują pracownikom i zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • GEN. HALLERA 78
    41-709 Ruda Śląska