Opinie o Proqres Poland Sp. z o.o. w Strzegom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Proqres Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proqres Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proqres Poland Sp. z o.o. w Strzegom

Jagoda Nowy wpis

Hej ta firma już nie działa czy może nazwę zmienili? Wyszukuje mi w sieci inne o podobnej a tu komentarz od czterech lat już sa zamrożone. Jeśli sie zawinęli to w jakich konkretnie okolicznościach?

Martyna Nowy wpis

@judasz a tobie tak zerwali umowę ?

judasz Nowy wpis
@Martyna

nie, ale nie mam 18 lat żeby wierzyć, że agencja pracy + umowa zlecenie + zagranica to coś dobrego, więc każdemu choć trochę obytemu człowiekowi zapala się czerwona lampka, w dodatku opinie ewidentnie wystawiane przez jedną osobę

judasz Nowy wpis

dzbany-naganiacze z firmy wystawiają sobie sami opinie :D może byście inteligenci odczekali jakiś czas zamiast odpisywać sobie samemu w ciągu minuty albo dnia :D dobra praca na umowę zlecenie... UMOWĘ ZLECENIE! 1000 km jechać żeby się rozczarować i wrócić z niczym albo pracować za grosze, ewentualnie z dnia na dzień zerwą umowę i co wtedy? Ile wynosi ta "dobra" stawka na jakości?

Jak jest z atmosferą? czy ludzie są w porządku ;) ?

mikser
@Gość

Jak dla mnie jest okej, czasami mamy integracje, można ze wszystkimi się dogadać.

flaming
@Gość

No nie jest źle. Ludzie się szanują, wszyscy pogodni i przyjaźnie zastawieni.

Edward
@mikser

Pisząc o integracjach masz na myśli imprezy firmowe? Czy pracodawca oferuje także inne benefity takie jak prywatna opieka medyczna, czy dodatkowe ubezpieczenie. Liczę, że o tym napiszesz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Proqres Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Mizo

Na warunki nikt nie narzeka, rotacji dużej nie ma. Ogólnie firma na duuuży plus

Timur

Ktoś teraz planuje się dostać albo niedawno się dostał? Chciałem złożyć tam swoje CV.

Yodi
@Timur

No ja od niedawna robiie i jest ok. Dobre warunki jeśli chodzi o kasę, atmosfera też ok, myślę że ogolnie moge polecic

Smok
@Yodi

prawda, warunki są dobre, warto wziąć udział w rekrutacji ;)

Krasek
@Timur

Nieduża jest rotacja, tam maks pewnie 1 miejsce wolne. Ja pracuję na linii prod, warunki ok, umowa zlecenie, stawka godzinowa w porządku

Koala
@Timur

Kumpel mi poleca pracę w Proqresie więc będę aplikować, dam znać!

sergiy

pracowałem tam i w porzadku, pieniadze placili bez problemow, ludzie mili

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych wieści odnośnie firmy Proqres Poland Sp. z o.o. w miejscowości Strzegom, a każda opinia jest pomocna.

Vixen

A co ma się dziać, wszystko w porządku.

Jakie są mocne strony pracodawcy Proqres Poland Sp. z o.o.?

Mors

Przede wszystkim to, że stawia na ja rozwój firmy. Dbają o swoich pracowników zapewniając im dobre wynagrodzenie.

Martin

Warunki pracy jak najbardziej sprzyjające. Wynagrodzenie odpowiednie i zawsze w terminie. Zawsze można liczyć na wsparcie ze strony kierownictwa

Kucek

Firma przeprowadziła u nas kontrolę jakości i dzięki nim, nasza firma lepiej prosperuje. Polecam ich uslugi.

Majlor

Jestem kontrolerem jakości i absolutnie nie narzekam na te pracę. Zarobki dobre i ludzie fajni

Maks

Warunki są bardzo dobre, mogę polecić pracę w Proqres Poland.

Trak
@Maks

Też dołączam się do poleceń, praca fajna i bardzo rozwojowa.

Trak

Koordynatorzy biura mają bardzo dobrze, praca na dobrych warunkach, polecam.

Mi praca odpowiadała. Pracowałem kawał czasu. Zdobyłem spore doświadczenie w roli koordynatora, sama atmosfera w pracy ok, ludzie się ze sobą dogadują i nie męczy ta praca. Duże pozdrowienia dla wszystkich, trzymajcie się!

Kamil

No ja właśnie staram się dostać na koordynatora, a nadgodziny do odbioru są?

Były
@Kamil

Nadgodziny płatne, do odbioru to nie, nie są do odbioru, ale to nie jest problem wg mnie. Ogólnie dużo korzyści jest poza kasą.

@Były

Korzyści tzn? Wiem o szkoleniach, coś jeszcze?

Były
@Kamil

No dużo możesz się nauczyć, zdobywasz spore doświadczenie, do tego fajna atmosfera, no i pieniądze ok, ale to wiadomo

Młody
@Kamil

Jak chcesz zdobyć doświadczenie, to ciężko w Polsce o lepsze miejsce.

@Młody

Panowie, dzięki za odpowiedzi. Nie dziwią mnie bo sporo dobrego o Proqres słyszałem.

Gregor

Fajnie, że można zdobyć doświadczenie z branży automotive pracując w przyjaznej atmosferze.

Wrona

Jako koordynator mogę powiedzieć, żę warunki zatrudnienia są dobre.

Kusy
@Wrona

I zarobki jak na koordynatora też są bardzo dobre.

M.
@Wrona

Podstawa, premia i nadgodziny więc można dobrze zarobić. Przynajmniej kiedy tam pracowałem tak tam było. Pozdrawiam całą ekipę. M

Młody
@M.

Nic sie nie zmieniło jak byłeś. Warunki tak samo dobre.

mocny

W proqresie praca nie jest jakaś skomplikowana. Wszystko jak w umowie , z czego jestem zadowolony

Karo
@mocny

jakie stanowisko, jaka umowa, jakie pieniadze?

mocny
@Karo

Kontroler, zleceniu, pieniadze ok

groomie

A ja polecam współpracę z ta firmą. Świetnie koordynują zespołami , dzięki prowadzonej przez nich kontroli jakości w naszej firmie udało się usprawnić funkcjonowanie naszej spółki

@groomie

A jak czasowo to wygląda? Trzeba dlugo czekac czy szybkie terminy?

groomie
@Zainteresowany

Kwestia dogadania sie, ale u mnie ekspresowo

@groomie

Dzięki za odpowiedź, w takim razie nie ma co tylko trzeba sie z nimi skontaktowac i usstalić szczegóły

Kamil

Jak jest z integracjami i atmosferą w firmie?

Kamo
@Kamil

Atmosfera naprawdę ok, nie ma problemów i krzyków, każdy robi swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Proqres Poland Sp. z o.o. - Strzegom

• Jak się pracuje w Proqres Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proqres Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Proqres Poland Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Armii Krajowej 7 lok. 46
    58-150 Strzegom

Proqres Poland Sp. z o.o.