Opinie o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pib Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pib Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Kruuuk

Ta cisza to może cisza przed burzą.... Z żadnej ciszy nic dobrego nie wynika.... Już za chwileczkę, już za momenick wbrew pozorom wbrew narzucanym rygorom będzie głośno będzie gwarno.. Się zadzieje...... Puk puk pukają.... Jeszcze troszeczkę cierpliwości i bedzie shoooooooow

Kruk

W końcu ktoś się uspokoił z tym wypisywaniem bzdur.To wypisywały dwie osoby jedna z tych osób obiecywala

Szczera prawda

Firma specjalnej troski. Kierownictwo na poziomie dzieci z przedszkola. Rozmowa z niektórymi w tej firmie jest jak jedzenie budyniu widelcem niby mozna niby się da ale czasami szkoda czasu na upierdliwości nic z tego nie wynika Panowie Muszkieterzy wasz poziom jest niższy od małpy. Zalecam rentę i całe życie u psychiatry lub kopanie rowów. Gdy czytam co mówicie słyszę kim jesteście i co sobą reprezentujecie. (usunięte przez administratora) Kiedy ktoś uważa że jest lepszy od innych to należy się uśmiechnąć przytaknąć tak żeby nie psuć marzeń idiocie Panowie Muszkieterzy idźcie do programu dżentelmeni i wieśniacy " Nadajecie się tam idealnie będzie show . To czy wasza decyzja o zamknięciu Płocka była słuszną się okaże..... Będzie kit czy hit czas pokaże Do zobaczenia w niedługim czasie Pozdrawiam i nie mogę doczekać się spotkania

Super...

Ta firma to pomyłka. Dyrektorzy i Kierownicy nic nie robią a zwykły pracownik zapier... na tą bandę jak biały murzyn. Dzięki trzem muszkieterom ta firma chyli się ku upadkowi. Odszkodowania odprawy to wszystko będzie słono kosztować Omijać szerokim łukiem.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pib Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku praca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dobry.....

Niestety nie mogę pozytywnie wypowiedziec się na temat tej firmy Wyzysk nieludzki pracy od cholery za nędzne grosze. 3297 zł wypłaty przy 260 godzinach. Totalny brak szacunku dla pracownika. Na kierowniczych stanowiskach sami "JANUSZE" siedzą którzy dobierają sie do ciężko zarabionych przez ludzi pieniędzy. Pracowałem w Olsztynie parę lat ale przejrzałem na oczy. Pisać można by dużo ale prawda jest taka że trzeba mieć zryty beret żeby tam pracować. Odradzam prace w tej firmie chyba że ktoś jest masachistą spragnionym wrażeń. LUDZIE SZACUNKU DLA SAMYCH SIEBIE!!!! a to co sie za działo w Płocku to debilizm całkowity koledzy walczcie o swoje pokażcie bandzie oszołomów gdzie ich miejsce Tak to jest gdy za dużo dyrektorów a za mało logicznego myślenia Panie prezesie jeszcze zycie cie nauczy dzis jesteś na szczycie wielki i mocny ale to kwestia czasu zaufałeś nie odpowiednim osobom dobry ruch zrobiles żegnając kaweckiego urbanowiczową szkoda tylko ze na tym poprzestaleś a było jeszcze co robic jeszcze 3 muszkieterzy i jeden duet ci mąci w głowie....

Nikt

Jestem byłym pracownikiem oddziału w Ciechanowie Żałuję poświęconego czasu w tej pracy. Dyrekcja totalnie się nie dogaduje się z pracownikami Brak komunikacji w kierownictwie, fałszywość. Podsumowując były wielkie nadzieje na fajną pracę, okazało się że to najgorsze miejsce w którym pracowałem. Totalnie nie polecam... Firmę PiB- omijać dalekim i szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) rodem ze średniowiecza, rotacja pracowników oraz podejście do ludzi jak do chłopa z PRL-u. Nie będę się rozpisywał szkoda słów i czasu. Nadmienie tylko że Czułem się osaczony i zastraszony nie miałem siły na walkę z nimi więc odszedłem ale Kierownik Ciechanowa to porażka kanalia która nie ma wyjścia i sam siada za kółko bo ludzi brak każdy normalny ucieka o czymś to świadczy

do boju

Teraz to dopiero będzie grubo w sądzie pracy i w inspekcji po tym jak zwolnili wszystkich!! dyscyplinarnie w Płocku za rzekome straty, za które pracownicy nie chcieli zapłacić. Afera na pół miasta. Brawo pracownicy, walczcie o swoje!!

@do boju

Nie wszystkich. Podpowiedź dla tych co dostali dyscyplinarki: sąd cywilny za oszczerstwa i pomówienia. Te wszystkie manka to wina ludzi spoza Płocka! A pan księgowy to chyba ostatnio w kosmos odleciał :)

Xxx

Żenada

@Olo

Brawo strzał w samo kolano głowa zjechana jak sandaly u pielgrzyma gdyby mózgi tych super PANÓW wsadzić w łepek od szpilki to byłaby grzechotka...... teraz to dopiero bedzie się działo .... będzie zabawa..... bedzie bal będzie szmal....pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za Płock panie księgowy

Marek Gawryś DH
@do boju

Bardzo ciekawa opinia Jeżeli ktoś nie potrafi zarządzać magazynem i każdy remanent wychodzi na minusie to kto ma za to zapłacić ? właściciel czy nieudolni pracownicy ? PiB ma poza Płockiem sześć oddziałów które sobie dobrze radzą i nikt nie musi ich obciążać za inwentaryzacje. Dodatkowo w gestii informacji. Firma PiB zatrudnia ludzi którzy mają kilkunastu, kilkudziesięciu letni starz pracy. Dziwne, jeżeli PiB to taka złą firma skąd takie przywiązanie ludzi do firmy. Proste rzeczy, uczciwa praca- uczciwe wynagrodzenie. Tylko tyle Pozdrawiam Wszystkich zadowolonych i niezadowolonych

@Marek Gawryś DH

Następny dobrodziej się odezwał ! Pan to też ma grubo za uszami prawda? Myśleliście że w Płocku to się zatrudnili poza małymi wyjątkami idioci? To grubo się pomyliliście! "Przestrzelone" już macie obie stopy i oba kolana a teraz "przystawiliście "sobie lufę do skroni! Jaki będzie tego wynik? Przekonamy się niedługo bo nikt kto dostał od was "dobrodzieje" dyscyplinarkę nie popuści!

@Marek Gawryś DH

Jeszcze co do nieudolnych pracowników! Masz pan rację Panie dobrodzieju! Gdyby nie te nieudolne kierownictwo z Panem na czele to ta firma lepiej by funkcjonowała! A tak zaślepiony właściciel nawet nie wie co się do okoła niego dzieje!

kolo
@Marek Gawryś DH

sam sobie zaprzeczasz a może się wypowiesz na temat buntu w oddziałach jak zabrałeś ludziom ciężko zarobione pieniądze może również byli nieudolni. Jak widać doprowadziłeś w firmie do patologii. nie masz zielonego pojęcia na temat handlu potrafisz tylko obiecywać tyle tylko ze z obietnic należy się wywiązać. nie sprawdziłeś się w poprzedniej firmie jako handlowiec tutaj jako dh również się nie sprawdzasz, ale widać dobrze kręcisz właściciela skoro cię tutaj jeszcze trzyma. Pamiętaj przysłowie "nosił wilk razy kilka ....." Tak na marginesie pisze i mówi się W KWESTII a nie w GESTII to i tak dla ciebie zbyt skomplikowane polska język trudna język

Wujek dobra rada

Panie Prezesie !!! Proponuję powołać niezależnego księgowego , aby sprawdził stan finansów firmy i obiegu dokumentów ponieważ nie wie Pan nic na temat zarządzania finansami we własnej firmie przez osoby którym pan zaufał a wszyscy dobrze o tym wiedzą, że Pana kręcą. W tym tempie będzie Pan niedługo pusty o ile już nie jest.

Olo

To co panowie Muszkiterzy wiecie już gdzie szukać głównych winnych syfu w Płocku? Podpowiem dokładnie bo u was z myśleniem to nie taka prosta sprawa! Olsztyn! A tak dobraliście się do kasy niewinnych ludzi i dostaliście pstryczka w nosa! A czeka was jeszcze udeżenie z liścia już niebawem. Pozdrawiam

Były

Panowie Muszkieterowie zlikwidowaliście Płock w najbardziej głupi sposób jaki tylko był możliwy że też Pan Prezes wyraził na to zgodę. W dzisiejszych czasach pracownik ma wiele praw czasy niewolnictwa sie skończyły dawno dawno temu na artykuł 52 kp trzeba mieć mocne argumenty poparte twardymi dowodami a Wy nie macie nic nie daliście nawet wykazu obowiązków mi jako pracownikowi a zarzucacie mi ich zaniedbanie śmieszne to ludzka głupota nie ma granic Panie Muszkietrze ambicjonalnie zniszczyłeś Płock. Twoje prestiżowe podejście da się firmie we znaki na pewno troche taki gol samobój bo każdy sąd stanie po stronie pracownika no cóż głupota jest jak układy nie ma na nią rady naszczęście są sądy i ewentualnie media a oni tylko czekają na takie sensacje Panie Właściciel zmień sobie doradców bo wkrótce przekonasz się że działają na niekorzyść firmy i to będzie bolesne a co do Pani Kasi która waruje tam wiernie niczym piesek przez całe dnie ktoś też ruszy ten temat bo od kiedy 7godz równe jest 12 praca dla ideii super ŚWIADCZY to o firmie będzie gorąco żar tropików konfuzją jest wykorzystanie ludzi z grupą z dofinansowania

Lipa

Zamawiam towar 10 pozycji dostaje 7 z czego 3 oddaje bo krótka data ważności a jeszcze co najlepsze poprawiana pisana długopisem to jakis koszmar miła Pani Kasiu nie staraj sie bo to nie ma sensu Ty sie starasz zabiegasz dzwonisz a towar i tak o kant d....y i ta informacja na fakturze "UWAGA ZMIANA CEN" a doproszenie się o korektę graniczy z cudem z Płockiem było zupełnie inaczej towar ok ceny ok Pib Ciechanów dałem wam szansę a Wy to spartoliliście przechodze do konkurencji bo nie mogę sobie pozwolić na lipe muszę dbać o swój interes a co do bylych pracowników z Płocka to walczcie o swoje

K....r

Ta firma to nie patologia to jakieś wypaczenie całkowity debilizm. Jestem klientem głównie sezonowym z Płockiem handlowało mi sie całkiem nie źle Pan Sławek ok Pan Maciek ok a teraz zamawiam towar nie dostaje Pan kierownik z Ciechanowa nie do końca wie o czym mówi obiecuje wszystko super a potem ceny winduje pod niebo myśli że złapał frajera tak to się bawić nie będziemy orżnąć można kogoś tylko raz

Feliks Edmundowicz D..

Wczoraj w Płocku był właściciel PIB. Widok Krzysztofa Z na kolanach ---Bezcenny

Feliks Edmundowicz D..

Wielce szanowny Pan Krzysztof jeszcze pracuje ale z donoszeniem i kapowaniem bez zmian.

Jajakobyly

Panie Pawle tyle ile wy popełniliście błędów w Płocku to przejdzie do historii. Cosa Nostra przez lata była tolerowana i nikomu z was ,,Muszkieterów,, nie przyszło do głowy podwójne retro handel bokiem czym popadnie zaufanie do cosa Nostry. Ten ruch powinien zrobiony co najmniej dwa lata temu ten wyrzucić. Zwolniliscie ludzi a morze za te żeberka tw pewexowske to powinien polecieć niejaki pan T z Olsztyna może warto się tym zająć. Rozpieprzyliscie oddział w Płocku koncertowo. A były perspektywy. Ludzie dalej pytają kiedy otwarcie. A co do Pani Kasi k. Praca od 8do 20 to chyba problem dla was. Ktoś się dowie i (usunięte przez administratora) PaniPawle. Uakywnij się jeszcze chętnie poczytam po polsku.pozdrawiam .jajakobyly.

@Jajakobyly

Największego syfu na tej hurtowni to zawsze narobiła swoim przyjazdem pani U! Ogólnie to patologia ta firma!

Klient wierny ale niestety był

Byłem stałym klientem stacjonarnym Płocka na dowóz zaryzykowałem tylko jeden jedyny raz i nigdy więcej tego nie zrobię bo towar do kitu ceny z innej planety na czas dostawy brak i choć miła Pani bardzo mnie przepraszała za zaistniałą sytuację to niestety jestem nieugięty . Żałuję bardzo bo wcześniej byłem zadowolony a więc Panie księgowy jeżeli zarzucał Pan lenistwo pracownikom oddziału to może trzeba było zacząć od zmiany personelu a nie od razu zamykać oddział i pozbywać się dochodu. Myślę że wielu waszych stacjonarnych klientów myśli podobnie i znaczenie współpracować z konkurencją a starania miłej Pani telefonistki pójdą na marne bo głową muru nie przebije cena i jakość towaru pozostawiają wiele do życzenia zwłaszcza jakość Tyle w temacie dzięki za uwagę

John Biden

Jestem byłym pracownikiem oddziału najbardziej wysuniętego na południe ,jest mi poprostu szkoda tego co było tworzone przez kilka lat ,a co zostało rozpieprzone w krótkim czasie , dlatego już tam nie pracuje ,zmiany kierownictwa do niczego nie prowadzą ,a w szczególności zatrudnianie kogoś,kto na rynku lokalnym jest osobą przegraną ,ale mimo wszystko powodzenia,ale 10 -cio lecia raczej się nie spodziewam

Jajakobyly

Czy w pib w płocki pracuje jeszcze ta gnida ziółek

Paweł (księgowy kosmonauta)

Jako że po części zostałem wywołany do tablicy odpowiem na stawiane mi zarzuty. Po pierwsze trzeba mieć trochę odwagi aby nie ukrywać się pod nickiem Bolo, Olo itd (równie dobrze mogliście użyć Bolec, Kolec i ten trzeci:)). Jako że pierwszy wypowiedział się Olo to zapytam cię ile razy byłem u was i prostowałem wam dokumenty bo podwójnie obciążyliście się towarem, osobiście przy dostawie której z czystego lenistwa nie chciało wam się przeważyć (mieliście wszystkie potrzebne narzędzia łącznie z wagą najazdową o którą prosiliście i została zamontowana) pokazywałem Wam braki w dostawach. Owszem nie byłem pracownikiem oddziału Płock ale zawsze zależało mi na tym abyście nie byli pociągani do odpowiedzialności za swoje lenistwo, stawałem po waszej stronie, broniłem i tłumaczyłem przed Zarządem. Nie mów, że manka to wina ludzi z poza Płocka to nie ja przyjmowałem towar i nie ja go wydawałem. Teraz do Bolo nie wiem kim jesteś i szczerze - nie bardzo mnie to interesuje. Pracuję w tej Firmie od ponad dwudziestu lat i nigdy nikogo nie obrażałem o nikim nie wypowiadałem się z pogardą - tobie przychodzi to bez najmniejszego trudu. Jest szansa, że twój mózg nie zmieści się do "łepka" od szpilki bo jesteś najmądrzejszy i wiesz wszystko najlepiej. Decyzje które zapadły były spowodowane waszymi działaniami i robieniem wszystkiego po łebkach. Jako jeden z tych trzech muszkieterów zapytam gdzie byłeś jak przyjeżdżałem aby z wami porozmawiać i cokolwiek ustalić - jaki kwadrans - byłem co najmniej trzykrotnie i nie były to wizyty trwające kwadrans. Czy podczas inwentaryzacji zakończyłem ją nie pytając was o przyczyny braków próbując je wyjaśnić, ile razy chodziliśmy upewnić się czy to co spisaliśmy to stan faktyczny bo różnice były duże. Jestem tylko człowiekiem i mogłem się pomylić coś źle wpisać, ale nigdy nie zostawiałem tego bez sprawdzenia. To wy nie wiedzieliście gdzie jest towar czemu został zamieniony lub dlaczego go brakuje. Kończąc swój wpis zgodnie z twoją sentencją BĄDŹ POZDROWIONY.

@Paweł (księgowy kosmonauta)

Niech się Pan przestanie jeszcze bardziej kompromitować! A ten trzeci o którym Pan pisze ( czyt: stolec) to wyczuwam że masz go Pan pełne portki!

@Olo

Odwagi aby się przedstawić nadal brak, a więc kto co ma w portkach nie będę dyskutował.

@Paweł (księgowy kosmonauta)

Przedstawię się w sądzie. Do zobaczenia już niedługo.

@Olo

Czekam z niecierpliwością do zobaczenia.

Bolo

Będzie sie działo....będzie zabawa.... Bedzie szmal.... Bedzie bal... Akcja w Płocku szach i mat O GŁUPOTO BĄDŹ POZDROWIONA!!! Trzech muszkieterów (usunięte przez administratora) wszystko w kwadrans. Gratulacje dla właściciela za wybitnych doradców. Panowie Muszkieterowie rozum mają zjechany jak sandały u pielgrzyma ich mózgi wsadzić tylko do łepka szpilki i grzechotka Cieplutko pozdrawiem Panowie i trzymam kciuki za Płock inspekcja pracy poszła w ruch....

Zostaw merytoryczną opinię o Pib Sp. z o.o. - Gołymin-Ośrodek

• Jak się pracuje w Pib Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pib Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pib Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 1 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pib Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szosa Ciechanowska 13B
    06-420 Gołymin-Ośrodek