Opinie o Rost Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rost Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rost Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rost Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rost Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ta firma krzak, prezeska to słup podstawiony przez stelmaskiego. (usunięte przez administratora) wielu ludzi, zaczynają i nie kończą budów. Policja i prokuratura nic z tym nie robi, daje oszustom wolna rękę. Ostrzegam przed tymi (usunięte przez administratora).

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Rost Sp. z o.o.?

Potwierdzam omijac ta firme z daleka. jestem kolejną (usunięte przez administratora) przez spółkę osobą na grubą kasę. Najpierw współpraca idealna- dokąd mieliśmy płacić, a później było tak jak napisał mój przedmówca- nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie, brak odpowiedzi na kierowane do spółki pisma i co najważniejsze brak postępu prac na budowie, za to co chwilę nowe wymówki, a to pęknięty wydech w samochodzie, wiec ekipa nie dojechała, a to ból zęba pracownika, covid, brak wpłaty od kontahenta... pomysły i kłamstwa Panu Robertowi zdecydowanie się nie kończą. No i oczywiście na wszystko zaliczki z góry- rzekomo na zakup materiałów budowlanych, a w moim przypadku również pompy ciepła. Oczywiście połowy materiałów nie zobaczyłam, pompy ciepła również. TRAGEDIA

Brałeś udział w rekrutacji do Rost Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Danek

Firma rost nie opłaca pracownikom zusu każdy pracownik który pracował w tej firmie proszę sobie sprawdzić w zusie składki

Grażyna
@Danek

wyszlo ci to jak odszedłeś z firmy ? zrobiles cos z tym ?

Omijać firmę ROST szerokim łukiem! Wzięli pieniądze, a nie wywiązują się z umowy. Pani Prezes nie odbiera telefonów (blokuje numery), a Pan Robert S. kłamie w żywe oczy, że coś będzie zrobione, po czym od miesięcy nie jest zrobione nic. Za wszystko pieniądze z góry, które przeznaczają na nowe inwestycje, nie kończąc poprzednich. Sprawa niestety będzie musiała skończyć się w sądzie. Przestrzegam przed zakupem czegokolwiek od tej firmy!!!!!

Maja

A czego konkretnie dotyczyła ta umowa i o jakiej kwocie tu mowa?

Czesław

Czytam, że pracownik może tu liczyć na premie. Jak często one są przyznawane?

Mmo

Ile Firma Rosy ma nie dokończonych inwestycji. Ile nie wypłaconych pieniędzy podwykonawcom. Dziesiątki czy setki tysięcy złotych!!!

Sprostowanie Firma Rost!!!

@Mmo

A ma jakieś niedokończone? ;p Skąd bierzesz to info tak wgl?

@Mmo

Bardzo ciekawe informacje, zwłaszcza dla nas w Rost :)) Jak zwykle tego typu info -bez konkretów, jak zwykle anonimowe. Wiarygodność taka jak odwaga cywilna postującego/ postującej- czyli żadna. Przypominam, że adres IP da się namierzyć. Pozdrawiam, Lila Andrzejewska

Karol

Z daleka od firmy ROST prowadzonej przez Pania Liliannę i Pana Roberta. Same problemy i błędy w sztuce budowlanej a do tego wogole nie biorą żadnej odpowiedzialności. Odradzam tych ludzi i mam nadzieję że karma wróci.

@Karol

Nie mieliśmy nigdy żadnego klienta o imieniu Karol, więc sprawa jest dość ciekawa. Chętnie porozmawiamy o braniu odpowiedzialności za błędy, bo od niej nie uciekamy, jesliby takie się zdarzyły, Poówienia w internecie, które nie są poblikowane pod prawdziwym iminiem i nazwiskiem więcej mówią o osobie, która je rozpowszechnia niż mogłoby się wydawać :) Z poważaniem, Lilianna Andrzejewska

@ROST Sp. z o.o.

A macie pracę na ulicy Kościelnej . W Świerklańcu. Tarnowskich Górach. Wyliczać dalej listę.

Jaka jest umowa w firmie Rost Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Mechanik zatrudniają na umowę zlecenie?

ROST Sp. z o.o.

Pytanie dość dziwne, być może generowane przez bota, nie zatrudnaimy mechaników w Rost Sp. z o.o., nie ten profil działalności.

@ROST Sp. z o.o.

Podoba odpowiedź dotyczy umowy zlecenia? Oferowana jest tutaj jedynie uop?

Czy w Rost Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

NICK

tak, firma często dodatkowo premiuje pracowników

Witam! Ma ktoś z Was nowe info o firmie Rost Sp. z o.o. w miejscowości Dąbrowa Górnicza? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę.

Johnny

Tak mozna to dobry moment roboty sie ruszają

Zostaw merytoryczną opinię o Rost Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Rost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rost Sp. z o.o.?

Rost Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 11 Listopada 1
    41-300 Dąbrowa Górnicza