Opinie o Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. w Błonie

Chcę zapytać pod kątem marki. Czy pracodawca zapewnia szkolenia? Czy rekrutacja jest kilkuetapowa? Czy firma daje awanse? Podziękowania.

@Pracodawca Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie! Mamy szkolenia wewnętrzne - od producentów, stanowiskowego itp. Mamy też ścieżkę rozwojową, w tym awanse. Istnieją również możliwości zmian horyzontalnych - jeżeli widzimy chęć w pracowniku, albo pracownik zgłasza chęć zmian, zmienimy dział czy produkty na których się pracuje (staramy się zauważać i szukać różnych kompetencji u pracowników i je rozwijać). Proces rekrutacji jest różny, w zależności od stanowiska. Standardowy jego przebieg to: weryfikacja CV, rozmowa telefoniczna, spotkania rekrutacyjne. Pozdrawiamy, Zespół Ostrowski Handel Internetowy

Widz Nowy wpis
@@Pracodawca

Awanse horyzontalne czyli poziome to takie bez podwyżek. Czyli awansujesz ale to się wiąże tylko z większą ilością pracy i obowiązków. Szkolenia to jeśli sam z siebie ktoś zrobi.(usunięte przez administratora)

Pracodawca Nowy wpis

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Poważnie traktujemy Twoją opinię. Jeśli jesteś na to otwarty/otwarta, nasze drzwi do rozmowy są zawsze otwarte i chętnie porozmawiamy, aby zająć się konkretnymi obszarami wymagającymi poprawy. Spędzamy ze sobą sporą część naszego życia, dlatego staramy się by utrzymywać rodzinną, przyjazną atmosferę. Spędzamy razem Święta, obchodzimy urodziny, dzielimy się naszymi wzlotami i upadkami, a co najważniejsze trzymamy się razem i przykro nam, że ktoś poczuł się jednak inaczej. Zarówno nowi pracownicy jak i Ci, którzy są z nami po 10 lat traktowani są równo i każdy dostaje szansę na rozwój i wsparcie od współpracowników i zarządu. Niedawno przenieśliśmy się do nowego, większego biura, w którym każdy ma swoje ogrzewane miejsce :) Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby naszych pracowników Pozdrawiamy, Zespół Ostrowski Handel Internetowy

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy. Na wszystkim oszczędza, pensje są duuużo niższe od średnich pensji w takich miejscach. W biurze jest zimno bo właściciel oszczędza na ogrzewaniu i w zasadzie na wszystkim. Atmosfera w firmie nadaje się do programu a traktowanie pracowników zależy od tego czy żona prezesa cię polubi czy nie. Nawet jak cię polubi to za tydzień może się to zmienić bez powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.?

Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.
  • Bieniewicka 43
    05-870 Błonie

Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.