Opinie o Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. w Morawica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. w Morawica

to prawda

To prawda co piszą poprzednicy ,kierownictwo na produkcji kuleje. Organizują spotkania na których mówią ,że jest dobrze , a tak wcale nie jest, grożą , straszą , przepraszają , a potem to samo. Pracownikom jest ciężko ,a oni potem siedzą i śmieją się w swoim biurze. Mają czas na wszystko , tylko nie na to co trzeba. Gdyby nie koleżanki i koledzy, dawno by mnie tam już nie było !!!

Jaa

Jest to firma o miernej reputacji zarówno wśród byłych jak i aktualnych pracowników. Bliskość dojazdu dla pracowników mieszkających w pobliżu to raczej jedyny argument dlaczego ta firma posiada jakichkolwiek pracowników Rotacja jest spora co raczej nikogo nie powinno dziwić.Praca jest na akord więc nie ma szans by cokolwiek więcej zarobić niż najniższa krajowa ,ewentualnie przy dobrych wiatrach max 200/300zł więcej.Trzeba jednak pamiętać ,że jeśli ma się chwilowo lepszy okres w akordach "góra" odpowiednio zadba by przerzucić pracownika na takie stanowisko gdzie zarobi się niewiele. Każda wykonywana czynność ma swoją odpowiednią stawkę za wykonywaną ilość, więc jeśli się okaże ,że ludzie za dużo zarabiają np. zakuwajac przewody na prasie to po czasie stawka godzinowa zostanie zmieniona na niższą ,za to zostanie zwiększona norma godzinowa dla wykonanych sztuk.narzuca się pytanie jaka w tej firmie ma być mobilizacja dla pracowników skoro nie warto się wysilać. Kolejna sprawa organizacja i warunki. Firma nie zapewnia żadnych dodatków poza ok 300 zł na święta , dodatkową kawą/herbatą,ewentualnie jakąś organizacją pikniku rodzinnego o ile nie zostanie on przełożony na następny rok ,tak by firma zaoszczędziła kasę.Same warunki pracy często pozostawiają wiele do życzenia.brak odpowiednich krzeseł przy stanowiskach , najczęściej drewniane szkolne krzesła gdzie po całym dniu najlepiej byłoby wybrać się od razu na masaż.na piętrze brak okien ,dla biura okna można było zrobić,ale dla szeregowych pracowników najwidoczniej nie ma potrzeby no i żeby pracownik nie rozpraszał się widokiem zza okna.Hałas z obszaru cięcia jest po dłuższym czasie pracy w pobliskich stanowiskach nie do wytrzymania,ale firma zapewnia ,że hałas nie przekracza norm w co wątpię,ale jakby co można założyć zatyczki do uszu :) brak odpowiedniego oświetlenia przy niektórych stanowiskach mimo zapewnień,że to się zmieni. Zresztą prośby o cokolwiek są najczęściej zbywane lub tłumaczone,że akurat nie ma budżetu :) Firma zakazuje noszenia telefonów w trakcie pracy co oczywiście jest niezgodne z konstytucją. Firma pisze w propagandowej gazetce i tu cytat "jesteśmy w omedze dla wspólnego celu,ten cel to szybkie decyzje,wysokie wymagania i pełna koncentracja.mowiac obrazowo,to jest wchodzenie w zakręty bez hamowania,a takich rzeczy nie robi się z telefonem w ręku" :) :) No cóż ,psychlogia w tej firmie jest ważniejsza od faktycznego celu tej firmy. Większość pracowników wie co mam na myśli :) Kolejna sprawa to liderzy, kierownictwo ,którzy w zależności od humoru są pomocni lub nie.na popołudniowkach lubią wychodzić wcześniej lub tak się nudzą ,że przesiadują w szatni lub tzw pokoju wypoczynkowym.wyksztalcenie i wiedza to też inne kwestie. Dział księgowości to temat rzeka.jakiekolwiek najprostsze zaświadczenie, sprawy urlopowe wymagają sporo cierpliwości i nacisków by cokolwiek uzyskać ,dowiedzieć się. Tu można poczuć się jak w urzędzie ,może coś załatwisz może nie :) Jeśli się pracuje na nadgodzinach pracownik nie dowie sie z tzw kwitków ile zarobił i za co.czarna magia. I na koniec żeby nie było tak pesymistycznie. W firmie pracują sympatyczni i fajni ludzie :)

ANDRZEJ

Nie wiem co Was tak boli. Firma dalej zarobić co jest plusem bo jest praca a mogłoby nie być, Szkoli ludzi, Dajesz szanse młodym, Może pieniądze nie są wysokie ale nie jest to kopalnia, nie żegnasz się z rodzina idać do pracy. Praca lekka, zero stresu, może czasem akord większy no ale .. za co chcecie wiecej? Za zawijanie kabla ? Nie masz wyksztalcenia, masz jakies checi do pracy , chcesz zarobic = Omega Ci to umożliwi. Abitniejsi co sie pracy cięższej nie boja to odchodza!

Zapytam

Brałam udział w dość specyficznej rekrutacji do tej firmy która trwała prawie 3,5h . Czułam się trochę jak w castingi do dziwnego filmu jednak mimo. Pytania w stylu jak Ja jako pracownik pozwoli moim klientom wewnętrznym wnieść się na wyżyny rozwoju itd Rozmowa rozmową, lecz poźniej oferowane pieniążki o 50% mniejsze niż przekazane na wstępnej rozmowie z kimś z firmy. Co niestety odrzuciło mnie od tej firmy. Niby skomplikowana rekrutacja a poniżej komentarze osób, że duża rotacja, ludzie odchodza, firma idzie w złym kierunku? Wiec pytanie o jest grane? Jak jest w tej firmie? Warto czy nie warto? Może ktoś dopowie o co chodzi z tym wyciaganiem klientów wewnetrznych na ich wyżyny rozwoju?

@M

Opinia widzę sprzed ponad kwartału, jakie to były wtedy konkretne wymogi? Czy one tak w ogóle są jakoś zmienne w czasie? Dla przykładu na dzień dzisiejszy czego mogą oczekiwać od ludzi i czy coraz trudniej faktycznie jest się dostać?

Nowy pracownik

Firma ma dużo zleceń, do pracy na produkcji przyjęcia są cały czas. Podstawa to 2700 brutto plus to co zarobi się na akordzie, średnio między 2500-3000 na rękę można miesięcznie zarobić. Jest bus dla pracowników. Praca jest łatwa, lekka, ale monotonna. Dla osób w każdym wieku. Można brać nadgodziny i dodatkowo zarobić. Atmosfera raczej ok,bez spiny.

@Bubu

Dzień dobry, Pracownik Produkcji zarabia u nas średnio 4100 brutto.

Asystent ds. planowania ma napisane, że mentor we wszystko go w zasadzie wprowadza i ze może liczyć na pakiet dalszych szkoleń. Ile więc takie wdrożenie trwa i po jakim czasie jest się już samodzielnym pracownikiem?

Teraz jeszcze niedawno jako jeden z plusów firmy podał ktoś fakt, że szkoli ona ludzi. Skoro tak to jak się do tego ma praca jako specjalista ds. zamówień? jest jeszcze dostępna taka oferta w internecie i myślę czy by się na nią nie zgłosić, co sadzicie? Na ile faktycznie warto? znacie atmosferę na dziale?

Z.E. Omega

Dzień dobry, Odpowiadając na Pani/Pana pytania: 1) Tak, szkolimy ludzi w każdym obszarze, który jest niezbędny do efektywnej pracy. Mamy proces onboardingu, w ramach którego mentorzy pomagają nowemu Pracownikowi płynnie się wdrożyć. 2) Atmosfera w Dziale jest tak przyjemna, że członkowie tego Zespołu celebrują wspólnie różne okazje, a jeśli ktoś odchodzi, to na urlop macierzyński :) 3) Ogłoszenie jest jeszcze aktualne - zapraszamy do zaaplikowania lub bezpośredniego kontaktu z Kierownik Działu Karoliną Ryszka-Sala (można ją znaleźć na LinkedInie).

Haha
@Z.E. Omega

Ta ludzie odchodzą na urlop macierzyński. Dziwne określenie na zmianę miejsca pracy przez żenujące zarobki

@Haha

Jesteś w stanie sumarycznie określić zarobki, skoro w ten sposób je oceniasz? przy tym jaki zakres rzeczywistych obowiązków tam za nimi się kryje? W kwestii urlopów to i tak kończą się one powrotem? Nikt nie odchodzi na stałe?

były_pracownik

Przedział wynagrodzenia dla tego stanowiska to 9 000 - 13 000 brutto.

Edi Nowy wpis
@były_pracownik

Tyle to mysle ze, najwyzej w Dziale jakosci, technicznym. Troche mniej bo z 8 brutto to raczej specjalisci jakosci z hali ewentualnie na dobrym akordzie Firma daje zarobic jak pracujesz dobrze i rzetelnie na akord

Ania Nowy wpis
@Edi

Może i tak ale nie zawsze akord jest do wyrobienia. Okazuje się , że niektóre akordy są wpisywanie od tak , a my musimy się męczyć, żeby móc coś wyrobić. Nie każdy ma możliwość zarobić, chyba że ktoś jest bardzo sprytny ale niestety jesteśmy tylko ludźmi i nie możliwe żebyśmy byli z wszystkiego dobrzy. Dlatego Ci co siedzą na działach nie są przerzucani mogą się Cieszyć pieniążkami, a reszta żyje jedynie z najniższej krajowej. Pracowałam i widziałam co było. Kierownictwo ma swoich ulubieńców. Jak koleżanka z jednego z działów opowiadała, że nawet są premie uznaniowe, które udziela kierownik - pierwsze słyszę . Przez kilka lat pracy mogłam pomarzyc. Dlatego jeżeli się nic nie zmieni to nie wróżę tej firmie długiej przyszłości, a ma potencjał, żeby się wybić na rynku. Bo to co się w niej wykonuję jest przyszłością.

T.K

Firma daje niezle zarobic szczegolnie pracownikom produkcyjnym. Pracujac na akord, dobrze i rzetelnie, nie krztaszasz sie po hali to zarobisz dosc dobrze!

@T.K

Ktos tu pisał, ze nie można liczyć na więcej niż 300 zł więcej od minimalnej, to jak to jest w takim razie. Jak coś nie pytam złośliwie, serio bym sie chcial dowiedziec ile idzie tu zarobić na produkcji. Czyżby w tym roku były jakieś podwyżki?

D.C Nowy wpis

Jeżeli kogoś lubią dają mu takie zlecenia aby zarobił, a innych rzucają na najgorszy (usunięte przez administratora) Rozumiem, że wszystko trzeba zrobić ale, Nigdy ich pupile nie dostają zleceń takich w których akord jest nie do wyrobienia, dostają takie osoby, które im są niewygodne, żeby pokazać ich wydajność,która niestety jest niemożliwa do wykonania.

Zastanawiam się czy zwrot kosztów paliwa byłby możliwy? Piszą w opisie na produkcje, że są ogarnięte transporty pracownicze z trzech lokalizacji. zastanawiam się czy nie byłoby opcji na pomoc finansowa dla osób, które nie łapią się pod te rejony?

Yo

Nawet wezmą ci auto w leasing jak własnego nie masz

QS
@Yo

Potwierdzam, zdarzały się takie przypadki. Tylko z tego co mi wiadomo to w tym momencie w firmie jest raczej redukcja etatów a nie dodatkowe przyjęcia.

Plotki głoszą, że donoszenie na kolegów może pomóc zdobyć zaufanie firmy ;)

Inżynier Jakości

Rozmowa z ok.1h z Prezesem Firmy.

Doświadczenie zawodowe, edukacja, dlaczego chcę pracować dla Omegi, weryfikacja znajomości języka angielskiego.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jaa

@Jaa

A czy to prawda, że w przypadku reklamacji, pracownik produkcji pokrywa koszty z własnej kieszeni? Słyszałem o tym od znajomych, ale nie wierzę, że gdzieś jeszcze funkcjonuje taki system.

@Jaa

Piszesz tak, bo jedyne na czym Ci zależy to pieniądze. A co z rozwojem i partnerstwem, którego można doświadczyć. Popatrz gdzie jesteś pracując w Omedze a pomyśl co dostałbyś w innym miejscu za te same pieniądze. Odpowiedź jest jasna..

Leków ci brakło?
@ANDRZEJ

Żeby liczyć na coś innego niż pieniądze to trzeba zarabiać więcej niż najniższa krajowa. Jaką motywację ma mieć pracownik zarabiający najniższa krajowa lub niewiele ponad? Proponuję poczytać farmazony które piszesz, zanim je wyślesz. Pracownik za najniższa krajowa ma być ambitny i poświęcać się dla firmy bo może zarobić 300 zł na mc więcej? (usunięte przez administratora)

Anka

Kto w całym zakładzie mógłby być odpowiedzialny ze takie właśnie spostrzeżenia, które opisujecie? Zastanawia mnie całościowa struktura do kogo idzie się cokolwiek zgłosić? Widzę tylko oferty na produkcje, na innych stanowiskach rotacji nie ma?

Wesoły
@Anka

Na pracuj.pl są tylko na produkcje. Inne stanowiska rekrutują na Linkedinie. Dział Sprzedaży, Jakości, Techniczny, Zakupy, HR - do wyboru do koloru. Jak ktoś pójdzie na macierzyński i wróci do pracy po roku, to od nowa musi ludzi poznawać, bo 70% biura się wymieniło :D

Anka

Dobrze, że ktoś taki jest w tej firmie akurat nie przeszkadza ludziom z hali. Za to dziwne, że za każdym razem jak jest w Firmie pani M. reszta trzęsie portkami. Niech teraz każdy odpowie jaki z tego wniosek.

Cyrk

Kierownictwo przeczytało parę słów prawdy i było w takim szoku ze aż musiało zrobić zebranie które przypominało raczej jakiś marny stand up. Proponuję wziąć opinie na klatę i starać się poprawić warunki zatrudnienia a co najważniejsze w pierwszej kolejności szukać problemu w sobie a nie innych. To, ze ludzie masowo uciekają z roboty bo zarobki są słabe to nie jest wina pracowników. Brak systemu motywacji i brak rozwiązywania problemów to wina kadry zarzadzajacej. Jeżeli kierownictwo nie jest w stanie tego zrozumieć to może się do tej pracy po prostu nie nadaje.

@Cyrk

Hej, a coś ustalono na tym spotkaniu? Zadeklarowali, ze coś pomyślą nad dodatkami czy podwyżkami? Na święta tez zadnej premii teraz nie było? Chce tu złożyć cv, nie na żadne biurowe stanowisko, ale na produkcje. Ludzie tu piszą, ze więcej niż 200/300 zł niż minimalna sie nie zarobi:/ To prawda? Nie wiem czy mieć na oku firmę i obserwować, ze coś sie polepszy czy co..

Zapytam

Stażysta
@Zapytam

Czy dawno temu byłaś na tej rozmowie? Na jakie to było stanowisko? Czy starając się o staż, mogę spodziewać się podobnej rozmowy? Czy firma jest w stanie zatrudnić stażystę na pół etatu (np. po 4 h dziennie)? O co chodzi z tymi klientami wewnętrznymi oraz wyciąganiem ich na wyżyny rozwoju? To jest jakaś misja, ideologia firmy?

FiveStarHotel
@Zapytam

Tak długa rozmowa to pewnie na linię produkcyjną TheBroy.com. Specjalistyczne urządzenia medyczne dla 5* hoteli, prywatnych szpitali, lotnisk i prezesów korporacji. Podobno firma kładła duży nacisk na tą markę i przekształcała się w spółkę technologiczną. Najpewniej to jest powodem tak dużych wymagań. Jeżeli ktoś tego nie akceptuje to musi się pogodzić z prostą pracą w Valeo, BWI lub Aptivie. Sukces kosztuje.

Frania
@Zapytam

Jak argumentowali to, że ta kasa była tak mniejsza niż ta pierwsza podana stawka? Wiadomo skąd taka różnica? Może ta mniejsza kasa to miała być tylko na okres próbny np. tylko na 3 miesiące wstępne?

@FiveStarHotel

Czy ta linią rzeczywiście istnieje? To jakaś automatyczna linia czy raczej procesy manualne? Czy wymagania do Omegi są rzeczywiście tak mocno wygórowane? Jak wygląda proces rekrutacji na stanowiska biurowe?

Robert
@Zapytam

Hej na jakie stanowisko aplikowałas? Jak wyglądał etap rekrutacji?

Ciekawy

Napiszesz coś więcej na ten temat? Z czym dokładnie się nie zgadzasz? Opowiedz o pozytywnych stronach Omegi. Dobrze jest poznać opinie dwóch stron.

@Zapytam

@ZUZ, z czym się nie zgadzasz? Akurat opisane powyżej zagrywki są na porządku dziennym, rozmowy, rozmowy, rozmowy, na tym rekrutacje się kończą, rzadko zdarza się taki kandydat, który sprosta wszystkim wymaganiom, a oczekiwać za to wiele nie może

to prawda

Klaudyn J

Witam Czy nadal trwa jakas rekrutacja w firmie? Na pracuj pl pusto chociaz bywalo czasem sporo ogloszen. Nie widze tez na innych portalach.

Obeznany
@Klaudyn J

Pracuj.pl brało za dużo za ogłoszenie. Teraz wszystko wisi na stronie oraz na Linkedinie. Cały czas jest rekrutacja w zakupach, jakości, sprzedaży i na dziwnych stanowiskach typu HR, finanse itd - czyli ludzie od wycinania pasków z wypłatami albo przepraszania dostawców za spóźnione faktury.

Teresa
@Obeznany

Czy wymiana to z rotacji pracowników na tych stanowiskach?

@Teresa

Drugi wariant jaki proponujesz to ewentualny rozwój? zazwyczaj piszą tak w ofertach w opisie, dla przykładu teraz w tym na produkcje nie widzę takiej wzmianki. Z tym, że na tym stanowisku jaki poziom rotacji jest w zasadzie naturalny? Dużo jest osób na produkcji?

Wczoraj zakończyła się rekrutacja na stanowisko operatora, ktoś z was aplikował lub już jest po rozmowie? Zastanawiam się, czy mam szanse, skoro podesłałem swoje cv w ostatni dzień. Średnie zarobki to ponoć 4100, ale piszą o godzinach nadliczbowych. Ile ich można wyrobić? Ten bus pracowniczy to na jakiej trasie jeździ?

TechnologyManager

Jako były Klient tej firmy skupionej na technologii, mogę ich tylko polecić. Potrzebowałem prostej wiązki - kable z tulejkami. Inżynierowie z pionu RnD zapewnili mi dogłębny reengineering. Zapytali do jakiego złącza stosuję moje tulejki. Okazało się, że mój projekt był wadliwy, a tulejki dobrałem nieodpowiednio do złącza (musi być śrubowe!, inaczej tulejka może spadać). W ramach redesignu mojego projektu zaproponowano mi zupełnie inne rozwiązanie. Polecam. Technology Manager.

Aleksandra

Dalej na produkcji średnia to 4,1 tys brutto? Upewniam się, bo ciekawi mnie zatem ile przy tym może zgarniać obecnie spec od zakupów, widać taką ofertę wśród innych na stronie. jaka występuje ogólnie atmosfera na dziale? i czy zapotrzebowanie jest stałe? Występują rotacje?

Obeznany
@Aleksandra

W biurach to Maciej preferuje kandydatów max 6 brutto :D Rotacja to w biurze - średnio 2 osoby na miesiąc składają wypowiedzenie. W działach takich jakość, techniczny, sprzedaż, cały zespół wymienia się co 2-3 lata. Serdecznie polecam pracodawcę :)

Nowy pracownik

Ktoś
@Nowy pracownik

O jaki bus Ci chodzi? Dużo osób dojeżdża z Krakowa?

Gosia
@Nowy pracownik

Przez jakie miejscowości jeździ bus pracowniczy?

Bubu
@Nowy pracownik

Co to znaczy że można dorobić na akordzie? Czyli jak? Gdzie? Czy nadal są nadgodziny? Ile w miesiącu można teraz zarobić na rękę.

@Bubu

Dzień dobry, Pracownik Produkcji zarabia u nas średnio 4100 brutto.

Agnes

Interesuje mnie ta praca tylko na początku chciałabym wiedzieć ile zarabia nowo przyjęty pracownik. I jaka jest stawka za nadgodziny, ????

@Agnes

Z takim podejściem nie masz czego tutaj szukać. Tutaj pracują ludzie nastawieni na rozwój, a nie tylko pieniądze. To jest praca dla ludzi z pasja i prawdziwa chęcią do dalszego rozwijania się, pieniądze są tylko mało ważnym dodatkiem.

D
@M

@M A na czym polega ten rozwój? Czy jest to możliwość pracy przy projektach naukowych lub R&D? Czy firma posiada doświadczony zespół złożony z pracowników naukowych (osoby z tytułem doktora lub z dużym doswiadczeniem w zakresie badań i rozwoju)? Czy firma może się poszczycić jakimiś zarejestrowanymi patentami?

@D

W firmie prowadzone jest wiele szkoleń. Można rozwijać się za równo w kwestii umiejętności miękkich, jak i twardych jeśli kogoś interesują konkretne szkolenia branżowe. Firma nie posiada w swoich szeregach pracowników naukowych, jednak pracujący tu ludzie to stale uczący się profesjonaliści. Nie wiem czy są zarejestrowane patenty jednak napewno posiada swoją markę dezyfenkatorów przy pomocy światła UV - Broy, która była stworzona jako odpowiedź na pandemię i zmieniająca się dynamicznie globalną sytuację.

D
@M

Brzmi naprawdę dobrze :). Własna marka to jest osiągnięcie. Pozostaje mi tylko wyrazić podziw. Jak idzie sprzedaż tych urządzeń? Czy w dalszym ciągu je produkujecie? Gdzie w ogóle można je kupić? Czy w obliczu końca pandemii, urządzenia nie ”wyszły trochę z mody” ? Czy firma pracuje nad kolejnymi produktami, które chce wprowadzić na rynek?

@D

Niestety jako były pracownik nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na powyższe pytania, kiedyś w trakcie pandemii rokowania były naprawdę dobre. Nie wiem czy firma szła w kierunku nowych produktów, na pewno rozwijała się w kierunku projektowania wiązek elektrycznych:)

@Agnes

Dzień dobry, Jakie stanowisko Panią interesuje?

Czy w firmie Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Elektron

Firma która ma potencjał. Niestety marnująca szanse na rozwój i bez polityki długofalowej. Bardzo duża rotacja wśród pracowników pozaprodukcyjnych, słaba kadra zarządzająca . Nie docenia się ludzi z większym stażem i doświadczeniem. Nowo zatrudniane osoby często dostają lepsze warunki od wieloletnich pracowników. Wiedza ucieka wraz z odpływem pracowników. Inwestuję się dużo w szkolenia, jednak głownie dotyczące kompetencji miękkich. Brakuję wiedzy odnośnie technicznej strony działalności. Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, ale po osiągnięciu maximum - zostaję uderzanie głową w sufit.

@Elektron

Czy sytuacja uległa zmianie od tamtego czasu? Czy firma w dalszym ciągu promuje rozwijanie miękkich kompetencji? Jak wygląda przekazywanie wiedzy pomiędzy pracownikami? Czy w dalszym ciągu odpływa ona z firmy czy może jednak coś się udaje zatrzymać? Jak wygląda kadra kierownicza? Czy firma dalej aspiruje do miana spółki technologicznej?

Lauryl Sulfate
@Elektron

Elektronie nie wiem kiedy pracowałeś w Omedze, ale Twój komentarz jest nadal aktualny. Niewiele się zmieniło, wiedza ucieka z każdym kolejnym odejściem pracowników. Szkoda, że potencjał firmy nie jest lepiej wykorzystywany bo firma mogłaby być liderem w swojej branży. Można się wiele nauczyć zwłaszcza w zakresie kompetencji miękkich, dlatego polecam tę firmę na start - jednak z czasem to za mało, bardziej doświadczone osoby odpływają do innych firm. Rotacja pracowników na wysokim poziomie zwłaszcza tych pozaprodukcyjnych. Zbyt duża kadra kierownicza jak na tak małą firmę. Ludzie generalnie pomocni, chętnie pomogą w ramach swoich możliwości. Bardzo młody zespół. Dobre miejsce by zdobyć doświadczenie dla osób stawiających pierwsze kroki w karierze - potem to już tylko ściana, której nie da się przeskoczyć.

Bylosobiebobo

Witam. Czy stanowisko na pracownika produkcji w "Omega" jest już obsadzone? Dziękuję za odpowiedź

Nikamon

Witam. Ponawiam pytanie co do wynagrodzenia na produkcji. Czy można liczyć na 3600 do ręki? Dziękuję

Lili

Witam, proszę o informację dot. wynagrodzenia pracownika nowo przyjętego na produkcję oraz ew.inne stanowiska

@Lili

Generalnie do pracy w Omedze zawsze jest duża kolejka osób. Proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów. Dostanie się do tego zespołu profesjonalistów nie jest proste.

Lidia

No ok, ale co ich tam ciągnie, bo chyba nie tylko kasa? Opowiedziałbyś o tej rekrutacji, czego ewentualnie mogłabym się spodziewać na poszczególnych rozmowach?

Potencjalny pracownik

Firma na swojej stronie szczyci się własną marką produktów premium Broy. Czy jako nowy pracownik mam szanse dostać się do pracy na linie produkcyjną produkującą te produkty? Czy pracownicy pracujący tam otrzymują jakieś dodatkowe premie wynikające ze sprzedaży tych urządzeń?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. - Morawica

• Jak się pracuje w Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.
  • 375
    32-084 Morawica

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.