Opinie o Intertoll Construction Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intertoll Construction Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Intertoll Construction Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intertoll Construction Sp. z o.o. w Gdańsk

Pani z CKR 300 dni urlopunarok

I co tam Intertoll Pikutkowo ? Przegrało się przetarg kolejny co ? No szkoda szkoda. Najbardziej, żal mi mistrzów. Chociaż teraz sezon ogórkowy, to może ze swoimi kwalifikacjami, znajdą prace gdzieś przy zbiorach. Ci dwaj ....bo tego od CKR to w zasadzie do niczego sie nie nadaje.

NICPOŃ
@Pani z CKR 300 dni urlopunarok

Święta prawda przegrali ale smród pozostał do dziś , powinni się wstydzić bo opinia idzie w świat mistrzowie od siedmiu boleści a ten CKR to dopiero opera ..Mistrzunio i jego Pani co teraz porabiają bo ponoć poznali się na nich jak na nikim ,,,,Jak się dowiedziałem to tak się ucieszyłem gdyż ile Ci (usunięte przez administratora) krwi napsuli fajnym ludziom to głowa mała ,,Myślę , że za swoje odpokutują życzę im tego z całego serca .Miki Nicpoń

Widzieliście te opinie o tym „przegraniu”? wyjaśnicie o co w praktyce chodziło jak wobec tego warunki pracy teraz wyglądają? Miało to jakiś wpływ? interesuje mnie praca kierowcy, jakiś czas temu widniała oferta na ciężarówkę ale niestety nie podano w niej żadnych widełek placowych. Może tu je ktoś zna? Jakie są w tym roku?

Pani z CKR 300 dni urlopunarok

Alicja

O jaki przetarg chodzi?

NICPOŃ Nowy wpis
@Pani z CKR 300 dni urlopunarok

Cześć, zaktualizujecie stawki na utrzymaniu drogi? Widzę, że jest oferta, w sumie wczoraj ja wrzucili tylko bez podanego wynagrodzenia. generalnie to polecacie aplikować? Czy warunki uległy poprawie? No i co szykuje się tak w ogóle na święta? Widzę po opisie, że występują jakieś bonusy świąteczne

Gruby

Jakubów-praca dla totalnych desperatów, a ten kierownik, czy kim on tam jest, to jakiś dziwak.

@Gruby

Tak dziwnie się wam tam pracuje a mimo tego nie zwalniacie miejsc innym kandydatom? Nie mogę znaleźć oferty, na stronie nic nie wyskakuje a ciekawi mnie jakie stanowiska mogą być obecnie dostępne oraz na jakich warunkach na papierze? wiesz cos o tym?

Firma Intertoll Construction Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Piotrków

Moja opinia dotyczy oddziału Jakubów. Atmosfera fatalna. Oszczędności na wszystkim. Pretensje szczególnie od koordynatora o wszystko tyrany jest patrol drogowy oraz reszta ludzi. Duża rotacja. Marne zarobki. Patrol najniższą plus 500 premi. Utrzymanie od 3600 plus 500 premi. Dyżurni pewnie niewiele wiecej. Zmiany po 12h. Nadgodzin brak. Myślę, że firma powinna zmienić kierownictwo szczególnie koordynatora brak mu kompetencji do zarządzania ludźmi. Z plusów umowa o pracę i więcej plusów brak.

@Piotrków

To wszystko prawda tylko pensja podana brutto

Zarobki 3300 plus 500 dyspozycji ale wszystko brutto

Antosia
@Anonim

Jak to w sumie możliwe żeby w kolejnym roku zarobki się zmniejszyły? Wyżej było napisane, że 3,6 a tutaj widzę, 3,3. I co z tematem nadgodzin? Kiedyś było napisane, że niektórzy mogli je mieć, w tym roku jak z nimi jest? cały czas wystarcza ludzi i nie ma potrzeby na ich wykonywanie?

Oddział jakubow(usunięte przez administratora) zero organizacji zarobki fatalne nie rozumiem po co robić prawo jazdy kategorii c lub ce i pracować w takim (usunięte przez administratora) odradzam każdemu pracę tu wymagają cudów A praca za 2500 to niech kierownik sam robi

Czy pracownicy w Intertoll Construction Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Beata

Oceniasz w ten sposób a mimo to pracujesz... Czemu? Co alternatywnego tu zachęca? Ktoś pisał o kwocie 3,3 brutto... Faktycznie to realne na dzień dzisiejszy? Jak?

Beata

opłaca się chorować? czyli l4 na spokojnie jest respektowane? jeśli ktos faktycznie tak postąpił to co z dalszą jego karierą w takim przypadku?

Donatello
@Beata

W takim przypadku wracasz na okres wypowiedzenia i zmiana jednostki chorobowej,a jak l4 może nie respektować l4?

@Donatello

miałam na myśli inną kategorię sytuacyjną względem wspomnianego l4, nie ma tu premii frekwencyjnej? i jeśli już o wolnym była mowa to co z kwestiami urlopu? Są wytyczne terminy uznane za najdogodniejsze do ich wybrania w danym okresie?

Patrol

Pora stąd uciekać. Na umowie 3300 brutto luty 2023 gdzie najniższą 3500 brutto. Niby premia 500 brutto a jak zachorujesz zabierają za pracę po 12h w weekendy i święta lipa straszna. Jazda autem po 12h dzień i zbieranie (usunięte przez administratora) np.butelek z moczem. Nie polecam.

@Patrol

a można prosić o wyjaśnienie jak to jest osiągalne, że podobno 3300 pln na umowie jest? Chodzi o stanowisko kierowcy, tak? Na utrzymaniu pisali, że jest 3600 a gdzie byłoby najwięcej i ile?

Patrol
@Beata

Przede wszystkim mòwimy o stawkach brutto. Mam 3300 brutto luty 2023 umowa na pełen etat. Taka stawka patrol drogowy nie polecam ciężka praca i rotacja jest.

@Patrol

Rotacja spowodowana głównie kasą czy jednak tą samą w sobie robotą? można prosić o szczegóły odnośnie tej pracy? Jaki zakres obowiązków na papierze i jak w praktyce to wychodzi?

Cygan
@Patrol

Ile dni w tygodniu? Ile godzin?

No cóż po miesiącu pracy ,doszedłem do wniosku,że szkoda ryzykować zdrowie i życie za 2350pln,atmosfera fatalna,bezpieczeństwo pracy na drodze to fikcja w tej firmie.

@Paweł

Co masz na myśli pisząc że bezpieczeństwo pracy jest fikcją? Jest tam aż tak źle? Mógłbyś napisać coś więcej?

Ewelina
@Paweł

Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat tej "fatalnej" atmosfery w pracy? Na stronie firmy, jest informacja, że można wysyłać swoje CV...

@Ewelina

Kolesiostwo, zmuszanie do pracy niezgodnej z bhp i tor,mimo że na licznych zebraniach i szkoleniach zabraniają czegoś robić i gadają kocopoły że życie ludzkie jest najcenniejsze, patrol pojedynczy 12h jazdy bez przerwy , obsada powinna być podwójna, auta nie sprawne,dużo wypadków typu zaśnięcia w patrolach itp

@Diakon frost

Troszkę późno jej odpowiedziałeś, ciekawe czy CV już złożyła? Serio aż tak dużo tych wypadków, jakich w skutkach konkretnie? Bo gdyby było faktycznie z tym wszystkim tak źle to już dawno nikt by nie reagował przypadkiem?

Markus 84

Nie tylko w Jakubowie dzieją się takie rzeczy , na OUA Pikutkowo jest to samo , kolesiostwo , kumoterstwo zarabia po 4 tys i więcej zwykły pracownik ze stażem wyciągnie ledwo 2900, ale jak ktoś trzyma i liże coś tam mistrzą to tak jest , dziwię się że zarząd nie sprawdzi tego , Jedni mogą np mieć nadgodziny inni nie mogą , niektórzy pracują nawet po 18 h dziennie a papiery rozpisują po wolnych dniach np .soboty itd przejrzyjcie na oczy managerowie prezesi , bo nie będziecie mieli ludzi do pracy

Sylwia
@Markus 84

Wiesz, to brzmi jak wiele miejsc pracy myślę, gdzie nie pojedziesz ten sam schemat :D ale 18h dziennie?? to jakie Wy tam macie umowy?

Damian
@Sylwia

Normalne umowy, nadgodziny każą wypisać, w dniu wolnym ????

Damian
@Markus 84

Przecież oni już nie mają ludzi do pracy, na Jakubowie są przyjęcia na wszystkie stanowiska, ckr, brygadzista, patrol, utrzymanie, w zeszłym roku 10 z patrolu jak wprowadzili im jazdę pojedynczo za te same pieniądze uciekło na L4 i po L4 wrócili tylko się rozliczyć, trochę przyjęć mają z urzędu pracy ale przeważnie to dziadki na krótko i potem l4????

@Damian

Z tym brakiem ludzi do pracy to chodzi tylko o pieniądze, czy coś jeszcze jest na rzeczy? Można normalnie dogadać się z przełożonym i atmosfera jest ok??

@Marek

Kasa słaba, robota niebezpieczna, bhp i tor fikcja, atmosfera tragedia, nierówne traktowanie, nadgodziny dla wybranych, w razie wypadku, namawianie przez koordynatora, żeby powiedzieć na drugiego że wypadek spowodowany przez roztargnienie pracownika i nieprzestrzeganie bhp,ponieważ nadgodziny są dla wybranych, reszta ma zmiany grafiku co dzień ????????

Karóleska 300 dni yrlopu w rok
@Markus 84

Orientujesz się może ile teraz bierze kierownik Przemysław Technik Sporzywczy Czarnomski za załatwienie robity ? Czy dalej załatwia tylko tym z rodziny ?

Karólewskanachorobowym
@Markus 84

Ile teraz bierze kierownik OUA Pikutkowo za załatwienie roboty ? Czy zatrudnia dalej tylko rodzinę?

Urszula
@Tomasz

A kto decyduje, kto jest tym wybranym i ma te nadgodziny? Czy nawet jak zgłaszasz gotowość do nich to ich nie dostaniesz, czy raczej w pierwszej kolejności pytani są właśnie ci wybrani?

@Karólewskanachorobowym

W Jakubowie kiedyś była tylko rodzina, a teraz są wakaty na każde stanowisko, do patrolu przyjmują nawet po szkole specjalnej, trochę brali emerytów z up,ale jeden zmarł na patrolu i trochę młodszych zatrudniają

@Urszula

Poprostu do Ciebie nikt nie zadzwoni żebyś przyszła,a najlepsze jest to że z innych stanowisk-wyższych przychodzą na niższe nie robią nic i mają setki w swojej stawce, a Ci z danych stanowisk nie mają wcale nadgodzin ????????

@Diakon frost

Ale jaja.XD I wszyscy tak po prostu to akceptują? Bo strasznie chamsko tak człowiek chce się dorobić a nie może

Witam wszystkich starajacyvh sie o prace dyzurnego. Niestety popieram wiadomosci dotyczace pracy w Jakubowie. Penscja bardzo kiepska,praca w weekendy,swieta. A poza tym dyzurny ,to ktos na kogo jest wszystko zrzucane. Podsumowujac,nie polecam,chyba ze ktos jest bardzo zdesperowany.

Markus 84

Do Administratora w Gdańsku są tylko biura , odcinek A1 od Rusocina do Nowej Wsi pod Toruniem obsługuje Intertoll Polska całkiem inne warunki pracy , inne odcinki np A1 Pikutkowo , S8 Jakubów obsługuje Intertoll Construction firma która powstała z ramienia Intertoll Polska na mniejsze przetargi np 6 letnie , taki myk żeby pieniądze wyprowadzić z Polski , dodam że cały zarząd mieści się zagranicą naszego kraju , już nawet nie wiemy kto jest naszym właścicielem

Kamil

Byłem na rozmowie pod Tomaszowem, porażka 2400 netto, wymagania jak by płacili tyle tygodniówki, za takie pieniądze to wole robić na portierni, porażka.

Irek

Były Patrolowiec OD Jakubów, pracowałem 4 zmiany, tyle wytrzymałem, kolesiostwo, atmosfera fatalna, kasa jak za pracę 7 dni w tygodniu, słaba, umowa o pracę - plus, koordynator Piotr(usunięte przez administratora) to człowiek zakompleksiony i jedyny cel jego pracy to upokarzanie tych co mu nie włażą w tylek, 12 godzin jazdy bez przerwy, i wyszukiwanie prac których na szkoleniu bhp zabraniają robić, pod rygorem zwolnienia, komedia,jazda pojedynczo że względu na Covid-19, ale tylko w patrolu, mimo że na drodze nie można nic robić samemu, omijać szerokim łukiem

Karol

Dostajecie premie co miesiąc ?

@Karol

Pensja 2500 netto to jest z premią 300????????????

Ckr
@Tomasz

Taką pensję kolego dostaniesz po kilku latach pracy jeżeli ocena roczna będzie pozytywna

@Ckr

Mógłbyś dodać kilka słów na temat umów o prace jakie są proponowane nowo zatrudnionym pracownikom w Intertollu? Od razu dostaje się kontrakt na czas określony czy na początku są umowy zlecenie?

Moja opinia jest negatywna. Nie polecam. Brak klimatyzacji na kioskach, nie sprawne terminale na 3 kioskach przez co trzeba wychodzić do budki obok zeby przeprowadzić transakcję karta co wiąże się z dużym zagrożeniem dla nas. Drobne trzeba liczyć ręcznie gdyż, sorter może się POPSUĆ i tutaj już nie trzeba pisać, że wydłuża się czas pracy a przełożeni rozkładają ręce i nie ma mowy o wypisaniu NZ. Nerwowi kierowcy którzy stoją w korku. Brak wsparcia z strony kierowników. Już nie wspomnę o braku drobnych. Dramat dramat dramat!!!!

@Marta

Witam, jestem zainteresowany firma Intertoll Construction, ale po Pani opiniach nie wydaje się już ona tak atrakcyjna, czy mogłaby Pani powiedzieć mi coś więcej, o zagrożeniach jakie mogą być spowodowane, przez wychodzenie do budki obok po terminal ? Z góry dziękuje,

@Paweł

Zagrożeń tysiące, przeważnie grozi potrącenie.

Tomasz

Praca w tej firmie (dot OD Jakubów) to totalna porażka, zarobki mniejsze niż w biedronce na kasie, a wymagania jak do poważnej firmy, praca światek piątek niedziela, bardzo niebezpieczna, mimo iż według bhp, OPZ i Koranu, patrole powinny być 2 osobowe,każą jeździć pojedynczo, 12h za kółkiem,jedna wymuszona przerwa 15 min,wypadków bardzo dużo, a to ktoś zaśnie przylepi się do barier, a to ktoś uderzy w auto patrolowe podczas zabezpieczenia jak to na drodze ekspresowej, wiadomo większość pracowników po wypadkach nie ma znaczenia czyja wina, pozbawiana jest życiowej szansy na dalszą pracę w tej firmie ????bhp to fikcja zlecają prace których nie wolno wykonywać jednej osobie w ogóle na drodze ekspresowej, np pracę w pasie rozdziału bez zabespieczenia, koordynator człowiek z kompleksami, próbujący dojechać psychicznie każdego kto sobie tylko na to pozwoli, kiedy były jeszcze nadgodziny dawali je wybranym wazeliniarzom, a koordynator mówił oficjalnie że to nagroda????awanse w tej firmie zależą nie od wiedzy i jakości pracy a od koligacji rodzinnych. Odradzam każdemu

Pogromca Januszy

Byłem na rozmowie o prace w Jakubowie koło Tomaszowa, kierownik czy pseudo ktoś tam to zwykly gbur, szuka jeleni co będą robić w ndz i święta za 2600 netto. Nie polecam

@Pogromca Januszy

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że 2600 netto to może zarobisz po roku pracy albo lepiej ????????????

CKR
@Pogromca Januszy

Patrole pojedyncze ,12 godzin za kierownicą w między czasie robisz za śmieciarza zbierasz z drogi to co inni wyrzucą (najczęściej mocz w butelkach ) ,dodatkowo praca na łopacie w brygadzie utrzymaniowej no i te zarobki najniższe w okolicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Intertoll Construction Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Intertoll Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertoll Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertoll Construction Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intertoll Construction Sp. z o.o.
  • Kartuska 314
    80-125 Gdańsk
  • NIP: 5851416708 REGON: 220051398 KRS: 0000233368

Intertoll Construction Sp. z o.o.