Opinie o Cotes Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cotes Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cotes Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cotes Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Kandydatka

Chciałam zapytać czy przyjmujecie do pracy jest teraz rekrutacja?

Sylwia

Dzień dobry, wszystkie stanowiska pracy na działach Produkcja i Magazyn są na tę chwilę obsadzone. Rekrutacja na ten rok została zamknięta.

@Pracodawca Nowy wpis

Witam, czy są teraz przyjęcia do pracy? Jak można się z Wami skontaktować?

Sylwia Mikuła Nowy wpis
@@Pracodawca

Dzień dobry, Na ten moment nie mamy wolnych wakatów w żadnym z naszych działów. Pozdrawiam serdecznie, Sylwia Mikuła

Aaa Nowy wpis

My też z chłopakiem zastanawialiśmy się jak najlepiej skontaktować się z Pracodawca, bo chciał przyjść na magazyniera a w wizytówce google nie było żadnego numeru telefonu. Wiecie może czy dostałby na początku umowę o pracę? na niej nam zależy

Kris

Czy są przyjęcia do pracy

@Kris

Dzień dobry, w tej chwili nie ma otwartej rekrutacji na żadne stanowisko. Pozdrawiam, Sylwia Mikuła

@Sylwia

Witam. Widziałem post z listopada, w którym napisano, że rekrutacji nie ma, i tyle. Mnie interesuje praca w magazynie czy warunki w nim jakkolwiek się zmieniły? i przede wszystkim czy do dziś kogokolwiek szukano?

W sumie to nie wiedziałem o istnieniu firmy, teraz jak ktoś spytał się o prace to ja odkryłem, bo Szczecin sobie przeglądam. Mnie też coś oferty się nie pokazywały, nawet strony www nie odszukałem a tu pisali przecież, że druga hala powstała. Możecie mi napisać jak aplikowaliście na montera? Na jakie warunki, bo sam bym spróbował

Firma Cotes Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Monter. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Asia

Opiszecie warunki na dziale logistyki? został on podkreślony w jednym z poprzednich wątków lecz bez większego odniesienia. prócz zarobków interesuje mnie głównie atmosfera, jakiej konkretnie można się spodziewać? Omówicie ją?

Mateusz

Witam @Pracodawca, Czy w Szczecinie mają Państwo dział zakupów? Chcę zaproponować współpracę w pozyskiwaniu materiałów do produkcji

Czyli w grudniu już nie będzie żadnej oferty? chyba ze na styczeń już po prostu jeśli już? mam na myśli ten komentarz odnośnie magazynu i produkcji. ja bym się na te produkcje chyba wybrał o ile będą jeszcze szukać. możecie mi napisać jak teraz praca u was wygląda? macie cos ogarniane ze względu na święta? Premie i tym podobne?

Kandydatka

Chciałam zapytać czy przyjmujecie do pracy jest teraz rekrutacja?

@Kandydatka

Dzień dobry, jaka dokładnie rekrutacja Panią interesuje? Produkacja/magazyn czy działy administracyjne?

Sylwia

Dzień dobry. Na ten moment mamy komplet. Można obserwować po nowym roku :) Pozdrawiam.

@Sylwia

Na którym dziale jest komplet bo chyba nie widzę a zostały dwa przytoczone? Dodatkowo co z tym obserwowaniem ofert po nowym roku? czy docelowo będzie któryś dział powiększany? Ze względu na stanowisko o który może chodzić?

Sylwia

Cześć, jaka ocena z pracy na logistyce? Widziałem poprzedni wątek, w zasadzie z ubiegłego roku, gdzie zapraszali do słania cv. Nie wiem jeszcze czy ktoś jest potrzebny ale najpierw proszę o opinie. Warto? I skoro w Polskim oddziale nie było kiedyś logistyki czy też marketingu to jakie są obecne? Coś się rozrosło może?

Arleta Grobelska

Hej. Małe sprostowanie: nie mamy działów marketingu i kadr w Polsce :) Natomiast Dział Logistyki ciągle się rozrasta, więc zapraszam do wysłania CV.

@Arleta Grobelska

Hej. :D to współpraca z tymi spoza PL jak wygląda tak właściwie? I jeśli faktycznie mamy u nas tylko dział logistyki, to jaka jest jego struktura skoro faktycznie się rozrasta? Jest ona bardziej pionowa czy może płaska? Interesują mnie kwestie odnośnie rozwoju zawodowego oraz awansów

Izka

I co, jakie macie wrażenia z pracy jako kontroler jakości? Zauważyłam, że przegapiło mi się rekrutację. Ktoś pytał o proces ale jego ostateczny opis nie padł, każdy ma mimo wszystko inaczej? Co ze stawką? Jest ona negocjowalna?

Cotes Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kontroler jakości w Szczecin. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Sylwia

Rekrutacja jest otwarta na stanowisko Inżyniera Jakości. Dokumenty można składać poprzez firmę rekrutującą Idea HR, OLX, Pracuj.pl. Tam również znajdą Państwo pełną treść ogłoszenia. Serdecznie zapraszamy! :)

czyli awanse są za dobrą pracę czy też nie? nie mam pojęcia jak interpretować poprzedni wątek. jest teraz oferta dla montera z dopiskiem, że nabory są ze względu na dynamiczny rozwój. czy ktoś opowie o tym tegorocznym? co konkretnie w firmie się zmieniło, że poszerza zespół? warto aplikować?

Sylwia Mikuła
@Marta

Pani Marto, oczywiście, że warto aplikować. @PracodawcaCotes ma coraz więcej zamówień, toteż potrzebuje pracowników aby móc je realizować. W marcu otworzyliśmy drugą halę oraz podwoiliśmy ilość zatrudnionych pracowników. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji oraz omówienia nurtujących Panią zagadnień. Pozdrawiam serdecznie.

Jak jest z awansem w Cotes Polska Sp. z o.o.?

Cotes

Za robotę się weź, tylko awanse i lenistwo.

hazardzistka
@Cotes

bo młodzi chcą tylko brać a nic dać z siebie :) - dobra riposta!

Czy Cotes Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Arleta

Hej. Na pewno student będzie u nas mile widziany. Jaki rodzaj pracy/praca w jakim dziale Cię interesuje?

@Arleta

Jest tu szansa na (usunięte przez administratora) praktyk na studia na logistyce?

@Marta

Hej. Tak, szukamy akurat osoby do działu logistyki. Skontaktuj się proszę ze mną przez e-mail agr@cotes.com. Pozdrawiam.

Marzena
@Arleta

Super, a chodzi o wszystkich studentów? Tzn. czy dzienni, ktorzy nie maja szans pracowac na pelen etat mogą tez aplikowac? :)

@Marzena

Hej. Myślę, że wszystko to kwestia dogadania i nie będzie problemu z pracą w niepełnym wymiarze godzinowym :) Kwestia tego, czy jesteś w stanie dostosować się do godzin pracy firmy (pracujemy do godziny 16stej). Jak jesteś zainteresowana to wyślij CV na e-mail, który podałam wyżej. Pozdrowienia.

Julia
@Arleta

A jak łatwo jest przejśc z takiego działu logistyki do np działu marketingu czy HR? Jest taka opcja?

@Julia

Nie ma. W Polskim oddziale nie mamy takich działów.

@Arleta

A można w takim razie dopytać tylko jakie tutaj są?

shanogu

Dzień dobry czy w chwil obecnej Firma zatrudnia kobiety do pracy? pozdrawiam

Shanogu

Dzien dobry, czy w chwili obecnej firma zatrudnia do pracy kobiety?

Kandydatka

Dzień dobry, czym zajmuje się firma cotes co tam się produkuje i czy jest to praca odpowiednia dla kobiet, jakie zarobki oferuje firma na początek i w jakich godzinach odbywa się praca?? Proszę o odpowiedź

Klaudia

Czy firma działa na rynku zagranicznym?

Luki

Witam wszystkich Chciałbym się podpytać odnośnie pracy w tejże firmie . Zauważyłem na olx ogłoszenie do pracy w charakterze pracownika magazynu , i pracownika produkcji . Czy moglibyście opisać na czym polega praca na produkcji ?? jakie czynności są wykonywane , jakie pół produkty są produkowane , czy też pełne produkty ?? Jak wygląda praca na magazynie ?? domyślam się , że może to też być zaopatrywanie produkcji w części potrzebne do montażu . Co bym mógł więcej się od was dowiedzieć ?? pozdrawiam

Czy Cotes Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

zgłoś się. pracy tu nigdy nie brakuje ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Cotes Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cotes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cotes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Cotes Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ul. Kablowa 1
    70-895 Szczecin