Opinie o Konstel Sp. z o.o. w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konstel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konstel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konstel Sp. z o.o. w Białe Błota

Operator Nowy wpis

Jak się pracuje na dziale cnc? Jestem frezerem i szukam pracy. Jakie zadania ma frezer? Czy jest ktoś kto wdroży nowego pracownika? Jakie stawki proponują?

Bożena Nowy wpis

na stronie firmy jest podpis, że jest jeszcze w przygotowaniu a myśleliśmy z narzeczonym, że coś na temat ofert znajdziemy. Wiecie może jakie warunki aktualnie oferują spawaczom i czy przyjmują? Można także dowiedzieć się czegoś na temat ich wypłacalności? Dawniejsze komentarze zastanawiają... jeśli tak było to czy jest to już rozliczone?

Fajny gość Nowy wpis

Firma ma tylko dobra nazwę. Po za tym jest tragedia. Dzień w dzień są kłótnie między szefowa a tym całym jej wspólnikiem. Kłócą się przy pracownikach. Ten cały łysy pajac Robert zero szacunku do kobiet, wyzywa przy pracownikach od różnych na wspólniczkę. Na stołówce myszy, brak jakichkolwiek warunków. Jeżdżą porsche a kupują tarcze szlifierskie do drewna żeby szlifować metal bo są tańsze.... Na wszystkim oszczędzają, nie ma narzeci pracy a chcą mieć zrobiona robotę. Monika to zakłamana baba która kłamie na każdym kroku. Są NIEWYPŁACALNI!!!! (usunięte przez administratora) ŻE PRZELEW POSZEDŁ A PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA!!!! OMIJAJCIE TEN (usunięte przez administratora)

Wojtek Nowy wpis
@Fajny gość

Ile ci nie wypłacili i dlaczego?

Niezatrudniony

Brud ,nie miła atmosfera

Bogdan
@Niezatrudniony

Brud? Nie bardzo rozumiem do czego odnosi się to słowo? Piszesz o nie miłej atmosferze, więc przypuszczam, że rzeczywiście miałeś okazję w tej firmie pracować. Zdradzisz mi jakie stanowisko zajmowałeś? Z góry Ci dziękuję.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Konstel Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jonasz

Słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Czas jest niespokojny więc lepiej zapytać zanim będę aplikował.

Anonymous

Omijać szerokim łukiem. Nie wypłacalni. Pracowałem tam i do tej pory nie dostałem swojego wynagrodzenia. Warunki tragedia, toalety w latach 80 na dworcach pkp byly ladniejsze i czystsze. Stołówka w szatni gdzie na szafach stoją śmierdzące buty. Brak słów

Wojtek
@Anonymous

Jak nie dostałeś to czemu nie pójdziesz do odpowiednich instytucji po swoje? A może jesteś zwolnionym pracownikiem papudrakiem i teraz wypisujesz (usunięte przez administratora) na internecie! Każdy inteligentny człowiek wie jak postąpić w takich przypadkach i podejmuje odpowiednie kroki!

Maciek

Firma tragedia wynagrodzenia płacone w ratach 2 tygodnie po terminie warunki fatalne uważajcie

Izabela

Nicki nie zawsze muszą być prawdziwymi imionami - przecież w internecie każdy ma prawo być anonimowym :) Skoro, jak sam piszesz, długo już pracujesz w Konstelu, to może napiszesz, jak to faktycznie wygląda z wypłatą wynagrodzeń w tej firmie? Czy odbywa się ono raz w miesiącu, czy może na przykład dwa: raz wynagrodzenie zasadnicze, dwa premia?

Ryszard

Trudno uwierzyć , że jest tak źle. Nie zawsze jest z górki ,ale jeśli ktoś chce pracować to nie narzeka.

Habibi

Lipa straszna(usunięte przez administratora) warunki masakra uważajcie ludziska na tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Konstel Sp. z o.o. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Konstel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konstel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Konstel Sp. z o.o.
  • Niedzielna 24A