Opinie o Grandpi Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grandpi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grandpi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grandpi Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Czytam ten temat, że nie macie dodatków nocnych tylko standardowe stawki. A czy wieloletnim pracownikom opłaca się zagrzewać miejsce w firmie i są w jakiś sposób motywowani, np dodatki stażowe są? Podwyżki same z siebie też bywają?

Michal

Dzień dobry. Niestety część opinii w sposób znaczący mija się z prawdą. Mimo to dziękuję za każdą z nich. Zależy mi na ciągłym rozwoju Firmy, zdając sobie sprawę, ze bez współpracowników, którzy dobrze czują się w organizacji to jest niemożliwe. Dlatego chętnie odpowiem na wszystkie merytoryczne komentarze podpisane przynajmniej imieniem. Hejty no name będą pominięte. Michał Szlęk

Marzena Nowy wpis
@Michal

Pisze Pan, że zależy mu na rozwoju firmy, a co z rozwojem pracowników w takim wypadku, to też jest brane pod uwagę? Ciekawa jestem, jak się przedstawia kwestia możliwości awansu, jest taka opcja czy raczej stoi się w miejscu w tej pracy? O ile taki rozwój ma Pan na myśli.

Michał Nowy wpis
@Marzena

Pani Marzeno. Rozwój pracownika i Firmy traktuje tożsamo. Ścieżka kariery każdego współpracownika jest dyskutowana indywidualnie z zainteresowanymi. Michał Szlęk

Były pracownik Nowy wpis

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze kierownikiem Waldek i czy ta sama ekipa robi co kiedyś

czesc mam pytanie jak kiedys pracowałem w tej firmie a bym chciał na nowo wrócić to jest mozliwosć jak myslicie

Natalia
@były pracownik

A jak Ci tutaj szło jeśli chodzi o jakieś wyniki? Oni gromadzą tutaj takie dane może?

@Natalia

mi sie wydaje ze dobrze pracowałem i kierownik był zadowolony ale pytam jak wygląda powrót do firmy czy jest możliwość

Natalia
@były pracownik

hej, myślałam, że napiszesz jakiś feedback odnośnie tego czy udało się wrócić ale do teraz milczysz. udało się? dostałeś to samo stanowisko czy "degradują"?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dam pracę w firmie Grandpi Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Magdalena

Poprawiły się jakoś warunki w firmie? czy nadal nie wyplacaja nadgodzin? Ciekawi mnie jaka jest rotacja na magazynie, czy duzo pracownikow godzi sie pracowac na takich zasadach??

Zakonnica

Dzień dobry, nie polecam tej firmy! Na pierwszym spotkaniu powiedzą,że czasem można zostać nadgodziny,a one tak naprawdę są codziennie- oczywiście darmowe. Zapieprzacie od poniedziałku do soboty za najniższą krajową, ani nie wypłacają godzin nocnych ani nadgodzin. Przerwy na śniadanie też nie ma , jecie w biegu jakby coś

Franciszek
@Zakonnica

Nadgodziny nie mogą być darmowe! Jest to niezgodne z prawem pracy! Dlaczego zgadzacie się na takie traktowanie? Dlaczego nic z tym nie zrobicie? Są instytucje do których takie rzeczy trzeba zgłaszać!

wiesia
@Zakonnica

A czy mogłaby Pani napisać jak to jest z pracą w biurze? Czy pracownicy narzekają? Jaka jest atmosfera?

Elwis

Hej wszystkimi. Jestem osobom, która jakiś czas pracowała w tej firmie do niedawna i chętnie podzielę się tym co się tam dzieje. Jest to dobre miejsce pracy dla ludzi kochających wolontariat. Na start dowiecie się, że "czasami będzie trzeba zostać dłużej w pracy", a to czasem jest codziennie. Ludzi coraz mniej, roboty coraz więcej, a zarobki? Cóż 15zl/h to nie jest najlepszy zarobek za taką robotę, a tyle samo dostajecie za każdą nadgodzinę ( zero dodatków np. nocnych czy wyższej stawki za pracę po godzinach). Pracujecie po 10,12 a zdarza się i 13/14h dziennie. Pracownicy świętują jak mogą iść do domu po 8h. Ludzie są ok, ale lepiej nie zadawać się z nikim bliżej, ponieważ każdy każdego sprzedaje do kierownika. Ludzie są traktowani jak maszyny. Szefostwo nie rozumie, że jest to nieludzka praca i nikt nie ma siły pracować w takich warunkach kilkanaście godzin dziennie, ale ich to nie interesuje bo pewnie rano świętują jak super, że tak dużo towaru się sprzedaje Po 3msc będziecie mieć podwyżkę, której nie zobaczycie. Niektórzy czekają już wiele miesięcy. Myślę, że opisałom wiele. W razie czego proszę pytać

XYZ

Siema , pracuję już w GrandPi dobre 3 lata jako magazynier. Praca jak praca nie jest lekka no ale kto powiedział że praca na magazynie może być taka. Ogólnie prace oceniam na plus jedynym minusem jest oczywiście temperatura na magazynie 4 stopnie , ale da się do tego przyzwyczaić. Ludzie w firmie super , atmosfera także. Kierownik otwarty i pomocny nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem urlopu. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie.

Marzena
@XYZ

Skoro pracujesz trzy lata to nie może być tak źle. A temperatura chyba lepiej niższa jak wyższa. Praca w upałach to jest dopiero. Nic się nie da z tym zrobić żeby było trochę cieplej?

XxX

Firma do kitu.Zero dbania o pracowników. Najlepiej jak by w ogóle nie odpoczywali i cały czas jezdzili. Ciągle nadgodziny których nawet na wypłacie nie widać. Kwitek od wypłat magicznie znika i nikt go nigdy nie widział. Kierowcy nie mają nawet 11 godzinnej przerwy. Kierowca po wypadku, kierownik był tylko zainteresowany wyłącznie samochodem nie kierowcą .Wypłaty obcinane z dziwnych powodów, a Kierownik nagle jedzie na odpoczynek do Turcjii... Brak jakiej kolwiek mentalności do pracowników... nie polecam tam pracować nawet najgorszemu wrogowi!!!

Zuzanna
@XxX

Ciągłe nadgodziny? Czyli ile ich wychodzi w ciągu tygodnia/miesiąca? Wspomniałeś, że nie widać ich na wypłacie... Czyli jak są rozliczane? A z jakich powodów są obcinane wypłaty w Grandpi??

@Zuzanna

Obcinają wypłatę np. Za towar który niby zaginął chociaż w ogóle nie był wydany. Miałem 34 nagodziny ,a dostałem najniższa krajową... Nie jest płacony dodatek nocny ani dodatkowo soboty ...

@Zuzanna

Oczywiście mówię o oddziale w Grudziądzu

Zuzanna
@XxX

Czy w takim razie mogłeś odebrać sobie te wypracowane nadgodziny w inny sposób, mnp. w inny dzień? Czy rozmawiałeś w ogóle na ich temat z pracodawcą? Może przychodzi po czasie jakieś wyrównanie?

PRACOWNIK

Pracuje w firmie już jakiś czas nie podoba mi się ze nie płacą nam Dodatku za nocki tylko wszystko w kopertach a czemu nie na umowie ! i nie pamiętam kiedy się normalnie prace skończyło tylko non stop nadgodziny jednym słowem mówiąc Wielka jedna Porażka

Czy w Grandpi Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Zła

Damian
@Michał

Dlaczego zła? Czyżbyś nie był zadowolony z panującej tam atmosfery? Dla wielu pracowników atmosfera w danym miejscu pracy to główny czynnik decydujący o ewentualnym zadowoleniu stąd też chętnie poznam i dowiem się, jak Ty to postrzegasz. Wyrazisz nieco więcej informacji na ten temat? Dzięki.

x

Nie ma umowy o pracę.

Damian
@x

W takim razie jaki rodzaj umowy jest proponowany przez pracodawcę w Grandpi? Możesz mi powiedzieć czym konkretnie zajmujesz się w firmie i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tym miejscu? Liczę że dasz mi znać.

@x

Firma zatrudnia ponad 150 osób na umowę o pracę. Nie wiem skąd informacja o braku umowy. W razie pytań pozostaje do dyspozycji.

Rojo
@Damian

Umowa pierwsza na zlecenie bo uciekają od.... Kolejna spoko, ale zero szacunku dla pracownika, zero organizacji pracy. Kilka ton przerzucam i kręgosłup wysiada. Jak chcesz szukac pracy w tajich warunkach to szujaj w konkurencji. Placa ok 450zl wiecej na start. Praca dla wytrwalych za śmieszną kasę. Ludzie przychodzą popracuja i odchodzą po miesiacu -2 tyg. Choc nadal pracuje to widze co sie dzieje. Kolege zwolnili za to ze byl na chorobowym bo mu stawy wysiadly. Dalo mi to do myślenia. Czas szukac nowej pracy. Stracile 3 lata zdrowia i kasy. Czas szukac nowej roboty. Niby szef -Michal panoszy sie jakby byl Panem i władcą, kierownik Waldek -spoko koles ,ale gra pod nich. Kogokolwiek zwalniają tlumaczy ze decyzja zarządu, bo tchurze w/w nie maja odwagi tego zrobic i wysluguja sie facetem bogu ducha winnym. Ogolnie przemiał ludzi,od pol roku czego jestem swiadkiem przewinelo sie ok 20 osob. Nikt za tak marne pieniądze nie wytrzyma. Pewnego dnia sie zdziwią jak staniemy na 3 dni. I towar bedzie sam szykowac Panie Michale, Pani Katarzyno- zacznijcie mysmec o pracowniach bo skonczyly sie żarty.

@Rojo

Cześć Kolego ja tam pracuje na Mięsie i Nie Narzekam a jak tak Bardzo ci żle to się zwolnij nikt nas nie trzyma Na siłę a Jak niby w konkurencji płaca więcej to czemu już tam nie poszedłeś.

Rojo
@pracownik

Jeszcze 2 tygodnie

@Rojo

Rojo masz rację we wszystkim co piszesz. Pracowałem tam pare miesiecy- porażka . praco jako drugi etat ok ale jako jedyne źródło urzymania to marność

Mirek
@x

Najpierw od dobrej strony. To nie prawda ,że nie ma umowy. Atmosfera w pracy luźna,mozna pożartować, fajni koledzy, brygadzista Waldek naprawdę równy gość. Koledzy z mięsa super ludzie. Piotrek,Grzegorz, Romek ,Bogdan i inni, Tak trzymać. Pracowalem tam od kwietnia ubieglego roku. Umowa od pierwszego dnia-badania itp. Na koncu przez dwa miesiace potrzebowalem kasy wiec poprosiłem o 12godzin dziennie. Zgodzili sie. Niestety kolano mi wysiadlo. Po chorobowym wrocilem ale tylko po wypowiedzenie. Taki szacunek maja do pracownika. Brygadzista tlumaczyl sie jedynym ,wreczajac mi je. Jak mam pytania to do zarządu. Taka jest ich decyzja. Na szczescie jest duzo pracy i z dnia na dzien mozna ją zdobyć, ale tak nie traktuje sie pracownikow-ludzi ,ktorzy oddaja serce i prace dla firmy. Dziękuję

Adaś
@Mirek

Miras trzymaj się. Cała prawda.

Siemianowiczanin
@x

Tak czytam te komentarze i rzygać mi sie chce. Tam się nic noe zmieniło i nie zmieni. Tak niby zachwalacie Waldemara? A on niby kim jest? Oionkiem na szachownicy sterowanej przez Michała i Kasie. Przez takich jak oni trafilem do Holandii a święta spedzilem sam, wlasnie przez takich niezetelnych pracodawców. Wyplata na czas? Taki ich obowiązek, ale i jak kolega stwierdzil wczesniej nalrzy sie tez szacunek, ktorego sie nigdy nie naucza w stosunku do prackwnikow.

@Siemianowiczanin

Mogę się odnieść do konkretnej sytuacji i osoby, której dotyczy. Nie mam wiedzy, aby na wskutek moich decyzji pracownik musiał wyjeżdżać do za granicę.

@Mirek

Mirku. Wydaje mi się że Twoja opinia jest bardzo subiektywna. Nie rozstajemy się z pracownikami, którzy mieli L4. Na takie decyzje maj wpływ wiele czynników, ale forum nie jest miejscem na takie dyskusję. Życzę wszystkiego dobrego. Michał

@Rojo

Bardzo proszę o nieprzekazywanie nieprawdziwych informacji odnośnie formy zatrudnienia. W naszej firmie 70% pracowników jest z nami od początku Firmy...Odnośnie pozostałej części wypowiedzi opinie pozostawiam czytelnikom...

Ale ubaw

Najgłupsze pytanie jakie usłyszałem na rozmowie o pracę. Co Pana do nas sprowadza, to jak zapytać człowieka bez rąk czy chce sztućce. Porażka.

Laulo

Klienci uwaga na rozwakowane mięsa sa po terminie. Ternin orzydatnosci do np 21go a 22go wyjezdzaja bez dat. Daty zdzierane przrd wysyłka. Oora na sanepid.

@Laulo

Przeciez tak zawsze bylo. Zdziwiiny jesteś?

Kamil
@Laulo

Przecież ta firma to porażka na calej lini. To nie ma towaru, to należy czekać, a i tak cię wykorzystują. Durne sprawdzanie listów, brak organizacji pracy,totalna odiazd Tak Ciezka praca za tak marną pensję. Jeli chodzi o bonusy to zapomnij. Olewają cię. Pracowalem już w dwóch firmach ,ale nigdy nie czulem sie tak zle jak tam. Jedno ,jedyne pytanie. Dlaczego taki przemiał ludzi. Odpowiedzi szukajcie sami. Stracilem tam 2 miesiące zdrowia. Na szczescie tu gdzie pracuje doceniają mnie i innych. Pozdrawiam Werona ,Waldka ,Grzesia,Mirka i Grzyba

Izydor

Mam zupełnie inne zdanie ,ale ja staram się robić swoją pracę tak jak tego oczekuje firma.

Paulo
@Izydor

Co prawda to prawda. Jedyny plus to wypłata na czas. Marna ale jest. Masz determinacje, siły do roboty to dasz radę. Inaczej padniesz . Cholernie ciężka praca, za marne pieniądze,a po 8h nie wiesz jak się nazywasz . Podziwiam tych ,którzy mają ją jako dodatkową robotę. Przerwy co 2ie H po 10min,jak palisz to nie nie najesz się i dużo chłopców podpierdalaczy do kierownika,niestety .Choc kierownik spoko koleś. Pozdrawiam Grand Pi

Szybki
@Paulo

To cala prawda. Zaluje tych 3mcy straconych w tej firmie. Pora zeby Pip sie nimi zajal. Fatalne warunki pracy. Firma niby duza a oszczedzaja nawet na paleciakach,wagach. Prosisz sie ciae o wszystko. Zero odziezy ochronnej dedykowanej do takich warunków pracy tylko zwykle ogrodniczki a kto mądry to w swoich chodzi prywatnych. Kpina !!!!

Wojownik

Witam ! Ogólnie praca fatalna :( Tragedia w zimnym do tego w wodzie, wszystko mrożone. Rękawiczki jedne dostajemy na tydzień co jest kpina jak są to 1 razowe i po chwili są mokre bardzo wiec nie nadają się na kilka razy ... Praca bardzo ciężka zapomnij o 8 h najmniej 10-11h a jak jest inwentaryzacja to i z 14 :( co jest to kpiną ogólnie bardzo słabo najgorsza praca w jakiej byłem. Dodam jeszcze, że pracowników brakuje i musisz robić za 3 :( Hmm zarobki 2500 zł za cały miesiąc z tyloma godzinami

Roco
@Wojownik

Cala prawda

PRACOWNIK

Cześć pracuje w firmie parę Lat i pamiętam swoje początki od razu dostałem umowę o prace na 3 miesiące na początku wiadomo ciężko bo nie wiedziało się gdzie co jest ale teraz po 2 latach to idę do pracy z uśmiechem na twarzy

@paulo tak ciezka jest ta praca? Jest tam dużo kobiet ?

Pomocna

Praca w Grandpi to żenada. Wynagrodzenie najniższa krajowa, brak możliwości podwyżki i rozwoju. Atmosfera w pracy fatalna. Przez 8 godzin musisz cały czas pracować, jesteś obserwowany. Brak przerw na śniadanie. Jak nie palisz papierosów to nie spasujesz innym pracownikom. Szczerze odradzam tam pracować.

Jakie warunki dla handlowca ds. gastronomii ? Czy oferują umowę o pracę i narzędzia - samochód, telefon ? Ile można zarobić?

@Piotr

Warunki do omówienia na spotkaniu. Zapraszam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grandpi Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Grandpi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grandpi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grandpi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grandpi Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bytomska 61
    41-103 Siemianowice Śląskie