Opinie o BTL - Complex Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BTL - Complex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BTL - Complex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTL - Complex Sp. z o.o. w Katowice

Czym w BTL - Complex Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Prezes Danielek Nowy wpis

Czym zachęcają, hmm pomyślmy... kłamstwem, mydleniem oczu, jak (usunięte przez administratora) Klientów i im nie płacić...

Ok Nowy wpis

Ok

EDYTA OLSZA

szybko sprawnie bez kłopotów we wszystkich trzech miastach Polecam

Zenek Nowy wpis
@EDYTA OLSZA

Niezłe ściemy. Gość nie płaci, obraca kasą innych a ty chwalenie. Sam sobie piszesz Danielek hi hi hi

Seweryn M.

Znam od wielu lat obecnie nie pracuję . Ale to chyba jedna z nielicznych firm która przetrwała . Było lepiej było gorzej ale Cierpioł zawsze kasę zapłacił wcześniej czy póżniej w sumie to masa fajnych wspomnień . Pozdrowienia dla Mundka i reszty

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BTL - Complex Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pan znany

Piszecie, że komornik nie ma z czego ściągać ? Wystarczy zajrzeć w zeznania finansowe za choćby 2020r tego Pana. Firma ma kapitał i nie tylko. W 5 minut idzie to sprawdzić :)

Lidia kłos

Fajna obsługa szybka reakcja na problemy . Bardzo fajna obsługa

@Lidia kłos

Czyżby opinie na zlecenie? Bo Danielek to Danielek.. napewno się nie zmienił i jak nie płacił tak nie placi! Nie polecam, a komornicy już nie mają z czego ściągać...

Bartosz
@Prezes

Mówisz że są takie problemy? ;/ Od jak dawna tak się dzieje?

@Bartosz

Od zawsze, do dnia dzisiejszego mam nie popłacone faktury od tego prezesika złodzieja, zaraz kolejna sprawa w sądzie.. już z post komornik ściągnął z nawiązką prawie razy dwa..., teraz czas na btl-complex, trzeba być głupcem by do tego doposcic, tj działanie na nie korzysc dla własnej firmy..! Ale tak to jest jak się kupuje kolejne spółki, danych rachunkow sie nie zmienia i kombinuje jak koń pod górę.. a w starych spółkach kontrolę, komornicy itd... tylko patrzeć jak zaraz post zniknie... I będzie "Danielek bis" haha

Dominika
@Prezes

słabo. Ruszyło się coś w sprawach i udało Ci się odzyskać pieniądze?

Czy w BTL - Complex Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Prezes

Klientą za zrealizowane usługi nie płacą a Ty pytasz o nagrody dla pracowników.. ???????????? pracownicy już sami nie wiedzą co mówić.. Prezes Rules!!!

Aneta
@Prezes

No jakby nie patrzeć powinni najpierw pilnować swoich a dopiero obcych, więc opcja z tym, że ludzie w firmie coś dostają zdaje się być wiarygodna. Ale widzę z tego co piszesz, że w tym przypadku niestety nie? Ale w sumie teraz to już całkiem nie rozumiem, bo widzę, że pisałeś o kupowaniu kolejnych spółek. No to na nie pieniążki skąd się wzięły?

@Aneta

No jak się na kradło na klientach, nie płaconych fv to pieniążki się znalazły by robić to samo pod inna nazwa.. poza tym spółkę można kopić za "parę złotych" do tego typu działań.

Łódz

Pracuje z nimi 16 lat i jak to czytam to ręce opadają różnie bywało ale chłopaki zawsze się rozliczali i dali zarobić . Co by nie gadać to są 20 lat na rynku i zawsze jakiś wychodzą z opresji . Stawki są uczciwe jak jesteś Ok i robisz swoją robotę to i jest kasa i zaliczka jak trzeba . Widzę. Ze tu jest forum dla wszystkich wyrzuconych podwykonawców którzy . Panowie to nie ctrl to nie dp ani od marketing . Jak robisz normalnie to dostaniesz. Uczciwą stawkę a chłopaki potrafią się rozliczyć jak należy A jak zadzwonisz (usunięte przez administratora)C i powiesz ze potrzebujesz większy budżet albo zaliczkę to też dostaniesz . Wiec nie wypisujcie takich bredni bo znam te firmę od wielu lat i naprawdę polecam . Jeśli chcesz pracować i zarabiać to warto . Proponuję wsiąść się za robotę a nie trollowanie w internecie .

@Łódz

Kombinatorzy i tyle. Nie można wierzyć w żadne słowa. Nie dotrzymują umów i jak tylko da się na czymś (usunięte przez administratora), to na pewno właściciel to zrobi. Regularnie pytają o nich komornicy. Trzymajcie się z daleka.

Byly
@Łódz

Hehhehe heh...jasne nikt z wami nie chce mnie nic wspólnego. Nawet w czasach jak mieliscie smyka był problem z pieniędzmi. Pozniej to już żenada. Tylko kasa z góry przed pracą innaczej zapomnij

Prawda
@Byly

Niestety ale to prawda... lepiej sobie odposcic współpracę z tą firmą... a jak już to płatność z góry...

niezatapialni
@Łódz

niezniszczalni nie zatapialni :)

Szymon M.

20 lat temu zaczynali w starym magazynie na Sciegiennego w Katowicach . Wszyscy się z nich śmiali …. A działają do teraz . Pare lat nie jestem w branży ale miło wspominam chodź różnie bywało . Pozdrowienia z Opola .

Witam pracuje od września jako audytor 5000-5500 zł miesięcznie zwrot za hotele i nowe auto więc jak na razie nie jest źle , mam sporo swobody sam ustalam godziny i trasy .

@Marek

Audytor ciekawego czego... hahaha w takim razie jak dobrze płaci to czemu mają tyłu komorników i niezapłaconych faktur u podwykonawcow!!! Jedna wielka ściema te ostatnie pozytywne opinie...

Bartosz B.

Wszystko poprawnie

Beata Moś

Witam czytam i nie wierzę pracujemy z tą firmą od kilku lat . moja opinia jest zupełnie inna - zawsze pomocni - zawsze uczciwi jak coś pójdzie nie tak jest jakieś opóźnienie itp. zawsze mamy informację . od lat obsługują nas ci sami pracownicy - samo to świadczy o firmie . Obsługa telefoniczna oraz e-mail zawsze w czasie rzeczywistym .

Alina Niska

Szybko , sprawnie i solidnie

Aleksandra

Jak dla mnie Ok . Kompetentnie i terminowo

Jakie są warunki zatrudnienia w BTL - Complex Sp. z o.o.?

prezes

pewnie takie same jak dla podwykonawców którym zlecają usługi.. czyli brak płatności za wystawianą fakturę i ściemy właściciela i mydlenie oczu... nie polecam tej firmy...

Dawid
@prezes

Duże są te zaległości w kasie? Nie można się dogadać i załatwić sprawę polubownie, bo to chyba lepsze niż bieganie po sądach, nie?

prezes
@Dawid

Kto ich wie.. z tym człowiek nie da się nic załatwić polubownie, bo to kłamca i krętak.. jego słowo nic nie znaczy... obiecuje, ściemnia, mami.. i na tym się kończy... Nie polecam, z daleka od tej firmy....

Gosia
@prezes

Pan mówi prawdę jak się pomyli. Jest mistrzem manipulacji. Ściema i tylko ściema.

Mirek

Na śląsku wszystko jest ok chociaż teraz mniej zleceń jest

Nie
@Mirek

Hahahaha. Ta firma nic nie ma i ludziom kasy nie płaci.

@Nie

Oj tam, oj tam.. od razu nic nie ma.. a długi, komornicy itd.. ? Hahaha...

Gosia
@Prezes

Oj tak, komrnicy lubią "właściciela". Dzwonią gdzie się da i wypytują o nieistniejące zobowiązania.

Patryk

My pracujemy od 4 lat na przedpłacie zawsze i niema z tym najmniejszego problemu . Dostajemy zawsze płatności 2- 3 dni przed materiałem .

Jaki jest styl zarządzania kadrą w BTL - Complex Sp. z o.o.?

Robert

Właściciel nie wie co to zarządzanie. (usunięte przez administratora)Do tego kombinator. Oszuka jak tylko pojawi się okazja. Nie płaci wynagrodzeń. Nie odbiera telefonów.

RT

Fatalny. To nie jest zarządzanie. Nawet prawnicy od niego uciekają, a komornicy dopytują i wydzwaniają.

Honda
@Robert

Niestety nie zgadzam się z tym co Pan pisze wynagrodzenia są zawsze na czas a współpraca z Panem Danielem to czysta przyjemność. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Czasem zwykła ludzka zazdrość bywa natchnieniem niektórych ludzi do wyrażania kłamliwych opinii o innych. Pozdrawiam Pana serdecznie

oriona
@Honda

Z czasem się przekonasz. To tylko piękna gra aktorska .

@Honda

Pan Daniel jest świetnym aktorem. Kłamstwa wymyśla na poczekaniu. Ma ogromną wprawę w tym. Wszyscy których znam tak samo oceniają współpracę.

@RT

O, widzę, że nie tylko mnie to spotkało. Masakra. Trymajcie się z daleka.

Iza Konieczny

Jak dla mnie wszytko Ok sprawnie i na czas

Uczciwy człowiek

Firma masakra. Nie współpracujcie z nimi nie płacą i nie roznoszą ulotek.

Ala
@Uczciwy człowiek

Czy oni jeszcze działają czy już zbankrutowali? Ostatnio komornik dopytywał się bardzo o prezesa firmy

@Ala

O to Nie tylko Ciebie. Już dwóch komorników mnie o nich pytało.

Zostaw merytoryczną opinię o BTL - Complex Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BTL - Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BTL - Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTL - Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTL - Complex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 54 ocen.

BTL - Complex Sp. z o.o.