Opinie o BTL - Complex Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BTL - Complex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BTL - Complex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTL - Complex Sp. z o.o. w Katowice

Wszytko Ok

Pracujemy dwa lata i wszytko jest Ok

Ok

Ok

On

Ghggyhghhhghhhhgghb jjbh

NIkomu nie polecam współpracy z tą firmą, problemy od samego początku, przez kontakt z obsługą, przesuwanie terminów. Ulotki nie rozniesione, raport (usunięte przez administratora) rozłączanie klienta. Nie zlecajcie nic u nich i nie pracujcie. (usunięte przez administratora)

BTL_COMPLEX

Szanowny Pan Szymon
@BTL - Complex Sp. z o.o.

Panie Danielu bardzo nam przykro również, prosimy o usunięcie odpowiedzi, usuniemy też naszą opinię. Dodamy tylko, że papier był innej grubości niż zamówiliśmy, a z 15 000 ulotek wróciła do nas tylko jedna. Sprawdzaliśmy sami 25 lokalizacji gdzie miały być ulotki, a były tylko w 1 miejscu. Nie chcemy się kłócić, ale rozłączanie telefonu, obrażanie i straszenie sądami to bardzo kiepska praktyka.

Ola
@Szanowny Pan Szymon

Straszenie to podstawowa metoda działania właściciela tej firemki. Nic nowego, nic zaskakującego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BTL - Complex Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Czy w BTL - Complex Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Beniek

Jak mają umowę, to jest dobrze. I jak dostaną wynagrodzenie na czas, to już jest powód do radości.

kolega 2

Proszę Państwa ta firma wszystkie wasze ulotki sprzedaje na skup surowca wtórnego. Nie polecam . Wielka ściema

Robert
@kolega 2

Niestety zgadzam się z tą opinią. Firma dramat, właściciel cały czas kręci, albo nie odbiera telefonów.

Alex
@kolega 2

Uważajcie na tę firmę. Właściciel kombinator. A jak jest problem to nie odbiera telefonów.

Beniek
@Alex

To prawda, standard działania tej firmy. Właściciel straszny kombinator - nie używając mocniejszych określeń, nawet tego co piśmie potrafi się wypierać.

igor

jak dla mnie wszytko ok

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BTL - Complex Sp. z o.o.?

Nic

Na gębę, aby ze wszystkiego się wykręcić

Mirosław
@Nic

Mam przez to rozumieć, że pracodawca ten nie zatrudnia na podstawie żadnej umowy? Tak aktualnie zabrzmiał Twój wpis, dlatego też postanowiłem napisać komentarz po to, abyś go sprecyzował. Czy mógłbyś to dla mnie zrobić? Strasznie mnie to ciekawi, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi.

peter Weiss

Odradzam jakąkolwiek współpracę, poza zdjęciami nie otrzymacie nic, ulotki na makulaturę lub do kosza, zero kontaktu i odpowiedzialności!, przygotowuję pozew.

Daniel Cierpioł - Prezes

Niestety ale BTL-Complex jak i obecny POST to firmy złodziejskie, patrza jak tylko naciągnąć Klienta, nie płacą za zrealizowane usługi firma którym podzlecają wykonanie usługi a swoich klientów oszukają w ilościach rozniesionych materiałów, cenach jak je wogole roznoszą!. (usunięte przez administratora)

Kolega

Masakra nie polecam.

(usunięte przez administratora) i beznajdziejny kontakt. Ulotki nie rozniesione, raporty oszukane!

Witam Szanowny Panie Szymonie Szanowny Panie Hubercie Bardzo nam przykro iż tego typu opinia trafia na forum Go- Work Chciałem zaznaczyć iż pomimo pomimo 5 krotnej zmiany projektu z Państwa strony zrealizowaliśmy zlecenie . Sprawdzili Państwo jakość ilość oraz parametry druku kolejno . Kolejno po zmianie terminy również Państwa strony wykonaliśmy dystrybucję bezadresową w wskazanych terenach . Zgodnie z ustaleniami na miejsce stawił się nasz przedstawiciel Pan Mirosław który w zamiarze miał wykonać kontrole wspólna pomimo faktu iż był umówiony żaden z Panów ani Państwa pracowników nie wybrał się z nami W zaistniałej sytuacji wszelkie reklamację są bezpodstawne o czym poinformowałem Pana bezpośrednio po odstąpieniu od kontroli . W odróżnieniu od Państwa nie wypisujemy wyssanych z Palca opinii o Państwa,, Lodach Bosko ,, w Internecie i mamy odwagę się podpisać . Dodawanie opinii co minute naradę w niczym nie pomoże jednocześnie prosimy administratorów serwisu GO - Worka o usunięcie wpisów . Całość mejli i korespondencji oczywiście do wglądu .

Szanowny Pan Szymon

To nie jest nasza opinia, proszę o usunięcie odpowiedzi:)

Angelika W.

Iga Warska

Bardzo profesjonalna obsługa .

Fredi

Żałuje , że na forum dla pracowników nikt od dawna nie pisał swojej opinii. Jest ku temu powód?

Aaa auto

Trochę wysokie ceny , spoko kontakt szybko i sprawnie fajna obsługa

Przemysław

@TyWiesz, wyraziłeś dosyć długą opinię na temat współpracy z firmą BTL - Complex jednak, czy możesz w sposób szczegółowy wyjaśnić swoje doświadczenia związane z tą firmą? Przedstaw, proszę, jaka konkretnie sytuacja wpłynęła na wyrażenie przez Ciebie, takiej opinii o tej firmie. Uzasadnienie opinii będzie pomocne dla osób, które rozważają w przyszłości współpracę z tym pracodawcą.

Przemysław

@Łukasz, czy było to Twoje pierwsze zlecenie przekazane do realizacji firmie BTL - Complex? Czy w dalszym ciągu w Twojej sytuacji, nic się nie zmieniło? Firma w jakiś sposób określiła się co do realizacji opłaconego zlecenia? @TyWiesz, z komentarza, który napisałeś wynika, iż posiadasz informację na temat pracy w firmie BTL - Complex. Możesz opisać, szerzej mechanizm jaki stosuje pracodawca odnośnie realizacji zleceń z zewnątrz? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o BTL - Complex Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BTL - Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BTL - Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTL - Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTL - Complex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 54 ocen.

BTL - Complex Sp. z o.o.