Opinie o Angloville Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Angloville Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Angloville Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angloville Sp. z o.o. w Kielce

Mateusz

Rekruterka po rozmowie zapewniła, że przed świętami przedstawi informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji - do dzisiaj brak kontaktu. Szanujmy swój czas - skoro ja poświęciłem 2h na dojazd do biura (w czasie gdy większość rozmów, szczególnie na 1szym etapie odbywa się zdalnie) i rozmowę z Wami, to poświęćcie kilka sekund na powiadomienie mnie o wyniku, chociażby smsem. Rekrutacja jest dla obu stron, nie tylko firma robi Casting. Każdy kandydat powinien wiedzieć na czym stoi, zwłaszcza, że firma sama to zapewniła.

@pracownik

A mnie nie. Malo tego, po moich komentarzach nagle ich srednia ocena jako pracodawcy skoczyla, komentarze o wychowawcach przepuszczajacych dzieciaki do sklepu po alkohol zniknely, dziwie sie ze jest jeszcze ten o tym, ze nie placa na czas i to nie jeden. zero odpowiedzialnosci, wartosci, najwazniejsza kasa, a kierownik jest wychowawca

Dlaczego oferty pracy z Angliville w Kielcach na stałe figurują na różnych portalach?

Witam poprzedni komentarz stal się dla mnie zastanawiąjący, zwłaszcza, że wychodzi teraz potwierdzenie jego treści. z czego ono wynika? ktoś wyżej dodatkowo pytał o ewentualne wymogi, trudno je spełnić by moc się sprawdzić?

Współpracuje z Angloville od wielu lat i bardzo sobie chwale prace z nimi. Wspaniali ludzie, cudowna atmosfera fajne możliwości. Jak ktoś się zagłębi w działalność firmy to zrozumie, że firma dziala mocno sezonowo ( organizują wyjazdowe programy językowe). Podczas takiego sezonu zatrudniają masę ludzi. Tak jak wspomniałam wcześniej współpracuje z nimi od lat, dlatego widzę jak bardzo firma się rozwija, myśle że właśnie z tego powodu wciąż rekrutują.

uehwh
@Karolina

Niestety, slabo placa. Za 7 dni kierownikom oferowalo widelki 1500-1800, koordynatorzy maja niewiele wiecej

Mimi Nowy wpis

Od niedawna współpracuje z firmą Angloville ale myślę że już śmiało i uczciwie mogę podzielić się swoimi wrażeniami. Od samego początku firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo miła rozmowa wstępna z rekruterka, później spotkanie z nią i moim przyszłym managerem. Wszystko przebieglo w miłej i luźnej atmosferze. Szybko wrócili do mnie z informacja zwrotna i dalszymi krokami potrzebnymi przy zatrudnieniu. Wszyscy już na wstępie byli bardzo pomocni i uśmiechnięci. Gdy już dołączyłam do zespolu, wszystko było już dla mnie przygotowane i zaplanowane, dzięki czemu bardzo naturalnie zniknął stres zwiazany że zmiana pracy i czym nowym. Ekipa jest bardzo fajna i zbudowana ze świetnych specjalistow, którzy zawsze sa chętni do pomocy. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o dołączeniu do tej firmy

Baśka Nowy wpis

dzień dobry, to ilu głównych księgowych tak w sumie potrzeba? widziałam teraz wzmiankę na temat tego stanowiska a właśnie jestem tu z oferta na nie. zainteresowały mnie wskazane widełki placowe, ponieważ są dość szerokie. Z czego wynika ta różnica liczona od 10 do 20 tys zł?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Angloville Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się dobra atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna. Niestety w biurze Angloville tylko na początku. Szczególnie główna księgowa M. i manager M. W sezonie są roszczeniowi i niemili. Ciężko się pracuje w takiej atmosferze. Z pozostałymi pracownikami można się dogadać.

Na podstawie poprzedniego wątku chce dopytać czy faktycznie nikt po nadesłaniu CV nie otrzymał nigdy negatywnego feedbacku? Po prostu chce wiedzieć ile musze czekać, ponieważ interesuje mnie ta oferta dla specjalisty ds. turystyki a jedna Pani pisała, że tylko dwa dni oczekiwała

Firma Angloville Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Sales Manager. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Patrycja
@123

Moim zdaniem to kolejna firma zbywająca i oszukująca. Ogłaszają się co jakiś czas i jakiś nikogo nie mogą zatrudnić. W mieście, gdzie filologów angielskich jest nadmiar! Co roku uniwersytet wypuszcza kolejne dziesiątki bezrobotnych! Angloville wymagają tylko podstaw języka, obsługi komputera i social media. I żeby umieć dzwonić przez telefon. To co wszędzie. W sumie każdy to umie bez szkół. Aplikowałam do nich kilkakrotnie i nigdy żadnej odpowiedzi. I sama jestem filologiem. Wierzyć mi się nie chce, że te wszystkie firmy, co się tak ładnie ogłaszają, nie są w stanie nikogo wybrać! Przeszłam takich aplikacji wiele, zazwyczaj tylko zabierają czas i nie dadzą odpowiedzi zwrotnej. Chyba im się po prostu nudzi i nie mają co robić z nadmiarem czasu za biurkiem.

Maria
@Patrycja

To co tam trzeba robić, jeśli są takie wymogi? Że tylko komputer i podstawy języka, jeśli to prawda. I ile można dostać za takie wymagania?

Krystyna
@Mateusz

Nie próbowałeś sam sie kontaktować z firmą? Może uzyskałbyś jakies informacje? A w ogóle na tej rozmowie o co pytali? Długo trwała?

@Krystyna

Nie kontaktowałem się z firmą. Wynik rekrutacji był wiadomy, skoro sami nie zadzwonili. Coś nie zagrało, nie chcieli ze mną współpracować - zdarza się. Oczekiwałem jedynie informacji zwrotnej z ich strony, co zresztą sami zapewnili, że nastąpi. Co do rozmowy - trwała 30-45 minut. Poza mną brały w niej udział 3 osoby - rekruterka, manager (spóźniony kilka minut) i head of sales (?). Pytania o doświadczenie i typowe: co gdyby klient powiedział, że ..., albo jak argumentowałbym sprzedaż etc.

Tomasz
@Mateusz

@Mateusz rozumiem ze brałeś udział w rozmowie na sprzedawcę. Tez byłem w grudniu na takiej rozmowie w Angloville. Muszę przyznać ze mam całkowicie inne odczucia. Tez były 3 osoby. Rekruterka i Pan manager ( oboje bardzo mili) i Pani manager - on line (w zasadzie tylko się przysłuchiwała rozmowie) Rozmowa odbywała się w fajnej atmosferze, bardzo szybko mogłem się trochę rozluźnić i nie potrzebnie spinać z powodu niezręcznych pytań. Finalnie nie zdecydowali się na moja osobę, ale Pani rekruterka zadzwoniła do mnie jeszcze przed obiecanym terminem i wytłumaczyła co nie zagrało i nad czym mogę popracować. Muszę przyznać ze to była bardzo miła rozmowa, mimo ze nie dostałem tej pracy

@Tomasz

o to fajnie, że wyjaśnili co i jak, bo nieczęsto się to zdarza... a porady jakieś masz na podstawie tego doświadczenia? zwłaszcza w kontekście wymogów, jest szansa żeby jakoś napomknąć o mogło im nie zagrać? zaraz wyjdzie, że wiele komuś brakuje to lepiej może na rozmowę jeszcze się nie pchać

Tomasz
@Karolina

Pani rekruterka wyjaśniła mi ze oczekują bardziej empatycznej i intuicyjnej sprzedaży. Oni sprzedają wyjazdy dla dzieciaków i głównie rozmawia się z matkami. Ja całe życie pracuje w call centre ze skryptem i widocznie mi tego zabrakło. Ale cała rozmowa była bardzo miła.

Jolanta
@Tomasz

Na tej rozmowie były jakieś scenki sprzedażowe do przedstawienia? Czy tylko wypytywali? Jak to mniej więcej wyglądało?

@Mateusz

I jeszcze cos, nie wyplacaja kasy na czas. Wieczne obsuwy czasowe

@kssjsu

Szczerze, to mega mnie dziwi taka opinia. Pracuje w Angloville już kilka lat i co miesiąc tuż przed pierwszym wypłata jest na moim koncie. Wiem, że dziewczyny bardzo tego pilnują.

@pracownik

Takie pytanie odnośnie spotkań integracyjnych, w ogłoszeniu na marketing specialist jest napisane, że trzeba je odbyć co jakiś czas. Tak się składa, że ja mam do siedziby dosyć daleko i chciałabym pracować zdalnie, czy przymusowe są te spotkania naprawdę? Martwie sie o to, jak to wygląda

Już była

Moim zdaniem Angloville jest wyjątkowy! Dbają o swoich pracowników, zapewniając im dobrą atmosferę i wsparcie. Bardzo cenie sobie otwartą komunikację i relacje które tu nawiązałam. Jest wiele wyjść integracyjnych- wspólne śniadania i imprezy czy np. świętowanie urodzin co jest bardzo miłe.

Fhnkh

Ja osobiście polecam pracę w Angloville Panuje tu bardzo fajna atmosfera, nie ma rywalizacji między pracownikami i jakiegoś wyścigu szczurów. Jest fajny zgrany zespół Wynagrodzenie jest ok, nie można narzekać.

Fhnkh

Ja osobiście polecam pracę w Angloville Panuje tu bardzo fajna atmosfera, nie ma rywalizacji między pracownikami i jakiegoś wyścigu szczurów. ???? Jest fajny zgrany zespół Wynagrodzenie jest ok, nie można narzekać.

Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń kadry wyjazdowej dużo ma tych osób do szkolenia zazwyczaj, o którym wspominają w ofercie? Może to takie szczegóły, ale powiem szczerze, że szukam bardziej kameralnego miejsca. Nie lubię pracować wśród tłumów, że tak to ujmę, i do nich mówić, stresuje mnie to.

Maria
@Ania

To to jest praca na dłużej czy bardziej projektowa, że projekt się kończy i dziękujemy? Wytłumacz, o co chodzi z tą sezonowością zatrudnienia, o którym mówisz. I na jakie stanowiska teraz rekrutują?

@Maria

Ja pracuje z nimi w czasie wakacji. Jestem koordynatorem na programach. Nie wiem jakie teraz są rekrutacje ale kadrę wyjazdowa rekrutują przez cały rok

@Ania

Mnie to właśnie interesuje, czy jak się współpracuje długofalowo, to jest za to jakaś lepsza kasa? Tacy sprawdzeni pracownicy mają wyższą kasę właśnie za to, że doświadczenie i lojalność?

uehwh

Angela

Do dziś jakie macie wrażenia już po samej rozmowie rekrutacyjnej? Ktoś wskazywał, że z jego perspektywy zdawała się być ona dość profesjonalna, czy dalej tak właśnie jest? myślę o zatrudnieniu jako konsultant edukacyjny, zwłaszcza, że obecnie podawane są widełki liczone od 6,000 do 10,000 zł przy kontrakcie. Możecie się odnieść mimo wszystko do tej różnicy w postaci 4,000 zł? jak oceniacie wyrabialność tego górnego progu?

@Angela

u mnie rozmowa kwalifikacyjna przebiegala z jakims facetem, formularze po rozmowie wyslalam, nie odezwali sie, olalam. Pod koniec czerwca im sie przypomnialo ze nie maja obsady, wiec mnie wzieli, bez szkolenia.

A to czekaj, po jakim czasie od tamtej kandydatury się odezwali? Ciekawi mnie jak długo trzymaj dokumenty i tym podobne. i bez tego szkolenia to jak sobie dalas rade? Inni pomagali?

ndjssj

No niespecjalnie dawalam sobie rade, dlatego podziekowalismy sobie za wspolprace. CV wyslalam w kwietniu, mieli mnie nie pytac o angielski (nie wymagali), ale jednak zapytali. Odeslalam im formularz i sie nie odezwali. Nagle napisala do mnie jakas inna osoba od nich w czerwcu, ze poszukuja kierownikow, akurat mi sie wykruszylo jedno zlecenie, wiec pojechalam. kierownik tam jest od wszystkiego - od pilnowania dzieci, od problemow wychowawczych, kadrowych, a koordynatorzy to bogowie ktorzy gadaja po angielsku - na szkoleniu to traktowanie podtrzymuja, zero wspomnienia o odpowiedzialnosci. Jak sie z tym nie zgadzasz, nie pracujesz.

Irma

Szkoda, że nie odpowiadają na wysłane cv, wakaty na stronie kariera cały czas dostępne. Ani do mnie, ani do moich koleżanek nikt nie odpisał.

Tom

Miałem rozmowę rekrutacyjna w tej firmie. Muszę przyznać ze wyglada to bardzo obiecująco i profesjonalnie.

Karina

Współpracuję z Kingą i jest to osoba uczciwa, otwarta i gotowa do pomocy. Wnosi wiele pozytywnych cech do naszego zespołu. Naszą firmę tworzą ludzie i pozytywna atmosfera jest właśnie tym, co wyróżnia nas na rynku. Domniemam że opinia pochodzi od osoby która nie ma żadnych doświadczeń związanych z pracą w Angloville.

Damian
@Karina

A co jest takiego pozytywnego w relacjach jakie między sobą macie w firmie, że uznajesz to za wyróżnik Waszej organizacji? Zastanawiam się jak jest u Was ze szczerością wobec siebie nawzajem, czy z otwartością na krytykę? A przede wszystkim ze zdolnością do zażegnywania kryzysów oraz konfliktów?

obecny

Pracuje w Angloville już jakiś czas i uważam że to bardzo fajne miejsce ze wspaniałymi ciepłymi, pomocnymi i meeega zdolnymi ludźmi. To niesamowite, że na rynku kieleckim jest tak szybko rozwijająca się firma a w zasadzie mało co o niej słychać. Jedyny minus to chyba tylko to, że biuro mieści się w samym centrum i ciężko tu o miejsce parkingowe. Mimo wszystko polecam :)

@obecny

Osobiście bardzo sobie chwale prace w Angloville. Pracuje tu już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Praca jest ciekawa, ludzie się lubią i są ze sobą zżyci, finanse tez są Ok. Jest dużo akcji integrujących zespół, atmosfera jest bardzo fajna.

@@obecny

Atrakcje integrujące? Super. A co to konkretnie jest? Spotkania, wyjazdy, weekendowe wypady? Co to jest i jak często w roku to się odbywa??

Aga
@@obecny

No a mnie ciekawą właśnie te OK finanse? Czyli ile płaci firma? Np. jaką pensję może dostać taki junior na start bez doświadczenia?? Jest szansa na 4000 zł netto?

Pracujesz na specjalista ds. social media w firmie Angloville Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Fajna przygoda. Dużo zmiennych, dość intensywnie ale cudowni ludzie, fajna atmosfera i produkt który daje satysfakcję. Nie da się nudzić.

Co to znaczy, że dużo zmiennych? Zmiennych, to chodzi, że wiele produktów, które się zmieniają, czy że zmiennych czynników, od których zależą zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Angloville Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Angloville Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Angloville Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angloville Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Angloville Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Świętego Leonarda 1 lok. 8
    25-311 Kielce