Opinie o Euro Doner Poland Sp. z o.o. w Zduny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro Doner Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Doner Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Doner Poland Sp. z o.o. w Zduny

Klaudia ????

Pracowałam tam zaledwie na tej myjce (usunięte przez administratora)20 tygodnie to był mój rekord ginesa haha najdłuższa praca roku xd...i (usunięte przez administratora) mnie zwolniła bo nie byłam na jej usługi i tej reszty (usunięte przez administratora) jak chciala z tego całego (usunięte przez administratora) to tylko jeden chłopak był tam wporzadku nie pamiętam nazwiska ale imię kojarzę Krzysiek!!! Reszta to banda (usunięte przez administratora) !!!

Seba

Natej myjce to same (usunięte przez administratora) pracują specjalnie ich tam dają bo nikt inny normalny nie pójdzie do tej Przybylskiej !!! Pracować udaje nie wiadomo kogo a jest zwykłym zerem porządnie mopa nie umie trzymać a co do dopiero ludźmi zarządzać...patolisz tyle powiem i rządzi ludźmi i ci którzy się jej słuchają mają dobrze tak jak np. Ilona ta bez zębów co ma 40 parę lat a wygląda na 70 chociaż nie wiem czy jeszcze ten swój pracuje tam !!!

Mariola ????????????

Ja nic lepiej nie powiem bo szkoda słów pozdrawiam firmę ????????

Olga????

Potwierdzam słowa śyrenki pracuje tam i jest totalny bajzel ta (usunięte przez administratora) trzeba by zwolnić

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Doner Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Można więcej informacji na zaistniałą sytuację co pani opisuje zapraszam do firmy :)

Set

Pracowałem tam krótko i nie polecam!!!! Dziwię się szczególnie kobietom że pozwalają tak sobą pomiatać!

Była pracownica
@Set

Kobiety bardzo żle traktują,poniewierają,

Była pracownica
@Set

Wystarczyło zobaczyć jak były kierownik opisał była jego pracownicę na jej profilu na faceboku.Co słowo k......aaaaaa.Nie dało się tego czytać.Byli i obecni pracownicy Dunia Doner czytali.

Grażyna
@Była pracownica

Słucham?? W XXI wieku jeszcze takie rzeczy czytam, masakra.. co tam dokładnie takiego się dzieje, widzę ze nie iść tam tylko wręcz uciekać należy

Adrian

Jak wyglądają zarobki? Bo mówią, że poniżej 3000 brutto

@Adrian

Tak nic wiecej nie dostaniesz gola najnizsza na wielkie zarobki nie licz

Stefan

Jak wyglądają zarobki w dziale technicznym?

Amo
@Stefan

Chce pan pracowac wiec skontaktuje 732700026

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Euro Doner Poland Sp. z o.o.?

szukajacy pracy

Witam widzialem sporo ogloszen do pracy na rozne stanowiska w tej firmie. Powiedzcie czy warto sie tam zatrudnic na jakie wynagrodzenie mozna liczyc jaka jest atmosfera przelozeni i wogole. Prosze o wasze szczere podpowiedzi. Pozdrawiam

Kolo

Uwaga wypłata 15,05 ,2020 znowu opóźnienia normalne a urlopy to koniec z zmuszaniem brać urlop bo mięso nie dojechało informujemy państwowa inspekcje pracy oraz sanepid ale nie miejscowy tak (usunięte przez administratora) przeczepia ,że albo złapie albo będzie sam te kebaby robił .

@Kolo

A wyplata ktorego wyplacana 1 czy 10 bo opinia napisana 5 maja ze wyplata z opoznieniem 15 maja dziwne jeszcze pytanko mozna liczyc na premie czy tylko najnizsza

daro
@xxx

no nam za faktury po 3 miesiącach płacą,massssssaaaaakkkkkkrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa jeszcze trza się prosić i wezwania wysyłać,

Karol

@Kolo to są tutaj przymusowe urlopy?

Czy można w Euro Doner Poland Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

xxx

Raczej nie chyba mozesz liczyc na dodatek wiekszej ilosci pracy nic wiecej wyzysk za najnizsza

Kolo

To jest porażka tam to dobrze tylko Turkom ,nas Polaków traktują po macoszemu nie płaci na czas ,a 2019 to makabra czas na państwa inspekcje pracy tam należy zrobić porządek

byly kebab
@Kolo

Mozesz cos blizej opisac ?

byly keba
@Kolo

Tez sie nie dziwie ze nikt niechce tam isc bo szuka ciagle ludzi przez urzad specjalistow ds kebabu hahaha za najnizsza to napewno szybko ich znajdzie poza tym jak tak jest faktycznie zle to zglosic ten bajzel do pip i zwalniac sie jak na czas nie placi

byly keba

Podobno maja przenosic zaklad z Kobierna i budowac nowy w Cieszkowie tylko ciekawe skad wezmie ludzi do pracy

byly kebsb

Ludzie porazka robota za najnizsza krajowa zadnych podwyzek a wymagania i uganianie czlowieka ktory by musial byc robotem ktory zrobi sto rzeczy narazwarunki takie sobie robota w warunkach chlodniczych tylko dla wytrwalych . Towarzystwo mozna powiedziec miedzynarodowe turcy polacy ukraincy ogolnie robota ciezka jakb to na produkcji ale za marna kase jak na te czasy z tego co ewiem to caly czas szukaja ludzi do roboty na produkcje oglaszaja sie w urzedzie tylko nikt tam niechce isc . Wlssciciel zamiast dac ludzia podwyzki to buduje hotel dla pracownikow tylko po co skoro ich nie ma i ciagle szuka slabo Panie Omar. Ogolnie to taki pomaranczowy folwark turkow ktorzy mysla ze znajda glupich do roboty a oni beda ludzi miec za nic kto zre jesscze ten kebab to niewiem. Ogolnie moja ocena 2/6

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Doner Poland Sp. z o.o. - Zduny

• Jak się pracuje w Euro Doner Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Doner Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Doner Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Doner Poland Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 3
    63-760 Zduny
  • NIP: 7881939599 REGON: 300613845 KRS: 0000285827

Euro Doner Poland Sp. z o.o.