Opinie o Euro Doner Poland Sp. z o.o. w Zduny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro Doner Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Doner Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Doner Poland Sp. z o.o. w Zduny

Kandydaci Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Mam pytanie: czy ta firma zatrudnia cudzoziemców? Szukam pracy dla kilku kandydatów.

Emila Motycka Nowy wpis

Pracowałam tam prawie dwa lata i to co się dzieje w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie.. wypłata najniższa krajowa a trzeba (usunięte przez administratora) jak na akord.. tyle że najniższą krajową dostawaja Polacy, Ukraińcy mają kilka stów więcej od Polaków a Turcy jeszcze więcej od Ukraińców.. i co najlepsze wszyscy pracują na produkcji na tym samym stanowisku.. więc nie bardzo wiem jak to jest liczone.. traktowanie ludzi poniżej krytyki.. kadrowa miła tylko dla swoich wybrańców resztę miesza z błotem.. przypylska z myjki na wszystkich kabluje u szefowej.. mało tego ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) i wszystkich obraża.. majstrowie (Turki) bez kwalifikacji na to stanowisko, szkoły nie ukończyli a stanowisko dostali bo uwaga są TURKAMI a sami nie potrafią wykonać tej pracy która wykonują pracownicy u nich na dziale.. w firmie pracują różne narodowości a po polsku po większości dogadasz się tylko na rozbiorze.. Kobiety są tam traktowane jak zero, a raczej przedmiotowo.. Wytrzymałam tam tyle czasu tylko dlatego, że drugi majster na moim dziale był całkiem spoko i osoby przy moim stanowisku pracy też całkiem miłe i pomocne ale reszta tej bandy to jakaś tragedia.. już nie mówiąc o tym w jakim zimnie i smrodzie się tam pracuje.. podziwiam ludzi którzy pracują tam kilka albo kilkanaście lat bo dla mnie to jest nie do pojęcia.. pozdrawiam

Czy można liczyć w Euro Doner Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Doner Nowy wpis

Świat wielkich nietykalnych państwa Małeckich którzy wyobrażają sobie że bez nich ta firma nie będzie funkcjonowała, wielka dama co nawet sprzątać nie potrafi i tylko ploty roznosi interesuje się tylko plotkami i ma z tego satysfakcję, wymyślają razem z tym swoim wszech wiedzącym bajki wyssane z palca, jedna wielka klika nierobów

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Doner Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Grażyna

Przeczytałam tutaj komentarz o słabym traktowaniu pracownicy, czy takie sytuacje wciąż mają miejsce? Zależy mi, żeby wiedzieć, czy atmosfera jest okej, nie mam zamiaru się w pracy denerwować niepotrzebnie.

Asia

A macie nr do tego krzycha z myjki ???

@Asia

A do czego Ci potrzebny jego numer ? Napisz do niego na Facebooku to może Ci poda bo tutaj lepiej nie podawać takich rzeczy

Paulina

A to w ogóle można tak czyjeś prywatne dane od tak sobie publicznie udostępniać? A on ma kogoś może? ;)

Nie wiem zapytaj go ;)

Była pracownica mielone

Pracowałam kiedyś na tym dziale przez 4 lata.Była sytuacja,że Katarzyna Przybylska przychodziła na halę i hamskie oddzywki miała do Pauliny Wasilewskiej, przeżywała ją " Maślanka",jeszcze bezczelnie się śmieje,kilkakroć przez nią płakała.Po Paulinie jeździła jak po ślepym koniu.Paulina jeździła rowerem do pracy po 18 km,ze względu na brak dojazdów,zawsze uśmiechnięta,życzliwa.

Alicja
@Była pracownica mielone

Przykre to :( Wiesz może czy nadal tam dochodzi do takich sytuacji? Może już coś się polepszyło?

Patryk

Co się dzieje ? Ja też miałem iść do pracy jutro nawet nie idę niech ciągną mi palę...jak będą dzwonić to będę mówić nie ma takiego nr.

@Patryk

Ej ale spokojnie z tym wyrażaniem się, to forum jest miejscem publicznym nie powinno się tak nieładnie tu odnosić. :/ Opowiesz spokojniej w czym masz problem z nimi konkretnie?

@Paulina

Problem jest taki konkretnie ze nie wiem kto kogo tam rucha ale widzę że bez tego za daleko w tej firmie nie zajdziesz chyba ze lubisz się wypinać jak w więzieniu po mydło pracowałem tam jakiś czas i pani kierownik z myjki która stosowała (usunięte przez administratora) myślała że wszystko może chociaż nadal tak myśli i udaje wielka panią z podstawowym wykształceniem jak oni czegoś z tym nie zrobia to nikt tam nie przyjdzie do pracy tyle w temacie

@Antoni szprycha

Faktycznie źle to brzmi, aż trudno się dziwić, że pozwalasz sobie na takie przytyki na forum... No ale jak widzisz ludzie dalej przychodzą i wszystko stale się kręci. Ja to raczej wątpię, żeby to od tak upadło, chyba że się mylę?

Mietek
@Paulina

Niech kazdy patrzy na siebie anie na innych

@Mietek

Oczywiście, zgadzam się z Tobą. ;) No ale jak widać niestety nie każdy do tego się stosuje... Widzę, że jesteś pracownikiem, może Ty powiesz coś o firmie z własnej perspektywy? ;p

Były pracownik kebsa

Jeszcze trochę to pani przybylska będzie musiała się kręcić tak jak rollo żeby gdzie kolwiek się przemieścić bo ledwo juz chodzi nogi powoli nie wyrabiają ale co racja to racja ja trzeba zwolnić bo z tego co mi wiadomo to nikt tylko przez nią nie chce tam pracować na tym stanowisku co ona bo każdego wykańcza psychicznie

ABC
@Były pracownik kebsa

Przerażające opis tego co dzieje się w tej firmie. Nikt nie panuje nad tym co się tam dzieje . Z opisów wynika że firmą zarządzają osoby niekompetentne. Jak można dopuścić do tego żeby kobieta,,monstrum" niszczyła inne osoby, ale w tej firmie nie tylko i zachowanie tej pani chodzi tą firmą z tego co tu piszecie to koszmar, i horror ludzi którzy tam pracują ( oczywiście z wyjątkami ulubienic szefostwa)

Teresa
@Były pracownik kebsa

Przykre że jedna osoba ma taki wpływ na pracę innych osób :( Czy mimo to między pracownikami panuje dobra atmosfera? Można liczyć na koleżeńską pomoc i wsparcie? Zawsze to jakoś łatwiej jak się ma przyjaznych ludzi wokół siebie...

Emilka

Serio zaczęłam tam pracę zobaczę co będzie dalej

@Emilka

A co może być dalej jeżeli zacznie z tobą rozmawiać I jej się nie spodobasz to cała firma będzie o tobie wiedzieć wszystko takie są realia w tej firmie

Dorota
@Antoni szprycha

Pracowałeś tam, żeby wydać taką opinię? Masz jakiś przykład takiej sytuacji?

@Dorota

Tak pracowałem tam około 7 lat i mam bardzo dużo dowodów więc wiem co mówię i jaka opinie wystawiam

@Antoni szprycha

A to faktycznie długi staż masz za sobą, pewnie dużo doświadczeń. Obawiasz się po prostu podpisywania pod nimi swoim imieniem i nazwiskiem? To zrozumiałe, jeszcze by Cię pozwali za coś :/

Antoni szprycha

Cos trzeba by zrobić z tą kobietą ponieważ ona przechodzi ludzkie pojęcie robi z ludzi (usunięte przez administratora) a sama lepsza nie jest ale każdy boi się odezwać i nie wiem dla czego ? Straszy wszystkich czy co ?

Antoni szprycha

A dla czego uważasz że jej nie zwolnią? I dla czego masz takie zdanie sprecyzuj

Iwona

Firma gorsza niż (usunięte przez administratora) bo tam chociaż zarobisz a tu nic

Sonia

Rozwo o pracę zakończona było miło do zobaczenia ????

Halo świry

To jest psychiatryk czy firma?

Aleksandra Jach

Pracuje tam od niedawna niestety nie mogę powiedzieć na jakim dziale !!! Byłam przyjęta z pewna dziewczyna co pracowała pierw na rozbiorze potem dali ja namyke potem biedna została wykończona na myjce !!!(usunięte przez administratora)!!! Bardzo kulturalną zawsze pomocna! I co najważniejsze zawsze uśmiechnięta

Nożownik

Stara (usunięte przez administratora) brzydka jak idzie przez chale to cała firma się czesie jak by koniec świata był uciekajcie bo tornado idzie !!!

Grzegorz

Tam jest mistrzostwo świata najlepsza firma roku !!! To jest kobietą nie dorozwineta debilka przychodzi na rozbiór i Sie śmieje jak jebany debil która każdy by chciał brać a palcem by nikt ja nie ruszył stary rozjebana czalg..!!! A ten schenol to chyba ja rucha kiedy chce bo firmę kerezuluje i robi co chce !!

Ala pracownik

Ale tak na ogół wporzadku jak by jej nie słuchał to by nawet był oki nie nadaje się Przybylska na szefa zwykle (usunięte przez administratora) i mięsem rzuca w ludzi na rozbiorze

Andrzej Pracownik

Tam jest (usunięte przez administratora) przychodzi Kasia do mnie i na własnych pracowników wyzwa i że otruje ich płynami strach tam robić !!!same (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Doner Poland Sp. z o.o. - Zduny

• Jak się pracuje w Euro Doner Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Doner Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Doner Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Doner Poland Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 3
    63-760 Zduny
  • NIP: 7881939599 REGON: 300613845 KRS: 0000285827

Euro Doner Poland Sp. z o.o.