Opinie o Work & Profit Group Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Work & Profit Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work & Profit Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work & Profit Group Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

maciek Nowy wpis

opinia dotyczy zatrudniania pracowników do rozkładania towarów w sklepach Rossman. Dostać się do ekipy jest bardzo łatwo ale dostać się do sklepu to jest problem bo twierdzą że najpierw muszą zapewnić pracę starym pracownikom jeśli potrzebujesz zatrudnienia tylko na papierku to firma jest OK. Ale jeśli oczekujesz jakiś zarobków to szukaj innej pracy.

@maciek

I to jest tylko tłumaczone w ten sposób, żeby starsi mieli pracę? ale po co się ogłaszają w takim razie i przyjmują jeśli jej może nie być w tym zakresie? ja akurat jestem tu z oferta do marketu budowlanego ale teraz to się zastanawiam nad tym czy może być podobnie

Pati Nowy wpis

Tak jak ktoś parę miesięcy temu napisał faktycznie na stronie jest sporo ofert wystawionych. Jak tu teraz dokonać właściwego wyboru? Są tu jakieś które się powtarzają? Jak myślicie o tych, które oferowane są dla kasjerek? Warto pójść, skoro do mojego miasta szukają?

kama0097

Dzień dobry. Czy posiadają Państwo jakąś ofertę pracy dla kobiety lat 25 która nie ma żadnego doświadczenia? Pozdrawiam serdecznie Kamila Ślusarczyk

Artur Nowy wpis
@kama0097

Myślę, że warto zajrzeć na ich stronę internetową (wrzucają tam sporo ofert) lub skontaktować się z infolinią.

Ilona

A jest szansa, że będą niedługo zatrudniać nowych koordynatorów? Szukam właśnie takiej pracy, a widzę tu dobre opinie, że miła kadra jest :) Duży zespół tam jest? Czy raczej kameralnie i dlatego ofert żadnych bezpośrednio nie mogę znaleźć? Porównując do innych agencji, warunki są porównywalne, lepsze? Dajcie znać jak to wygląda.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik inwentaryzacji Strzelin oferowane przez firmę Work & Profit Group Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Martyna J.

Agencja Pracy godna polecenia . Pani Monika pracująca w Radomiu przesympatyczna osoba , zero problemu , bardzo dobry kontakt , wszystko na bieżąco wytłumaczone . Rozpoczęcie pracy bardzo szybko zostało ogarnięte. Poszłam z polecenia i polecę tą panią dalej :)

Mareczek

Witam bardzo polecam firmę work&profit. Fajna opcja na dodatkowe zarobki. Elastyczne godziny pracy. W dużej mierze dziękuję Pani Sandrze Szych. Bardzo miła i konkretną osoba. W dodatku zawsze mogłem liczyć na jej pomoc. POLECAM

Renata
@Mareczek

A co się robi w ramach tego dodatkowego zarobku? Jakieś konkretne stanowisko masz na myśli? I jak jest z tą elastycznością, jakiś grafik się układa czy jak?

MagdaM

Pracuje w Rybarzowicach w zakładzie Ultra Europa przez agencje Work&Profit. Jestem bardzo zadowolona z wsółpracy z tą firmą. Pani Ania- koordynatorka jest osobą kompetentną z którą można sie zawsze dogadać. Praca nie jest ciężka, a wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie. Polecam tę firme. Pozdrawiam

@MagdaM

Dobrze, że z koordynatorem idzie się dogadać, bo czasami bywa z tym niestety ciężko... Co do samej pracy to opisywali konkretnie na jakie warunki będziesz mogła liczyć? Nie ma żadnych rozbieżności?

Zadowolony ze współpracy

Realizuję zlecania w Warszawie al. KEN dla Rossmann Bardzo dobry kontakt z agencją, a przede wszystkim z Panią Mirosławą która jest moją koordynatorką. Grafik ustawiany według potrzeb pracownika, a wypłata przychodzi na czas. W trakcie miesiąca możliwe korekty w grafiku Jestem bardzo zadowolony z współpracy z panią Mirosłwą i agencją. Polecam !!!

Olena

Przez 1,5 roku pracy w Rybarzowicach, dobry kontakt z koordynatorką Anią. Wynagrodzenie w terminie. Zaświadczenia wypisywane bezproblemowo.

Olena

Dobry kontakt z koordynatorką Anią, Wynagrodzenie w terminie, wypisywanie zaświadczeń bez problemowe. Współpraca 1,5 roku bez zastrzeżeń. Miejsce pracy Rybarzowice

Julia

Świetny kontakt z agencją, a przede wszystkim z Panią Kasią, która jest moją koordynatorką. Uważam, że jest ona naprawdę przesympatyczną osobą. Kiedy szukałam pracy, dostałam ją bardzo szybko. Pracuje na umowie zlecenie w Rossmanie już od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Grafik ustawiany według potrzeb pracownika, a wypłata przychodzi na czas. Jestem zadowolona z tej pracy i agencji i nie żałuje wyboru jakiego dokonałam☺️ Gorąco polecam!!!

@Julia

No to fajnie, że tak Ci się udało a zastanawiam się jeszcze jak oni się z tego rozliczają, żeby też na tym zarobić?

Martyna

Brak problemu z kontaktem z koordynatorką. Wynagrodzenie zawsze na czas. Możliwość ustawienia grafiku pod swoje potrzeby.

Martyna
@Martyna

Pracowałam na zleceniu w piekarni w Rybarzowicach a moja koordynatorką była pani Ania.

@Martyna

A wiadomo ile jeszcze koordynatorów tutaj jest? I który z nich jest najlepiej oceniany?

Martyna Żywiec

Świetny kontakt z agencją, bardzo mili koordynatorzy. Szczególnie polecam współpracę z koordynatorką Anią. Pracowałam na umowie zlecenie w piekarni w Rybarzowicach i Żywcu. Ze strony agencji pełna współpraca i dostępność, wszystko można załatwić od ręki. Wynagrodzenie zawsze na czas. Grafik ustawiany według możliwości pracownika. Bez problemu można załatwić zaświadczenia o zatrudnieniu. Polecam!!!

Majster

Agencja "życzy sobie" co miesięcznego zaświadczenia o tym, że jest się zatrudnionym... Bo nie wystarczy Im, że prześlesz im raz dok. (Chodzi o status ubezp.) Oczywiście bez tego nie dostaniesz wypłaty. Nie dostajesz wcześniej też prostej informacji, że to jest co miesiąc potrzebne... Nie wiem jak jest ze studentami, ale ja przynajmniej tak miałem. I weź tu miesiąc w miesiąc truj szefowi o zaświadczenie o dochodach... Ja wiem takie mają zasady... Naprawdę dobrze pracowało mi się dla poprzedniej agencji. Dlatego też zrezygnowałem.

Jestem nowa i w związku z tym mam pytanie, jak wygląda sprawa z niemożliwością wykonania zlecenia w danym dniu z powodu choroby, gdy załóżmy rano mamy zlecenie a wieczorem zaczynamy się źle czuć i nie damy rady przyjść, a zatem nie powiadomimy o tym fakcie na 48h przed zleceniem.

Hanna

Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z usług Work & Profit Group? Jak oceniacie współpracę z firmą? Polecacie zatrudnienie poprzez akurat tę Agencję?

Kasjerka
@Hanna

Bardzo polecam pracę w tej firmie, pieniądze na czas, grafiki elegancko ustawione i co najważniejsze w tej pracy prawidłowa koordynacja miedzy agencją a podmiotem zatrudniającym. Jesli się wywiązujecie dobrze ze swojej pracy to wszyscy są zadowoleni, na jakieś małe potknięcie też przymykają oko. Pozdrawiam serdecznie Panią Alicję ;)

Dagmara

Gdzie dzwonić w sprawie przyjęć do firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Work & Profit Group Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Work & Profit Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work & Profit Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work & Profit Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work & Profit Group Sp. z o.o.
  • Norberta Barlickiego 7
    43-300 Bielsko-Biała

Work & Profit Group Sp. z o.o.