Opinie o Metal Service-Export Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Metal Service-Export Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metal Service-Export Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Service-Export Sp. z o.o. w Kraków

Olga Nowy wpis

Kiedy byłeś, w ciągu ostatnich trzech lat, odkąd firma jest zlikwidowana? Pracowałeś pewnie? Jako kto :D Niesamowite, że wszyscy tak komentują z ogniem, a firmy nie ma.

Ja Nowy wpis

Pracowałem tam dwa lata zawsze wszystko było ok.

Sebastian

Dobra robota, uczciwe szefostwo a Ci co płaczą ze im nie wypłacili niech się zastanowią na czym przycieli w ch***a :)

Aleksandra Nowy wpis
@Sebastian

Dość ostro ujęte. ;p A w jakim kontekście mogli zrobić coś nie tak? Czy to obowiązywała umowa? Było w jej zapiskach coś na temat braku wypłat pod pewnym warunkami?

Wojciech

Kasa na czas Duzo pracy (przeważnie Niemcy) Mnie pomogli z kindergeldem etc.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metal Service-Export Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Aleksandra

No ładnie... Tylko po samym imieniu pewnie nie będą wiedzieli o kogo w praktyce chodzi? A jakieś inne instytucje?

Magda
@Aleksandra

Oni dobrze wiedza komu nie wyplacili wszystkich pieniedzy za Solvay w Niemczech ;)

Aleksandra
@Magda

No dobra ale jeśli to prawda to co dalej z tym? firma widzę po krs, że normalnie aktywna to chyba nikt jednak się za bardzo o nic ostatecznie nie rości?

Majkel

Klamcy i (usunięte przez administratora) Oszukuja ludzi nie wyplacaja wszystkich przepracowanych godzin

Irek

Niepowazna firma. Firma nie wywiazuje sie z ustalonych warunkow umowy. Spotkamy sie w sadzie (usunięte przez administratora)

Honorata
@Irek

Aż tak? Nie można na spokojnie porozmawiać z nimi i iść na ugodę? O jakie warunki umowy chodzi jeśli można wiedzieć?

MARIA
@Irek

Zgadzam sie z panem. Mojego meza rowniez (usunięte przez administratora) i nie wyplacili mu calej pensji

Ciasne kwatery , kierownicy ganiaja i sa aroganccy , wgl nie szanuja ludzi i maja Cie za robola . Masz (usunięte przez administratora) a jak wchodzisz na stanowisko pracy minute po czasie to strasza ze odpisza Ci godzine pracy . Odradzam jakakolwiek wspolprace z ta firma .

Romek

Jest 17 pazdziernik a pieniedzy dalej nie ma. Gdzie sa Moje ciezko i uczciwie zarobione pieniadze pani Elu?! ;)

Janusz

Praca i pieniadze inne niz mialy byc.

Bartosz

Firma ok aczkolwiek uwaga na kierownika Pawła Bębenka bardzo (usunięte przez administratora)człowiek nie szanujący ludzi

(usunięte przez administratora) słaba firma. Firma nie wypłaca wszystkich uczciwie zarobionych pieniędzy

Jaca

Honorata dokladnie tak. Przy rekrutacji uzgodnione stawki, natomiast przy wypłacie informacja od szefowej firmy że stawki ulegają zmianie. Czeski film, (usunięte przez administratora) Chcą Państwo uczciwie zarabiać pieniądze takie na które się Państwo umawiają przed podjęciem pracy? Szczerze ODRADZAM, jeśli nie chcecie być (usunięte przez administratora) !

Jaca

Dużo obiecywania poza tym to wszystko. Omijać szerokim łukiem

Honorata
@Jaca

Jakiego obiecywania dużo? Chodzi o to, co mówili podczas rekrutacji? Jakieś różnice w obiecywanych zarobkach, możliwościach rozwoju czy o co chodzi?

Kornel

Były pracownik Miałem już styczność w tej formie z tym całym Pawłem to ściemniacz i madrala. Ogólnie nagaduje szefostwu głupoty o ludziach A szefostwo obcina ludziom stawki na robocie przez idiote . Klamie szefostwu że ludzie nie są spawaczami czy monteerami co nie jest prawdą ale szefowej to na rękę bo to dla niej więcej pieniędzy co przekłada się na opinie firmy bo takim zachowaniem psują sobie opinie. Pozdrawiam

Firma na minus . Przed wyjazdem za granicę ustaliliśmy w trójkę stawkę z szefowa , po czym pod koniec projektu dostaliśmy informację od szefowej firmy że stawka ulega zmianie po rozmowie z ala kierownikiem Pawłem Bebenkiem , ten ala kierownik nagadal o Nas głupoty że nie jesteśmy samodzielnym monteerami gdzie nawet nie pracował z Nami ani jednego dnia i przez to obniżyli Nam stawkę. Uwaga na tego człowieka ,@ to (usunięte przez administratora) i kłamcą nie szanujący ludzi . Nie ma WGL szacunku dla zwykłego pracownika , odnosi się do ludzi chamsko i stwierdzają to nawet starzy pracownicy , dlatego nikt z nim nie chce pracować. Ogólnie szczerze nie polecam ;)

Pawełz

Witam czy firma zatrudnia Spawaczy z niewielkim doświadczeniem

Gorol

Dużo roboty na wyjazdach ale taka praca... Wypłata na czas, bezproblemowe zwroty za wydatki etc... można polecić

Beata
@Gorol

Ile takie wyjazdy trwają? Jak wtedy wygląda kwestia noclegów i wyżywienia?

Wojcieszko

Uczciwe podejście, dużo roboty zagranicą (ale dużo lepsza kasa niż w PL). Szefostwo do dogadania, nie robią problemów. Polecam

Krzysiek

Płacą w terminie, premie możliwe do wyrobienia, ludzkie podejście do sytuacji losowych i problemów. Szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Service-Export Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Metal Service-Export Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Service-Export Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Service-Export Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metal Service-Export Sp. z o.o.
  • Zapusta 34
    31-980 Kraków

Metal Service-Export Sp. z o.o.