Opinie o Ecoxpress Sp. z o.o. w Chrząstawa Mała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ecoxpress Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ecoxpress Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecoxpress Sp. z o.o. w Chrząstawa Mała

lewus

Masz rację, musimy płacić za przewóz osób 23% VAT bo musi starczyć na Twoje +500 i inne Twoje socjale. Trochę socjal resztę sobie dojedziesz na taryfie i kasa będzie się zgadzać, jakoś to będzie prawda ? Możesz ew. postrajkować to Twój PiS może coś jeszcze dorzuci. Jestem ciekaw czy na pewno wszystkie Twoje przejazdy są księgowanę ? Bo akurat u nas aby doszło do wypłaty musi przejść przez system. Druga sprawa to my nigdy nie narzekaliśmy, nie robiliśmy żadnych strajków. Musieliśmy płaciliśmy podatki. Rozumiem, że zniesienie egzaminów na taxi musiało Was zaboleć. Teraz będzie taksówkarzy po prostu więcej a GAP będzie musiało się przebranżowić. Może jakieś (usunięte przez administratora) w stylu brak koła zapasowego lub zestawu naprawczego u kolegi w taksówce ? Konfidencja zawsze miała się dobrze, trzeba szukać nowych wrażeń. Dalej polewa z GAP.

@lewus

Rób dzieci będziesz miał 500+ moja wina że ci nie staje? albo wolisz (usunięte przez administratora)? Polewa na całego.

GAP pozdrawia

Zapraszamy serdecznie do zamawiania kursów u legalnych TAXOWKARZY - nowy klient się przyda. Kursów NIE REJESTRUJA lewusy tacy jak WY jeżdżący na czyjejś kasie czyimś uzbrojonym autem taxi wynajętym od jakiegoś (usunięte przez administratora) bez papierow, bez identyfikatorów. GAP zamawia też takich Lewusow z Globa eko euro i innych wtedy u krokodyli nie ma przebacz. Takich lewusow jak wy w środowisku TAXI nie potrzeba. Czytam piszę komentuje otwieram browarka przy netflixie i dalej mam z was polewę buhahahaha.

Do tej pory było wszystko ok, ale też się dołączam do pozwu zbiorowego.

GAP pozdrawia

GAP czyta patrzy komentuje i ma polewe. Teraz US dopiero będzie kopał żeby znaleźć dziengi. Jak tam lewuski domiar 5latek do tyłu.

R8
@GAP pozdrawia

Niewypłaconą należność wrzucam w stratę. Oczywiście nie oznacza to, że będę jeszcze walczył o swoje. Wyrabiam licencję i podłączam się już jako przedsiębiorca bezpośrednio pod Ubera i Bolta do czego również Was namawiam. GAP będzie musiał się przebranżowić ew. protestować przeciwko już legalnej konkurencji. W dalszym ciągu TAXI pozostanie tylko moim dodatkowym źródłem dochodu. Przewóz osób traktuję jako przyjemność i do przejazdów wybieram najatrakcyjniejsze godziny a panowie z GAP będą musieli dalej jeździć po 8-10 h dziennie aby popłacić leasingi i ZUS-y. Nadmienię tylko to, że takich osób, które prowadzi wieloletnie biznesy jest wielu a przewóz osób traktują jako formę zabawy. Pozdrowienia dla GAP

@R8

Zapraszamy w szeregi taxi

Volkswagen Golf mk4 4 000 zł

Volkswagen Golf mk4 4 000 zł

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Olek

Niestety to nie ich strona. Wszystkie ich strony padły, wszystkie dane usunięte.

@Olek

To wiem że padło, ale to jest subdomena na innym serwerze i dlatego działa. 29 marca jeszcze chyba działało Eco.

GAP POZDRAWIA

Jak tam interesik się kręci lewuski ciapate?

Krzysztof Kowalewski

Czy ktoś już wybrał kancelarię do reprezentacji w pozwie zbiorowym kierowców oszukanych poprzez wstrzymanie i wynagrodzenia bez uzasadnienia????

lukmars

sytuacja jest wyjątkowa i ciężka dla wszystkich, ale to są nasze ciężko i uczciwie zarobione pieniądze i nie możemy odpuszczać , przychylam się do opinii ,ze nawet o najmniejsza kwotę powinniśmy walczyć i złożyć pozew zbiorowy, ewentualnie zawiadomienie do prokuratury. z ich wyjaśnień wynika ,ze sprawa się ciągnęła od dłuższego czasu i nie mają za bardzo nic na swoje usprawiedliwienie.musimy się zmobilizować i wspólnie zadziałać.

@lukmars

To mi się przytrafia sytuacja że z wypłaty wyparowało 408 zł. Co jest najlepsze łączne przygody wyszły tam na przykład 998 zł na luty z czego wpłacić 85 zł do Urzędu Skarbowego z tytułu umowy najmu tak mi pisali. No ale zaraz przecież ja tyle nie miałem, łączny przychód na konto to było około 461 zł, pytanie Co się stało z resztą ecoxpress twierdzi że 408 zl poszło na rejestrację w zus?

Mateusz

Witam właśnie dzisiaj otrzymałem maila z glovo że współpraca z ecoxpress została zakończona i zostanę przeniesiony do City Drive. nie wiem czy to jest to co wysłałem rozwiązanie umowy z EcoExpress ale nie mogę wejść za nic na stronę. Za to pomoc techniczna działa bez problemu. Nie polecam tej firmy leci w gumy.

zirytowany sytuacją

Na wstępie chciałbym nadmienić, że sam jestem poszkodowany. Spółka w rozliczeniu winna mi jest ponad 1000 zł. Wielu z nas ma niewypłacone środki nawet kilku tysięczne. Dla nas są to ciężko zarobione pieniądze potrzebne na utrzymanie naszych rodzin. Mimo to uważam, że prezesi mają większy ból głowy z zaistniałą sytuacją niż my sami. Wcale nie chcę ich bronić. Sam Wojtek na Yt zapewniał nas, że wszystko jest pod kontrolą. US stale prowadzi kontrole i wszystko jest OK. Ale najlepsze jest to, że akurat teraz podczas epidemii, nadchodzącego kryzysu, gdzie powinno się bronić miejsc pracy US blokuje prowadzenia działalności a tym samym odbierając chleb zwykłym kierowcą. Niestety, żyjemy w dziwnym kraju, gdzie państwo z łatwością rozdaje pieniądze na programy socjalne a przy tym niszczy polskie biznesy. Naprawdę "SUPER" jest ta tarcza antykryzysowa. Sami taksówkarze mogą wybrać jedną z dwóch stawek VAT dla swoich świadczeń – standardową 8% lub obniżoną 4% (tzw. ryczałt). W naszym przypadku miało by być to 23% VAT + 17% podatek dochodowy ?! Chyba faktycznie chcą abyśmy pracowali w tym kraju za miskę ryżu. Gratuluję US wielomiesięcznej kontroli i własnej interpretacji. Przez okres działalności Ecoxpressu zostały wpłacone wielomilionowe podatki, ale jak widać dla US jeszcze to za mało. Nie zachęcam ale okazuje się, że najlepiej wozić pasażerów na czarno nie płacąc żadnych podatków.

Dan
@zirytowany sytuacją

Witam Cię., Medialny Wojtuś nie martwi się moimi, twoimi czy kogokolwiek problemami. Wielokrotnie słyszałem tak możecie jeździć jesteśmy transparetni sto procent legalni. A jakieś parę godzin temu otrzymałem emaila nie trzymającego się kupy o przeprowadzonej kontroli w 2018 roku następnie różnych zdań prawnych z US, że konta są zablokowane że są nie wypłacalni. To pytanie to Oni o tym wcześniej o tym nie wiedzieli, wykorzystali moment żeby dalej kłamać bo teraz epidemia. Kolejnym faktem że zarobki z innych aplikacji nie są zagrożone bo tam inny VAT 23. I te konta nie są zablokowane? To jak wszystkie czy tylko te za przejazdy :-)? Śmiać mi się z tego chce bo kto mi zapłaći za fakturę wystawią dla ekoxpress na kwotę ponad 3000 zł a od tego to ja jeszcze muszę oddać do US - VAT i dochodówkę. Kogo Ty bronisz? Proszę Cię pomyśl logicznie zanim napiszesz otuchę dla dorobkiewicza-ów, kosztem kierowców. Sp z o.o. też nie wiele znaczy że ma kapitał co kot napłakał, prawo jest takie że odpowiada swoim majątkiem nie zależnie od kapitału. Więc chyba to też jest problem.

Taksowkarz
@zirytowany sytuacją

Male (usunięte przez administratora) przez większego (usunięte przez administratora) nie macie prawa do wyboru stawki VAT bo nie jesteście kierowcami taxi tylko kierowcami przewozu stawka wynosi 23,% zarzucanie właścicielom tej firmy że was (usunięte przez administratora) a kim wy jesteście dla taksówkarza z licencją zarejestrowana firma który płaci opłaty itd.

GAP pozdrawia

SRIKI pisz śmiało gdzie taki etat że (usunięte przez administratora) płaci za srikiego ZUS a SRIKI cały miesiąc gdzie indziej pracuje na zlecenie?

Sniki

A my was pozdrawiamy pajace jak otworzą się urzędy odbierzemy nasze licencję i będziecie jeździć za 90 groszy za kilometr :)

Sniki

dostałem ich maila z wyjaśnieniem, że US zablokował ich konta...... ja rozumiem jeżdżę 3 dni i dostaję maila że mam nie jeźdżić bo nie wiadomo czy dostanę kasę, ALE ja się rozliczam co tydzień i przez 3 tygodnie ZA SWOJE PIENIĄDZE TANKOWAŁEM AUTO, MYŁEM,WOZIŁEM MOŻE LUDZI CHORYCH NIGDY NIE WIADOMO Z DWORCA za 8 zł. za kurs, siedzialem godziny w aucie żeby wyrobić jednak dniówkę min 100 zł,, a dostawałem ciągle kłamliwe info że to system rozliczeniowy i że wszystko będzie dobrze......Nie nie będzie dobrze!!! Poza tym jak mając zablokowane konta dalej wystawiali fakturę przynajmniej Uberowi to po co? Jak i tak mieli zablokowane konta?

Fisz

Ja również nie otrzymałem swoich pieniędzy od ponad 2 tygodni. Może nie jest to duża kwota bo ok 800pln ale o swoje trzeba walczyć. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

Lukmars

Zalegają z wypłatą, w ich aplikacji rozliczenie w toku ale to już trwa 2 tygodnie. SMS od Bolta o rozwiązaniu współpracy.

@Lukmars

mi też musimy działać - poczkamy bo i tak prokuratura zamknięta - musimy zgłosić pozew do sądu i zawiadomienie do prokuratury przeciwko prezesowi i vice prezesowi będziemy ich ścigać prywatnie - to jest sp zoo ale oni są odpowiedzialni jak się okaże o wyprowadenie pieniędzy ze spólki na szkodę swoich kierowców i najemców pojazdów

Opa
@Lukmars

Od pół roku było wiadomo że tam jest coś nie halo kto został z nimi jest sam sobie winny

ponczoo

Odezwij się na moje FB: Dawid Chlebiński

Dan
@Sniki

Jak najszybciej trzeba zebrać grupę ludzi którym zalega Wojtuś kasę i złożyć pozew zbiorowy.

reda
@Sniki

Masz rację , trzeba założyć konto na fb i zwołac wszystkich których oszukali. Następnie złożyć doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.(usunięte przez administratora)

wwwkierowcabolt

Do tego czasu nie było problemów z wypłatą ale aktualnie zalegają z wypłatą prawie 2000 zł z 2 tygodni. Kontakt do tego czasu też nie był najgorszy ale od kilku dni nie ma go wcale

@wwwkierowcabolt

To prawda, nagle się popsuło. Też zalegają mi około 2000, ale napisali mi na chacie, że do 3 kwietnia rozwiążą problem. Jednak Bolt wysłał mi przed chwilą smsa, że zakończył współpracę z firmą Ecoxpress.... Masakra. Co teraz z licencjonowaniem, kasą, pracą, dramat.

Sniki

poczekamy dzisiaj co będzie - z ubera mi napisali że "razem z partnerem" próbują rozwiązać ten problem

@Sniki

Dzisiaj Bolt wysłał mi sms-a z informacją o zakończeniu współpracy z firma Ecoxpress Sp. z o.o.

Kiero

nie polecam, strasznie ciezko jest od nich dostać wypłatę, a potem w ogole to cud zeby wyslali zestawienie czemu tyle odjęli

Zuzanna
@Kiero

Napisałaś, że ciężko jest dostać wypłatę w Ecoxpress. Czyli nie są wypłacalni? Ile razy się zdarzyło, że nie dostałaś pieniędzy na czas?

Grzegorz
@Zuzanna

Również nie dostałem wypłaty 3 dzień i nic. Trzeba czekać na razie

kierowca
@Kiero

Co Wy za (usunięte przez administratora) wypisujecie? Widać, że nie macie pojęcia o czym piszecie. Wypłaty wychodzą regularnie co piątek. Automatycznie, więc na nic nie trzeba czekać. Gdybym nie jeździł to bym pomyślał - tragedia - z głodu umrę - 3 dni (!) nie mam wypłaty. Żałosne..

mariia
@kierowca

po prostu pomniejszają wypłaty nie wiadomo czemu! a opóźnienie to sprawa osobna...

@kierowca

to już jest 2 tygodnie opóżnienia , ja już nie jeżdże dopóki nie zapłaca nie będę tankował auta a oni dostaną potem moją kasę

@kierowca

Ostatnia wiadomość od Ecoxpress z dnia 26 marca: "Rozumiemy jak bardzo ważne jest dla Ciebie byś otrzymał zgromadzone przez siebie środki finansowe jak najszybciej. Niefortunny zbieg okoliczności związany z niezależnymi od ecoxpress okolicznościami oraz zmianą siedziby firmy na Wrocław, spotęgowany pandemią koronawirusa COVID-19, która sparaliżowała Urzędy Miast w procesie licencjonowania, spowodowały trudną sytuację nad której rozwiązaniem usilnie pracujemy. Ostateczny termin rozwiązania całej sprawy to 3 kwietnia, o ewentualnym szybszym jej rozstrzygnięciu będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za powstałe z tego powodu niedogodności. Prosimy o wyrozumiałość w tym szczególnie ciężkim dla nas i dla Ciebie czasie. Wszystkie siły i zasoby skierowaliśmy w chwili obecnej do rozwiązania danej sytuacji. Będziemy informować na bieżąco o postępach. Postaramy się abyś otrzymał swoje środki finansowe tak szybko jak to tylko możliwe."

jack

Witam. Jestem widzę następnym wyrolowanym "chyba" przez tą firmę, od tygodnia nie ma żadnego kontaktu, przelew oczywiście jest opóźniony, wszystkie możliwe telefony nie działają. Podejrzane było już to że przelewy wysyłała firma kredytowa, a nie ekoxpress. a teraz nadarzyła się okazja żeby się zwinąć i mieć wszystkich w dup.ie. tak się robi w Polsce interesy

Godik

Ja nie otrzymałem pieniędzy od 2 tygodni!!!Od wczoraj zero kontaktu?Gdzie ta sprawę można zgłosić?

wwwkierowcabolt
@Godik

mam identyczny problem pisałem do bolta poradzili pisać do nich codziennie a jeśli do końca tygodnie nie odpiszą zgłośić to na policję

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoxpress Sp. z o.o. - Chrząstawa Mała

• Jak się pracuje w Ecoxpress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecoxpress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecoxpress Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecoxpress Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecoxpress Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wrocławska 70 lok. 4
    55-003 Chrząstawa Mała