Opinie o Herla Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herla Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Herla Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herla Sp. z o.o. w Łódź

Anula Nowy wpis

Obecnie szukam sobie pracy zdalnej, a widziałam, że u nich jest taka możliwość na stanowisku export managera. Już dość dawno szukali i w sumie to jedyne co napisali o ofercie :( Na jakich zasadach ta praca zdalna, ktoś wie? Jest ustalony limit tygodniowy czy elastycznie do tego podchodzą i nawet spoza Łodzi ludzie pracują?

anita Nowy wpis

Pisze jako klientka na krem , zostałam namiowiona w jednej z drogerii sieciowych na krem Herla na dzień , tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie polecam ten krem nie jest wart nawet 5 zł, po nałożeniu na twarz robi się jak glina , śmierdzi jak klej do butów , napewno on nie jest zrobiony z naturalnych składników tylko z jakiejśc chemii , dodatkowo na twarzy robi się swedzący odczyn alergiczny , sama chemia , coś okropnego .

Zosia Nowy wpis

Tragedia, nikomu nie życzę. NIE POLECAM. Toksyczne miejsce pracy, brak atmosfery,drogii rozwoju.

Grażyna Nowy wpis
@Zosia

Ojej, a to poleciałaś ogólnikami :D Na jakim stanowisku pracowałaś, że masz takie doświadczenia? Bo może niekoniecznie ten rozwój jest niemożliwy w całej firmie, jakoś średnio chce mi się wierzyć :) Co prawda ktoś inny też kiedyś o tym pisał, no ale mimo wszystko... A w jaki sposób objawia się brak atmosfery, czego Ci tam zabrakło?

Sebastian

Apropo wcześniejszych wpisów, jak już dostajecie te aneksy do umowy to co grozi za niepodpisanie? Bo z tego co zrozumiałem to z aneksu na aneks coraz gorzej.

@Sebastian

Ale Ty tak serio??! Niepodpisanie aneksu = rozwiązanie umowy o prace

@Były

XD Nie unoś się z tego co widzę pytał o to w czwartek, być może w ostatnich godzinach pracy może zmęczony chłopak był i nie ogarnął? ;p

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Herla Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Przestrzegam przed pracą dla tej firmy, proponowane warunki umowy zmieniają się aneksami co miesiąc. Nieprzyjemna atmosfera pracy, brak struktury i jakiejkolwiek drogi rozwoju. Bardzo niestabilne środowisko pracy. Osoby z branży kosmetycznej rozważające podjęcie pracy dla tej marki proszę o zebranie opini o współpracy u swoich partnerów handlowych które potwierdza bardzo duza rotacje pracowników. Negatywne opinie sa stąd wykasowywane regularnie przed każdą następna rekrutacja. Opinie o tej firmie sa również na tym portalu szukaj : Pol - Skór.

Mikołaj

Dziękuję za Twoją opinię. Oczywiście dużo wniosła ona do wątku i nie jedna osoba skorzysta, ale nie napisałeś nic o tym, czy początkowe warunki pracy, które rzekomo zmieniają się, co miesiąc poprzez aneks są możliwie do wynegocjowania tak, aby stawka pracownika wzrosła? Ciekawi mnie to, dlatego postanowiłem zapytać.

Wszystkie wcześniejsze wpisy zostały usunięte przez firmę. Pani prezes podczas rozmowy rekrutacyjnej, udaje miłą, otwartą i chętną do współpracy osobę. Zgadza się na warunki pracownika po czym po miesiącu zmienia warunki pracy po przez aneks na niekorzyść. Raporty z raportów, kontrola za kontrolą, ponoszenie odpowiedzialności za błędy szefostwa spadają na pracownika. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Żałuje ze uległam urokowi starszej pani, która wydawała się konkretna, miła i rodzinna. Nie dajcie się zwieźć i uciekajcie jak najszybciej. Przy tych ludziach można ucierpieć na zdrowiu.

Maciek

Jak u was z rotacja ?

@Maciek

Rotacja, co trzy miesiące. Jak Dostajesz nowa umowę to najczęściej rezygnujesz, bo warunki z umowy na umowę coraz gorsze.

Jarosław

Czy polecacie zatrudnienie w Herla? Jakie są plusy pracy w tej firmie?

@Jarosław

polecam, jeżeli godzisz się na brak szacunku, poniżanie, mobbing, wyzywanie... nie masz szans na osiągnięcie sukcesu, bo musisz robić, tak jak właścicielka chce, a za fiasko jej pomysłów odpowiadasz Ty. W dodatku nie możesz mieć swoje zdania, nie zużywać za dużo kartek, nie drukować, nie jeść, bo szkoda czasu! Aha a to co piszą inni o zmianach warunków pracy "w trakcie gry" - PRAWDA!

js

@Były pracownik czyli generalnie umowa się zmienia przez cały okres pracy?

@js

Tak, zmienia się na niekorzyść pracownika, bez względu na wyniki. Pierwsza umowa i warunki w niej przedstawione , nie zgadzają się ustaleniami w trakcie procesu rekrutacji, następnie kolejna umowa jest juz coraz gorsza, z tego co wiem od dawna ten proceder jest w tej firmie stosowany. Jest to bardzo nie uczciwe wobec pracowników i dlatego rotacja jest tak częsta. Strzeż się kto może. !

UWAGA !!!! Niestety nikomu nie mogę polecić pracy w tej firmie, niestety wszystkie te opinie które były na tym portalu zawarte i te które zostały usunięte są PRAWDĄ. Warunki współpracy ustalone podczas rozmowy, ku mojemu zaskoczeniu w dniu podpisania umowy zostały zmienione na niekorzystne dla mnie, oczywiście padły obietnice że będą one zmienione do pierwotnej wersji, ale nie doszło to do skutku. Jak za dużo zarabiasz to aneks, jak za dużo premie masz dostać to aneks, oczywiście na niekorzyść pracownika !! i tak to wygląda. Raporty piszesz co chwile, raport od raportu, raport z wizyty, raport z miesiąca, raport z wykonanych zadań, totalny obłęd. Atmosfera w pracy fatalna, nie można rozmawiać, a jak można to tylko na temat pracy i to nie za długo. Nie można słuchać radia, bo to przeszkadza w pracy !!! Nie można za często korzystać z toalety, bo czas pracy leci. Brzmi absurdalnie !? ale niestety to prawda. Niektórzy musili pisać raporty ile czasu robili herbata albo ile czasu zajęło im wyjście do toalety albo zjedzenie kanapki. Rotacja pracowników jest taka że już sami klienci zwracają uwagę co jest grane, ale nikt na dłuższą metę nie wytrzyma w takiej atmosferze, polecam dostosować się do europejskich nowoczesnych standardów bo epoka komuny juz dawno minęła. P.S. wszystkie wpisy które zostały uwiecznione mam zapisane wiec proszę ich nie kasować , bo będę zmuszona zgłosić to portalu gowork, po to jest ten portal, aby móc się podzielić opiniami, a nie kasować je na własne potrzeby. Proszę traktować pracowników tak jak należy to nie będzie negatywnych opinii, a skoro są ... to wnioski nasuwają się same .

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam, Ciągły stres ciągłe problemy, ciągłe szukanie dziury w całym i obwinianie pracownika. Pani prezes na początku wydaje się sympatyczna ale po dwóch miesiącach Czar pryska. Notoryczne kontrolę, wieczne niezadowolenie, Całkowity brak szacunku dla pracownika. Pisanie raportów z raportów. Co miesiąc nowy aneks do umowy, który jest gorszy z miesiąca na miesiąc dla pracownika. Nikomu nie życzę pracy w tym miejscu oraz takiego szefostwa.

Była

Ratuj się kto może..opinie o tym pracodawcy znikaja w takim tempie jaka jest rotacja pracowników. Proszę przestrzegać kogokolwiek przed wspólpraca z ta firma i zasięgnąć opini o współpracy w punktach sprzedaży - dopoki są bo raczej każdy szybko kończy wspolprace.

Były

Nie polecam. Niestety najgorsze miejsce w jakim do tej pory było mi dane pracować. Ciągła zmiana decyzji w tym również warunków pracy, także finansowych oczywiście na gorsze. Brak struktury sprzedaży, pisanie raportów z raportów i ciągła inwigilacja GPS. Wszędzie tylko nie tu.

Była

Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej byly sprzeczne z tymi na umowie. Po 6 miesiącach pracy zmiana warunków na jeszcze grosze. Początkowo wydaje się, że może starszej Pani sie pomylilo, ale robila to celowo. Brak strategii i planu działania, na comiesięcznych rozmowach w kółko było opowiadane to samo. Firma się nie rozwija, pracownicy również nie mają możliwości. Jak pracownik pokazał, ze potrafi coś wiecej to byl eksploatowany do cna. Firma istnieje na rynku 3 lata a w każdym regionie pracowało conajmniej 3 handlowców, nikt nie wytrzymuje dużej niz rok. Brak benefitow (nawet ubezpieczenie grupowego), brak możliwości użytkowania samochodu do celow prywatnych i ciągła kontrola GPSa.

Zostaw merytoryczną opinię o Herla Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Herla Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herla Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Herla Sp. z o.o.
  • Pojezierska 90