Opinie o Zatoka-Tech Sp. z o.o. w Puck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zatoka-Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zatoka-Tech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zatoka-Tech Sp. z o.o. w Puck

Agnieszka Nowy wpis

To prawda, że zmienił nazwę? Tak jak niżej jedna osoba pisała. A czy kadra pracownicza też została zmieniona? Pomyślałam, że zapytam, czy są teraz jakieś oferty pracy i perspektywy w ogóle. Szukam czegoś blisko - no chyba że siedziba też uległa zmianie.

Maras Nowy wpis
@Agnieszka

Tak, teraz są pod nazwą Xinox Robotics. Idź do nich popracować. Nie są idealni, zdarza się im nie zapłacić i trochę krzyczą. Ale Tobie się uda, zobaczysz. Z resztą widać po opiniach jacy są cudowni :)

Widzę, że firma już nie funkcjonuje, została zamknięta na stałe, ale chciałem zapytać co do tego ostatecznie doprowadziło? Widziałem w wątku, że mieli duże zaległości z wypłatami, skąd te problemy finansowe i czy pracownicy odzyskali swoje pieniądze czy dalej ‚walczycie’?

Kosik Nowy wpis

Firma @Pracodawca nadal funkcjonuje pod nazwą Xinox robotics. Do takiego stanu firmy doprowadziło tylko i wyłącznie nieuczciwość szefów. Pracownicy nadal nie otrzymali wynagrodzenia pomimo założonych spraw sądowych. Przemek i Marek powinni siedzieć za te wszystkie długi , które mają ale polskie prawo bardziej chroni pracodawcę (usunięte przez administratora) niż tego pokrzywdzonego pracownika. Odradzam jaką kolwiek współpracę z tymi firmami jak i z P.K. i M.Ż.

Ala

Chciałabym spytać czy ta firma jeszcze funkcjonuje ? zatrudnia ?

@Ala

Jeszcze funkcjonuje ale radzę trzymać się od nich z daleka. Wystarczy przeczytać ostatnie opinie i wyciągnąć wnioski. Mają tylko długi u byłych pracowników za nie wypłacanie wynagrodzenia i same sprawy w sądach założone przez firmy , którym wykonywali jakieś usługi. Następna sprawa pewnie już niedługo będzie oddana do sądu przez firmę z Kołobrzegu. Nawet jedyny uczeń zrezygnował z praktyk i przeniósł się do innego zakładu. Ten (usunięte przez administratora) P.K. jest taki , że nawet potrafi wezwać ucznia do biura i mu żalić się jacy to oni są wspaniali , a pracownicy , którzy się zwolnili nic i tak nie umieli i od nich niczego by się nie nauczył. Radzę dwa razy zastanowić się przed podjęciem tam pracy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zatoka-Tech Sp. z o.o.?

Zatoka Tech nie ma mocnych stron ponieważ nie ma już pracowników.

@Anonim

Zgadza się. To taka wspaniała firma , że wszyscy pracownicy się zwalniają , a jak ktoś nowy się zatrufni to nie pracuje dłużej niż miesiąc. Gdy przekona się jaka jest polityka w firmie i ciągłe pretensje tego buraka z Werblini to woli odejść.

Firma Zatoka-Tech Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pomóc kuchenna poszukiwana. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Sratalia

Sprawdź ich zadłużenie w przeglądarce i sama wyciągnij wnioski. Ale podejrzewam, że możesz tego nie ogarnąć..

@Sratalia

napiszesz z ciekawości ile było wtedy gdy sprawdzałeś? Zastanawiam się czy to się zmniejsza czy wręcz przeciwnie. mimo tego dalej zatrudniają?

Zefir

Nie jest to wiarygodna firma, polecam omijac szerokim łukiem, tyle zdrowia i nerwow co stracilem to szkoda gadac, wiecznie sie prosi upominac o wlasnie pieniadze, zenada!!! Nawet nie czekajcie na jego obiecanki, polecam wam zadzwonic tutaj 515 825 924 ludzie ktorzy pomogli mi mój hajs od nich wyciągnac

@Zefir

A po jakim czasie odzyskałeś pieniądze?

Sremek
@Natalia

@Natalia czy gowork Tobie płaci za pisanie tych nic nie wnoszących pytań? Jeśli tak, to zdecydowanie za dużo... Firma ma ponad 100 komentarzy, i prawie 100% podziela opinie, że zostali przez nich (usunięte przez administratora) lub potraktowani w charakterze mobbingowym... Czy czytanie ze zrozumieniem tak boli?

Grażyna
@Sremek

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Przecież przedmówca napisał że musiał się prosić o pieniądze, a Natalia nawiązała do pieniędzy. To chyba umie czytać ze zrozumieniem? To takie niezrozumiałe że chce wybadać teren?

Sremek
@Grażyna

@grażyna Kolejny nic nie wnoszący pseudo moderator w opiniach... Byleby się działo. Korzystajcie z numeru kolegi i walczcie o swoje pieniądze ludzie.

@Sremek

A Tobie jak idzie ta walka?

CZY TA FIRMA JEST WIARYGODNA I CZY WARTO Z NIĄ WSPÓŁPRACOWAĆ . PROSZĘ O SZCZERE OPINIE.

MareczekZegareczek

Nie jest to wiarygodna firma. Właściwie to jest jej przeciwieństwo. Czy komentarze nie są wystarczającą podpowiedzią na temat firmy? :)

@MareczekZegareczek

A czemu ogólnie uważasz, że właściciel to przeciwieństwo wiarygodności tej firmy. Masz z nimi jakieś doświadczenia?

Zaba

Firma jest jak (usunięte przez administratora) shreka, wszystko sie (usunięte przez administratora), W firmie mozna znaleść szczury,grzyby.smród i oczywiscie (usunięte przez administratora) ktory jest jednym z glownym szefów tej "firmy". Wspolczuje wszystkim ktorzy pracuja w tym bagnie, NIE POLECAM OBY TA FIRMA SPLAJTOWALA JESZCZE DZISIAJ

@Zaba

Długo tam byłeś? Bo piszesz jakby to była najgorsza firma świata, więc pewnie po tygodniu uciekłeś, co?

Aaa
@Tomasz

Może uciekł , może nie jest to najgorsza firma świat ..... Ale gdy patykiem mieszasz w (usunięte przez administratora)to śmierdzi......ziomuś nie oceniai kolegę , tylko firmę w której pracował....

Grażyna

Hej, macie może info, czy są jakieś rekrutacje do Zatoka-Tech teraz? Bo nie widzę żadnych ogłoszeń. Może wy macie lepsze informacje. Jeśli nie, to jak w ogóle w firmie z rotacją, jak często są rekrutacje?

...
@Grażyna

Niech Pani sobie odpuści. Obojętne na jakie stanowisko, taki sam (usunięte przez administratora)

@...

A dlaczego odradzasz pracę w Zatoka-Tech? Możesz napisać co sprawia że nie polecasz tu pracy? Może wymienisz plusy i minusy tego pracodawcy? Czekam na wiadomość! :)

@Tomasz

Napisałem juz niżej dlaczego, firma krzak. Pracownicy traktowani z góry, kierownik hali najmądrzejszy na świeci, a zna sie tyle co pies napłakał. Wypłaty na raty, gdy walczy się o swoje odbijamy się od ściany. Co innego umówione co innego na umowie co innego po mięsiacu, dwóch. Zarobki jak za pracę przy stali nierdzewnej tez kpina, a oczekiwania jak od Boga

Emilia
@.

Wiesz, jeśli według Ciebie kierownik się nie zna to może warto ten fakt zgłosić do szefostwa ze wskazaniem co i jak? :P Na pewno zostanie to odpowiednio zweryfikowane ;)

x
@Emilia

Gdyby szanowali ludzi, tak jak ludzie chcą pracować to byłoby dobrze :) Gra niewarta świeczki, zresztą ludzie nie odchodzą z dobrych firm, prawda? A tu się zwalnia każdy po kolei z tego co słychać od ludzi w okolicy...

D
@x

Skoro nie pracowałeś w tej firmie tylko znasz z opowieści od "ludzi z okolicy" to dlaczego się wypowiadasz i sugerujesz grę niewartą świeczki?

@D

To, że ktoś nie pracuje w firmie nie oznacza, że nie wie od innych jakie warunki tam panują. A ty pracujesz? Jakie masz doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o wypłaty. Bo to najbardziej mnie interesuje.

D
@Dariusz

(usunięte przez administratora) Tak pracowałem i poza jedną wtopą wynagrodzenia były na czas. Co bardziej (usunięte przez administratora) to doproszanie się o swoje pieniądze gdy sam musiałeś wydać na towar, biorąc fakturę i proszenie by firma oddała czasem po kilka dni.

major
@Dariusz

Wypłaty są w miarę dobre, ale czesto trzeba inwestowac swoje pieniadze a to się nie opłaca.

@D

Dobrze, że chociaż płacą terminowo. A nie mogłeś wziąć zaliczki na towar tylko pakowałeś swoje pieniądze? To trochę nie w porządku. Nie dało się dogadać w tej kwestii?

@major

W miarę dobre czyli jakie? Bo nikt nie chce podać konkretnych kwot. Może chociaż widełki finansowe?

ziulciu
@Dariusz

Terminowe wypłaty ? , jak to teraz tam wygląda ?

aldi
@Dariusz

Jakby się można było dogadać to by było git

@aldi

Medal ma dwie strony :) Trzeba o tym pamiętać, że wiele zależy od naszego nastawienia :)

@D

To prawda. Rozumiem cie bo proszenie się o pieniądze, które się należą to nic miłego. Możesz napisać ile płacą, bo info o zarobkach bardzo by mi się przydało.

zenek

Ciężko się tam dogadać

Aro
@Dariusz

Zależy komu ale niektórzy mają tyle co średnia krajowa.

@zenek

Wszędzie się ciężko dogadać ale przecież trzeba próbować. W końcu chodzi o pieniądze, a wiadomo, że to drażliwy temat. Ja bym próbował.

@Aro

No średnia krajowa to już fajna sumka, nie uważasz?

były
@Dariusz

To próbuj bo nie każdemu się udaje.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zatoka-Tech Sp. z o.o.?

Z doświadczeniem nie polecam, a co dopiero bez

@Kasia

Hmmm, dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Co konkretnie sprawia, że Zatoka-Tech oceniasz w ten, a nie inny sposób? Fajnie że masz swoje zdanie, może jednak rozwiniesz nieco myśl? :) Pomoże to innym :D

@Tomasz

Proszę przeczytać niżej opinie i wszystko sie wyjaśni. Nic nie muszę dodawać. Sama prawda.

@.

Poczytałem opinie i nie rozumiem jak można tak traktować pracowników. Czy nikt nie porozmawiał z szefostwem choćby z tym płaceniem pensji na raty? Ja bym próbował negocjować.

Haha
@Dariusz

Tu nie ma z kim negocjować !!! W takim wypadku tylko gumą lać i patrzeć czy równo puchnie.....A najlepiej to nie rozmawiać , bo z głupimi ludźmi się nie rozmawia.... Omijać moja rada to omijać.

@Haha

Ale spokojnie! Długo tam pracowałeś? Sporo emocji wzbudza w Tobie ta firma :D Ludzie są w szoku że tak to wygląda.

Nie polecam firmy. Wypłaty na raty, proszenie się o swoje. Brak szacunku do pracownika. Śmieszne stawki , a wymogi z kosmosu. Kierownik hali... bez komentarza. Jeżeli jednak ktoś podejmie się pracy, czytajcie dobrze umowy, żeby się nie wkopać. Na plus ludzie na hali którzy tam pracują - sympatyczna brygada.

MojaWłasnaOpinia

Najgorszy pracodawca na którego trafiałem: brak narzędzi, niezbyt miłe traktowanie pracowników, częste niejasne i alogiczne zadania, (usunięte przez administratora) i dwulicowość kierownictwa, a szczególnie właściciela M. Niestety dałem się oszukać i dostałem o połowę mniej niż było omówione. Kalkulator wynagrodzeń względem umowy o ponad 10% więcej nalicza niż dostałem (bez premii). Wygląda na to że nawet na mój koszt było oświadczenie lekarskie. W tej firmie stwarza się tylko iluzja że jest dobrze, po przez właśnie dwulicowość. Natomiast nie wszystko jest źle: W większości, zwykli pracownicy, których zdążyłem poznać, są bardzo fajni i profesjonalni. Dobrze się współpracowało z nimi. Niestety, to jedyny plus, który nawet nie należy do firmy, a tylko do tych ludzi. PS.: nie radzę nikomu podejmować tam pracę, nawet jeśli będzie kusić omówiona kasa. A jeśli nawet się zgodzisz, to dopilnuj żeby omówiona kwota nie była liczona razem z premią bo popełnisz mój błąd. Chociaż, podejrzewam, że inaczej firma może się nie zgodzić.

Emilia
@MojaWłasnaOpinia

O co chodzi z tymi niejasnymi i alogicznymi zadaniami? Nie mówi mi to zbyt wiele a chciałabym poznać na ten temat więcej informacji.. Jak wygląda zakres obowiązków dla pracownika w Zatoka-Techu? Nie jest jasno określony już od początku? Wytłumaczysz?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zatoka-Tech Sp. z o.o.?

?

Przeczytaj opinie , a wnioski same się nasuwają .!!!!!!!.

Chciał bym napisać coś pozytywnego, ale nie ma o czym pisać . Jedynie tylko to , że już tu nie pracuje. Napisał bym coś negatywnego, ale z tym też jest problem . Ponieważ musiał bym pisać o tej firmie i jej właścicielach...tj ( Ojcowie założyciele ) , na których nie warto nawet splunąć . Więc kto może , niech omija te kłamliwe(usunięte przez administratora)

Studenci maja inna stawkę ?

Poszkodowany

Szefostwo stwierdzili iż nie wykonałem poleconego zadania to nie dostane pieniędzy za ostatni miesiąc SIERPIEŃ. z dnia na dzień zostałem zwolniony. I nie dostałem wypłaty za CAKY MIESIAC PRZEPRACOWANY. (usunięte przez administratora) KARMA WRACA !

xyz
@Poszkodowany

Idź z tym do sądu, to jest ich powszechna praktyka. Ludzie ich już przyzwyczaili do tego że nie walczą o swoje pieniądze. Jeżeli zadanie zostało niedokończone z przyczyn od Ciebie niezależnych, to masz pełne prawo ubiegać się o swoje wynagrodzenie. Swoją drogą, ile jeszcze takich sytuacji musi się tam wydarzyć, aby ktoś coś z nimi zrobił? Śmieszne jest to jak przytłaczająco dużo jest tu negatywnych opinii opisujących drastyczne łamanie kodeksu pracy. Jak na dłoni widać że, wszystkie pozytywy to mokre fantazje "wspaniałej" dwójki, która ma jeszcze czelność oczerniać tych wszystkich ludzi nazywając ich "księżniczkami". Jakim trzeba być człowiekiem aby kogoś zwolnić, pozbawić środków do życia i jeszcze później opluć? (o wykorzystywaniu z nadgodzinami już nawet nie wspomnę). Aż dziw bierze że "wspaniali" nie boją się wychodzić na ulicę... Pozdrawiam wszystkich porządnych ludzi, trzymajcie się tam.

Czy w Zatoka-Tech Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Alpha

W zatoce tech są zawierane różne umowy z każdym pracownikiem. Wszystkie też zmieniają się non stop w zależności od tego którą nogą szefostwo wstało. Więc nie sugerowałbym się żadnymi obietnicami jeśli już ktoś jednak zdecyduje się na podjęcie tam pracy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zatoka-Tech Sp. z o.o.?

???

Pracownik w tej firmie powinien być posłuszny i nie myślący racjonalnie. Powinien spełniać wszystkie pomysły i zachcianki pracodawcy. Nie ważne że , panowie mają bujną i chora wyobraźnię . Jch zdanie pomimo tych wszystkich wariacji jest jedyne i słuszne . Więc pracownik winien być wierny ale bierny , wówczas ma szansę na poprawne traktowanie. I to nie jest pewne.

Bąk

Podejście pseudo kierownika jest naganne jeśli ,można go nazwać kierownikiem.Do pracowników nie ma szacunku , a uczniów traktuje jak szmaty.Nie polecam.Brak szacunku w tej firmie.

Dawid
@Bąk

To bardzo niepokojące co napisałeś o rzekomym podejściu kierownictwa tej firmy do pracowników. Czy możesz napisać precyzyjniej, jak wyglądają relację na tej linii? Jestem troszkę zaniepokojony tym co przeczytałem. Mogę prosić o więcej szczegółów?

Roman

Witam goworkerzy! Widzę, że firma szuka konstruktora.. Radzę nie podejmować pochopnej decyzji i nie wierzyć we wszystko co się widzi i słyszy na rozmowie rekrutacyjnej. Na chłodno i z dystansem... Większość negatywnych opinii na forum mogę potwierdzić. Ta firma to szkoła życia, w oprawie braku szacunku i cwaniactwa. Brawa dla każdego kto wytrzymuje z "prezesami" i jest w stanie pracować tam z własnego wyboru (bo w życiu bywa różnie). Jesteś specjalistą w swoim fachu, znasz swoją wartość? Omijaj szerokim łukiem. Jest sporo firm szukających konstruktorów. Niekoniecznie się ogłaszają, może jeszcze sami nie wiedzą że Cię potrzebują. Idź i rozmawiaj. Życzę sukcesów poszukującym i wytrwałości obecnym pracownikom! Pozdrawiam

Normalnie nie wierzę co się w tym kraju dzieje.Już tyle lat jesteśmy w UE a nadal pracodawcy mentalnie tkwią we wschodzie.Chyba do emerytury trzeba będzie na obczyźnie tyrać bo tu nie ma szans na znalezienie normalnej i uczciwej firmy...Dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Zatoka-Tech Sp. z o.o. - Puck

• Jak się pracuje w Zatoka-Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zatoka-Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Zatoka-Tech Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Pl. Wolności 31
    84-100 Puck