Opinie o Arkadia Broker 2 Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arkadia Broker 2 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadia Broker 2 Sp. z o.o. w Suchy Las

Mariusz Nowy wpis

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Studniarskiego. Spotkanie z pośrednikiem było powiedzmy srednie. W zwyczaju mam robić m.in. research w internecie przed zakupem czegokolwiek. Czytam opinie to tu to tam o firmie. Nie brakuje ich. Nie znalazlem żadnej pozytywnej opinii o AB. Rozumiem, że internet w większości to sam hejt, ale żeby nie było ŻADNEJ pozytywnej opinii?

Arkadiusz Zoneman Nowy wpis
@Mariusz

Witam Panie Mariuszu. Dobrze, że zwrócił Pan uwagę, na fakt, iż tylko sa negatywne opinie. Nasz dział promocji zajął się już tym stanem rzeczy i poprosiliśmy naszych klientów i współpracowników o ocenienie działania naszej firmy. Myślę, że z miesiąca na miesiąc będzie pojawiać się coraz więcej lepszych opinii. Należy tez zwrócić uwagę, że liczba negatywnych opinii stanowi 2,8% udziału na wszystkich naszych klientów jakich obsłużyliśmy. Bardziej jednak martwi mnie fakt, iż napisał Pan, że spotkanie z pośrednikiem, tu zakładam, że z naszym pracownikem, że było średnie. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z firmą, celem porozmawiania o ofercie i dostosowania jej do Pana oczekiwań. Mogę zapewnić Pana, że zrobimy wszystko, aby im sprostać. Pozdrawiam Arkadiusz Zoneman

Jakie są warunki zatrudnienia w Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.?

Żałuję decyzji o podjęciu współpracy z tą parodią firmy deweloperskiej. Inwestycje posiadają wady prawne które uniemożliwiają kredytowanie w niemal wszystkich bankach. Deweloper mimo wielokrotnych upomnień nie dostarcza dokumentów potrzebnych do procedury kredytowej. Żaden z zadeklarowanych przez niego terminów nie był spełniony. Po negatywnej decyzji kredytowej z winy dewelopera zwlekają ze zwrotem kaucji rezerwacyjnej zasłaniając się urlopem chorobowym księgowej. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek interesy z tą firmą. Nieuczciwość, nieterminowość i brak rzetelności skutkować mogą jedynie stratą czasu i pieniędzy po stronie klientów.

Arkadiusz

Szanowny Panie Michale Purtak , wiem, że to Pan w związku z tym zwracam się do Pana bezpośrednio i na wstępie od raz u Pan uprzedzam, iż nie pozostawi spółka tej sprawy wolnemu biegowi. Pan wpis zaprzecza wszystkiemu co występowało w relacji między spółka dewelopera, a klientem. Po zawarciu umowy rezerwacyjnej, otrzymała Pan komplet dokumentów potrzebnych do ubiegania się o kredyt. Dostał Pan 3 miesiące czasu na pozyskania tego finansowania, i w tym terminie Pan go nie uzyskał, spółka pomimo tego wydłużyła Panu ten termin. Spółka dostarczyła Panu wszystkie dokumenty, które Pan potrzebował. Nieudolność swoją i swojego doradcy kredytowego próbuje Pan zrzucić na spółkę. Ponadto mamy już informację, że celowo Pan dążył do decyzji negatywnej, choć wystarczyło po ludzku zadzwonić i powiedzieć, że chce Pan zrezygnować. Szkoda tylko, że zapomniał Pan dodać, że ta nieuczciwa firma, nieterminowa z brakiem rzetelności zwróciła Panu koszty, które Pan poniósł w trakcie uzyskiwania kredytu, choć nie musiała, bo nie wynikało, to żadnych zapisów w umowie. Jest Pan jedynym klientem, który nie uzyskał kredytu na zakup lokalu w naszej inwestycji, a mamy jakąś grupę osób, które takie kredyty otrzymały. Pisze Pan nie prawdę, że nasze inwestycje posiadają wady prawne, które uniemożliwiają uzyskanie kredytów w bankach i będziemy żądali od Pan przeprosin oraz sportowania, ponieważ wprowadza Pan potencjalnych nabywców lokali w błąd, może nawiązka na WOŚP w kwocie 50 tyś utemperuję Pan krewki temperament. I szkoda, że nie napisał Pan, że spółka zwróciła Pan środki 14 dni po terminie, łącznie z tymi kosztami, które Pan poniósł. Arkadiusz Zoneman Ps. Każdego, który przeczyta ten komentarz zachęcam do indywidualnego kontaktu celem wyjaśnienia wątpliwości.

Michał Nowy wpis
@Arkadiusz

W ramach sprostowania mogę napisać że pieniądze otrzymałem po 18 dniach od wezwania, krótko po napisaniu tego komentarza. Nieprecyzyjnie użyłem stwierdzenia "wada prawna" - chodzi o hipotekę niebankową, która w moim przypadku była odrzucana przez większość banków.

Chciałam kupić tam mieszkanie dla córki. (usunięte przez administratora) nie wybudowali tylko zwodzili. Córka zdążyła skończyć studia a budowa w powijakach. Mydlą oczy. Szkoda czasu na (usunięte przez administratora)

@Kasia

Szanowna Pani, to chciała Pani kupić ?, czy zawarła Pani umowe przyrzeczoną ? , a może tylko chciała Pani. Anonimowo to można wszytko napisać. Nikt nigdy nie ukrywał, i nie było to żadną tajemnicą, iż w latach 2018-2021 inwestycja szła wolno, a prace tylko wtedy kiedy spółka miała środki. Diametralna zmiana nastąpiła w 2022 roku kiedy spółka pozyskała finansowanie zewnętrzne. Obecnie etap A jest na ukończeniu, a budynku B budowane jest 1 piętro. Pani wpis rozumiem raczej jako rozgoryczenie, że rozwiązała Pani dobrowolnie umowę przy cenie jaką miała Pani na umowie między 4800,00 do 6100,00 brutto za m2 mieszkania. Ostani klient z tej inwestycji, który zawarł umowę w latach 2018 ,a 2021 rozwiązał ją latem 2022 roku, więc zapewne zrobiła Pani to dużo wcześnej, o ile wogóle posiadała Pani z nami umowę. z klientów z tamtego okresu zostało 20 z 30 jakie miało umowy i za moment odbiorą mieszkania w cenach z lat 2018/2021, wiec warto było im czekać. Pani wpis wprowadza w błąd potencjalnych nabywców lokali z naszych inwestycji. Arkadiusz Zoneman Ps. Każdego, który przeczyta ten komentarz zachęcam do indywidualnego kontaktu celem wyjaśnienia wątpliwości.

Brałeś udział w rekrutacji do Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wariat

Zwykli matacze. Oszukuja ludzi. Kupiłem mieszkanie w 2018. Ciagle zapewniał szef że będzie już lada chwila kontynuował budowe. Czekałem kilka miesięcy zanim zwrocili mi pieniądze. Musialem posiłkować się adwokatem, bo oddzyskać pieniądze było wręcz niemożliwe. Groził im już pozew zbiorowy. Szkoda czasu na takich ludzi. Nawet wyborcza sie nimi zainteresowała.

@Wariat

Szanowany Panie, w związku z tym, iż w swoim wpisie zamieścił Pan nie prawidłowe informację, nie mogę pozostać bierny i postanowiłem Panu odpisać za pośrednictwem forum. Użył Pan inwektyw, iż jesteśmy mataczami i (usunięte przez administratora) to chciałbym, żeby Pan ujawnił swoje dane lub wskazał osoby, które są przez nas oszukane personalnie, tak żebyśmy mogli się do tego merytoryczne odnieść, bo pisanie w ten sposób tylko narusza nasze dobre imię. A teraz ad vocem: nie kupił Pan u nas, żadnego mieszkania, tylko zawarł umowę deweloperską, czyli przyrzecznie wybudowania lokalu. Zgadza się, że osobiście jak obiecywałem kontynuowanie budowy i w latach 2019-2021 jak spółka posiadała środki to te prace były kontynuowane, co jest odnotowane w dzienniku budowy oraz dokumentacją fotograficzna. Kłamie Pan, że musiał Pan czekać za zwrotem środków z umowy deweloperskiej. Do września 2022 roku czyli do momentu uruchomienia finansowania zewnętrznego dla inwestycji, była ona realizowana w systemie zamkniętych rachunków powierniczych co oznacza, że nie braliśmy środków klientów na budowę. W każdej sytuacji, czyli kiedy klient wypowiadał umowę, bądź była rozwiązywana ona za porozumienie stron, środki były zwracana klientowi zgodnie z jego dyspozycją, spółka prowadząca inwestycję nie miała tu nic do powiedzenia. Pisze również Pan nieprawdę w sprawie pozwu zbiorowego, bo nigdy nic takiego spółce nie groziło. Z klientów , którzy zawarli umowy na zakup lokali w latach 2018-2021 było około 30 osób, z czego około 20 odbierze klucze w najbliższym czasie. Inwestycja w budynku A jest na ukończeniu, a budynek B obecnie budowane jest I piętro. Prawdą jest, że w Wyborczej ukazał się jeden artykuł, ale mijał się on cześciowo z prawdą. Inwestycja nigdy nie była ani jeden dzień wstrzymana przez PiNB, pomimo iż wielokrotnie były wysyłane anonimy o nie prawidłowościach, których nigdy nie stwierdził. Rozumiem Pana rozgoryczenie, że miał Pan umowę na cenę zakupu lokalu między 4800,00 brutto a 6100,00 brutto za m2, i sam Pan ją zapewne rozwiązał, a teraz Pan żałuje, ale to już nie moja decyzja. W dniu kiedy robił Pan wpis budowa szła pełną parą. Swoim wpisem wprowadzam Pan w błąd potencjalnych nabywców lokali z naszych inwestycji. Arkadiusz Zoneman

Klient

Robią ludzi w balona. Na Zawadach miały być mieszkania już 5lat temu. Do dziś nie wyszli z poziomu 1. Wielka dziura. Właściciel to aniołem nie jest. Nawet na wyborczej o tym pisali.

@Klient

Szanowny Panie, każdy może pisać takie informacje, które nigdzie nie są potwierdzone. Chciałbym, żeby Pan wskazał osobę lub ujawnił swoje dane, kto jest zrobiony w balona, bo żadne nasz klient nie ucierpiał przy realizacji tej inwestycyj. Oczywiście prawdą jest, ze inwestycja pierwotnie miała zakończyć się na przełomie 2018/2019 roku, ale spółka tylko cześciowo jest odpowiedzialna za taki stan rzeczy. Obecnie etap A jest prawie na ukaoczńczeniu, a budynek B w stanie realizacji I pietra. Nawet kiedy robił Pan ten wpis rozmijała się Pan z prawdą , ponieważ prace już w tym okresie szły pełną parą. Dodatkowo chciałbym wiedzieć, który właściciel nie jest aniołem i gdzie o nim pisali w wyborczej. Arkadiusz Zoneman

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadia Broker 2 Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadia Broker 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.?

Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.
  • Pl. Nowy Rynek 4 lok. 4
    62-002 Suchy Las

Arkadia Broker 2 Sp. z o.o.