Opinie o Nordcloud Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nordcloud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nordcloud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordcloud Sp. z o.o. w Poznań

Dejz

Okropne miejsce, nie polecam. Firma robi z siebie taka super cool a w tak naprawdę jest super…(usunięte przez administratora). nie będę się rozpisywał o szczegółach, ale atmosfera jest wyjątkowo nieprzyjemna.

Pracujący

Co rok masz nową pulę punktów / euro do wykorzystania. Zależy dokładnie, który dział. Do MC co i rusz zatrudniają. Są, oaoby które przeszły z utrzymaniówki do architektów. Co do szkoleń i pracy, wszystko zależne od tego, jaki masz dział :)

Anonim Nowy wpis

Ta firma to jakis zart. Zatrudniaja ludzi, cale zespoly, zeby im powiedziec po probnym, ze nie ma projektow i pracy. To jest niepowazne. Odszedlem po wielu latach stabilnej pracy w inne firmie, obiecali nie wiadomo co. Zwalniaja ludzi z dnia na dzien przez czat firmowy.

kandydat Nowy wpis
@Anonim

Byłeś tam na UoP czy na B2B?

zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

To prawda że Nordcloud przygotowuje się do zwolnień grupowych?

Kornelia Nowy wpis

Cześć. teraz jak jest dostępna oferta dla Managed Cloud OpenShift Engineer’a to w opisie pojawiła się informacja o tym, że poszukiwany jest pracownik do polskiego zespołu. W jakim języku miedzy sobą docelowo się komunikujecie? Ojczysty jest akceptowalny?

przynajmniej w ofercie dla DevOpsa było w takim razie napisane, że ze 3 lata minimum doświadczenia trzeba mieć. Ja gdy teraz patrzę na Managed Cloud Engineer’a to nie widzę ile by wymagali by można było myśleć o zaproszeniu na rozmowę. ktoś wie?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Skowronek

Rekrutacja na DevOps'a - wymagane 3 lata exp, mam 12. Po miesiącu (!) autoodmowa z powodu... braku doświadczenia jako DevOps. Bez komentarza, serdeczne powodzenia z ATSem ustawionym na 700% :)

Sara

Global Cloud Operations Center Analyst – na stronie jest taka oferta i to na różne miejscowości. Od ostatniego czasu zbyt wielu opinii nie widzę, możecie więc opowiedzieć o potencjalnych zmianach, które mogły zajść oraz o tym jakie zarobki wychodzą podczas pracy na tym stanowisku?

Dejz

@Dejz

No w sumie przydałoby się jednak objaśnić o co chodzi z tą atmosferą... Jak ktoś robi 100% zdalnie to ma to na niego jakiś większy wpływ? Widzę, że są nabory na Azure do różnych województw, z opisu wynika, że przyznawany jest budżet na rozwój. Ile i o jakim konkretnie mowa?

@Jolanta

Jest to 1500 euro budżetu szkoleniowego + darmowe vouchery na egzaminy :)

@Pracujący

I co jaki okres czasu ten abonament się odnawia? Jestem na poziomie juniorskim, nie wiem jeszcze czy w ogóle się dostanę, czy dużo osób do Was się zgłasza? I czy są jakieś porady odnośnie samej pracy czy tez tych wspomnianych szkoleń? Są osoby które zmieniały technologię w trakcie pracy?

Pracujący

Czy firma Nordcloud Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Jaki dress code obowiązuje w Nordcloud Sp. z o.o.?

Hello IT

Ogólnie wskazane jest, aby w pracy pojawiać się w ubraniu.

@Hello IT

A przy pracy zdalnej jak to rozwiązujecie? ;) Na których stanowiskach w zasadzie ten tryb jest tu dostępny, każdy kto może korzysta? I tak właściwie co z obecną atmosferą pracy? Kiedyś negatywnie się na jej temat opowiadali

Awa

Firma za chwile będzie zupełnie wchloenita przez korpo molocha którym jest IBM. Tak jak opinie z zeszłych lat były dobre tak teraz obiecuje wam będzie tylko równia pochyla. Podejście do pracownika coraz gorsze, zakres obowiązków niezgodny z tym co zostawało ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej. Udawane koleżeństwo - jednak czekaj tylko na nóż w plecy a zostanie on w odpowiednim dla nich momencie wbity. Osobiście nie polecam, chyba ze lubicie jak wam patrzą niestarannie na ręce, lub lubicie się czuć nieswojo. Wewnątrz firmy, kumoterstwo i mobbing.

@Awa

Ta Twoja opinia faktycznie niefajnie brzmi. :/ Czyli to co złe tutaj to przez tego IBM się dzieje? Rozumiem, że każą się przepracowywać w związku z tymi obowiązkami ale chociaż fakt, że ktoś się tego podejmuje zostaje uznany i odpowiednio nagrodzony?

XD
@Awa

Czyżby magiczne umiejętności zarządzania ludźmi MM?

@XD

A co takiego Ci mówi, że to akurat on za tym stoi?

Luc

Potwierdzam. Nie warto.

Luc

Bardzo odradzam firmę. Fałszywi zwierzchnicy. Blame game. Częste zmiany priorytetów. Poważne problemy zamiatane pod dywan. Chwalnienie się cudzymi sukcesami. Kłamstwa w białych rękawiczkach.

Jolanta

Nie rozumiem, jak może nie chcieć zatrudnić, to po co marnować czas na rekrutację?

Capgemini

Niedawno była całkiem duża migracja do tej firmy z firmy Capgemini. Między innymi do Waszej firmy dołączyli panowie o inicjałach MM oraz TT. Uważajcie na nich, bo to są (usunięte przez administratora) najgorsi ludzie jakich można spotkać na swojej ścieżce zawodowej. Podcinają skrzydła, okłamują. Nawet wyszły teraz kwiatki, że HR zaproponowało jednemu z nich podwyżkę dodatku językowego dla jego zespołu, a ten je.... śmieć odmówił. Nigdy nic dobrego nie zrobili, potrafią tylko niszczyć psychikę i zgodność zespołu. Uważajcie na nich.

@Capgemini

Nie wiesz jak będą pracować w tej firmie a już oceniasz. To że ci nie pasowało ich towarzystwo w innej robocie nie oznacza że będzie tak samo tutaj. Każdy ma prawo do czystej karty, nie?

kandydat

Jakie sa widelki na Global Migration Engineer? Niektore z ich ofert wydaja sie ciekawe, aleee chyba musz abyc malo platne, skoro nigdzie firma nie zarobkow...

jlrl
@kandydat

Taka polityka firmy, co zrobisz. Mnie to zwykle też odstrasza, ale jakoś tu zaaplikowałem i to była jedna z lepszych decyzji w mojej karierze. Zarobki są moim zdaniem bdb, do tego podwyżki są regularnie bez proszenia się. Nie wypowiem się na temat widełek na Migration Engineera, bo pracuję na innym stanowisku. Za to mogę napisać, że o ile nie rzucisz kwoty z kosmosu, a swoje skille udowodnisz przy rekrutacji to jest spora szansa, że dostaniesz tyle ile oczekujesz. Także polecam spróbować. Wiadomo, każda firma ma swoje wady i zalety, ale tutaj bilans jest bardzo na plus, z mojej strony 5 gwiazdek.

@jlrl

dzieki za opisanie jak sytuacja wyglada realnie, pewnie jak pojawi sie jakies ogloszenie ktore mnie interesuje to wysle cv, nie mam wymagan ogromnych o zarobki, znam sie na swojej pracy wiec moze sie dostane :)

Cezary

Wprawdzie firma jest stosunkowo młoda bo działa dopiero od 2017 roku ,a już ma bardzo dobre opinie, polecam.

jlrl
@Cezary

Firma istnieje od 2011, od 2017 istnieje oddział w Polsce.

Nadi

Prosze o informację jak wyglada praca Klarity Team i czy znajdą sie tutaj jacys Product Ownerzy mogący podzielić się doświadczeniami pracy w firmie? dzieki

Kamil
@Nadi

I co, aplikowałaś? Dostałaś się? Jak rozmowa i kasa?

Steph
@Nadi

Jak wyżej. To nie PO tylko junior Sys Analyst

@Steph

Szukają teraz kogoś na stanowisko juniora? Podpowiedziałabyś mi ile jest etapów rekrutacji i czy trudno się dostać? Bo trochę się boję rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo maglują?

Polska twarz fińskiej firmy

Faktyczny zakres obowiązków niezgodny ze stanowiskiem podanym w ogłoszeniu na LinkedIn oraz na rozmowach kwalifikacyjnych. Już po rozpoczęciu współpracy otrzymałem informację iż "struktura zespołu się zmieniła i zadania/obowiązki które omawialiśmy na rozmowie teraz należą do innego działu/osoby". Rezultat: W teorii Product Owner, a praktycznie jeden z czterech tech/sys. analyst bez dostępu do zewnętrznych/wewnętrznych klientów, bez wstępnej analizy potrzeb, bez kreowania roadmap-y etc. Brak możliwości rozwoju/zmiany stanowiska na które faktycznie byłem rekrutowany. Dział HR "bardzo ubolewa" iż opis stanowiska był rozbieżny z faktycznym stanem rzeczy i życzy sukcesów ;-)

Artur

Słabe podejscie do pracownika

@Artur

Co konkretnie masz na myśli? Jak objawia się to słabe podejście do pracownika w Nordcloudzie? Chodzi Ci o jakieś warunki zatrudnienia czy o atmosferę pracy? Napiszesz coś więcej?

Dareczku

Pozytywem tej firmy jest to ze nie trzeba w niej pracowac.

@Dareczku

Hmm.. jak to? :D Nie za bardzo rozumiem.. Chodzi o to, że w Nordcloudzie po prostu nie ma natłoku obowiązków czy jak? Mógłbyś wyjaśnić?

Mirek

@Natalia właśnie, dogadujecie się tu jakoś? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Nordcloud Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Nordcloud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordcloud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordcloud Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordcloud Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nordcloud Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordcloud Sp. z o.o.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 6 lok. 11