Everli

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Everli. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Everli o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everli w Warszawa

NowySzoper

Pracuję dla Everli przez około miesiąc i bedę kończył tą współprace. Ta firma to największe (usunięte przez administratora) jakie jeszcze widziałem. Ich reklamy obiecują 5000-8000zł miesięcznie i powyżej 25zł na godzinę ale to prosta ściema. Pracuje w dużym mieście a i tak dostaje maksymalnie 5 zamówień dziennie na 10 godziń dostępności. Wiekszość zamówien płacą po 15-17zł a trzeba wnosić 35-40kg zakupów bo dwie zgrzewki 1.5l wody są warte tylko 40 groszy. Komunikacja na telegramie to porażka. Jak odrzucasz zamówienie bo sie wogóle nie opłaca, to juz wielkiego focha strzelają przez telegram. Firma (usunięte przez administratora) Jak to może być legalne by tak kłamać na ogłoszeniach? Niemożliwe jest by ktoś tu zarabiał 8000zł

@NowySzoper

Chciałem zacząć, policzyłem to wielka ściema. Ale również przestępstwo i zgłaszam ten fakt do prokuratury. Na co dzień pracuję w kancelarii prawnej odszkodowania ale wprowadzenie w błąd.

Kazimierz
@Andrzej

Dokładnie zgadzam się z pana sugestią sam pracowałem w tej firmie Jest to firma która (usunięte przez administratora) ludzi Pozdrawiam.

FiM

racje ma

@NowySzoper

Drogi użytkowniku dziękujemy za opinię. Staramy się wyciągnąć wnioski z każdej konstruktywnej krytyki. Patrząc na datę dodania opinii rozpoczął Pan pracę w miesiącu wakacyjnym, który charakteryzuje się mniejszym zainteresowaniem wśród klientów. Proponujemy spróbować ponownie :) Właśnie rozpoczął się sezon zwiększonego popytu, co wpływa na większą ilość zamówień na zadeklarowaną dyspozycyjność oraz finalnie na zarobki. Z uwagi na wzrost cen paliwa oraz inflację przedłużyliśmy zwiększoną kilometrówkę (0.85zł do 1.10zł) do końca roku oraz obowiązują cykliczne bonusy na dedykowanych strefach. Przypominamy też o naszym stałym bonusie za ciężkie zakupy - po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z dedykowanym City Managerem. Nasz zespół wsparcia zawsze cieszył się dobra opinią wśród Szoperów, przykro nam, że miałeś nieprzyjemne doświadczenie - następnym razem pamiętaj, żeby zgłosić to do swojego City Managera, żebyśmy mogli na bieżąco rozwiązywać problematyczne sytuacje.

@NowySzoper

Zwracają tylko za przejazd od sklepu do klienta, za przejazd od klienta do następnego sklepu już sam bulisz. Może być i kilkadziesiąt zł dziennie. Dorzucają jak ten dystans jest chyba powyżej 8km, więc zazwyczaj jest 6-7 i mają z dyni. Mają wywalone czy klient podał dokładny adres. Dzwon i dopytuj sam. Które pietro? Czy można wjechać pod klatkę albo choćby na osiedle? Wywalone. Jednego dnia mają dużo zleceń to przerzucają z innych rejonów. Następnego dostajesz 2 zlecenia bo za duzo kierowców na rejonie. Potrafią zamówienia na 8 rano wrzucać o 7:30. Bonusy to już śmiech na sali? Stawki gwarantowane? Zapomnij. Dajesz 10 godzin dyspo, robisz 4 zamówienia i wywalone mają że masz dniowe jak za 2 godz pracy. Amatorzy

@NowySzoper

A i gwozdz programu. Zamowienie: 6 ciężkich toreb, 2 zgrzewki wody i np zgrzewka mleka. Podjeżdżasz pod klatkę, do windy i po bólu. Ale np nie ma wjazdu, windy też a pietro 4? Dymaj przez pol osiedla a potem 4 pietra po schodach. Może Ci dorzuca z 5 zł, ale żeby załatwić ludziom jakieś np wózki, żeby zdrowia na tym nie tracili to już nie. A i nie uprzedza bo by nikt nie przyjal. Już ponad pół roku się w to bawię i może starczy. Może ktoś się z tego zwinął i coś sensowniejszego znalazł?

Nick nie może być pusty.

Nick nie może być pusty.

@NowySzoper

To wszystko prawda! Nie wierzcie w te 8000 zł! Przy 8 godzin/dzień i odliczeniu benzyny jest 1500 zł na mies

@Wawiak

100% racji! Często zajedziesz pod szlaban i niesiesz 6 pełnych toreb i 12x1,5 l wody na zamkniete osiedle. Np 400 metrów i musisz spowrotem do auta, bo klienta nie ma w domu... Maks 10-15 zł na godzinę wychodzi ta prace...

@Wawiak

To wszystko prawda! Everli powinno dawać telefon fimowy i płacić rachunek! Co drugie zlecenie trzeba dzwonić do klienta, bo jest problem z dostawą. Czasem nawet 2-3 razy, bo klient Ukrainiec i nie zna adresu. Nie mam nic do Ukraińców

Magdalena
@Maciek

To czemu podkreśliłeś tę narodowość? Klient to klient, nie? chyba że oprócz tego jeszcze w jakiś inny sposób należy ich obsługiwać? i co do tego rachunku skoro faktycznie ponoszone są tego typu koszty to nikt nie próbował tego zgłosić albo jakoś się dogadać?

Mario

Witam. Pracuje jako szoper w Everli od konca czerwca. Ogolnie bardzo mi sie podoba szereg rozwiązań stosowanych przez firme. Super szybka pomoc koordynatorów! Szacun. Za to duzy plus. Praca sama w sobie jest specyficzna ale tez i ciekawa na swoj sposob. Poki co pracuje w tej branzy dorywczo ale zastanawiam sie czy mozna z tego wyżyć pełnoetatowo… moze ktos tak pracuje? No i jeden powazny problem - Obecna inflacja powoduje ze koszty paliwa sa naprawde duze. Czy firma Everli planuje jakies podwyzki za zlecenia ktore zrekompensują wysokie koszty paliwa? ;) Pozdrawiam wszystkich szoperow!

@Mario

Witam, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wybrał Pan naszą firmę. Serdecznie zapraszamy do dodawania większej ilości godzin, ponieważ rok do roku obserwujemy rosnący trend w ilości zleceń w okresie jesienno-zimowym. Zdajemy sobie sprawę ze stale rosnących kosztów paliwa, dlatego też wydłużyliśmy podniesioną stawkę za kilometr do końca tego roku (z 0.85zł na 1.10zł) oraz nieustannie staramy się podnosić wynagrodzenia Szoperów poprzez cykliczne bonusy ofererowane w dedykowanych miastach / strefach. Zachęcamy też do kontaktu z City Managerem w celu dowiedzenia się w jakich godzinach najlepiej dodawać teraz swoją dyspozycyjność, w mieście na którym Pan obecnie jeździ.

Szoperowa
@Everli

Odpowiedz pracodawcy odnośnie wysokości za km juz nieaktualna. W dobie inflacji i podwyżek obniżyli kwotę z 1.10 na 0.85zl za km. Kombinują przy przypisywaniu zleceń by nie następowały po sobie, wówczas nie płaca w ogole za km. (usunięte przez administratora) do potęgi.

@Mario

Nie ma sensu tak pracować na etat, bo Everli daje mniej niż minimalna krajowa i nie dają ci firmowego aura i benzyny. Wszystko płacisz sam! Normalnie firma ma obowiązek dać narzędzia do pracy. Tak jakbyś na budowie z wypłaty 20 zł/g kupował wiertarkę, drabinę itp bo cie nie zatrudnią bez tego xD I za chorobowe nic Everli nie płaci...

@Szoperowa

To wszystko prawda! Do tej pracy sie dopłaca! Dużo stoisz w korkach za darmo. A za wyjazd poza twoją strefe płacą np 5 zł a to zajmuje 30-60 min więcej. Gdzie tu sens?

Maciek

Czat który ma pomagać w pracy to porażka! Potrafią cie obrażać, ignorują. Nie chca wypłacać dodatków, chociaz się należą, np za drugi przyjazd do klienta masz 4 zł, a tracisz pół godzinny na to. Za to kontakt z paniami z obsługi klienta jest spoko - one zawsze miłe i pomagają. Ale koordynatorzy z czatu to porażka a od nich wszystko zależy.

Robert

Dobra praca na luzie polecam

@Robert

Praca jest stresująca! Umowa zlecenie i słabo płatna. Z tego co zarobisz sam płacisz benzyne

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista IT Service Desk
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
Lecytyna

Ogolnie praca ma swoje wady i zalety z reszta jak każda. Plusy: + pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz + pełen luz brak przełożonego zakupy robisz na spokojnie. Minusy - amortyzacja kosztow auta zapomnij - niektorzy traktuja zakupy w everli w roli tragarzy a everli nie chroni szoperów, 50 kg zgrzewka mleka 2 wody 2 zgrzewki soku plus zakupy i to 14.50pln po odjeciu samego paliwa czas pracy 1:15. Srednia stawka mi sie zgadza 20 zl zlecenie Sredni czas zakupow 1h Sredni koszt benzyny 3.5zl Czyli 16.5zl na godzine ale masz 3 w 1 robisz zakupy, pozniej autem przez miasto a na koncu wnoszenie. Ogolnie problem jest taki, ze trzeba robic to na srednich, niektore zamowienia sie kompletnie nie oplacaja i sa jawnym wykorzystaniem a po przyjeciu i zobaczeniu listy zakupow nie masz mozliwosci odrzucenia. Sa zlecenia 18 zl, korki na miescie, ruch w sklepie wyjdzie ci 1.2 pracy, koszt benzyny 3.5 do tego amortyzacja auta 0.90 wyjdzie ci 13.6 na reke 10.6 za godzine do tego masz do wniesienia 45kg na 3 pietro. Z parkowaniem problem przez pol osiedla na 2 razy bo sie nie wyrobisz na raz Napiwki praktycznie nie istnieja, srednia 1 napiwek na 20 zamowien okolo 5 zl

@Lecytyna

Aby wyjść na przeciw potrzebom Szoperów - tymczasowo podnieśliśmy wynagrodzenie za kilometrówkę. Nawiązaliśmy również współpracę z wiodącą siecią stacji benzynowych i wynegocjowaliśmy dla Was zniżkę w wysokości 12 gr/l paliwa - na wszystkie produkty paliwowe dostępne na stacjach. Zniżka jest bezterminowa. Stale pracujemy również nad ustawieniem jak najbardziej optymalnych limitów wagowych oraz nad napiwkiem od klienta dostępnym z poziomu aplikacji.

Nasa
@Everli

A kiedy EVERLI dopracujecie i będzie to działać???

hes
@Everli

czy limity wagowe się zmienią? ostatnio na 4 pietro wnosiłem 24l.mleka i 2 zgrzewki wody plus zakupy

Szoperka
@Everli

"Stale pracujemy również nad ustawieniem jak najbardziej optymalnych limitów wagowych oraz nad napiwkiem od klienta dostępnym z poziomu aplikacji." dobre... Od 2 lat jestem w tej firmie i podstawowa stawka za zlecenie nie drgnęła mimo pędzącej inflacji oraz szalejących cen paliwa... Limity? Żart! Jesteś tragarzem nie szoperem... Napiwki z poziomu aplikacji - kolejna bzdura...

Skoczek
@Szoperka

Ale 2 lata pracujesz wiec chyba ci to nie przeszkadza

Byla

Bardzo proszę o dane gdzie odesłać torby. Nikt nie odpowiada!!!! A straszyć to umiecie!!!

@Byla

City menadżerowi oddaj torby i kartę

Praca w tej firmie to parodia. Paliwo idzie w gore oni obniżają dodatek za paliwo a klientom podnoszą za dostawę. Robią wszystko żeby człowiek nie zarobił a oni trzepią kasę. Szkoda czasu na tą firmę!

@Adam

Dokładnie potwierdzam ! Szkoda czasu i zdrowia.

Magdalena
@Adam

A można dopytać z ciekawości ile tego dodatku było wcześniej i do jakiego stopnia został pomniejszony? Czy do dziś coś jeszcze w warunkach finansowych uległo zmianie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Everli?

Beata

żadna , będziesz pracował na Koszty a na końcu zysk 10 %

były szoper

Rozwoju? Jeżeli masz na myśli rozwój nerwicy to tak :) w tej firmie jesteś na ostatnim miejscu, masz za grosze robić i najlepiej nic nie mówić. Nie polecam

SzoperkaM

Tydzien temu akcja pt. "Podwyżki" trabili we wszystkich możliwych kanałach myślę no w końcu bo stawka 1.1 zl/km, którą się tak szczycą obowiązuje od zeszłego roku gdzie paliwo było dużo tańsze i człowiek rzeczywiście mógł zarobić. Przyszedł mail jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam stawkę dalej 1,10 zł z tym że łaskawie będą wyrównywać kilometry z poprzedniego zlecenia od klienta do sklepu. Po czym moja radość nie trwała długo ponieważ dzisiaj przyszedł kolejny mail oznajmujący o pomyłce jaką jest zawyżona stawka za kilometr która maleje do 0,85 zł za kilometr - śmiech na sali ???????? Jak Wam nie wstyd obniżać stawki już i tak z nędznego wynagrodzenia. W zeszłym roku przy koszcie paliwa ok. 4-5 zł stawka za km wynosiła 1.1 komu chcecie zamydlić oczy rzekomą podwyżką ??? A właściwie teraz to już obniżką .... wyrównanie za kilometry z poprzedniego adresu do sklepu???? od tygodnia nie ma zlecenia jedno po drugim tylko jest godzina przerwy żeby nie zwracać drogi do sklepu to jest (usunięte przez administratora) Wszystko poszło do góry każdy podwyższa sobie ceny żeby jakoś przeżyć, a my tankujemy cholendarnie drogie paliwo i jeździmy bezsensownie czasem kilka razy w to samo miejsce bo zlecenia są tak porozrzucane bo logistycznie nikt nie potrafi pomyśleć żeby rozłożyć trasę. Naprawdę tego nikt nie widzi każdy patrzy tylko na swój czubek nosa i żeby wykorzystywać ludzi??? Niedługo zostaniecie bez szoperów bo nikt charytatywnie jeździł nie będzie i marnował swoje auto i dokładał do tego interesu. Mam nadzieję że moje sugestie dadzą Wam coś do myślenia, Pracuję od dwóch lat i nie miałam naprawdę żadnych zastrzeżeń. ale w tym momencie przekroczyliście wszelkie granice przyzwoitości i uczciwości.

Mimi
@SzoperkaM

Bez szoperow i bez klientów! Nie dość że ceny są z ogromną prowizja( a tam gdzie mają być takie jak w sklepie nikt tego nie aktualizuje więc nigdy nie ma cen jakie są na promocjach), za zamówienie poniżej 100 jest dopłata 6zl, dostawę podwyższyli na 15zl to jeszcze limity towarowe wprowadzili! Support leży ale spam przychodzi czasem po kilka razy dziennie. Ludzie wybierają konkurencję gdzie dostawa jest za free, co tydzień jest kod rabatowy i nikt nie zeruje na dostawcach

green
@SzoperkaM

To było jak strzał w policzek, kiedy okazało sie, że nie zaakceptujesz nowych warunkow to morzesz spier.... smutne.

Prrr
@green

U mnie to nie dość, że zmieniają sami ci strefę dostawy, gdzie wcześniej zgłaszałem swojemu City Managerowi, że nie zgadzam się na przerzucanie mnie to innej strefy, to mimo i tak to robili i dawali zlecenia z innych stref. Plus dostaje dwa zlecenia na tą samą godzinę dyspozycyjności i piszą żeby przyjąć je, to ja się pytam ja mam mandaty dostawać lub szybowcem przeleciec żeby w tym samym czasie zrobić zakupy w dwóch innych hipermarketach, gdzie jeden znajduje się na początku w centrum miasta a drugi kilka km dalej w innej dzielnicy. W jednym sklepie miałem być o 9.58, a w drugim o 10.00, to ja bym musiał chyba się sklonować żeby być w dwóch sklepach jednocześnie. I prawda jest, że blokują konto jak odrzucisz dane zamówienie. Nie można się wtedy zalogować i wogole. Nie dość, że płaca do (usunięte przez administratora) i nic nie zarobisz, bo to co dają to na paliwo stracisz. Lepiej już w jakieś firmie delivery się zatrudnić, bo tam przynajmniej rozwozisz paczki i masz więcej za jedną paczkę zależy od trasy niż za kilka toreb zakupów, gdzie niektóre nie są lekkie.

Ags9393

Ile jeszcze będzie trwał ten (usunięte przez administratora). firma dosłownie kpi sobie z Pracownika. Te obniżenie stawki za Km to strzał w kolano dużo ludzi ucieka biorą nowych nie ogarniętych na zapchajdziury byle by ktoś zrobił zlecenie. Klienci uciekają czyli zlecenia też . Druga sprawa każda zmiana w naszych umowach powinna być co najmniej przedłożona nowym aneksem do umowy. PiP już puka do ich drzwi. Nie polecam nikomu kto ma zamiar zaczynać w tej pseudo firmie. JE

Deser
@Ags9393

Firma upada . Tonący brzytwy się chwyta. Wyzysk w czystej postacie. Jak "pan" morawiecki powiedział za (usunięte przez administratora) v będziemy z(usunięte przez administratora)

Sławomir
@Ags9393

Nie wiedziałem że obniżają ludziom stawki. Chodzi o wprowadzenie oszczędności? O ile obniżyli kasę? Bo jak dużo to ciężko będzie za to wyżyć przecież

Deser
@Sławomir

Z 1.10 za KM na 0.85 . Niby płacą za każdy km ale system wysyła zlecenia co drogą godzinę i tego zwrotu nie dostajesz . Co mogłeś sobie odpisać km w bonusie a teraz tego niema. System wysyła z jednego końca miasta na drugi bez pokrycia . Ceny paliwa szaleją , eksploatacja auta przy tylu km miesięcznie też pochłania sporo $$ . Padnie auto i nikogo to nie obchodzi. Szkoda czasu i auta na ten cyrk .

Szoperuwa

Chwilowo było Ok i znaleźli sposob by nie płacić jak obiecali, ohydny wyzysk. Zmienili zasady wynagrodzeń w trakcie ich trwania! Nosze sie z zamiarem zgłoszenia tego problemu do odpowiednich organów. Wiem, ze Ci ktorzy nie zaakceptowali nie dostawali zleceń. Jest ciezko zarobic serio. Celowo robia przestoje godzinne miedzy skrótami aby nie nie płacić za km od klienta do następnego sklepu, chwile wczesniej wrzucajac na 1 Godz dwoch zleceń. Rozmawiam z klientami i mowia, ze nia maja opcji wyboru godz przed lub po. Blokuja to. Tak sie nie robi. Sprytny sposob na powrót do starej km. No wstyd! Kazdy z nas idzie do pracy zarobic, tu nie zarobisz

Prrr
@Szoperuwa

Akurat w moim mieście były zlecenia co godzinę. Ja zresztą i tak biorę co druga godzinę, bo szczerze jak dla mnie ciężko jest się wyrobić w godzinę jak ktoś zrobi zamówienie na blisko 40 produktów i szukaj po sklepie. Plus dojazd do klienta, a później do sklepu żeby być o godzinę która podaje aplikacja. Jeśli są duże zakupy to ciężko jest się wyrobić co godzina z zakupami, chyba, że ktoś serio ma taką pamięć, że wie już z pamięci co gdzie leży na półkach i w jakiej alejce. Jeśli są małe zakupy to idzie spokojnie co godzina się wyrobić. Ogólnie na ten moment nie mogę nic powiedzieć negatywnego o firmie, zresztą od początku traktuje to jako dodatkowa pracę. Przeważnie najwięcej zleceń jest popołudniu, na rano jak dajesz dyspozycję to praktycznie nic nie ma.

Janek

(usunięte przez administratora) Klientom właśnie podnieśli opłatę za dostawę praktycznie o 50% a nam obniżyli dodatek do paliwa z 1.10 do 0.85 za KM ???? podnieśli SKU ale co z tego skoro to paliwo drożeje w oczach a zakupy nie robią się większe jeszcze teraz przez podwyżkę będzie mniej. Uciekajcie szkoda czasu jest nie opłacalne po żadnym kontem a te ogłoszenia to największa ściema! Nawet na Paliwo nie zarobicie!

Krystian

Pracuję w Everli od czterech miesięcy. Praca jest spoko, od początku traktuję ją czysto dodatkowo. W ogłoszeniu na olx było napisane 5000 - 8000 brutto, ale to pewnie zarobki dla tych, co dużo jeżdżą wliczając bonusy. Płacą tygodniówki, co jest super :D Fajnie byłoby jakby było więcej dużych zleceń, wtedy można naprawdę wyciągnąć fajną kasę ;) Czasami nie chce się jechać do jakiegoś małego, ale trudno taka praca. Duży plus za pomoc city managera, na początku wszystko zostało mi wyjaśnione przez co wiedziałem czego się spodziewać.

pelikano

Spróbowałem - dziękuję, nigdy więcej. Dzisiejszy "zarobek" - 44,5 złotych, miałem szczęście połączyć dwa zamówienia, zakupy zrobiłem w jednym sklepie i dostarczyłem po drodze do domu. Łącznie przejechałem 14km (0,80zl/km - cena paliwa = 11,2 zł. Łącznie zakupiłem ponad 60 sztuk towaru (39 pozycji), co zajęło mi około dwóch godzin, na szczęście mi pomogła moja dziewczyna. Korki, światła, płatny parking - 3 godziny "pracy", a w rzeczywistości spaceru po markecie we dwójkę - "zarobek" 30 złotych, czyli 10 zł. na godzinę, już nie chcę wspominać że miałem pomocnika. Gdyby nie połączyłem dwa zamówienia, zarobiłbym 4-5 zł za godzinę pracy, z pomocnikiem - po 2-2,5 zł. Wiem, nie mam doświadczenia, jednak mam doświadczenie cotygodniowych zakupów i jakoś umiem sobie poradzić W przypadku odrzucenia zamówienia (nie widzę sensu jechać 12 kilometrów w jedną stronę za... 19 złotych, które mi proponują w aplikacji, ponieważ to tylko koszty paliwa, a pracować za darmo ja nie mam ochoty) dostaję SMSy z prośbą przyjąć zamówienie, a jeżeli tego nie zrobię to klienci będą poszkodowane i głodne. Przepraszam, a co ja mam kupić i zjeść za 2 złotych, które ewentualnie mogę zarobić po przyjęciu takiego zamówienia? Chociaż obiecują stówkę po zrealizowaniu 20 zamówień i zwrócić koszty, które poniosłem zamawiając "zestaw Szopera" - kilka torb i jakieś gumki. Z całego serca zwrócę to wszystko po weekendzie, może kiedyś skorzystam tak samo z kogoś, kto prawie za darmo przywiezie mi zakupy. Mieszkam na parterze, parking bezpłatny, kolega nie będzie musiał tak jak ja na 2-9 piętro ciągnąć torby, ale i tak nic nie zarobi. Kategorycznie odradzam. Jestem ciekaw co na to Kodeks pracy, ponieważ trzeba mieć szczęście i mieszkać obok Lidl'a/Carrefour'a i na pieszo zanosić zakupy do sąsiada by zarobić minimalną kwotę na godzinę zgodnie z KP.

@pelikano

dziękujemy za opinię. Słuchając opinii oraz sugestii Szoperów podnieśliśmy stawkę za kilometr z 0.85zł do 1.10zł, co obowiązuje do końca tego roku. Dodatkowo przy zakupach dostarczanych na wysokie piętra bez windy obowiązuje bonus, tak samo jak w przypadku ciężkich zakupów. Pragniemy przypomnieć, że zwracamy wszelkie opłaty związane z płatnym parkingiem w trakcie realizacji zleceń. W takich przypadkach należy zgłosić się do zespołu wsparcia oraz przedstawić bilet parkingowy. Oferujemy również szereg cyklicznych bonusów, które obowiązują w dedykowanych strefach, których celem jest zwiększenie wynagrodzenia podstawowego. Zawsze zachęcamy do pozostania z nami dłużej, niż kilka dni, gdyż z naszych obserwacji wynika, że po wykonaniu kilku zleceń i zaznajomieniu się z aplikacją Szoperzy są w stanie szybciej realizować zlecenia ze względu na znajomość sklepów oraz ich asortymentu.

@Everli

Co z tego ze wykonamy szybciej zlecenia? jeżeli jedno zlecenie przypada na jedna godzine ? nie da się zrobić więcej zleceń niż ma się zaklepane. Potrafiłem 4 zlecenia(czyli 4 przedziały godzinowe) wykonać w 2h bo były z tego samego sklepu, ale to nic nie daje bo nie zrobisz ich więcej, czyli nie opłaca się spinać w sklepach. System powinien działać że jak szoper zaznacza że wykonał wcześniej zlecenia to się godzina odblokowuje i wtedy może zrobić i zarobić więcej. Bonusy? śmiech na sali z automatu się nie dodają zawsze trzeba pisać do opiekuna który nigdy nie ma czasu i jak doda to w następnym tygodniu co skutkuje że czeka się kolejny tydzień aby je otrzymać. Chcecie mieć stałych pracowników którzy mają zbudowane dobre relacje z Klientami? Zadbajcie o nich a nie co chwilę nowi którzy i tak się zwolnią bo się nie opłaca. Kilometrówka? nie istnieje, to że jest to jedno ale zlecenia są takie że nie przekracza się tych 8 KM z sklepu do Klienta więc i tak się ich nie otrzyma .

obecna szoperka
@były szoper

ale przecież jest też często system łączonych zleceń + jeśli napiszesz do zespołu wsparcia lub manager'a zawsze jest opcja zwiększenia liczby zleceń :) akurat z bonusami nie miałam nigdy żadnego problemu, ale wydaje mi się, że bezproblemowo można to wyjaśnić

@obecna szoperka

System zleceń łączonych nie jest zależy ode mnie tylko od zamówień klientów, jeżeli miałem zlecenie 13-14 wykonałem je o 13:10 to nie da się odblokować już tej godziny więc nie da się zrobić więcej zleceń o czym Ty człowieku piszesz. Każde zlecenie to jedna godzina, więc max w dniu wykonasz tyle ile masz godzin przypisanych nie więcej. Bonus wagowy nigdy nie przypisał się sam więc zawsze musiałem pisać do citymanagera

pelikano

Uwaga!!! W przypadku odrzucenia kilku zamówień blokują konto - brak możliwości logowania do aplikacji, podglądu swojego profilu, stanu konta. By tego uniknąć, widocznie, trzeba było akceptować każde zamówienie i nikogo to nie obchodzi że ja mam własnym autem przejechać 20 kilometrów w zakorkowanym mieście, stracić co najmniej 1,5-2 godziny za "zarobek" 19 złotych, które mi wystarczą na

@pelikano

dziękujemy za opinię. Akceptowanie zleceń przez Szopera jest dobrowolne, jednak nadmierne wykorzystywanie tej możliwości prowadzi do problemów operacyjnych. Konto żadnego Szopera nie jest blokowane w przypadku incydentalnego odrzucania zleceń. Oczywiście jesteśmy zmuszeni zareagować oraz wyjaśnić zachowanie szkodzące płynnej realizacji zleceń. Zależy nam na tym, żeby deklarowana przez Szoperów dostępność była ich faktyczną dostępnością i gotowością do pracy, co podkreślamy przed rozpoczęciem współpracy.

Byłyszczesliwypracownik

Pracuję od dłuższego czasu na aplikacjach i na żadnej innej, powtarzam - ŻADNEJ nie spotkałem się z takimi sytuacjami jak na Everli. Wymagają założenia działalności, bo to pośrednio z nimi zaczyna wiązać. Oczekują dyspozycyjności godzinowej, nic w zamian za nią nie oferując - ani dopłaty, ani pewnych zleceń. Trzeba się upominać o gwarantowane premie, w przypadku problemów z płatnościami kartą kierują sugestie by założyć za zakupy dla klienta z własnych (!!!) pieniędzy. Zamówienia są przydzielane bez ładu i składu, a do tego jest się poganianym przez różne kanały komunikacji. Wszystko jest zawsze winą szopera, nigdy klienta, czynników zewnętrznych, a już w żadnym wypadku Everli. Support to w większości zgraja impertynentów, którzy stosują prymitywne pseudopsychologiczne zabiegi manipulacyjne i na ich pomoc nie można liczyć.

@Byłyszczesliwypracownik

dziękujemy za opinię. Przypominamy, że współpracować z Everli można również na umowie zlecenie, jednakże umowa działalności gospodarczej jest bardziej konkurencyjna. Okres wakacyjny, w którym rozpocząłeś z nami współpracę cechuje się niższą ilością zleceń vs okres jesienno-zimowy. Zachęcamy więc do ponownej weryfikacji ilości zleceń oraz zarobków właśnie teraz. Nasz zespół wsparcie zawsze jest doceniany za wysoką jakość obsługi, zachęcamy do kontaktu z City Managerem w celu wyjaśnienia tej sprawy - zawsze reagujemy natychmiast. Problemy z płatnością, o których wspominasz, występują bardzo rzadko. Incydentalne przypadki dotyczą awarii terminali wśród naszych Partnerów, ale pragniemy podkreślić, że ŻADEN Szoper nie jest wtedy zmuszony do płatności gotówką ze swoich środków - Szoperom oferujemy przedpłaconą kartę Soldo, którą opłacają robione dla klientów zakupy.

Alfred

Ja robię po 4 h dziennie i stówka wpada bez problemu nie licząc bonusów, jest ciężko, ale daje rade pozdrawiam

pracowałem w okresie pandemii
@Alfred

Więc musiałbyś zarobić 25zł w godzinę. Na takie zarobki można liczyć przy ok. jakichś 50 RÓŻNYCH towarach - jak masz 10 śmietan, to tak, to jest jeden. Kolejne są towary, których na sklepie nie będzie, a Ty stracisz czas, żeby ich szukać. Później spakujesz to wszystko, ładnie - nabiał do nabiału, warzywa razem itd, wyjdzie jakieś 5 toreb może. Następnie pojedziesz do auta z wózkiem, zrobisz zdjęcie i włożysz wszystko do auta, odwieziesz wózek, wrócisz do auta. Pojedziesz chwilę do klienta. Bardzo możliwe, że nie masz 5 rąk i będziesz musiał obrócić dwa razy np. na 4 piętro kamienicy. I to wszystko w maksymalnie godzinę. No, niezły superman z Ciebie. A jak Ci się trafią zamówienia za 15zł to co? (usunięte przez administratora)

Kamil
@Alfred

Haha dobre takie bajki to dzieciom Mojżesz opowiadać ????

@Alfred

W ciągu 4 godzin nie realne jest zarobić stówkę jak piszesz.Ja za 5 zleceń zarobiłem 95 złotych w ciągu 12 godzin więc tak jak pisałem wcześniej piszcie prawdę

Mirek Myśliciel
@Andrzej

Jest możliwe ja robie po 2-3 zlecenia na godzinę. Sprawa prosta jak się sprężysz to dobrze zarobisz jak się (usunięte przez administratora) to nie zarobisz jak wszędzie.Robota nie jest ciężka, szukanie produktów na początku chwile schodzi ale po paru dniach to już pamięciówka.Trzeba być dobrze zorganizowanym i leci (usunięte przez administratora)

@Andrzej

W chwili obecnej zlecenia przypadają na zdecydowaną większość zadeklarowanych godzin - w większości miast na 100%. Lokalnie włączane są różnego rodzaju bonusy, poza tymi obowiązującymi cały czas (bonusy za dużą ilość produktów w zleceniu oraz za daleki dojazd do klienta). W związku z bardzo dużym wzrostem zamówień wzrosły również zarobki Szoperów.

Niebieska
@Alfred

ja tez pracuje w dostepnosci 4 h ale realnie ok 5,5 h i srednio mam ok 90-100 zl z tym ze juz robie znacznie szybciej duze zlecenia w auchan niz na poczatku ;

Teraz jest ok

@Niebieska

Niebieska to samo u mnie.alr jest super

Pablo Escobar
@Mirek Myśliciel

Wiesz, w sumie jest to możliwe robiąc zakupy z dwóch zleceń w jednym sklepie, ale potem trzeba to dostarczyć. Tak na marginesie, dasz numer do dilera, proszę

animator
@Mirek Myśliciel

nie prawda ! na telegramie jest pokój "szopi pracownicy" jeżeli się da to dołączajcie do niego !

@Mirek Myśliciel

Tak mitomania to takie schorzenie

Wiewiórka
@Mirek Myśliciel

Ciekawe, bo ja na godzinę dostaję tylko jedno zlecenie, więc nie mam jak zrobić kilku. Czasem robi mi się dziura, co przestaje być opłacalne

Majster

Co ty gadasz, jakie 2,3 zlecenia na godzinę haha dobre bajki

Jaaa
@Mirek Myśliciel

Jak można zrobić 3 zlecenia na 1h. Jak egl zleceń nie ma xd Gdzie jeździsz?

Mirek
@Mirek Myśliciel

Bo kłamie, nie ma opcji zrobić 2-3 zlecenia na godzinę bo jedne średnie zakupy to stracone co najmniej 45minut ,jak nie ma ruchu w markecie ,jeśli są kolejki to wychodzi już ponad godzinę

re
@Mirek

Plus jeszcze dojazd do klienta. A jak klient zamówi sobie 2523523 warzyw i owoców plus jakies bio duperele na znalezienie którego trzeba poświęcić mase czasu, tak robi ci się nagle półtora h na 1 zamówienie. Szukacie jakies pracy, podzwoncie po pizzeriach jakies taxóweczki cokolwiek. Everli to grosze za poteżną tyrkę.

@re

Można w godzinę zrobić dwa zlecenia.Mi się parę razy zdarzyło tylko z tym że jeśli nie są to duże zlecenia tak jak pisze mirek.2 zlecenia po kilka produktów to jest realne ale 3 napewno nie

@Andrzej

Ja dzisiaj zrobiłem 6 zamówień w 4 godziny. Ale prawie wszystkie po kilkanaście pozycji a i zarobek 115 zł minus paliwo

FiM
@Mirek Myśliciel

Nie da się wyrobić ze zleceniem w mniej niż godzinę a tylko wtedy by to było opłacalne. Dają Ci totalnie losowe rzeczy z najniższej półki po każdej stronie sklepu + noszenie 40kg zgrzewek wody na 4 piętro to samobójstwo (a całość za jakieś 20gr)

@FiM

Miałem zamiar podjąć decyzję ale jak zwykle ekonomiczny bilans bardzo nie korzystny dla tej firmy. Pracuję w catering wożę sushi 3 zapakowane zamówienia w godzinę. Więc zysk jakieś 20 zł bez napiwków ???????????? Nie mają szans mieć kierowców.

Pejot

Cześć, wypełniłem dziś umowe z Everli. Przeczytałem tylko początek opinii i były na plusie, ale po podpisaniu umowy już chciałem poczytać więcej i trafiłem na gorsze opinie byłych pracowników. Jestem niepewny tej pracy czy dobrze zrobiłem podejmując się. Czy może ktoś mi doradzić? Czy warto tam zaczynać? Trochę mnie przeraża fakt, ze na sam dojazd do miasta, w którym miałbym robić zamówienia, bo jest prawie 20km oddalona od mojego miejsca zamieszkania, a paliwo teraz tanie nie jest.

SheffieldDave28
@Pejot

Hej. Pracuje jako szoper poki co dorywczo od 2 miesiecy. Ja od razu zakladalem ze bede jezdzil po swoim miescie jak tylko okazalo sie ze jet to rejon Everli. Dojeżdżanie do innego miasta kolego to przede wszystkim dodatkowy czas ktory musisz poświecić No i dodatkowe spalone paliwo z ktorym teraz to jakis obled… Dla mnie by sie to nie opłacało. Ale… nie chce Cie zniechęcać na starcie. Sprobuj jakis czas i sam ocenisz co i jak. Ja sam widze ze biorąc zlecenia i odejmując koszty paliwa zarobek jest naprawde slaby. Firma MUSI teraz cos z tym zrobic, wlasnie teraz kiedy ceny paliw sa takie wysokie, bo inaczej nie bedzie szoperow. Szoperow ktorzy wlasnie napędzają te firmę. Jesli nie ma szopera klient nie zobaczy slotów godzin i nie zamówi towaru. Jesli nie zamówi towaru to firma nie zarabia. Proste. Ale zeby szoper mogl godziwie jezdzic i cos z tego miec … to firma MUSI dac jakie podwyzki. Mnie osobiscie pociągnęła idea tej pracy i to ze moge decydować ile i kiedy pracuje. Ale przy takiej sytuacji to chyba sam nie mam ochoty dalej sie tak udzielać. Pozdrawiam.

@Pejot

Nie ma co się bać bo krzywdy nie zrobią, ani dopłacać nie będziesz. Pojeździsz parę dni, policzysz opłacalność i będziesz wiedziec

@Wawiak

Pytanie tylko za ile ????????????

SheffieldDave28

Witam. Mialbym wiele pytan ale najwazniejsze dla mnie jest takie: CZY oraz KIEDY firma Everli planuje podwyzki za zlecenia? Wysoka inflacja i mega ceny paliw to teraz juz naprawde ogromny koszt dla nas szoperow. Bardzo prosze o odpowiedz… Pozdrowka dla wszystkich twardzieli szoperow ;))

Nowa

Witam, czy firma wystawia zaświadczenia o zatrudnieniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Everli - Warszawa

• Jak się pracuje w Everli?

Zobacz opinie na temat firmy Everli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Everli?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 12 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Everli?

Kandydaci do pracy w Everli napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Everli