Opinie o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. w Mikołów Żwirki I Wigury 52

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. w Mikołów Żwirki I Wigury 52

Beatrix Nowy wpis

Hej wszystkim :) ostatnio chodzą jakieś słuchy ,że pewna operatorka opowiada że dostaje premie dyrektora za niby wysokie normy? czyżby takie kiedyś wogóle miały miejsce? i że to nie jej pierwsza taka premia.Opowiada też wiele innych histori ,ale niewiem czy warto je poruszać, gdyż to bardzo wylewana osoba.Moze te premie są za przesiadywanie w liderówce albo przy koordynatorze. A może to wszystko spowodowane jest jakimiś specjalnymi względami ,bo jak widać większość musi się uczyć na innych maszynach a ta osoba już niekoniecznie,może niektórzy mają taryfy ulgowe

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.?

Wiecie, czy Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

odpowiedź

tak i samochód z osobistym kierowcą

dopełnienie odpowiedzi Nowy wpis

oraz codziennie posiłki regeneracyjne dostarczane przez Catering Ślimak na wskazany adres.

Jakie są warunki zatrudnienia w Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.?

Stary

Hah plan jest taki że Ukraińcy będą przyjmowani tak sobie ubzdurał i wymyślił dyrektor jeszcze przed wojną :') ma zamiar postraszyć pracowników że sobie na nasze miejsce znajdzie lepszych.. ale składasz cv do agencji pracy swego czasu były ogłoszenia na olx(nie wiem czy są teraz)jeśli się sprawdzisz to po ok. 2latach może przyjmą cie pod schneidera i zaczynasz od nowa z najniższa tylko uwaga możesz nawet dostać umowę na czas nieokreślony pod agencja także bez tych przywileju wczasów czy premii na święta a to zawsze jakiś grosz. Firma tłumaczy się pandemia teraz będą się tłumaczyć wojna :D

Oburzony
@Stary

Panie kuspiel. A pan dalej spiskuje a nie Ukraince tylko Hindusi są w założeniu nie do końca ogarniętego dyrektora pociesz się tym że ciebie się pozbyli bęk bęk to z nim też sobie poradzą jedyna nadzieją i marzeniem załogi że pan Piotr piszcz.najbardziej upierdliwa osoba odejdzie z nim i zakład powróci do normalności

@Oburzony

A to taka 100% pewność, że właśnie jedna tylko osoba jest odpowiedzialna za cały nieład? I czemu akurat Hindusi tak w ogóle są w tym założeniu?

Paw

Najlepsze jakie możesz sobie wymarzyc

@Paw

A omówisz je jakoś? ;p

Spowiedź
@Stary

ciągle się pojawiają na różnych stronach i w UP

Grzegorz Nowy wpis
@Spowiedź

Jak szukają przez UP to tylko zarejestrowany bezrobotny może się załapać? Dużo osób jest w firmie z takiej rekrutacji? Warunki są takie same jak przy rekrutacji w sieci?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Anka30

Czy warto zaczynać pracę w tej firmie

Tomasz k

Widze że mój wpis został usunięty z nie wiadomego powodu więc napiszę jeszcze raz . Firma nie dba o ludzi ani troche bo jeśli będziesz miał wypadek w pracy i złamiesz ręke czy palce u ręki to i tak musisz być w pracy bo inaczej zwolnią cię i powiedzą ci możesz u nas pracować ale przez agencje pracy bo byłeś za długo na L4 trzeba było zdjąć gips i przyjść do pracy !!!

@Tomasz k

Ale, że Ty miałeś u nich taką konkretną sytuację lub któryś z Twoich kolegów, że tak dobrze o tym wiesz? Wiesz jak to wygląda od strony prawnej? Oni mogą coś takiego w ogóle zrobić czy jakieś prawo ich blokuje w tym, ale udają, że o tym nie wiedzą?

@Lidia

Tak wiem o tym bo miałem taką sytuacje

@Tomasz k

No a czy oni w końcu mogą Cię od tak bez konsekwencji przymuszać w takim stanie do pracy? :/

Lidia

Z tego co widać w komentarzach sprzed lat ludzie uważają, że firma "schodzi na psy". Czyli tzn., że od dłuższego czasu działo się coś nie tak u nich. Jak to teraz w tym Mikołajkowie wygląda z traktowaniem pracowników? Ktoś tu sugeruje, że jest wyzysk i nie zwracają uwagi na ubezpieczenie. Czy nawet w okresie pandemii gdyby ktoś zachorował na covid też by tego nie respektowali czy może za to by dostali jakieś dofinansowania?

Tomasz k

Witam was łajzy zamiast rozsiewać plotki weźcie się za prace . Może podpisze się ta osoba która powiedziała że ma informacje od kierownika Karola że już tutaj nie pracuje już bo mnie zwolnił jeśli masz jaja a nie jajniki to się odezwiesz pozdrawiam ????

Co słychać w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. w mieście Mikołów? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

Jon

Ostatnio w tej firmie nie ma dobrych wieści schodzi na psy lepiej traktują nowych pracowników niż doświadczonych wolą zwolnić doświadczonego niż nowego tylko tak dalej a sami puszczą z torbami tą firmę

Izydor

Fajna firma, maja dobre opinie na różnych forach. Jak ktoś zna się na robocie to będzie zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.