Opinie o Servocode Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Servocode Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Servocode Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Servocode Sp. z o.o. w Rzeszów

Filip Nowy wpis

Widziałem informację, że zamknięte na stałe i zastanawiam się czy to tylko zmiana adresu?

Bogdan Nowy wpis

Co aktualnie dzieje się w Servocode, bo pisaliście, że są problemy z wypłacaniem wynagrodzenia? Może jest to tymczasowa sytuacja? Jak inne warunki?

coder Nowy wpis
@Bogdan

Trzymajcie się z dala od tej firmy, no chyba że ktoś lubi pracować za "dziękuję". Są osoby które odeszły z firmy wiele miesięcy temu, a wciąż nie zostaliśmy rozliczone.

były dev Nowy wpis
@coder

Kiedy ponad rok temu pracowałem to nawet dziękuję się nie usłyszało, co najwyżej że jest się zbędnym elementem w firmie.

S.K.-precz

jak wam nie płaci to donieście inspekcji pracy (w skardze można zastrzec sobie anonimowość)

dev

Brak terminowych wypłat na początku dziennym opóźnienia kilku miesięczne, programiści zostawienie sami sobie ze wszystkim, obwinianie na forum publicznym przez prezesa

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Servocode Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
lubie_mleko

treść wpisu

LameUs

Współpracowałem przy jednym projekcie w PHP.

Dev

Czy to faktycznie prawda ze firma ma problemy finansowe? Czy sa opóźnienia w płatnościach? Jak sa tłumaczone takie opóźnienia? Czy zdarza sie ze firma nie wypłaca wynagrodzenia pod różnymi pretekstami?

Firma ma problemy z płynnością finansową w związku z tym wielu pracownikom zalega miesiącami z pensjami.

Lelek

Pracowałem przy jednym projekcie na Php i react na froncie. Jest spoko.

Xamarin dev

Współpracowałem przy jednym projekcie krótko. Generalnie in plus, chociaż model współpracy zdalnej to chyba trochę nie dla mnie.

Bogdan
@Xamarin dev

Firma oferuje możliwość pracy zdalnej z domu? Napisz czy godziny pracy były elastyczne i sam decydowałeś kiedy pracujesz, czy miałeś je sztywno narzucone przez firmę.

Xamarin dev
@Bogdan

Trzeba było dogadać się z zespołem na godziny pracy i samemu ustalało się godziny kontaktu z klientem

Java dev

Mają fajny produkt medyczny do rozwoju. Dobrze napisany kod z dużą ilością testów. TDD i solid must have, inaczej zakończenie współpracy pewne.

Co jaki okres czasu w Servocode Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Rafets

dobre sobie się uśmiałam

Java Dev

Generalnie na plus. Ciekawe projekty, atmosfera ok, extra plus za pracę zdalną.

JsDev

Mają projekty w nowych technologiach (Vue), jest naprawdę spoko.

Dev

Jedna z lepszych firm w jakich pracowałem. Faktycznie miała ciężkie momenty spowodowane wyczynami kilku pseudo-koderów, którzy mocno narozrabiali. Na szczęście już ich nie ma w firmie (choć trzeba po nich mocno prostować tematy). Obecnie robią tam ciekawe projekty w Javie oraz PHP.

PHPdev

Wszedłem do firmy razem z kilkoma nowymi ludźmi do nowego projektu. Projekt duży, ciekawy i wymagający, co wpływa też na poszerzanie wiedzy. Projekt prowadzi sam Prezes, który jest tez programistą i to pozwala nam iść zgodnie z planem i w ryzach. Generalnie dobry kontakt z zespołem i pozostałymi ludźmi z ekipy. Polecam.

dev

Zdecydowanie odradzam, firma ma ogromny problem w wypłacalnością swoich zobowiązań wobec pracowników. Tłumaczenie w stylu "nie mam, nie zapłacę" na porządku dziennym.

exdev

Stanowczo odradzam pracowałem 3 miesiące. Po wcześniejszym ustaleń co do godzin pracy pracodawca nie wywiązywał się z tego, było jeszcze kilka innych spraw ale tą najbardziej zapamiętałem,

P

Zdecydowanie jedna z lepszych firm ( a było ich 14) z jakimi miałem okazję współpracować. Praca głownie stacjonarnie ( to może dlatego ) ale z pewnością pracownicy są bardzo dobrze dobierani. Dużo kursów i stawianie na rozwój pracownik. Być może dlatego że firma nie jest prowadzona przez marketingowca tylko przez programistę.

IT
@P

Przypadkiem kliknąłem łapkę w górę, ale zdecydowanie odradzam tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Servocode Sp. z o.o. - Rzeszów

Servocode Sp. z o.o.
  • Al. Tadeusza Rejtana 20