Opinie o Emerhouse Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Emerhouse Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emerhouse Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerhouse Services Sp. z o.o. w Warszawa

Dom Rybaka

Najlepsza firma w mieście. 100% zadowolenia :-)

Piotr Gawryluk

Polecamy. Zespół współpracujący z tą firmą.

Piotr Gawryluk

Czytam tak opinię i stwierdzam, że to pisze jedna lub 2 osoby, które nie są godne pracować w tak super firmie. Żenujące wypowiedzi typowe z ulicy, szkoda słów. Polecam tę firmę w każdym calu. Są naprawdę solidni. Wszędzie znajdą się czarne owieczki,barany ale cóż.... Nieudacznicy bez wykształcenia mogą tylko w ten sposób wyzewnetrzniac

Zielony las

100 %zadowolenia!!! Rewelacja.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Emerhouse Services Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Seweryn Izdebski

Polecamy i pozdrawiamy. Osiedle Tulipany.

Halina Z.

Polecam firmę Emerhouse. Cudowni ludzie. Potrafią tak pokierować zespołem, że prace są wykonywane bieżąco i na czas. Naprawdę firma godna polecenia! Pozdrawiam. Halina Zakrzewska

Madzia

Polecam w 100% Firma solidna. Jak wszędzie trafiają się różni ludzie do pracy. Taki biznes niestety. Większość ludzi bez wykształcenia szuka tu pracy ale w tej firmie nawrt kuratorzy i księgowe sprzątają po godzinach. Właściciele ...rewelacja! Normalni ludzie pochodzący do ludzi uczciwie. Jeśli ktokolwiek pisze źle to na 100% ktoś taki powinien na dzień dobry mieć sprawę zgłoszoną do właściwych instytucji. Za takie pomówienia zakaz wstępu do nas do Polski. Bieda im zagląda to szukają jak ukraść i nie narobić się. Pozdrawiam serdecznie właścicieli:-)

Nie dziękujemy. Nam bardzo dobrze pracuje się w tej firmie. A nierobom i ukraincom mówimy nie!

Odnosząc się do sprawy ze firma zatrudnia osoby z ukariny okey, teraz jest to rzeczą bardzo normalna, jednak firma robi kary dla pracowników z czego obejwtnia co by się wydarzyło dają osoba kary, zastanawiające czy na umowa są wpisane kary za wszystko, pracują w świetle prawa, jestem zmuszona wystawić negatywna opinie, gdyż bardzo dużo osób skarży się na tą jakże tragiczna firmę gdzie dają kary i osoby p re avuja za darmo w świetle prawa, kary są jedną z nielegalnych spraw napewno osoby które tam pracowały nie zostawia tego bez eha, zgłoszone zostanie to postępowanie i traktowanie ludzi do państwowej inspekcji pracy...

Nadia I Ola
@Anonim

Anonim jeśli tak napisał to wielka bzdura. Pewnie jakiś nierób i brudas to napisała. Pracujemy od kilku lat i jesteśmy wdzięczne i zadowolone z pracy oraz z płacy. Pracodawca aż za bardzo uczciwy. Szukać takich ze świecą. Tylko tchórze i nieroby tak piszą. Polecam w 100%

@Nadia I Ola

Sądząc po waszych wypowiedziach, to widać że raczej nie pracujecie tam, tylko jesteście osobami z wyższych półek, jednak byłam osób uczciwa a że szef niestety wali w ciula z brakiem zapłaty no to sorry na stronach wystarczy też poczytać opinie o tym śmiesznym pracodawcy, jak i również dowody które na niego tam ciazyly napewno inspekcja pracy niedługo tam zawita ????

Vivien

Widząc twoje oburzenie widać że albo jesteś właścicielem tego śmiesznego obiektu lub kimś z rodziny?(usunięte przez administratora)

Zygmunt spod Warszawy

Najlepszy pracodawca jaki mi sie trafił. Te złe opinie to pewnie jakiś pijak pisał i z błedami.

Widać jakie zatrudniają tam osoby, najpierw zapoznaj się o oznacza patologia, jednak cóż jest (usunięte przez administratora) na szczęście osoby z postów na fb zgłosiły cała sprawę tam gdzie powinna trafić,

niki 2
@Anonim

widać pisze to jedna i ta sama osoba te bzdury firma jest jedną z najlepszych i największych właściciel powinien zgłosić to administratorom tej strony każdy z patologii i tych nieudaczników życiowych polanalfabetow powinien cieszyć się, że cokolwiek otrzymał

Tragedia

ina

Inteligentna na poziomie wypowiedź... Pewnie brak umiejętności i kwalifikacji przez tą tragedię:-) Osobiście polecam tę firmę!

Zygmunt S.

Pracuję w firmach sprzątających od 10 lat. Jest to jedna z niewielu firm gdzie ludzie traktowani są uczciwie. Wszyscy mają umowy o pracę i to nie żadne śmieciowe. Wypłaty są na czas. Szefostwo i koordynatorzy są wymagający, znają się na robocie ale zawsze stają po stronie pracowników. Jak ktoś ma pretensje to jedynie pijacy i obiboki. Jedni i drudzy nie popracują tam długo. Oby więcej było takich firm.

Anna Z.

Firma bardzo solidna. Pracownicy serwisu sprzatajacego naprawdę przeszkoleni i przede wszystkim na poziomie. Nie jest to margines jak w większości firm sprzątających. Pod względem konserwacji obiektów również. Wszystko wykonane na czas. Bez zastrzeżeń. Śmiało bez zawahania można wybierać tę firmę. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Emerhouse Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Emerhouse Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emerhouse Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerhouse Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emerhouse Services Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Bobrowiecka 1A
    00-728 Warszawa

Emerhouse Services Sp. z o.o.