Opinie o Emerhouse Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Emerhouse Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emerhouse Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerhouse Services Sp. z o.o. w Warszawa

Zarządca

Trafiłem tu przez przypadek i tak sobie czytam te wpisy. W pełni zgadzam się z pozytywnymi opiniami i rozumiem przyczyny powstania tych negatywnych. Firma Emerhouse Services świadczy usługi w całym swoim zakresie na trzech moich osiedlach. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie, często wychodząc poza ramy umowy uprzedzając bieżące potrzeby Klienta. Pracownicy ewidentnie wiedzą co mają robić i jak. Świadczy to o ich zaangażowaniu i wiedzy. Pomimo, że uwagi jakie się pojawiają są bardzo rzadkim zjawiskiem, to kadra zarządzająca rutynowo dokonuje kontroli jakości pracy i pracowników. Zalicza się do tego między innymi kontrola trzeźwości. Wiem, że zespoły serwisowe są zarówno nagradzane jak i wyciągane są konsekwencje (ale to tylko w przypadkach ostatecznych). Osobiście to absolutnie polecam tą firmę. Zwłaszcza, że jest to jedna z niewielu mi znanych, która potrafi odśnieżyć alejki do samej kostki bez użycia soli :). Polecam!!!!!!!!!

Trzeba być (usunięte przez administratora) do potęgi entej, by pisać źle i nieprawdziwie o firmie. Polecam jak najbardziej firmę. W dzisiejszych czasach te paniusie nieroby chciałaby wszystko za darmo. Nie tędy droga. Polecam raz jeszcze.

Czy Emerhouse Services Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Małgorzata Nowy wpis

Cześć, mniej więcej rok temu ktoś pisał, że ludzie nie dostali pieniędzy za pracę. O co chodzi z tymi problemami z wypłatą? Nadal tak jest? Chciałam się tylko upewnić, bo czasem się zdarzają jakieś jednorazowe wpadki przecież, życie.

Lawrance Nowy wpis
@Małgorzata

Nieuczciwy pracodawca, jest ryzyko że nie zapłaci siedziba firmy jest pod fikcyjnym adresem nie polecam

Wojtek

Wysłałem link na grupę żeby osoby które zostały poszkodowane prze zoana dodawał opinie 20 osób jest poszkodowana i okradziona z pieniędzy, sądzi Pan że wszystkie 20 osób jest alkoholika i kradli rzeczy, radzę sprawdzić osoby które tam pracują to są dopiero (usunięte przez administratora)

Gal anonim
@Wojtek

(usunięte przez administratora) Tego typu opinie są weryfikowane i zostanie skierowane wezwanie do tych osób,które w sposób obraźliwy piszą na forum. Sami będziemy świadczyć przeciwko takim osobom bez wykształcenia i wyłudzającym pieniądze.

Wojtek
@Gal anonim

Raczej nikt tu nie chce wyłudzić pieniędzy, tylko odzyskać to co się im należy za przepracowana i dobra prace, dobrze że osoby z Ukrainy i Polski zgłosiły już do odpowiednich instytucji to co się tam dzieje w firmie, istne (usunięte przez administratora) :)

@Wojtek

Bzdury piszecie. Jak juz ktoś tak napisał to pijaczyna co chciał za free kase.

Madzia
@Wojtek

Pracowałam w firmie odeszła ludzie dostawali kary nakładane na firmę. Nie zapłacono mi wynagrodzenia. Przestrzegam ludzi przed firma i praca pozdrawiam

Olek Nowy wpis

Bzdura.

Grupa PGR

Pracowałem w tej firmie dwa tygodnie i nie otrzymałem jeszcze wynagrodzenie którei sie należy bo pan kierownik totalnie mnie olał nie odbiera telefonu zero umowy w między czasie wylondowalem w szpitalu będąc na terenie pracy i nikt się tym nie przejmuje a ja dostałem rachunek do zapłacenia za pobyt w szpitalu

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Emerhouse Services Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Tak. Jak w każdej porządnej firmie.

Najpierw sprawdź w Zusie czy jesteś zgłoszony

Karol

Tak.500 plus

Jaki jest styl zarządzania w Emerhouse Services Sp. z o.o.?

Alfa

Co to za pytanie?

Julia

Styl autokratczny.

Zarządca

Lawrance
@Zarządca

Pozwolę sobie się nie zgodzić. Pracodawca jest nie uczciwy, mi nie zapłacił za prace. A wogule to chyba pan Tomasz wystawił sobie tą laurkę.

Lawrance 2
@Lawrance

Jak Ci nie zapłacił to widocznie nie zasłużyłaś lub nie zasłużyłeś. Bzdura. Człowiek bardzo uczciwy. Polecam firmę!

Ola i Andrew

(usunięte przez administratora) Pracodawca solidnie wynagradza pracę, chyba że jest się nierobem i laserem. Te wszystkie komentarze o tym, że ktoś nie dostaje czegoś to bzdura i robi to celowo. Jest lista płac i każdy ma to na co zasłużył :-) Ale nie są przecież anonimowi. Po adresie można e mail można znaleźć kto wypisuje takie bzdury. To pomówienia tych ukraińskich biedaków.

NADIA

Dziwne ze trzymają takiego co wali setki, po cichu a później zrzuca winne na innych ???? więc cóż jak jesteś debilem to może wróć się do szkoły?.

Administrator osiedla
@NADIA

Proszę uważać na słowa, Pani używa bardzo prostego języka. Ta wypowiedź widać, że jest napisane celowo. Trzeba było pracować i nie wychodzić do innej pracy w trakcie. Popieram firmę, że podziękowała takiej osobie. Firma ma się dobrze a ci wszyscy co piszą i myślą, że takie zachowanie pomoże im są w błędzie.

Administrator osiedla

Firma pracuje bez zarzutów. (usunięte przez administratora)

Darek
@Administrator osiedla

Oczywiście,że tak. Zgadzam się. Firma solidna, a Ci wszyscy co piszą to nieudacznicy.

Oferta nieaktualna

Chciałem zatrudnić, nawet nie oddzwoli brak kontaktu, wystawiają jak tylko mogą

@Oferta nieaktualna

Widać, że nie nadawalas się firma jest super polecam w 100%

Oferta nieaktualna
@Marta

Chciałem zatrudnić firmę do pracy, jednak to Państwo nie od dzwonili do mnie co świadczy tylko o tym że macie słabo prowadzoną działalność,dzięki opiniom na Facebooku was znalazłem prze zto jak traktuję się u was osoby pracujące(usunięte przez administratora)

@Oferta nieaktualna

To raczej firma zatrudnia a nie Ty??? Firma godna polecenia. W Warszawie nie ma lepszego pracodawcy! Polecamy w 100 %.

Czy w Emerhouse Services Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Są tu osoby wykwalifikowane. Nie potrzeba szkoleń. Praca uczy. W urzędzie pracy macie szkolenia. Pracuję tu od 4 lat i doświadczenie uczy.

Polecam firmę w 100%

Andrzej P.

Poswiadczę, że firma jest najsolidniejsza jaka może być. Te wszystkie niby zle opinie to tylko nieroby piszą i próbują coś ugrać. Pracodawca jest w 100% uczciwy, aż za uczciwy do tych matołów.

@Andrzej P.

Taki uczciwy że lewe umowy wystawia, nie rejestruje pracowników. Sprawa zgłoszona do odpowiednich organów.

@Andrzej P.

Firma jest ok. Patologia i pijaństwo jest niedopuszczalne i to właśnie takie osoby tu domagają się kasy. Polecam całym sercem firmę. Pozdrawiam.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Olga

Tak. Umowa na czas. Są premie co jakiś czas, Firma spoko.

Olga

Tak. Firma spoko.

ilona1981

Nie. Rzadko ktora osoba ma umowę. Jak się odchodzi z firmy to nakładają kary i wstrzymuja wyplaty. Nie polecam tam pracowac.

@ilona1981

Bzdura. Pewnie jestes jedną z tych co kradną i nie przychodzą do pracy. Dwa wyjścia a może i jeszcze jakieś ukryte dno...alkohol pojawił się? Spadaj i nie zawrscaj duplo swoją śmieszną opinią, ktorej i tak nikt nie weźmie pod uwagę. (usunięte przez administratora) będzie dnem i takim dziękujemy. :-)

To prawda

@ilona1981

Bzdura. Firma jest super.

Tak ale lewą

lawrance z arabi

Ten pan Tomasz tojakis nieszczegulny jegomosc.Desperat? Dziwi to ze po ostrzezeniu dalej brnie, nie odbiera telefonu. Pracowalem w obiekcie IRYDION trzy tygodnie kosilem trawnik , mylem maszynowo hole,stanowiska garazowe opruznialem popielniczkiz amiatalem parking dbalem o przeszklenia u wejsc do garazy i co tam jeszcze, trzeba tutaj zaznaczyc ze na odiekcie widzialem go raz. Stworzyl sobie system tych piszacych peony i tych bez umowy po dwoch miesiacach zlozylem wniosek do inspekcji pracy , dalej do skarbowki i do zus zeby szybciej psbo teraz pandemia . wszyztkich poszkodowanych prosze o kontakt pludowicz64@gmail.com ps.Pan przedsiebiorca wziol dwadziesciapare tysiecy dotacji panstwowej na ratowanie miejsc pracy zainkasowal z obiektu za obsluge mi nie wyplacil wynagrodzenia... who is this.

@lawrance z arabi

Jestem taka osoba a jest ich więcej...

Robert Kaliński

Firma bez zarzutów. Polecamy w 100%. Pozdrawiam.

@Robert Kaliński

Piszesz tę opinię z pozycji pracownika czy klienta? Chciałbym się dowiedzieć ile można zarobić w Emerhouse Services, być może będziesz w stanie powiedzieć mi coś na ten temat.

Administracja Zielony Dąb

Poziom usług najwyższej klasy. Polecamy.

Karol

Rewelacja! Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Zuza

Świetny pracodawca a jak pracownikom jest dobrze to i klienci są zadowoleni.

Zielony las

Współpraca na najwyższym poziomie. Polecamy konserwację jak i sprzątanie.

TexPol

100% POZYTYW. Klasa na najwyższym poziomie!

Zostaw merytoryczną opinię o Emerhouse Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Emerhouse Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emerhouse Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerhouse Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emerhouse Services Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Bobrowiecka 1A
    00-728 Warszawa

Emerhouse Services Sp. z o.o.